Givrgos athina, fue+fut, 1577 grafts+1674 grafts,26-27/11/2013

zotrix

Active Member
Μια χαρά μεγαλώνουν τα μοσχεύματα από σώμα (ειδικά απο γένια) αν δεις αποτελέσματα σε ξένα φόρουμς. Βέβαια το καλύτερο είναι να μπαίνουν σε τομές στριπ, αλλά και στο κεφάλι υπάρχουν ικανοποιητικά αποτελέσματα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giwrgos athina

Active Member
Nαι το ξερω..Και στον geroksoura εκαναν δουλεια τα γενια..θα βαλω 1000 και θα μαι κομπλε με λιγο τοπικ


Nαι το ξερω..Και στον geroksoura εκαναν δουλεια τα γενια..θα βαλω 1000 και θα μαι κομπλε με λιγο τοπικ.
 

Δημητρης38

Active Member
giwrgos athina είπε:
Nαι το ξερω..Και στον geroksoura εκαναν δουλεια τα γενια..θα βαλω 1000 και θα μαι κομπλε με λιγο τοπικ


Nαι το ξερω..Και στον geroksoura εκαναν δουλεια τα γενια..θα βαλω 1000 και θα μαι κομπλε με λιγο τοπικ.



Γιωργο, εγω ειμαι απο τους ποιο παλιους που εχουν κανει μ/μ και ο μοναδικος στο Φορουμ που ισχυριζεται (οπως εχεις καταλαβει) οτι και οι φυτεμενες τριχες εξαφανιζονται.
Αν θελεις ακου με...

Μην κανεις τιποτα
Περιμενε να περασουν τα χρονια να δεις πως θα εξελιχθει το προβλημα που εχεις για να μπορεις να κανεις κινησεις στο μελλον.
 

giwrgos athina

Active Member
Δημητρη σεβαστη η αποψη σου...Και εγω πιστευω οτι στο μελλον χανονται καποια μμ αλλα δεν νομιζω ολα.....Οπως και να εχει σε κανα χρονο σκεφτομαι να βαλω καμοια τριχα στο crown να μην σκαει τοσο εντονα η καραφλα στο crown να ειναι ομοιομορφο εστω και αραια το κεφαλι μου...Και κραταω τα υπολοιπα μουσια για τυχον νεα κενα στο μελλον..Τωρα αν πεφτουν τα μμ αστα χαιρετα μου τον πλατανο.
 

Δημητρης38

Active Member
Γιωργο εγω απλα λογω προσωπικης εμπειριας το εγραψα αυτο

Ελπιζω να μην σου συμβει... αλλα σκεψου και ολα τα ενδεχομενα... εαν χασεις δηλαδη, μετα απο 15 χρονια πολλα απο τα μαλλια σου μπροστα... τι να το κανεις το crown εαν αυτο που βλεπεις καθε μερα σε απογοητευει ?

Εγω με τα μυαλα που εχω τωρα εαν ημουν στην θεση σου θα κοιταζα μονο την εικονα που βλεπω στον καθρεφτη μου και θα αφηνα μια τραπεζα μοσχευματων σε περιπτωση που στο μελλον, ψυχολογικα νοιωσω ετοιμος να απαλυνω την στεναχωρεια μου με μια μ/μ μαλλιων πυκνωσης παλι στην hairline... το crown g@$$@$@to.... δεν θα το βλεπεις ποτε !!!

Εαν εξαντλησεις τις δοτριες απο τοσο νωρις (ηλικιακα εννοω)... στο μελλον τι θα κανεις ?

Αυτη ειναι η αποψη μου, εσυ θα κρινεις τι σε ικανοποιει περισσοτερο.
 

geroksouras

Active Member
Δημητρης38 είπε:
Για την ιστορια τα μοσχευματα απο σωμα στην επεμβαση του Γεροξουρα δεν φυτρωσανε
Και απο μουσι τα ποσοστα φυτρωσης ειναι πολυ χαμηλα

Θα μπεις σε μια διαδικασια να πληρωσεις λεφτα για μια επεμβαση αμφιλεγομομενου αποτελεσματος

Φανταζομαι οταν λες απο το μουσι δεν αναφερεσαι στην δικια μου περιπτωση
Που δειχνουν να πηγανε καλα
Οσο για το στηθος εχω πει οτι σε σχεση με το μουσι εχουνε μεγαλη διαφορα(σε μενα)
Και εφοσον μπορεις να παρεις πολλα απο μουσι γιατι να το ρισκαρεις
Παιζει να εχουνε βγει και απο στηθος,αλλα δεν ξερω ακομα
Επισης παιζει και απο ατομο σε ατομο.
Το καλυτερο για σενα γιωργο ειναι να κανεις μια με μουσι να καλυψεις ενα κενο
Και να μαρκαρεις 2 σημεια τετρ εκ το 1 με μουσι με πχ 40 grafts το αλλο με στηθος 40
να δεις τι βγηκε για να επαναλαβεις απο εκει που εχεις μεγαλη φυτρωση

ρωτησε κανεις για φυτρωση απο μουσι στηθος ποσοστα;
 

giwrgos athina

Active Member
Εγω παντος δεν ρωτησα geroksoura.Πολλα ειναι ακομα αυτα που ηθελα να τον ρωτησω αλλα δεν προλσβα λογου περιορισμενου χρονου.
 

petrospap

Active Member
Δημητρης38 είπε:
Γιωργο εγω απλα λογω προσωπικης εμπειριας το εγραψα αυτο

Ελπιζω να μην σου συμβει... αλλα σκεψου και ολα τα ενδεχομενα... εαν χασεις δηλαδη, μετα απο 15 χρονια πολλα απο τα μαλλια σου μπροστα... τι να το κανεις το crown εαν αυτο που βλεπεις καθε μερα σε απογοητευει ?

Εγω με τα μυαλα που εχω τωρα εαν ημουν στην θεση σου θα κοιταζα μονο την εικονα που βλεπω στον καθρεφτη μου και θα αφηνα μια τραπεζα μοσχευματων σε περιπτωση που στο μελλον, ψυχολογικα νοιωσω ετοιμος να απαλυνω την στεναχωρεια μου με μια μ/μ μαλλιων πυκνωσης παλι στην hairline... το crown g@$$@$@to.... δεν θα το βλεπεις ποτε !!!

Εαν εξαντλησεις τις δοτριες απο τοσο νωρις (ηλικιακα εννοω)... στο μελλον τι θα κανεις ?

Αυτη ειναι η αποψη μου, εσυ θα κρινεις τι σε ικανοποιει περισσοτερο.
μηπως στη δικη σου περιπτωση τα μοσχευματα που επεσαν ηταν απο σημειο που θα επεφταν ετσι κ αλλιως στο μελλον?? αυτο που εννοω ειναι οτι σε μερικους το μπιφτεκι κατεβαινει αρκετα χαμηλα...μηπως τα πηραν απο σημειο που αργοτερα θα επηρεαζοταν απτην α.α??? εχεις αραιωσει καθολου στο πισω μερος του κεφαλιου τωρα?
 

Δημητρης38

Active Member
petrospap είπε:
Δημητρης38 είπε:
Γιωργο εγω απλα λογω προσωπικης εμπειριας το εγραψα αυτο

Ελπιζω να μην σου συμβει... αλλα σκεψου και ολα τα ενδεχομενα... εαν χασεις δηλαδη, μετα απο 15 χρονια πολλα απο τα μαλλια σου μπροστα... τι να το κανεις το crown εαν αυτο που βλεπεις καθε μερα σε απογοητευει ?

Εγω με τα μυαλα που εχω τωρα εαν ημουν στην θεση σου θα κοιταζα μονο την εικονα που βλεπω στον καθρεφτη μου και θα αφηνα μια τραπεζα μοσχευματων σε περιπτωση που στο μελλον, ψυχολογικα νοιωσω ετοιμος να απαλυνω την στεναχωρεια μου με μια μ/μ μαλλιων πυκνωσης παλι στην hairline... το crown g@$$@$@to.... δεν θα το βλεπεις ποτε !!!

Εαν εξαντλησεις τις δοτριες απο τοσο νωρις (ηλικιακα εννοω)... στο μελλον τι θα κανεις ?

Αυτη ειναι η αποψη μου, εσυ θα κρινεις τι σε ικανοποιει περισσοτερο.
μηπως στη δικη σου περιπτωση τα μοσχευματα που επεσαν ηταν απο σημειο που θα επεφταν ετσι κ αλλιως στο μελλον?? αυτο που εννοω ειναι οτι σε μερικους το μπιφτεκι κατεβαινει αρκετα χαμηλα...μηπως τα πηραν απο σημειο που αργοτερα θα επηρεαζοταν απτην α.α??? εχεις αραιωσει καθολου στο πισω μερος του κεφαλιου τωρα?

οχι.. με στριπ τις εκανα και ειναι σε safe zone
 
Μπλουζα