Giorgos-3, FUE, 3421g , 28-29-30/10/18

Giorgos-3

Well-Known Member
Γιώργο να σου πω την αλήθεια δεν πίστευα ότι άξιζε ο κόπος να ταλαιπωρηθεις τόσο πολύ.Ξηλωσε ότι απέμεινε μαζί με γένια και δουλέψτε α.β ζώνη.Τοπικ στο Κράουν και καθάρισες.
Αυτό θα έκανα εγώ και θα συνέχιζα ήρεμος πλέον την ζωουλα μου.
Αν κ υπαρχουν πολλες αντιρρήσεις στο σπιτι μου να κανω κ αλλη μμ κ οτι μια χαρα Ειμαι ηδη κ γινομαι απληστος, αχάριστος Κ εμμονικος....αν ο γιατρός μου δωσει το πράσινο φως θα κανω κ αλλη στο τελος του χρονου. Οπως Εχω πει απο πριν την μεταμόσχευση για μενα σημασια περισσότερη κ απ το αποτελεσμα ειναι να νιωςω οτι τα δωσα ολα κ εκανα οτι μπορουσα. Τωρα αυτο αν συνδυαστεί κ με αποτελεσμα ακομα καλυτερα! Το τόπικ κ συγκεκριμενα το μανε ειναι κάτι που ναι στο προγραμμα που αν με ικανοποιήσει ισως το βαλω σρην καθημερινότητα μου αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
71F34934-E3DD-41FD-B245-5AF9F86390F3.jpeg 02F8CFF1-FB4A-4478-8E83-ED7C417C5B3E.jpeg 25ED01FD-2B01-4E64-AB60-C3BE9E7BD424.jpeg 4B204C6C-AB4C-4832-B3F2-2D6356F312FA.jpeg 66BD9DD7-9734-4FDE-9B09-8548B20B9B72.jpeg F147B348-9FC3-4B02-ACAD-95E754C46174.jpeg
Κ καποιες φωτος υπό σκιαν ετσι για την ιστορια ....επομενη ενημερωση στους 8-10-12 μηνες λεω για να ναι πιο ορατές οι συγκρίσεις ....
 

leas

Well-Known Member
Γιωργαρε το σημαντικό είναι πως είσαι χαρούμενος με το αποτέλεσμα.. Πραγματικά η εικόνα σου έχει βελτιωθεί σε πολύ μεγάλο βαθμό.. Μιας και έκανες λόγο για μια ακόμη μμ, εαν και εφόσον συμφωνήσει και η οικογένεια θα ήθελα να αναφέρω το εξής.. Πιστεύω πως θα μπορούσες να σκεφτείς οικονομικά αν σε παίρνει να στείλεις ίσως κάποια μαιλ σε γιατρούς για συμβουλευτικη που αναλαμβάνουν στριπ συνδυαστικά με fue έτσι θα μπορούσες να πάρεις και ακόμη περισσότερα μοσχεύματα καθώς έχεις ήδη στριπ..
Πάρα ταύτα αν είσαι ευχαριστημένος με τον γιατρό και θες να τελειώσεις εκεί την δουλειά συμφωνώ με τα παιδιά πως πρέπει να επικεντρωθείς α και β ζώνη... Αλλά πιστεύω πως στην περίπτωση σου πρέπει να γίνει δουλειά στα lateral humps τα πλαϊνά τμήματα ή γέφυρες ... Από όσα έχεις αναφέρει είσαι ψηλός και όπως και να έχει στα μεγάλα νοργουντ το θέμα είναι να φαίνεται όσο το δυνατόν πιο καλά το μαλλί από κάποιον άλλο όχι από πάνω όπως βγάζουμε φώτο για το φόρουμ ... Εάν λοιπόν η περιοχή α, β και τα πλαϊνά δέσουν τότε το αποτέλεσμα θα πάει σε άλλο επίπεδο...

Επισυνάπτω και ένα βίντεο
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Γιωργαρε το σημαντικό είναι πως είσαι χαρούμενος με το αποτέλεσμα.. Πραγματικά η εικόνα σου έχει βελτιωθεί σε πολύ μεγάλο βαθμό.. Μιας και έκανες λόγο για μια ακόμη μμ, εαν και εφόσον συμφωνήσει και η οικογένεια θα ήθελα να αναφέρω το εξής.. Πιστεύω πως θα μπορούσες να σκεφτείς οικονομικά αν σε παίρνει να στείλεις ίσως κάποια μαιλ σε γιατρούς για συμβουλευτικη που αναλαμβάνουν στριπ συνδυαστικά με fue έτσι θα μπορούσες να πάρεις και ακόμη περισσότερα μοσχεύματα καθώς έχεις ήδη στριπ..
Πάρα ταύτα αν είσαι ευχαριστημένος με τον γιατρό και θες να τελειώσεις εκεί την δουλειά συμφωνώ με τα παιδιά πως πρέπει να επικεντρωθείς α και β ζώνη... Αλλά πιστεύω πως στην περίπτωση σου πρέπει να γίνει δουλειά στα lateral humps τα πλαϊνά τμήματα ή γέφυρες ... Από όσα έχεις αναφέρει είσαι ψηλός και όπως και να έχει στα μεγάλα νοργουντ το θέμα είναι να φαίνεται όσο το δυνατόν πιο καλά το μαλλί από κάποιον άλλο όχι από πάνω όπως βγάζουμε φώτο για το φόρουμ ... Εάν λοιπόν η περιοχή α, β και τα πλαϊνά δέσουν τότε το αποτέλεσμα θα πάει σε άλλο επίπεδο...

Επισυνάπτω και ένα βίντεο
Καλα συμφωνούν δεν συμφωνούν στην οικογενεια μου εγω θα κανω αυτο που θελω κ νιωθω οπως κανω παντα για ολα στην ζωη μου. Ειμαι Ανθρωπος που μ αρεσει να ακουω τους αλλους αλλα στο τελος θα κανω οτι νιωθω εγω. Οποτε αν ο γιατρός δωσει το οκ εφυγα για την 4η μμ!
Αυτο για τα πλαϊνά συφμωνω απολυτα μαζι σου κ θα δωσω βαση για να δέσει ωραια το κεφαλι μου. Τωρα οσο αφορα αν θα βαλω Α β ζώνη η κραοουν ειμαι προβληματισμένος αν κ ξερω τι θελω. Ισως η λυση βρεθει καπου στην μεση. Δλδ να κανω αυτο που λες κ να βγακω καμια 500 γενια αποκλειστικα για Κράουν για να μου φυγει ο καημός. Ολα εξαρτώνται απ την δότρια.
Τωρα ακομα κ να σκεφτομουν να παω αλλου για να κανω συνδυασμό στριπ κ φιου δεν βρισκω το νοημα καθώς μιλαμε για ακομα 1000-2000 μοσχεύματα ακομα. Κ περα απ αυτο θεωρω λιγο αυτοκτονία να αφησω αυτον που ξερει πλεον καλα το κεφαλι μου κ τις δυσκολίες τις εξαγωγής που εχει η τρίχα μου για να παω σε οποιοδήποτε αλλον που μπορει να μου καταστρέψει τα υπερ πολύτιμα κ πλεον μετρημενα μοσχεύματα. Εξαλλου εχει αποδείξει οτι εινσι ικανότατος.
Κ τελος Περα απ το οικονομικο που αποκλειεται να βρω καλυτερα δεν νομιζω οτι θα βρεθει αλλος να κατσει 3 μερες να ασχολείται με μενα εκτος αν τον σκεπασω με χρυσάφι!
 

sotos_pr

New Member
Προβολή συνημμένου 21497 Προβολή συνημμένου 21498 Προβολή συνημμένου 21499 Προβολή συνημμένου 21500 Προβολή συνημμένου 21501 Προβολή συνημμένου 21502
Κ καποιες φωτος υπό σκιαν ετσι για την ιστορια ....επομενη ενημερωση στους 8-10-12 μηνες λεω για να ναι πιο ορατές οι συγκρίσεις ....
Μπραβο Γιωργο! Πολυ καλος!
 

Kostas_78

Member
Κούρεψε αρκετά τα πλαϊνα...σβηνοντας τα από ξυρισμένα σε σκάλες προς τα πάνω...άσε τα πάνω μακριά και ριξτα στο πλάι σε fade look ( ξέρουν οι μοντερνοι celebritoμπαρμπερηδες με τα tattoo) βάλε ματ πηλό κ λίγο topikk ...και δεν θα αναγνωρίζεις τον εαυτό σου
Μπράβο όμως ρε μάγκα το παλεψες και δικαιώνεσαι

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Κούρεψε αρκετά τα πλαϊνα...σβηνοντας τα από ξυρισμένα σε σκάλες προς τα πάνω...άσε τα πάνω μακριά και ριξτα στο πλάι σε fade look ( ξέρουν οι μοντερνοι celebritoμπαρμπερηδες με τα tattoo) βάλε ματ πηλό κ λίγο topikk ...και δεν θα αναγνωρίζεις τον εαυτό σου
Μπράβο όμως ρε μάγκα το παλεψες και δικαιώνεσαι

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ετχαριστω φιλε μου...Ενδιαφέρον αποψη αυτη .... μηπως εχεις πρόχειρη καμια φωτος για να χω εικονα να την δειξω κ στον κομμωτή μου ;
 

Kostas_78

Member
Ο άρχοντας εδω το χει εξελίξει πολύ το θέμα ...στον δείχνω σαν στυλ γενικά
Και τριχόπτωση έχει και μμ έχει κάνει κ τοπικ βάζει και περουκινια βάζει όταν τα παίρνει ξούρα.
fa94824add54237356bc964de43c6f31.jpg


Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Ο άρχοντας εδω το χει εξελίξει πολύ το θέμα ...στον δείχνω σαν στυλ γενικά
Και τριχόπτωση έχει και μμ έχει κάνει κ τοπική βάζει και περουκινια βάζει όταν τα παίρνει ξούρα.
fa94824add54237356bc964de43c6f31.jpg


Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Το πιασα ... κ υποθετω να τα φερνω τα μαλλια απ την πλευρά που εχω το μεγαλύτερο προβλημα ...το λεω γιατι Δυστηχως τα μαλλια μου πανε απο μονα τους στην καλη μου μερια κ μου αφηνει ακομα πιο εκτέθημενο το προβληματικό σημειο... αν τα πλακώσω στο πηλό θα κάτσουν λογικα ...
 

Kostas_78

Member
Λογικά ναι .
Μόνος προβληματισμός για την ουλη πίσω πόσο κοντά μπορείς να τα πάρεις εκεί.
Για δοκίμασε όμως ..το αποτέλεσμα μπορεί να σε φτιάξει πολυ

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Λογικά ναι .
Μόνος προβληματισμός για την ουλη πίσω πόσο κοντά μπορείς να τα πάρεις εκεί.
Για δοκίμασε όμως ..το αποτέλεσμα μπορεί να σε φτιάξει πολυ

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Με το μικροπεγκνεταισον εχει καμουφλαριστεί μια χαρα ... ξυρισμένο κεφαλι μονο με ηλιο κ απο συγκεκριμενες γωνιες χτυπαει η γραμμη κ αν εισαι ψιλιασμενος ...
 

Giorgos-3

Well-Known Member
620F874C-4C46-498A-815D-3DB6741AEF61.jpeg 2D228717-E34F-48B6-9AAA-4C34B02B3202.jpeg 41924C7C-7F85-419D-95F7-43ED9CD55E70.jpeg 602258AA-85A7-4535-9DA9-C82669D6044D.jpeg 1F18EFBF-5D76-4C8B-8559-33D221A2BAB4.jpeg
8ο μήνας κ η καταςταςη ειναι αυτη ... σε σχεση με 2 μηνες πριν εγω δεν διακρίνω καποια σημαντικη διαφορα που αν υπαρχει ειναι ελαχιςτα ορατή ... αλλα οκ .... παραπονο δεν εχω κ ισως πρεπει να κανω υπομονη ολο το 12μηνο να δω τελικο αποτελεσμα ... οπως κ να χει αυτο που εχω να σχολιάσω ειναι Εμφανές που θα επικεντρωθώ στην επομενη μμ κ δεν μιλαω φυσικα για το κραοουν αλλα για την αριστερή πλευρά του κεφαλιού μου που θελει πάτημα για να ισσοροπισει κ να δέσει ομοιομορφα με το υπολοιπο...
 

Giorgos-3

Well-Known Member
F0FFA7B2-393D-45FD-AF58-F682F547FABB.jpeg 6DEB5D47-A407-4FB5-A667-A232D2D4AB90.jpeg B2D6FCF1-952C-4ACC-ABFC-BD6979B7C083.jpeg BCA5BDA5-83B1-47AD-AD1D-ADA5C54EB9B9.jpeg 72F75981-FCEA-4BD3-94E4-1C8AF3775F24.jpeg EB4A018E-D636-4D65-B67D-7A0E068665AD.jpeg
Σχεδον 10 μηνες φρέσκο κουρεμένος κ κατω απ τον ήλιο για μια ακριβη εικονα της κατάστασης ...αισθάνομαι γνκ απ τον 6 μηνα κ μετα η καταςταςη ειναι η ιδια χωρις σπουδαίες αλλαγές ...προφανως οτι ηταν να δωσει το εδωσε πια ...
 

tol

Well-Known Member
Προβολή συνημμένου 22308Προβολή συνημμένου 22309Προβολή συνημμένου 22310Προβολή συνημμένου 22311Προβολή συνημμένου 22312Προβολή συνημμένου 22313
Σχεδον 10 μηνες φρέσκο κουρεμένος κ κατω απ τον ήλιο για μια ακριβη εικονα της κατάστασης ...αισθάνομαι γνκ απ τον 6 μηνα κ μετα η καταςταςη ειναι η ιδια χωρις σπουδαίες αλλαγές ...προφανως οτι ηταν να δωσει το εδωσε πια ...
Φιλε Γιωργο, κατ' αρχας συγχαρητηρια, γιατι εισαι απο τους ελαχιστους που τολμουν να ανεβαζουν φωτογραφιες σε τοσο αντιξοες συνθηκες.

Απο την αλλη ομως νομιζω οτι εχεις βαλει και MANE στα μαλλια, κατι που φυσικα κολακευει την τελικη εικονα σου.

Φυσικα σε καμια περιπτωση δεν ειναι μεμπτο να βαζεις στην καθημερινοτητα σου MANE, για να βελτιωνεις την εμφανιση σου. Και εγω προσωπικα, εχοντας το διπλασιο μαλλι απο το δικο σου, χρησιμοποιω καθημερινα toppik, για να τελειοποιω την εικονα των μαλλιων μου.

Ομως θεωρω οτι στις φωτογραφιες που ανεβαινουν στο site, θα πρεπει να αναγραφεται η χρηση "ενισχυτικων μεσων".

Επισης, τωρα που σχεδον ολοκληρωθηκε το αποτελεσμα και επειδη στο παρελθον, αν θυμασαι, ειχαμε εναν "ζωηρο" διαλογο, θα ηθελα να σε ρωτησω...."εισαι ευχαριστημενος απο το τελικο αποτελεσμα;"

Προσωπικα πριν απο πολλους μηνες σου ειχα εκφρασει τους ενδοιασμους μου (και τα παραπονα μου ως εμπειρος των μεταμοσχευσεων της DHI). Θεωρουσα και εξακολουθω να θεωρω οτι η συγκεκριμενη κλινικη παραγει μεν φυσικα αποτελεσματα, απο την αλλη ομως με μετρια πυκνοτητα και με χαμηλη φυτρωση.

Συγκεκριμενα στην περιπτωση σου αναμφισβητητα οι συνθηκες προ μεταμοσχευσεων ηταν δυσκολες. Ησουν NW6 και η επιφανεια καλυψης γυρω στα 200 cm2.

Απο την αλλη ομως τοποθετηθηκαν πανω απο 6000 grafts (συνυπολογιζω και περιπου 800 grafts που φαινονται στις φωτογραφιες του πρωτου νηματος σου απο το strip που ειχες κανει).

Λαμβανοντας λοιπον υποψη αυτες τις παραμετρους, θεωρεις οτι το αποτελεσμα ειναι μετριο, καλο ή πολυ καλο; Φυσικα χωρις τη χρηση MANE.

Ταπεινη μου αποψη ειναι οτι προκειται για μετριο αποτελεσμα. Ισως προσωπικα, επειδη πριν τις μεταμοσχευσεις μου στην DHI ημουν NW 3...το πολυ 4, να εχω μεγαλες απαιτησεις και να κανω λαθος. Ποτέ δε θα συμβιβαζομουν και δε θα ημουν χαρουμενος με το συγκεκριμενο αποτελεσμα.

ΥΓ. Βεβαια, εκεινο που μετρα σε τελικη αναλυση, ειναι η αποψη και τα συναισθηματα του ιδιου του πελατη. Αν εσυ εισαι χαρουμενος και ικανοποιημενος απο την εικονα των μαλλιων σου, αυτο εχει την υψιστη σημασια. Σου ευχομαι καλη συνεχεια στη ζωη σου με υγεια και χαρα.
 

Adriano

Well-Known Member
Καλησπέρα Γιώργο.

Κατά την άποψη μου μια χαρά είναι το αποτέλεσμα αν έχεις κατά νου τα εξής

1) Από που ξεκίνησες
2) Που έφτασες
3) Γιατρό που επέλεξες

Για μένα πρέπει να είσαι ικανοποιημένος σύμφωνα με τα παραπάνω και τηρουμένων των αναλογιών.

Με ένα scalp micropigmentation και ένα κούρεμα καλό με πολύ κοντά πλαινά και κοντά τα επάνω θα είσαι μια χαρά.

Καλή συνέχεια.
 

makis25

Well-Known Member
6000 γραφτς ειναι πολλα . Σε συνεχεια του σχολιου του τολ μιας και δε ξερω τι ειναι το Μανε , μαλλον κατι σα τοπικ , και του adriano πανω που ειναι ευγενικος και το λεει πλαγιως , θα πω πως στην Ελλαδα τα 6000 γραφτς δινουν αποτελσμα οπως στο εξωτερικο δινουν τα 4000 . Πρεπει να συνυπολιγιζουμε παντα τις μετριες επιδόσεις των πατριωτων γιατρων σε φυτρωση , τρανσεξιον σε μοσχευματα και δοτρια, βιωσιμότητα γενικα των μοσχευματων . Ειναι πλεον τοσα πολλα νηματα - περιστατικα απο τοσα πολλα παιδια που παιρνουν τετοια αποτελεσματα που νομιζω θα φτασουμε το μαγικο 70% επιτυχια στις επεμβασεις στην Ελλαδα το 2045 . Αλλα το μπαμ θα γινει νωριτερα . Οπως και στο φορουμ θα γινει νωριτερα το μπαμ . Αυτα προβλεπω . Για να δουμε .

Παντως προσωπικα αυτο το περιστατικο αν συνολο ειχε βαλει με ολες τις επεμβασεις το παιδι 3500-4000 μοσχευματα σε ολο το κεφαλι απο μπροστα μεχρι τερμα πισω θα εβαζα πολυ καλυτερο βαθμο . Αλλα με 6Κ , οχι . Υπηρχαν απωλειες , η πλεον προβληματιζομαι μηπως στις κλινικες παραμυθιαζουν κοσμακη και βαζουν λιγοτερα απο οσα λενε . Πιστευω πως σε ολο το κεφαλι , ( ο τολ λεει 200cm2 , εγω θα πω περιπου το ιδιο 210cm2) εχει καπου εκει φυτρωμενα 3,5Κ , στη καλυτερη των περιπτωσεων 4Κ .
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Φιλε Γιωργο, κατ' αρχας συγχαρητηρια, γιατι εισαι απο τους ελαχιστους που τολμουν να ανεβαζουν φωτογραφιες σε τοσο αντιξοες συνθηκες.

Απο την αλλη ομως νομιζω οτι εχεις βαλει και MANE στα μαλλια, κατι που φυσικα κολακευει την τελικη εικονα σου.

Φυσικα σε καμια περιπτωση δεν ειναι μεμπτο να βαζεις στην καθημερινοτητα σου MANE, για να βελτιωνεις την εμφανιση σου. Και εγω προσωπικα, εχοντας το διπλασιο μαλλι απο το δικο σου, χρησιμοποιω καθημερινα toppik, για να τελειοποιω την εικονα των μαλλιων μου.

Ομως θεωρω οτι στις φωτογραφιες που ανεβαινουν στο site, θα πρεπει να αναγραφεται η χρηση "ενισχυτικων μεσων".

Επισης, τωρα που σχεδον ολοκληρωθηκε το αποτελεσμα και επειδη στο παρελθον, αν θυμασαι, ειχαμε εναν "ζωηρο" διαλογο, θα ηθελα να σε ρωτησω...."εισαι ευχαριστημενος απο το τελικο αποτελεσμα;"

Προσωπικα πριν απο πολλους μηνες σου ειχα εκφρασει τους ενδοιασμους μου (και τα παραπονα μου ως εμπειρος των μεταμοσχευσεων της DHI). Θεωρουσα και εξακολουθω να θεωρω οτι η συγκεκριμενη κλινικη παραγει μεν φυσικα αποτελεσματα, απο την αλλη ομως με μετρια πυκνοτητα και με χαμηλη φυτρωση.

Συγκεκριμενα στην περιπτωση σου αναμφισβητητα οι συνθηκες προ μεταμοσχευσεων ηταν δυσκολες. Ησουν NW6 και η επιφανεια καλυψης γυρω στα 200 cm2.

Απο την αλλη ομως τοποθετηθηκαν πανω απο 6000 grafts (συνυπολογιζω και περιπου 800 grafts που φαινονται στις φωτογραφιες του πρωτου νηματος σου απο το strip που ειχες κανει).

Λαμβανοντας λοιπον υποψη αυτες τις παραμετρους, θεωρεις οτι το αποτελεσμα ειναι μετριο, καλο ή πολυ καλο; Φυσικα χωρις τη χρηση MANE.

Ταπεινη μου αποψη ειναι οτι προκειται για μετριο αποτελεσμα. Ισως προσωπικα, επειδη πριν τις μεταμοσχευσεις μου στην DHI ημουν NW 3...το πολυ 4, να εχω μεγαλες απαιτησεις και να κανω λαθος. Ποτέ δε θα συμβιβαζομουν και δε θα ημουν χαρουμενος με το συγκεκριμενο αποτελεσμα.

ΥΓ. Βεβαια, εκεινο που μετρα σε τελικη αναλυση, ειναι η αποψη και τα συναισθηματα του ιδιου του πελατη. Αν εσυ εισαι χαρουμενος και ικανοποιημενος απο την εικονα των μαλλιων σου, αυτο εχει την υψιστη σημασια. Σου ευχομαι καλη συνεχεια στη ζωη σου με υγεια και χαρα.
Καταρχην για να παρουμε τα πραγματα απ την αρχη φυσικα κ το κεφαλι μου δεν Εχει τόπικ... μπορειτε να ανατρέξεις σε προηγουμενες φωτος να δεις πως ειμαι με τοπικ οπως επισης μπορεις να με δεις κ με βρεγμένο κεφαλι για να σπυ φυγει καθε αμφίβολια... περα απ αυτου το παρελθόν μου κ το υφος των νημάτων μου δεν εχουν δειξει οτι θα εκανα ποτε κουτοπονηριές... μην τρελαθουμε κιολας... μερικοι εδω μεσα βλεπετε του πεθαμένους απ το GOT!ενα το κρατούμενο.
Δευτερο εχω πει 146742 φορες οτι καμια κλινική στο πλανητη γη ειδικα οι κλινικές οι τόπ που τοσο πολυ θεοποιειτε δεν θα με δεχόντουσαν καποιον 6αρης πλας με χαμηλές γέφυρες κ λεπτή ίσια τρίχα χωρις χάπια κ με πλανο κ σκεπτικο που θεωρουν λαθος αλλα εγω αυτο θελω για μενα ... το άπλωμα σε ολο το κεφαλι δλδ θυσιάζοντας πυκνότητα σε ορισμένα σημεια (χερλαιν δλδ)...
Τριτον οι 3 μμ που εζω κανει στο συνολο εχουν άθροισμα κοντα στις 6000 (5800 περιπου μοσχεύματα) με λογο 1.8 για να μαστε κ ακριβής...υπαρχουν στα νήματα μου τα στοιχεία τα εχετε δει....
Κ τεταρτον οι φωτος ειναι άκρως σκληρές κ αδικούν το πραγματικο αποτελεσμα οπου ναι απο κοντα κ χωρις τοπικ οσοι ξερουν βλεπουν πολυ καλη αλλαγη κ οτι ναι κ εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος γιατι θα ταν ουτοποια να περιμενα μαλλί μοκέτα ....επισης για να μην ξεχνιομαςτε να θυμίσω το 1€ μόσχευμα ππυ κόστισε η τεκευταια επεμβαςη κ η τρεις μερες χειρουργείου που καμια αλλη κλινική δεν θα το εκανε για να μην χασουμε ουτε ενα μόσχευμα κ να μαστε οσο το δυνατον πιο προσεκτικοί ...
 

tol

Well-Known Member
Καταρχην για να παρουμε τα πραγματα απ την αρχη φυσικα κ το κεφαλι μου δεν Εχει τόπικ... μπορειτε να ανατρέξεις σε προηγουμενες φωτος να δεις πως ειμαι με τοπικ οπως επισης μπορεις να με δεις κ με βρεγμένο κεφαλι για να σπυ φυγει καθε αμφίβολια... περα απ αυτου το παρελθόν μου κ το υφος των νημάτων μου δεν εχουν δειξει οτι θα εκανα ποτε κουτοπονηριές... μην τρελαθουμε κιολας... μερικοι εδω μεσα βλεπετε του πεθαμένους απ το GOT!ενα το κρατούμενο.
Δευτερο εχω πει 146742 φορες οτι καμια κλινική στο πλανητη γη ειδικα οι κλινικές οι τόπ που τοσο πολυ θεοποιειτε δεν θα με δεχόντουσαν καποιον 6αρης πλας με χαμηλές γέφυρες κ λεπτή ίσια τρίχα χωρις χάπια κ με πλανο κ σκεπτικο που θεωρουν λαθος αλλα εγω αυτο θελω για μενα ... το άπλωμα σε ολο το κεφαλι δλδ θυσιάζοντας πυκνότητα σε ορισμένα σημεια (χερλαιν δλδ)...
Τριτον οι 3 μμ που εζω κανει στο συνολο εχουν άθροισμα κοντα στις 6000 (5800 περιπου μοσχεύματα) με λογο 1.8 για να μαστε κ ακριβής...υπαρχουν στα νήματα μου τα στοιχεία τα εχετε δει....
Κ τεταρτον οι φωτος ειναι άκρως σκληρές κ αδικούν το πραγματικο αποτελεσμα οπου ναι απο κοντα κ χωρις τοπικ οσοι ξερουν βλεπουν πολυ καλη αλλαγη κ οτι ναι κ εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος γιατι θα ταν ουτοποια να περιμενα μαλλί μοκέτα ....επισης για να μην ξεχνιομαςτε να θυμίσω το 1€ μόσχευμα ππυ κόστισε η τεκευταια επεμβαςη κ η τρεις μερες χειρουργείου που καμια αλλη κλινική δεν θα το εκανε για να μην χασουμε ουτε ενα μόσχευμα κ να μαστε οσο το δυνατον πιο προσεκτικοί ...
Φιλε Γιωργο, προσωπικα διατυπωσα τις αμφιβολιες μου, γιατι απλουστατα καποιες φωτογραφιες που εχεις ανεβασει, "μπλεδιζουν".

Χαρακτηριστικα παραδειγματα....η 5η φωτογραφια της 4ης Ιουλιου....η 3η χθεσινη φωτογραφια.

Πως ερμηνευεις το γεγονος οτι οι συγκεκριμενες φωτογραφιες εχουν μπλε χρωμα σε καποια σημεια των μαλλιων;

Επισης, αν εσυ, φιλε Γιωργο, συγκρινοντας το δικο σου αποτελεσμα με του CVIAL (που εβαλε λιγοτερα μοσχευματα, σε μικροτερη βεβαια εκταση) εισαι ικανοποιημενος, τοτε δε χρειαζεται να συνεχισουμε το διαλογο.

Προσωπικα θεωρω οτι ο CVIAL εχει διπλασια πυκνοτητα απο τη δικη σου.

Επισης, αν εσυ, φιλε Γιωργο, συγκρινοντας το δικο σου αποτελεσμα με του mic6 (που εβαλε λιγοτερα μοσχευματα με χαμηλοτερο κοστος απο το δικο σου) εισαι ικανοποιημενος, δε χρειαζεται να συνεχισουμε το διαλογο.

Προσωπικα θεωρω οτι το αποτελεσμα των μεταμοσχευσεων σου ειναι πολυ υποδεεστερο του CVIAL και κατωτερο του mic6.

Αν εσυ θελεις να εξυμνεις τον γιατρο σου και να ωραιοποιεις την κατασταση, δεν υπαρχει κανενα σημειο επαφης και διαλογου.

ΥΓ Εκανα μια συγκριση με δυο περιστατικα με μεγαλα NW σε δυο εντελως διαφορετικες κλινικες και με διαφορετικο κοστος. Μια σε κορυφαιο ξενο γιατρο (Λορεντζο) και πανακριβο....και μια σε ελληνικη κλινικη (Βεκρης) και χαμηλου κοστους, ωστε να ειμαστε δικαιοι και αντικειμενικοι υπο διαφορετικες συνθηκες και παραμετρους και απο ολες τις οπτικες γωνιες.

Προσωπικα το δικο σου αποτελεσμα επιβεβαιωνει την χιλιοειπωμενη αποψη μου για την DHI...μια κλινικη που παραγει μετρια αποτελεσματα και δημιουργει στρατιες δηθεν ικανοποιημενων πελατων.....πελατων που, αν ηθελαν να κανουν μια αντικειμενικη συγκριση με αποτελεσματα αλλων κλινικων, μαλλον θα μετανιωναν για την επιλογη τους να εμπιστευθουν τη συγκεκριμενη κλινικη.
 
Μπλουζα