Heraklistang, fue, 2200 grafts, 17/4/2014

Παιδια χαιρετωά απολογούμε για την καθυστέρηση. Κανω ενα update με σημερινες φωτογραφίες
 

Συνημμένα

  • εγς.jpg
    εγς.jpg
    68.4 KB · Προβολές: 605

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Ηρακλή καλώς ήρθες παλι,πως το βλέπεις εσύ το αποτέλεσμα?

Εχεις κλείσει 12 μηνο? Αν μπορείς να βάλεις πιο διαφωτηστικες φωτο.έτσι όπως το βλέπω πάντως δείχνει να είναι πιο αραιό απο το αναμενόμενο γιατί αποσο θυμάμαι είχες και μαμα μαλλια,είναι και κοντό βέβαια το μαλλί,ίσως ηθελε περισσότερα μοσχευματα
 
καλησπερα παιδια,

ειμαι παρα πολυ ευχαριστημένος. Νομίζω το αποτελεσμα ειναι αυτονόητο. Εχω τόσο πολύ μαλλι που όταν μεγαλώνει δυσκολεύομαι να το χτενίσω.

Θα βγάλω και άλλες φωτογραφίες αυριο απλά αν μπορείτε δώστε συγκεκριμένες εξηγήσεις για να μπορέσω να καταλάβω τι εννοείτε.

Η φωτογραφία ειναι μετά από φρέσκο κούρεμα
 

dimitris50423

Well-Known Member
heraklis βγαλε φωτογραφια πανοραμικη και σε εξωτερικο χωρο. (οχι ηλιο). και μια με φλας πανοραμικη. αυτα αρκουν.
πλησιαζεις 11 μηνες απο οτι βλεπω. φωτογραφιες με το πως ησουν πριν την επεμβαση που εβαλες? ειναι σε αυτο το νημα?
 

tasos33

Well-Known Member
Είναι σε άλλο νήμα όντως
heraklis βγαλε φωτογραφια πανοραμικη και σε εξωτερικο χωρο. (οχι ηλιο). και μια με φλας πανοραμικη. αυτα αρκουν.
πλησιαζεις 11 μηνες απο οτι βλεπω. φωτογραφιες με το πως ησουν πριν την επεμβαση που εβαλες? ειναι σε αυτο το νημα?
 
Καλησπέρα πεδες ανεβάζω νεες φωτος. Προσδοκώ τις ειλικρινείς σας απόψεις. Εγώ πραγματικά δεν ξέρω τι άλλο μπορώ να περιμένω από το αποτέλεσμα. Είμαι πάρα πολύ ευχαριστήμενος
 

Συνημμένα

  • 2700 grafts- 2 months and 10 months after.jpg
    2700 grafts- 2 months and 10 months after.jpg
    289.4 KB · Προβολές: 490
  • before and after 2700 grafts.jpg
    before and after 2700 grafts.jpg
    289.9 KB · Προβολές: 477
  • Donor after 2 FUE - 4900 grafts.jpg
    Donor after 2 FUE - 4900 grafts.jpg
    222.7 KB · Προβολές: 451
  • IMG_0603.jpg
    IMG_0603.jpg
    245.8 KB · Προβολές: 474
  • IMG_0608.jpg
    IMG_0608.jpg
    258.5 KB · Προβολές: 456
  • left side 2700.jpg
    left side 2700.jpg
    317.1 KB · Προβολές: 463

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλα τα πηγες αποτι φενεται αλλα βαλε μας και καμια πανοραμικη φωοτγραφια.
Το μαλλακι ακομη δεν στρωνει καλα αποτι βλεπω.
Σκεφτεσαι να τα αφησεις πιο μακρια? θα με ενδιεφερε να δω την hairline στο 18μηνο .
Για 2200 grafts Τα πηγες καλα.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Μπραβο που σε ικανοποιουν οι συγκεκριμενες φωτο Γιαννη.
Αλλου οπως και σε μενα ζητουσες ολο και πιο αποκαλυπτικες φωτο.
Εδω απο τη hairline και πανω βλεπεις μια μαυριλα δεν φαινεται τιποτα απο τη φυτρωση.
Του ειπα να βαλει καποιες φωτο μπας και φανει κατι λιγο αλλα τιποτα. Μαλλον για αυτο δεν σχολιασε κανεις.
Heraklis βαλε κανα φλας στη λητρια η βγαλε σε εξωτερικο χωρο. Δεν βλεπουμε τιποτα
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ρεεε διαβαζεις καλα? δεν βλεπεις οτι του λεω να βαλει πανοραμικη?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ναι ζητουσα γιατι δεν σας εμπιστευομουνα οπως και κανεις δεν σας εμπιστευεται απο το φορουμ. Λογικο ειναι τοσο μαρκετινκγ και επιθεση κανατε απο το πουθενα με ποσες παγαποντιες.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Δε σχολιαζει κανεις γιατι δειχνουν εμπιστοσυνη αντιθετος με εσας με που δειχνετε δολο.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Βλεπω οτι λες οτι πηγε καλα. Μπορει και να πηγε αλλα με τις συγκεκριμενες φωτο λογω φωτισμου δεν φαινεται.
Το τι εμπιστευεσαι εσυ και τι οχι μπορεις να μας το πεις. Μην μιλας ομως εκ μερους ολων των μελων. Το κανεις συχνα. Ας μη το συνεχισουμε. Αν θελει ο ηρακλης να βαλει πιο φωτεινες φωτο ας βαλει εγω δεν το ξαναζηταω.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Χαχα εδω γελαμε.
Εσυ μιλας για ολους και τα βλεπεις ολα ροδινα Μητσο.Ασε μην αρχισουμε τα ιδια παλι.
 

tasos33

Well-Known Member
Τζον φαντασου να μην ελεγες...φαίνεται να πήγε καλά....βάλε και καμια πανοραμική....

Χαμός θα γινοταν
 
Μπλουζα