Hdc vs γεωργιου

ttilits

Member
Σας χερετω απο κυπρο.πριν λιγες μερες επισκευτηκα την hdc και μιλησαμε για μεταμοσχευση.δεν μου ειπε σε ποιο norwood ανηκω αλλα μου ειπε οτι χρειαζομαι 2800 αλλα οπως κρινω πρεπει να ειμαι norwood 4. Εκλεισα ραντρβου και με τον γεωργιου αλλα σε 10 μερες ειναι το ραντεβου.το προβλημα μου με την hdc ειναι οτι δεν μου κανει το crown στην ιδια μεταμοσχευση αλλα πρεπει να ξαναπαω για δευτερη μεταμοσχευση μου ειπε γυρω στα 1000 grafts.οπως ειδα στο site του γεωργιου κανει και σε crown σε μια μεταμοσχευση.ποιος ειναι ο καλυτερος εσεις που γνωριζεται καλυτερα ? Επισης οι τιμες τους αποτι βλεπω ειναι περιπου το ιδιο και δεν με νοιαζει η ελαχιστη διαφορα στα λεφτα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flosk

Well-Known Member
Σου εξηγησαν γιατι δεν σου κανουν crown μαζι στην Hdc? 3800 δεν ειναι πολλα στο συνολο για να μην τα σηκωνουν. Παλια καναν και 5000..
 

ttilits

Member
Φιλε απο τουρκια δεν θελω με τιποτα.απλως μετα απο ερευνα στο site καταληξα σε αυτους.το θεμα ποιος θα μου δωσει καλυτερα αποτελεσματα.δεν θυμαμαι τον λογο γιατι δεν μου εκαναν απλως ηταν καθετοι στο crown .νομιζω μου ειπαν θα καταστραφουν και τα αλλα τριχοθυλακια γυρω τους αλλα δεν μου εδιναν ξεκαθερη απαντηση.αλλα επειδη μου ειπαν οτι και με τα εξτρα στο crown να μου τοποθετησουν παλι θα το πληρωσω για αυτο δεν επεμεινα.αλλα μετα επισκεφθηκα το site του γεωργιου και εκεινος φενεται οτι κανει και crown στην ιδια μεταμοσχευση.αν καποιος εχει καποια αποψη στο ποιος ειναι καλυτερος θα το εκτιμουσα αν μου ελεγε την αποψη του
 

Joan87

Active Member
Παιδια με το θεμα του boukla και του γεωργιου τι εγινε τλκ;; εγω ειχα απογοητευθει λιγο με την συμπεριφορα του συγκεκριμενου γιατρο τοτε..κσι οχι τπτ αλλο,αλλα ειχα προτεινει τον συγκεκριμενο γιατρο και σε εναν ξαδερφο μου.
Βεβαια δεν θυμαμαι πολλες λεπτομεριες
 

koumparos

Well-Known Member
Απλα εξαφανιστηκε ο μπουκλας και δεν μαθαμε τελικα τι εγινε.Μακαρι να ικανοποιηθηκε οικονομικα διοτι το αποτελεσμα ηταν αρκετα μετριο με μοσχευματα που αρχισαν να πεφτουν και δυστυχως εκεινη την περιοδο ειχαμε και αλλα 2 τραγικα αποτελεσματα απο τον ιδιο γιατρο.
 

Joan87

Active Member
Το θεμα ειναι να γνωριζουμε σε τι οφειλονται αυτα τα αποτελεσματα. Λαθος του γιατρου η οχι;; στην hdc εχει συμβει κατι παρομοιο;
 

koumparos

Well-Known Member
Κανεις νομιζω ακριβως δεν ξερει τι εγινε.Στη περιπτωση του μπουκλα δεν υπαρχει συγκεκριμενη αιτια και μαλιστα εκανε και κατι εξετασεις για φλεγμονη και βγηκαν αρνητικες.Τα υπολοιπα 2 χαμηλη φυτρωση.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αν είναι να διαλέξεις στις δυο κλινικές ανάμεσα φυσικά και θα διαλέξεις Hdc.
Βάλε και καμιά φωτογραφία να δούμε το crown σου.
 

dimitris50423

Well-Known Member
δεν θυμαμαι τον λογο γιατι δεν μου εκαναν απλως ηταν καθετοι στο crown .νομιζω μου ειπαν θα καταστραφουν και τα αλλα τριχοθυλακια γυρω τους αλλα δεν μου εδιναν ξεκαθερη απαντηση.αλλα επειδη μου ειπαν οτι και με τα εξτρα στο crown να μου τοποθετησουν παλι θα το πληρωσω για αυτο δεν επεμεινα.αλλα μετα επισκεφθηκα το site του γεωργιου και εκεινος φενεται οτι κανει και crown στην ιδια μεταμοσχευση.αν καποιος εχει καποια αποψη στο ποιος ειναι καλυτερος θα το εκτιμουσα αν μου ελεγε την αποψη του

Σαν να φοβουνται αρκετα παντως το shockloss στην HDC μετα τον salonikio. Το ιδιο ειχαν πει και στον salonikio οτι αν τον κανουν με δικη του ευθυνη θα ειναι και στον φιλο εδω εδωσαν παρομοια απαντηση. Ενω ο Γεωργιου ειπε οτι μπορει να μπει ανετα χωρις φοβο shockloss. Τι παιζει?

Αν είναι να διαλέξεις στις δυο κλινικές ανάμεσα φυσικά και θα διαλέξεις Hdc.
Βάλε και καμιά φωτογραφία να δούμε το crown σου.

Τοσο απολυτος Γιαννη? εχει δωσει και ενα κινητρο στην τιμη ο αλλος.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Δημήτρη μην πας να σαμποτάρεις με τον τρόπο σου την κλινική και πατάς στο θέμα του σαλονικιού πάντα.

Όλοι ξέρουμε ότι είναι καλύτερη κλινική από τον Γεωργίου την dhi και του βεκρη και τις υπόλοιπες ελληνικές.
Ο φίλος παραπάνω έκανε μια ερώτηση: Ποια από τις 2 κλινικές να διαλέξει και με άπλες λέξεις χωρίς πολλά πολλά απάντησα.

Δεν θα κάτσω να αναλύω τι και πως κάνει ο καθένας τα έχουμε πει χίλιες φόρες.
Είναι καλύτερη κλινική πως να το κάνουμε δηλαδή με το ζόρι να βγάλετε το αντίθετο?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ο γεωργιου ρισκάρει το "η όλα,η τίποτα" για να αποκαταστησει την φήμη του ξανά. φως φανάρι δεν είναι?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Να λέμε και τα πράματα με το ονόματα τους δηλαδή.
Άντε...δεν θα κρυβόμαστε πίσω από σκιές συνεχώς.
 

koumparos

Well-Known Member
Νομιζω η hdc ειναι ποιο safe επιλογη ασχετως το τι εγινε με τον σαλονικιο.Επισης νομιζω οτι τα καλα αποτελεσματα του γεωργιου ειναι λιγο ποιο μπροστα σαν συνολικο αποτελεσμα απο την hdc.
 

aeratos28

Just aeratos
Αν ήταν για ρίσκο Γιάννη δεν νομίζω να το πρότεινε καν ο Γεωργίου αυτό..επειδή έχει παρελθόν με αποτυχίες ,το να προβεί σε αυτή την ενέργεια σίγουρα την σκέφτηκε πολύ καλά πρώτα και όντως είναι σίγουρος ότι δεν παίρνει κανένα ρίσκο..αυτό βέβαια φάνηκε ότι δεν είναι ρίσκο μόλις μαθεύτηκε το σκηνικό από την hdc και εκεί που έλεγε μα και μου ,ότι δεν γίνεται ,είναι επικυνδινο ,του πρότειναν μετά και αυτοί να κάνουν διορθωτικη..αν δεν έπαιρνε έκταση θα έμεναν σε αυτό που του είπαν..anyway διευκρίνιση κάνω και δεν μπαίνω στο ποιος ή όχι είναι καλύτερος..ας κοιτάξει αποτελέσματα ο καθένας και ας βγάλει συμπεράσματα.
 

Tsek

Well-Known Member
Φίλε ttilits δεν θεωρω σωστό αυτό που κανεις.

Ούτε τον τίτλο ούτε την προσεγγισή σου. Στην μία κλινικη πήγες εκανες conslation και σου ειπαν τι πιστεύουν για την περίπτωσή σου με βαση το τι ειδαν και με τον τρόπο που επιλεγουν να δουλευουν για το καλύτερο δυνατο αποτέλεσμα.
Δεν σου αρεσε η απαντηση και μέσω σαιτ εβγαλες το συμπερασμα οτι ο Γεωργιου θα σε αναλαβει σε μια μερα φούλ? Πως το ξέρεις? Πήγαινε να σε δει και να σου το πει ο ίδιος.
Ανοιξες δηλαδή ενα θέμα με περίεργο τίτλο χωρίς να εχεις παει καν στην δεύτερη κλινικη για να εχεις άποψη.
Πήγαινε, δες και μετα κρινε τι ειναι πιο ασφαλες και τι σε βολεύει καλυτερα.
 

Harris_G

Well-Known Member
Ρε παιδια ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΩ Μ*ΡΑ με 2,5/graft και να μη παω Erdo που ειναι τοπ3 της Ευρωπης με ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΧΡΕΩΣΗ??
Πραγματικα δε βρισκω μισό λόγο για να το κάνω.
 
Μπλουζα