Heraklistang, fue, 2200 grafts, 17/4/2014

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Αν ήταν νήμα απο την advance θα είχαν βγεί 100 άτομα να κατηγορούν, εγώ αυτό το συμπέρασμα έχω βγάλει απο το φόρουμ πράγμα που οδηγεί σε περίεργες σκέψεις ..
 

tasos33

Well-Known Member
Εδώ γιατί πρεπει να κατηγορήσουμε?τι συνεβη,? Ο Ηρακλής είπε μόλις βρει χρονο θα βάλει και πανοραμικη.

Επίσης έχει κανει δυο μμ ,την πρωτη στο κροουν μας την παρουσίασε κανονικά,την δεύτερη μας έχει καθυστερήσει λίγο.

Επίσης δε βγήκε κανεις να πει πωπωπω τι φοβερή δουλεια είναι αυτή και ποσο σουπερ αποτέλεσμα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Tsek

Well-Known Member
Εδώ γιατί πρεπει να κατηγορήσουμε?τι συνεβη,? Ο Ηρακλής είπε μόλις βρει χρονο θα βάλει και πανοραμικη.

Επίσης έχει κανει δυο μμ ,την πρωτη στο κροουν μας την παρουσίασε κανονικά,την δεύτερη μας έχει καθυστερήσει λίγο.

Επίσης δε βγήκε κανεις να πει πωπωπω τι φοβερή δουλεια είναι αυτή και ποσο σουπερ αποτέλεσμα.
Μην μπερδεύεσαι, δεν λέω για τον Ηρακλή! Ποτέ δεν θα πω για κάποιον που πήρε την απόφαση της μμ!!
Θίγω το γεγονός πως 2 μέλη ξέρουν κάτι και δεν έχουν το "κουράγιο" να το πουν για να μην χρειαστεί να αντιπαλέψουν κάποιους άλλους.. Μήπως έχει λογαριασμούς "προστάτες" σε εισαγωγικά αυτή εδώ η κλινική.. ??
 
Τελευταία επεξεργασία:

dimitris50423

Well-Known Member
Tsek απλα καποια νηματα κρινονται πιο αυστηρα απο τα μελη εχεις δικιο σε αυτο.
Οπως ειπα πιστευω οτι πρεπει να υπαρχουν καποιες στανταρ φωτο στις παρουσιασεις μμ για να μπορουν ολοι να βγαλουν συμπερασμα και να μην ζηταμε καθε φορα φωτογραφιες.
Εγω δεν εχω διαθεση για φασαριες. Μπαινω να χαλαρωσω στον ελευθερο μου χρονο. Ο καθενας μπορει να κρινει αυτα που βλεπει στο φορουμ εχει ολες τις πληροφοριες που χρειαζεται. Θεωρω οτι αυτοι που χειριζονται το φορουμ συμβαλουν στην αντικειμενικοτητα του και αυτο ειναι σημαντικο για ολους τους χρηστες του.
 

tasos33

Well-Known Member
Τα μέλη που αναφερεις αναφέρουν γενικά για καποιες κλινικές ,δεν ονοματίζουν κάποια συγκεκριμένη,καλό θα είναι βέβαια αν υπαρχουν στοιχεια για οποιαδήποτε κλινική να βγουν στη φορα .

Τώρα όσον αφορα την συγκεκριμενη,την hdc , την οποια και θα επελεγα για μμ αναμεσα στις κλινικες που βρισκονται στον ελλαδικο και κυπριακο χωρο,κατα καιρους έχω κανει πολλές αρνητικές κριτικές και θα συνεχίσω να κάνω.

Προσωπικά δεν έχω αντιληφθεί
να έχει κάποιον προστάτη,πέραν κάποιων μελών οι οποίοι είχαν πετυχημένες μμ εκεί και δικαίως την υποστηρίζουν, όπως κανουν και αλλά μέλη με κλινικές στις οποίες είχαν καλά αποτελεσματα, κάτι το οποίο ως ενα σημείο το θεωρώ και λογικό.

Έπειτα τσεκ τι τελευταιο δίμηνο όπως θα εχεις παρατηρήσει το φόρουμ είναι πολύ ήσυχο δεν έχουμε φαγωμαρες οποτε ας το διατηρήσουμε αυτό.,καλυτερα είμαστε ετσι


Μην μπερδεύεσαι, δεν λέω για τον Ηρακλή! Ποτέ δεν θα πω για κάποιον που πήρε την απόφαση της μμ!!
Θίγω το γεγονός πως 2 μέλη ξέρουν κάτι και δεν έχουν το "κουράγιο" να το πουν για να μην χρειαστεί να αντιπαλέψουν κάποιους άλλους.. Μήπως έχει λογαριασμούς "προστάτες" σε εισαγωγικά αυτή εδώ η κλινική.. ??
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Προς tsek...
Φιλε tsek 5-6 ατομα ισως και παραπανω απο ολες τις κλινικες ισως ξεφευγουμε λιγακι,πορωνομαστε,δειχνουμε κατι αλλο αποτι ειμαστε ισως ο καθενας να υποστηριζει ενα παραπανω εκει που εκανε κτλ κτλ.
Βεβαια ο καθενας μας εχει υποψιες ο ενας για τον αλλον αλλα ακετοι γνωριζομαστε και πλεον τοσα χρονια πανω κατω ξερουμε τι ρολο βαραει ο καθενας και εαν ειναι της κλινικης.
Εγω προσωπικα εαν ημουν θα το λεγα στα ισα.
Τωρα απο κει και περα εαν θες να μπεις στο τριπακι και να γινεις ιδιος με εμας η με εμενα που για καποιους σιγουρα ειμαι και μακ@κας η νομιζουν οτι ειμαι της κλινικης και θελεις να κλεψεις εντυπωσεις και να προκαλεις φασαριες εδω μεσα να ξερεις αυτους που σιχαινεσαι στο φορουμ γιαυτα τα πραγματα πας να κανεις κι εσυ το ιδιο.
Φιλικα παντα και μην παρασερνεσε.
 

Tsek

Well-Known Member
Προς tsek...
Φιλε tsek 5-6 ατομα ισως και παραπανω απο ολες τις κλινικες ισως ξεφευγουμε λιγακι,πορωνομαστε,δειχνουμε κατι αλλο αποτι ειμαστε ισως ο καθενας να υποστηριζει ενα παραπανω εκει που εκανε κτλ κτλ.
Βεβαια ο καθενας μας εχει υποψιες ο ενας για τον αλλον αλλα ακετοι γνωριζομαστε και πλεον τοσα χρονια πανω κατω ξερουμε τι ρολο βαραει ο καθενας και εαν ειναι της κλινικης.
Εγω προσωπικα εαν ημουν θα το λεγα στα ισα.
Τωρα απο κει και περα εαν θες να μπεις στο τριπακι και να γινεις ιδιος με εμας η με εμενα που για καποιους σιγουρα ειμαι και μακ@κας η νομιζουν οτι ειμαι της κλινικης και θελεις να κλεψεις εντυπωσεις και να προκαλεις φασαριες εδω μεσα να ξερεις αυτους που σιχαινεσαι στο φορουμ γιαυτα τα πραγματα πας να κανεις κι εσυ το ιδιο.
Φιλικα παντα και μην παρασερνεσε.
Δεν πρόκειται καθόλου περι αυτού που λες.
Επειδή μάλλον έχεις συνηθίσει σε φασαρίες σου βγαίνει αυτόματα ο καυγάς. Λάθος.
Εγώ δεν ζήτησα να γίνει καυγάς. Όπως αναφέρθηκαν τα φάουλ της advance και έκατσα και τα διάβασα και ενημερώθηκα ,τα συζήτησα με την κλινική και τα απέφυγα, κρίνω απόλυτα χρήσιμο για κάποιον αναποφάσιστο να ακούσει όλα τα πιθανά αρνητικά σενάρια προτού δώσει με κλειστά μάτια 6 χιλιάρικα νιώθοντας ύσηχος. Δεν ξέρω καν τι είναι αυτό το στραβό και είμαι πολύ περίεργος να το μάθω. Μόνο καλό προς εμάς κάνει ο σχολιασμός ώστε τα όποια λάθη να μειωθούν στο ελάχιστο.
Δεν βλέπω τον λόγο να γίνει καυγάς εκτός αν εσύ (η ο οποιοσδήποτε άλλος) δεν είναι διατεθειμένος να ακούσει μιά κριτική.. θα ζητούσα ξανά λοιπόν απο τα μέλη να τοποθετηθούν. Αυτή είναι και η χρησιμότητα του φόρουμ άλλωστε. Να μιλάμε. Όχι να είμαστε γραμμένοι και να μην μιλάμε για να μην διαμαρτυρηθεί ο Α ή ο Β.
 

tasos33

Well-Known Member
Αν εχεις δει στραβα εννοειται τα θετεις να τα συζητησουμε, τα γραφεις κατευθειαν,εδω ειμαστε να τα δουμε, δε χρειαζςεται να γραψεις 10 post πρωτα
Όπως αναφέρθηκαν τα φάουλ της advance και έκατσα και τα διάβασα και ενημερώθηκα ,τα συζήτησα με την κλινική και τα απέφυγα, κρίνω απόλυτα χρήσιμο για κάποιον αναποφάσιστο να ακούσει όλα τα πιθανά αρνητικά σενάρια προτού δώσει με κλειστά μάτια 6 χιλιάρικα νιώθοντας ύσηχος. Δεν ξέρω καν τι είναι αυτό το στραβό και είμαι πολύ περίεργος να το μάθω.
 

Tsek

Well-Known Member
Αν εχεις δει στραβα εννοειται τα θετεις να τα συζητησουμε, τα γραφεις κατευθειαν,εδω ειμαστε να τα δουμε, δε χρειαζςεται να γραψεις 10 post πρωτα
Δεν είδα κάτι εγώ γιατί δεν έψαξα. Είπα πως θα ήθελα να ακούσω αυτά που εντόπισαν οι συμφορουμήτες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα