Heisenberg, fue, 2974 grafts, 4-5/1/2016

Άλλες 2 φωτογραφίες με καλή μηχανή αυτή τη φορά (τη δανείστηκα). Κρατάω τα μαλλιά με τα χέρια μου γιατί στο μήκος αυτό δε στέκονται πάνω.
 

Συνημμένα

  • DSC00859cropped.jpg
    DSC00859cropped.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 376
  • DSC00867cropped.jpg
    DSC00867cropped.jpg
    848 KB · Προβολές: 381

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

naruto

Well-Known Member
Τα σχολια σου ποια ειναι?Εισαι ευχαριστημενος μεχρι τωρα?περιμενες κατι περισσοτερο?
Συμβουλη μου ειναι τα μαλλια σου να τα φτιαχνεις πλεον ολα προς το πλαι.Η χωριστρα στη μεση που κανεις,η οποια προφανως σου εχει μεινει απο τις προ μμ εποχες,δε λεει.Εχεις μαλλακια πλεον...
 
Τα σχολια σου ποια ειναι?Εισαι ευχαριστημενος μεχρι τωρα?περιμενες κατι περισσοτερο?
Συμβουλη μου ειναι τα μαλλια σου να τα φτιαχνεις πλεον ολα προς το πλαι.Η χωριστρα στη μεση που κανεις,η οποια προφανως σου εχει μεινει απο τις προ μμ εποχες,δε λεει.Εχεις μαλλακια πλεον...

Ναι ευχαριστημένος είμαι μέχρι στιγμής, ελπίζω να δω λίγη πύκνωση ακόμα. Ευχαριστώ για τη συμβουλή, συνήθως τα κουρεύω αρκετά κοντά και τα αφήνω έτσι. Τώρα που είναι πιο πολλά πρέπει να σκεφτώ και άλλες επιλογές.
 

aeratos28

Just aeratos
φίλε heisenberg οι φωτό σου από θέμα ανάλυσης είναι τέλειες.όταν λέμε καλές φωτό τέτοιες εννοούμε.πολύ καλές πραγματικά..όμως πατώντας τα μαλλιά πίσω με τα χέρια,κρατώντας τα έτσι,πάλι δεν δείχνεις πως φαίνεται το κεφάλι πραγματικά..απλά χτένισε τα προς τα πίσω και άστα ..κολλημένα με το χέρι και πίσω αλλάζει άθελά σου κατά πολύ την πραγματική εικονα
 

dimitris50423

Well-Known Member
Και μια πανοραμικη με φλας ρε αγορι. Ολοι εχουμε βαλει τετοιες φωτο. Ακομη εχεις να δεις βελτιωση αλλα με αυτες τις φωτο οταν βγαλεις στον 10 μηνα τι διαφορα θα καταλαβουμε; τιποτα. Αφου και σε αυτες δεν φαινεται η φυτρωση και ποσο θα βελτιωθει μεσα στους μηνες
 
  • Like
Reactions: tol

aeratos28

Just aeratos
ρε νικολα πραγματικά όμως.χωρίς ειρωνία το λέω.την εξαιρετική δουλειά πως μπόρεσες και την ειδες?βασικά πως την είδες με αυτές τις συνθήκες και με τα χέρια να αφήνουν ακάλυπτα 1-2 εκατοστά των μαλλιών??εγώ εδώ μόνο χέρια βλέπω και κολλημένα μαλλιά μεταξύ τους και στο κρανίο..
Εξαιρετικη δουλεια!
 
Τελευταία επεξεργασία:

dimitris50423

Well-Known Member
Και εγω απορησα με αυτο το σχολιο σε αυτες τις φωτο γιατι φαινεται ελαχιστο μαλλι. Εχω βαλει κ εγω τετοια φωτο αλλα στην ανανεωση ειχα αλλες 10 διαφορετικες απο ολες τις γωνιες και κυριως πανοραμικη με φλας που μπορεις να δεις πως ειναι η φυτρωση. Εγω δεν πιεζω για τιποτα. Απλα μεσα στους μηνες δεν θα φαινεται η προοδος στη φυτρωση με τετοιες φωτο.
 

koumparos

Well-Known Member
Παντως εγω συμπερασμα με αυτες τις φωτο δε βγαζω.Δε δειχνουν τιποτα.Τωρα αμα αρχισουν και κραζουν παιδια που κανανε ελλαδα η θελουν να κανουν ελλαδα θα εχουν δικιο.
Φιλε μου η θες να κρυψεις κατι η μαλον δεν θες να δειξεις τιποτα ουσιωδες,Τεσπα καλη συνεχεια και να αποκτησεις το αποτελεσμα που θες.
 

tasos33

Well-Known Member
Heis πρεπει να βάλεις λίγο καλύτερες φωτο,όχι γιατι έχουμε βίτσιο να ταλαιπωρουμαστε αλλά για να δουμε καλυτερα την δουλεια της κάθε κλινικής, η τελευταια φωτο με την hairline είναι πιο καθαρη και δείχνει τρίχες νέες να φυτρώνουν κ αυτό είναι καλό σημαδι ,άλλωστε έχεις κάνα δίμηνο φύτρωσαν ακόμα,οι προηγούμενες φωτο είναι λίγο θόλο σκοτεινές για συμερασματα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Παντως εγω συμπερασμα με αυτες τις φωτο δε βγαζω.Δε δειχνουν τιποτα.Τωρα αμα αρχισουν και κραζουν παιδια που κανανε ελλαδα η θελουν να κανουν ελλαδα θα εχουν δικιο.
Φιλε μου η θες να κρυψεις κατι η μαλον δεν θες να δειξεις τιποτα ουσιωδες,Τεσπα καλη συνεχεια και να αποκτησεις το αποτελεσμα που θες.

Άν ήθελα κάτι να κρύψω δε θα έψαχνα να βρω να δανειστώ DSLR μηχανή για να ανεβάσω φωτογραφίες της "ανύπαρκτης" hairline όπως είπες σε προηγούμενο post που έκανες.

Heis πρεπει να βάλεις λίγο καλύτερες φωτο,όχι γιατι έχουμε βίτσιο να ταλαιπωρουμαστε αλλά για να δουμε καλυτερα την δουλεια της κάθε κλινικής, η τελευταια φωτο με την hairline είναι πιο καθαρη και δείχνει τρίχες νέες να φυτρώνουν κ αυτό είναι καλό σημαδι ,άλλωστε έχεις κάνα δίμηνο φύτρωσαν ακόμα,οι προηγούμενες φωτο είναι λίγο θόλο σκοτεινές για συμερασματα

Γι αυτό φίλε μου δανείστηκα μηχανή και έβαλα φωτογραφίες της hairline και πάλι ακούω ότι δε φαίνεται τίποτα και ότι προσπαθώ να κοροϊδέψω τον κόσμο.

Και μια πανοραμικη με φλας ρε αγορι. Ολοι εχουμε βαλει τετοιες φωτο. Ακομη εχεις να δεις βελτιωση αλλα με αυτες τις φωτο οταν βγαλεις στον 10 μηνα τι διαφορα θα καταλαβουμε; τιποτα. Αφου και σε αυτες δεν φαινεται η φυτρωση και ποσο θα βελτιωθει μεσα στους μηνες

Τους προηγούμενους μήνες έβαζα πανοραμική κάτω απο λάμπα και άκουγα οτι δε φαίνεται τίποτα και πρέπει να βάλω τη hairline.

φίλε heisenberg οι φωτό σου από θέμα ανάλυσης είναι τέλειες.όταν λέμε καλές φωτό τέτοιες εννοούμε.πολύ καλές πραγματικά..όμως πατώντας τα μαλλιά πίσω με τα χέρια,κρατώντας τα έτσι,πάλι δεν δείχνεις πως φαίνεται το κεφάλι πραγματικά..απλά χτένισε τα προς τα πίσω και άστα ..κολλημένα με το χέρι και πίσω αλλάζει άθελά σου κατά πολύ την πραγματική εικονα

Δε θέλω να δημιουργώ λανθασμένες εντυπώσεις αλλά αν τα χτενίσω πίσω και τα αφήσω πέφτουν πάλι μπροστά και κρύβουν τη hairline, για να σταθούν πρέπει ή να τα κρατάω ή να τα βρέξω ή να βάλω gel.
 

tasos33

Well-Known Member
Heis κανε φωτογραφικη προπόνηση γιατί οι του επόμενου μήνα θα έχουν περισσότερο ενδιαφέρον,άλλωστε ακόμα είναι εν εξελιξη
 

aeratos28

Just aeratos
αυτό είναι πολύ εύκολο να το κάνεις..σκεψου να τα κρατάει ο cvial κολλημένα και πίσω όπως τα κρατας εσύ..σακης ρουβας θα είναι..ελπίζω να καταλαβαίνεις τις διαφορές με τις δικές σου φωτο
 

tasos33

Well-Known Member
Παιδιά ηρεμηστε , ναι μεν οι φωτο δεν είναι οτι καλυτερο ,αλλά είναι ενα αποτέλεσμα που έχει να δωσει ακόμα και οι φωτο της παρούσας φάσης δεν έχουν κ τόση σημασία,μην αρχίζουμε παλι ίντριγκες
 

aeratos28

Just aeratos
tasos33 ήρεμοι ημαστε. ποιος δημιουργεί ίντριγκες??εδώ ο cvial είναι στους 6 μήνες και κάτι.δεν είχε να δώσει ακόμα ως προς το τελικό του αποτέλεσμα??ίδια φάση ακριβώς με heisenberg..
 

dimitris50423

Well-Known Member
heis δωσε μια πανοραμικη φιλε με φλας να δουμε τι γινεται και τους επομενους μηνες να φανει η διαφορα. δες δυο που ειχα βαλει εγω στο 5μηνο και παλι τα ακουγα. μου ελεγαν μερικοι για αλληλοεπικαλυψεις με μαμα μαλλια και τετοια. να παω να βαλω ενα φως πανω απο το κεφαλι και να βγαλω φωτο. αυτα ειναι μηνυματα που υπαρχουν στο νημα μου. δεν τα φανταστηκα. :)

http://s6.postimg.org/meijjzxo1/20151029_232138.jpg
http://s6.postimg.org/4yodiaypd/20151029_224722.jpg

ο cvial είναι στους 6 μήνες και κάτι.δεν είχε να δώσει ακόμα ως προς το τελικό του αποτέλεσμα??
οντως δεν το ειχα προσεξει cvial βαλε καμια φωτο στο νημα να δουμε τους υπολοιπους μηνες μεχρι την ολοκληρωση. ;)
 

aeratos28

Just aeratos
έχει βάλει και άλλες δημητρη.απλά αυτή είναι μία από τις φωτό που είχε βάλει όταν ήταν στους 6 μηνες και κάτι..έχει βάλει και άλλες και τώρα τελευταία.απλά την ανέβασα αυτή για να δείξω τι φωτό έβαζε όταν ήταν στον ίδιο καιρό με τον cvial o heisenberg
 
Μπλουζα