H καλυτερη αγωγη για την τριχοπτωση

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Mαλλιας

New Member
626-650-thickbox.jpg



http://www.klorane.com


Αγωγή κατά της Ανδρικής Τριχόπτωσης με δραστικό εκχύλισμα κιγχόνης και α-πινένιου

* Σταματά την τριχόπτωση, κάνει τα μαλλιά πιο πυκνά
* Αυξάνει τη δύναμη και την ανθεκτικότητα των μαλλιών

Τα Εργαστήρια KLORANE δημιούργησαν μια ειδική διφασική σύνθεση την Quinafort Homme. Η αποτελεσματικότητα αυτής της νέας σύνθεσης οφείλεται στην Κιγχόνη - με αποδεδειγμένες και κατοχυρωμένες ιδιότητες κατά της τριχόπτωσης - που δρα απ' ευθείας στο τριχωτό του κεφαλιού διεγείροντας τους μηχανισμούς ανάπτυξης. Επιπλέον η κάππαρη που περιέχει, φυτό πλούσιο σε θείο, ενισχύει την κερατίνη της τρίχας γιατί της προσφέρει θειούχα αμινοξέα και αυξάνει την ανθεκτικότητα της τρίχας.

Αποτελέσματα: η τριχόπτωση σταματά. Τα μαλλιά ανακτούν τη δύναμη και την αντοχή τους. Ανάπτυξη της τρίχας στο 93% των ανδρών. Πιο δυνατά μαλλιά.


Mονο 35 ευρω


Προσοχη δεν ειναι σαν το γεματο παρενεργειες χαπι φιναστεριδης που δεν εχει αποτελεσματα και το snake oil που γραφονται στα sites (kirkland κτλ)

Mην χανετε αλλο τα μαλλια σας και τα λεφτα σας
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Dimitris173475

New Member
Απ: H καλυτερη αγωγη για την τριχοπτωση

Ενδιαφέρον μου φαίνεται. Είναι η μόνη θεραπεία με διφασική σύνθεση που έχω δει μέχρι τώρα σε αντίθεση με τις γνωστές που είναι όλες μονοφασικές. Αν έβγαινε και σε τριφασική σύνθεση θα την αγοραζα σίγουρα, τώρα το σκέφτομαι.
 

genesis

New Member
Απ: H καλυτερη αγωγη για την τριχοπτωση

Dimitris173475 είπε:
Ενδιαφέρον μου φαίνεται. Είναι η μόνη θεραπεία με διφασική σύνθεση που έχω δει μέχρι τώρα σε αντίθεση με τις γνωστές που είναι όλες μονοφασικές. Αν έβγαινε και σε τριφασική σύνθεση θα την αγοραζα σίγουρα, τώρα το σκέφτομαι.

εγω αν δεν εχει γευση φραουλα δεν το πινω...
εσυ μαλλια το παιρνεις σε αυτη τη μορφη ή βγαινει και σε υποθετο? (ακη οπου και να εχω παρεκτραπει show no mercy και σβηνε)
 

dim74

Member
Απ: H καλυτερη αγωγη για την τριχοπτωση

μην παρετε μονο πολλες συσκευασιες να εχει για ολους!
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: H καλυτερη αγωγη για την τριχοπτωση

δεν καταλαβα ο Μ**** εχει καμια συνεργασια με την εταιρια που αναφερε

η με γελουν μηπως τα ματια μου ?
προτεινει ενας του Μ*** Αλλης εταιριας πραγμα ?
μαλλον πεσαν πολλες σταχτες στα ματια μου ( ξερεις εσυ απο αυτες που εριξες με αυτο το θεμα )
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1991

Well-Known Member
Απ: H καλυτερη αγωγη για την τριχοπτωση

πωωωωωωωωωωωωωωωωωω....φοβερο ρε...πες μου ρε φιλε που μπορω να το βρω.....
 

akishellas3

Well-Known Member
Απ: H καλυτερη αγωγη για την τριχοπτωση

Τι να σας πω ::) παντως εγω το εχω παραγγειλει κ το εχω ηδει στα χερια μου :-* κ μπορω να σας πω πως ηδη βλεπω αποτελεσματα :mad: .
Συγκεκριμενα εχουν φυγει ολα τα μαλια γυρω απο τους κροταφους κ πανω απο το μετωπο αλλα λογικο θα ειναι επειδη θα βγουνε περισσοτερα με νεους θυλακες 8) ,ετσι δεν ειναι :angel: ? Απο τα φρυδια μου ομως οι τριχες γιατι φυγανε :p ,εκει δεν εβαλα :-[ ωχ οποτε κ εκει θα βγουν περισσοτερες :'( ?
Καλα μαμαει :D :D :D :D .
 

Hopefull

New Member
Απ: H καλυτερη αγωγη για την τριχοπτωση

Ο Μαλλιας οσο ψαρωνετε και απαντατε στα post του τοσο γελαει και συνεχιζει. Αν θελει αυτος να γινουμε κωμωδια εδω μεσα δε χρειαζεται να του κανουμε τη χαρη
 

genesis

New Member
Απ: H καλυτερη αγωγη για την τριχοπτωση

hopefull είπε:
Ο Μαλλιας οσο ψαρωνετε και απαντατε στα post του τοσο γελαει και συνεχιζει. Αν θελει αυτος να γινουμε κωμωδια εδω μεσα δε χρειαζεται να του κανουμε τη χαρη

εγω παλι ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΡΕΛΑ που τον αναγκασαμε να γινει μέλος και να μεγαλωσει αυτη την ΤΟΣΟ ΧΡΗΣΙΜΗ κοινοτητα...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα