Heraklistang, fue, 2700 grafts, 21/04/2016

Κ να πουνε τιποτα,και να καταλαβουνε τιποτα τι εγινε ρε παιδεια?Ξεκολατε πια με αυτο το κομπλεξ.
Εδω αλλοι ρισκαρουνε το συκωτι τους κ την υγεια τους για να ''φουσκωσουν''
Γκομενες πανε κ βαζουν εμφυτευματα σε βυζια-κωλο και μετα τα επειδυκνυουν κ ολας ολο καμαρι...

Εγω οταν ερθει η σειρα μου πρωτος πρωτος θα το πω σε δικους μου κ συναδελφους.Σιγα μην ντραπω δηλαδη η στεναχορηθω για καποιο κακεντρεχες σχολιο

Συμφωνούμε φίλε. Δεν έχουμε κομπλεξ απλά όσο γίνετε να αποφύγουμε τη συζήτηση το κάνουμε ;)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

AmazingG

Member
κόσμος πάντα γεμάτος ανασφάλειες, εννοείται herakli όσο το δυνατόν λιγότερο συζήτηση :)

αγορίνα να ενημερώνεις γτ με ενδιαφέρει πολύ τα τριγωνάκια πάνω από τα temples, καλή επιτυχία!
 

dimitris50423

Well-Known Member
Να νιωθετε περηφανοι που κανατε κατι καλο για τον εαυτο σας. Αν αυτο βγαινει και προς τα εξω θα ειστε μαγκες. Εγω το λεω ανοιχτα στους φιλους μου. Ειχαν ξεχασει ολοι πως ημουν πριν
 

nucky

Active Member
Θεωρητικά Καλά τα λέτε ρε παιδιά αλλα τότε γιατί κρύβετε τις φάτσες σας στις φωτογραφιες; Μη μου πείτε ότι είστε ντροπαλοι... Δεν έχω δει έναν , έστω έναν , να βγει περήφανος με τη φάτσα φορά παρτίδα...που θα βοηθούσε και να καταλάβουμε καλύτερα τις συμμετρίες της μμ ...
 

nucky

Active Member
...και γιατί να αποφεύγετε τη συζήτηση για κατι που δεν έχετε κόμπλεξ;
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Θεωρητικά Καλά τα λέτε ρε παιδιά αλλα τότε γιατί κρύβετε τις φάτσες σας στις φωτογραφιες; Μη μου πείτε ότι είστε ντροπαλοι... Δεν έχω δει έναν , έστω έναν , να βγει περήφανος με τη φάτσα φορά παρτίδα...που θα βοηθούσε και να καταλάβουμε καλύτερα τις συμμετρίες της μμ ...
θα περιμένουμε να βγείς εσύ.
 

nucky

Active Member
Εγω Νίκ δεν λέω ότι είμαι ακομπλεξάριστος με το θέμα, ποσό μάλλον περήφανος, όποτε , οπως λένε και στο χωριό , ντοντ χολντ γιορ μπρεθ
 

dimitris50423

Well-Known Member
Θεωρητικά Καλά τα λέτε ρε παιδιά αλλα τότε γιατί κρύβετε τις φάτσες σας στις φωτογραφιες; Μη μου πείτε ότι είστε ντροπαλοι... Δεν έχω δει έναν , έστω έναν , να βγει περήφανος με τη φάτσα φορά παρτίδα...που θα βοηθούσε και να καταλάβουμε καλύτερα τις συμμετρίες της μμ ...

δες τις φωτο μου nycky το μονο που κρυβω ειναι τα ματια.. ακριβως για να φαινεται η συμμετρια της μμ οπως λες.. εγω δεν εχω θεμα και το συζηταω και με φιλους και στη δουλεια μου.. αν δεν παει καλα μια μμ ειναι το θεμα και δεν το συζητας. εγω που ειμαι ευχαριστημενος νιωθα μια χαρα και δειχνω και τις φωτο πως ημουν πριν.. :p
 

nucky

Active Member
Δημητρη όντως είναι πολύ καλές οι φωτο σου αλλά γιατί κρύβεις τα ματια σου δηλαδή το βασικό χαρακτηριστικό του κάθε προσώπου αν είσαι οχι απλα άνετος αλλά περήφανος;
 

dimitris50423

Well-Known Member
γιατι φιλε στο διαδικτυο οι φωτογραφιες σου μπορουν να χρησιμοποιηθουν οπου δεν μπορεις να φανταστεις. οχι γιατι ντρεπομαι για κατι.
τουλαχιστον ας εχουμε κατι κρυμμενο να αποτρεψουμε και να αποφυγουμε πιθανοτητα να χρησιμοποιηθουν αλλου.
η και να χρησιμοποιηθουν με ασχημο τροπο τουλαχιστον να μην εισαι αναγνωρισιμος απο αυτες τις φωτο.. σκεψου το λιγο και πες μου αν συμφωνεις με αυτο.
αν καποιος μπορεσει να νιωσει ανετα με τη μμ του για μενα ειναι κερδισμενος.

οι γυναικες κανουν απειρες αισθητικες παρεμβασεις και με το make up γινονται κυριολεκτικα αλλες.. αν ξεβαφτουν τρομαζεις να τις αναγνωρισεις πιστευω οτι δικαιουμαστε και εμεις να κανουμε κατι το οποιο μας επαναφερει σε ενα βαθμο στο φυσιολογικο οπως ειμασταν και οχι τα τραβηγμενα που κανουν οι γυναικες
παρε και ενα τυχαιο βιντεο
με γυναικες πριν και μετα make up.
 

nucky

Active Member
Δημήτρη

Για το πρώτο επιχείρημα, να υποθέσω λοιπόν ότι δεν υπαρχουν πουθενά φωτογραφιες σου αναρτημένες , σε κάποιο Facebook πχ, η σε κάποια ιστοσελίδα, διότι φοβάσαι μήπως χρησιμοποιηθούν με άλλον τροπο;; Και αν , λέω , αν ιςχυει Για σένα , πιστεύεις ότι ισχύει για τους δεκάδες άλλους , , σε δεκάδες καραφλοφορουμ. που βγαίνουν με καλυμμένα πρόσωπα ;

Ποιον τροπο δηλαδή , ουτε γυμνός είσαι ουτε φαίνεται να κανείς κατι κακό. Φοβάσαι τι; Μήπως σε χρησιμοποιήσει κλινική για διαφήμιση; Λες και δεν μπορούν να κάνουν ενα Photoshop σε οποιοδήποτε κεφάλι....

Όσο για τις γυναίκες δεν θα διαφωνήσω καθόλου....και δεν χρειαζόταν καν το φωτό παράδειγμα...τα έχω δει με τα ματάκια μου...κάποτε, γνώρισα μια κοπέλα σε βραδινή έξοδο.... Δυο μέρες αργότερα , πηγαίνοντας για μπάνιο της ξανά συστήθηκα...καταλαβαίνεις...


Για να μην συνεχίσω το Οφ τοπικ. Προφανώς θεωρώ ότι έχουμε κάθε δικαίωμα και στη ματαιοδοξία και στον υγιή ναρκισσισμό....αλλα ας μη γελιόμαστε....ο ανδρικός ναρκισσισμός ειναι θέμα ταμπού, λοιδορείται , παρεξηγείται, πολύ συχνά αντιμετωπίζει ειρωνία, σχολιακια, κουτσομπολιό , χλεύη, ακόμα και προσβολές...και όλα αυτά βέβαια έμπλεα υποκρισίας...ο ίδιος τύπος που θα φάει μια ώρα να χτενίςτει και γυμνάζει κάθε ξεχωριστό μμυ για να φοράει τανκ τοπ , θα σε πει ψώνιο αν δει μια μμ .... Η ίδια γκομενα που θέλει φράντζα και κοιλιακούς για να κάτσει, θα τη πετάξει τη κακιουλα...

Εγω λοιπόν δεν έχω καθόλου τύψεις ουτε ενοχές που θέλω να έχω καλή εμφάνιση αλλα δεν είμαι αρκετά δυνατός ώστε να αντιμετωπίσω τη βλακεία και την κακιά του κόσμου...θαυμάζω όσους μπορούν... Αλλα όσοι κρύβουν το πρόσωπο τους σε μια φωτό μάλλον δεν ανήκουν σε αυτούς...

Φιλικα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
επειδη οντως ξεφυγαμε και δε θα το συνεχισω αν θελει καποιος διαχειριστης ας σβησει τα μηνυματα..
μια τελευταια απαντηση μονο. τετοια ατομα φιλους και γνωστους σου που με αφορμη αυτο θα προσπαθησουν να στην πουνε καντους περα. φιλοι σου δεν ειναι σιγουρα. μονο πισω μπορουνε να σε πανε στη ζωη σου.. εγω το εχω κανει. οχι για το θεμα της μμ για αλλες συμπεριφορες.
αυτοι που αξιζουν στη ζωη σου και γενικοτερα δε θα σου φερθουν ετσι.
σεβομαι το οτι δεν θελεις να καθησεις να ασχοληθεις με ολους αυτους και φερσου οπως νιωθεις ανετα. εγω αν υπαρξει καποιος που θα παει να μου την πει θα τον βαλω στη θεση του.
 

nucky

Active Member
Δημήτρη συμφωνώ αλλα δεν παύει να ειναι ψυχοφθόρο όλο αυτο το παιχνίδι....μιλάμε άλλωστε και για ανθρώπους που δεν μπορείς να αποφύγεις πάντα, συγγενείς γείτονες , συναδέλφους κ συνεργάτες, συνδαιτημόνες σε κοινές παρέες , γυναίκες κλπ κλπ
 
Ειναι ενδιαφέρον θέμα αλλά καλύτερα να το συζητήσουμε σε άλλο thread.

Και γω το είπα στους φίλους μου, δεν το έκανα τούμπανο όμως, σημαίνει έχω κοπλεξ? Το να μην έχω κομπλεξ δεν σημαίνει δε ότι θα ποζάρω και στο internet. Έχω ένα φίλο ο οποίος έχει εκ γενετής ουλή στο πόδι, δεν το αναφέρει ούτε το δείχνει, σημαίνει έχει κοπλεξ?

Απλά για να το κλείσω και εγώ, πιστεύω ο καθένας έχει τους δικούς του λόγους και τρόπους που θα διαχειριστή το θέμα με βάση την κοινωνία που ζεί και το περιβάλουν του. Δεν υπάρχει απόλυτη άποψη
 

nucky

Active Member
Σημαίνει Ηρακλή ότι μια καλή μεταμόσχευση κανει μπαμ, πρέπει να κανει μπαμ, όποτε ειναι αδύνατον να μην σε προσέξουν τα άτομα του περιβάλλοντος σου. Όποτε , ο στοιχειωδώς έξυπνος άνθρωπος , εφαρμόζει την τακτική που λέει , αν δεν μπορείς να κρυφτείς κάνε πρώτος την επίθεση. Και μη μου συγκρίνει μια ουλή, που ειναι δυσμορφία και κρύβεται εύκολα, με μια μμ που υποτίθεται κανει το αντίθετο , βελτιώνει την εμφανιση και την κανείς για να μην κρύβεσαι. Αλλιώς τα καπελάκια και τα σκουφάκια ειναι απείρως φθηνότερα και χωρίς ταλαιπωρια

Με δυγχωρεις για τα Οφ τοπικ και ίσως να μεταφερθούν τα μηνύματα η και να διαγραφούν
 
Τελευταία επεξεργασία:
Σημαίνει Ηρακλή ότι μια καλή μεταμόσχευση κανει μπαμ, πρέπει να κανει μπαμ, όποτε ειναι αδύνατον να μην σε προσέξουν τα άτομα του περιβάλλοντος σου. Όποτε , ο στοιχειωδώς έξυπνος άνθρωπος , εφαρμόζει την τακτική που λέει , αν δεν μπορείς να κρυφτείς κάνε πρώτος την επίθεση. Και μη μου συγκρίνει μια ουλή, που ειναι δυσμορφία και κρύβεται εύκολα, με μια μμ που υποτίθεται κανει το αντίθετο , βελτιώνει την εμφανιση και την κανείς για να μην κρύβεσαι. Αλλιώς τα καπελάκια και τα σκουφάκια ειναι απείρως φθηνότερα και χωρίς ταλαιπωρια

Με δυγχωρεις για τα Οφ τοπικ και ίσως να μεταφερθούν τα μηνύματα η και να διαγραφούν

Φίλε όντως το παράδειγμα μου δεν είναι ισάξιο αλλά επιμένω ο καθένας ενεργεί με τα δικά του δεδομένα. Ορθό το σκεπτικό σου της μπαμ αλλαγής αλλά εγω προσωπικά στη 2η μου μεταμόσχευση έπραξα περισσότερο προκαταρτικά χωρίς να χαλάσει εντελώς το hairline μου και πιστεύω δεν θα γίνει αντιλιπτό από όλους.

Όπως και χει γενικά πιστεύω δεν πρέπει να ντρέπεται κάποιος να το πει αλλά ούτε από την άλλη να το κάνει τούμπανο.
 

nucky

Active Member
Ε άμα μολογησες την πρώτη , τι να κρύψεις τη δεύτερη, έχεις ήδη διαβεί το ρουβικωνα σου o_O
 
Παιδια καλησπέρα. Ανεβάζω 2 σημερινές φωτογραφίες. Μετά από 2 μήνες. Τι νομίζετε? Παω καλα?
 

Συνημμένα

  • IMG_0186 - Copy.jpg
    IMG_0186 - Copy.jpg
    300.6 KB · Προβολές: 493
  • IMG_0188 - Copy.jpg
    IMG_0188 - Copy.jpg
    304.2 KB · Προβολές: 499

salonikios30

Active Member
υπομονη κ ολα θα πανε καλα!ειναι πολυ νωρις ακομα!βλεπω η κοκκινιλα εφυγε τελειως ετσι δεν ειναι? στην δικια μου περιπτωση 40 μερες μετα την μ.μ κ φαινεται αρκετα
 
Μπλουζα