Giannis1312, fue, 2271 grafts, 15/1/2018

giannis1312

Active Member
Καλη ειναι η τελευταια... τετοιες βγαζε κ αν δεν υποστηριζει το κινητο σου καντο μεσω μεσω τριτου.. καντο σωστα ετσι βοηθας κ σενα κ αλλους υποψηφιους..
πηγαινε πιο πισω σε παρακαλω και δες για τι φωτο εκανε θεμα ο ανθρωπος. και μετα πειτε γιατι αγανακτώ.Αυτες τις φωτο που δειχνω τωρα δεν του αρεσαν.. εγω ανεβασα το ποστ για να βοηθησω αλλους μικροτερους μεγαλυτερος να ξερουν τι να κανουν..ουτε για να ερθω σε αντιπαραθεση που ουτε το φανταζομουνα οτι θα γινει αλλα τελικα εγινε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Ρε παιδιά εγώ είπα στον john ότι επειδή είναι καινούργιος στο φόρουμ,ίσως δεν έχει δει τις συζητήσεις για δοτρια κτλ..δεν του είπα του φίλου μην μιλάς επειδή είσαι καινούργιος..μην παραφραζεται τα πράγματα συνεχώς..καθεται και γράφει ο tol μ@λ@κιες ..ξεκολατε λιγο..και επειδή ξανακοίταξα τι έγραψε ,είχα άδικο που έβαλα το όνομα του ..δεν το διάβασα καλά..οκ?
 

felaini

Active Member
Ρε μην τρελενεσται καντε λιγο χαβαλε κ σκεφτητε λογικα λιγο.., δεν ειναι ολη μας η ζωη μια μμ κ ειρηνη μην...
ο στριπαρ ειναι δεδομενο πως εχει τεχνικες γνωσεις σωστες αφου εχει εμπειρια μμ εξωτερικου κορυφαιων ιατρων... κ ειναι λογικο να κανει παρατηρησεις-τοποθετησεις τεχνικες! Απ την αλλη εννοειται πως εχουν κανει βηματα προοδου οι δυο τουλαχιστον ελληνικες κλινικες.. θαυματα δε γινονται...το μοναδικο θαυμα που χω δει εδω μεσα ειναι του cvial.. πραγματικα εντυπωσιακο!
 

giannis1312

Active Member
Ρε μην τρελενεσται καντε λιγο χαβαλε κ σκεφτητε λογικα λιγο.., δεν ειναι ολη μας η ζωη μια μμ κ ειρηνη μην...
ο στριπαρ ειναι δεδομενο πως εχει τεχνικες γνωσεις σωστες αφου εχει εμπειρια μμ εξωτερικου κορυφαιων ιατρων... κ ειναι λογικο να κανει παρατηρησεις-τοποθετησεις τεχνικες! Απ την αλλη εννοειται πως εχουν κανει βηματα προοδου οι δυο τουλαχιστον ελληνικες κλινικες.. θαυματα δε γινονται...το μοναδικο θαυμα που χω δει εδω μεσα ειναι του cvial.. πραγματικα εντυπωσιακο!
θαταν δεκτη η απαντηση του αλλα το χανει στην ειρωνεια .. Εκπτωση.
 

Tsek

Well-Known Member
Ρε μην τρελενεσται καντε λιγο χαβαλε κ σκεφτητε λογικα λιγο.., δεν ειναι ολη μας η ζωη μια μμ κ ειρηνη μην...
ο στριπαρ ειναι δεδομενο πως εχει τεχνικες γνωσεις σωστες αφου εχει εμπειρια μμ εξωτερικου κορυφαιων ιατρων... κ ειναι λογικο να κανει παρατηρησεις-τοποθετησεις τεχνικες! Απ την αλλη εννοειται πως εχουν κανει βηματα προοδου οι δυο τουλαχιστον ελληνικες κλινικες.. θαυματα δε γινονται...το μοναδικο θαυμα που χω δει εδω μεσα ειναι του cvial.. πραγματικα εντυπωσιακο!
Γνώσεις έχει αλλά για κάποιο λόγο, δεν το έχει στα οικονομικά και έτσι νομίζει πως με τα 2.500 και 3.000 που χρεώνει ο Βεκρής περισσεύουν λεφτά να μας στέλνει έμβασμα..
 

dimitris50423

Well-Known Member
Μην ξεχνιόμαστε την Κυριακή όσοι μπορούν στο συλλαλητήριο στη Θεσσαλονίκη παιδιά για τη Μακεδονία. θα έχει πάρα πολύ κόσμο.
Αυτές οι κουβέντες δεν τελειώνουν ποτέ. Το έχουμε δει και σε πολλά άλλα νήματα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Οι φωτογραφιες ειναι ομολογουμενως κακες. Να σου ευχηθω φιλε μου καλη επιτυχια καταρχας και για την ορθοτερη παρουσιαση προσπαθησε να βγαλεις πχ σε εξωτερικο χωρο μερα. Και μην πλακωνεστε ρε παιδια δεν βοηθαει σε τιπορα. Ο στριπαρ μπορει καμια φορα να ειναι εκκεντρικος αλλα εχει σπανιες γνωσεις και εμπειριες στον χωρο της μμ και εχει προσφερει πολυτιμες γνωσεις στο φορουμ εχοντας προστατεψει μελη του φορουμ απο λαθος επιλογες. Ειναι ακριβοδικαιος και γνωστης και η συμβολη του εδω πολυτιμη.
 

giannis1312

Active Member
Παιδια τιτλοι τελους πολυ μαλλιοτραβηχτηκαμε οσοι μπορουμε :D .. ας το παρει το ποταμι θα προσπαθησω να βγαζω καλυτερες.αλλα το θεωρω παραλογο ολα τα μελη να μ λενε οκ για τις δευτερες και ο στρ να μ λεει οτι δεν ειναι καλες. οι πρωτες ναι το παραδεχομαι ηταν απαραδεκτες.οτι μπορω θα κανω . ας το λυξουμε αν γινεται ολοι για ενα σκοπο ειμαστε εδω μεσα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το νήμα εννοείται ότι δεν πρόκειται να σβηστεί και θα παρακαλέσω τον φίλο να συνεχίσει την ενημέρωση. Ναι μεν έχουμε αρκετές μμ από Β. αλλά μας ενδιαφέρει και η εξέλιξη της κλινικής με πρόσφατα παραδείγματα.

Αυτό που βλέπω εδώ και λυπάμαι, για μια ακόμα φορά, είναι ότι η δότρια αντιμετωπίζεται με βάση την ευκολία εξαγωγής της κάθε νοσηλεύτριας (και τα «παρακάλια» κάθε πελάτη, πχ john1294) αντί να ακολουθείται ένα πρωτόκολλο το οποίο είναι ΑΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΟ για όλες τις καλές κλινικές.

Tsek, με όλο το συμπάθειο, σταμάτα την παραπληροφόρηση γιατί πραγματικά προσφέρεις πολύ κακές υπηρεσίες στο φόρουμ. Οι απόψεις σου είναι σε ευθεία γραμμή υπεράσπισης μιας όχι και τόσο ανόητης, αλλά σκόπιμης, τακτικής της κλινικής η οποία δεν βλέπω να εγκαταλείπεται.

Το πρόβλημα με τα «παράθυρα» δεν είναι μόνο οι ίσιες γραμμές που κάνουν μπαμ αλλά και η υπερβολική εξαγωγή graft από μικρή περιοχή που ζορίζει την δότρια, περιορίζει το σωστό healing, και την αδυνατίζει για μελλοντικές μμ.





Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Tsek

Well-Known Member
Το νήμα εννοείται ότι δεν πρόκειται να σβηστεί και θα παρακαλέσω τον φίλο να συνεχίσει την ενημέρωση. Ναι μεν έχουμε αρκετές μμ από Β. αλλά μας ενδιαφέρει και η εξέλιξη της κλινικής με πρόσφατα παραδείγματα.

Αυτό που βλέπω εδώ και λυπάμαι, για μια ακόμα φορά, είναι ότι η δότρια αντιμετωπίζεται με βάση την ευκολία εξαγωγής της κάθε νοσηλεύτριας (και τα «παρακάλια» κάθε πελάτη, πχ john1294) αντί να ακολουθείται ένα πρωτόκολλο το οποίο είναι ΑΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΟ για όλες τις καλές κλινικές.

Tsek, με όλο το συμπάθειο, σταμάτα την παραπληροφόρηση γιατί πραγματικά προσφέρεις πολύ κακές υπηρεσίες στο φόρουμ. Οι απόψεις σου είναι σε ευθεία γραμμή υπεράσπισης μιας όχι και τόσο ανόητης, αλλά σκόπιμης, τακτικής της κλινικής η οποία δεν βλέπω να εγκαταλείπεται.

Το πρόβλημα με τα «παράθυρα» δεν είναι μόνο οι ίσιες γραμμές που κάνουν μπαμ αλλά και η υπερβολική εξαγωγή graft από μικρή περιοχή που ζορίζει την δότρια, περιορίζει το σωστό healing, και την αδυνατίζει για μελλοντικές μμ.





Sent from my iPhone using Tapatalk
Το να απαιτούμε να υπάρχει αδιαπραγμάτευτο πρωτόκολλο και σε κάθε μελος που μπαίνει να του λέει ο καθε ενας ξεχωριστές οδηγίες είναι αντιφατικό όπως καταλαβαινεις.
Αυτό εθιξα γιατι το έπαθα !!
 

giannis1312

Active Member
Το νήμα εννοείται ότι δεν πρόκειται να σβηστεί και θα παρακαλέσω τον φίλο να συνεχίσει την ενημέρωση. Ναι μεν έχουμε αρκετές μμ από Β. αλλά μας ενδιαφέρει και η εξέλιξη της κλινικής με πρόσφατα παραδείγματα.

Αυτό που βλέπω εδώ και λυπάμαι, για μια ακόμα φορά, είναι ότι η δότρια αντιμετωπίζεται με βάση την ευκολία εξαγωγής της κάθε νοσηλεύτριας (και τα «παρακάλια» κάθε πελάτη, πχ john1294) αντί να ακολουθείται ένα πρωτόκολλο το οποίο είναι ΑΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΟ για όλες τις καλές κλινικές.

Tsek, με όλο το συμπάθειο, σταμάτα την παραπληροφόρηση γιατί πραγματικά προσφέρεις πολύ κακές υπηρεσίες στο φόρουμ. Οι απόψεις σου είναι σε ευθεία γραμμή υπεράσπισης μιας όχι και τόσο ανόητης, αλλά σκόπιμης, τακτικής της κλινικής η οποία δεν βλέπω να εγκαταλείπεται.

Το πρόβλημα με τα «παράθυρα» δεν είναι μόνο οι ίσιες γραμμές που κάνουν μπαμ αλλά και η υπερβολική εξαγωγή graft από μικρή περιοχή που ζορίζει την δότρια, περιορίζει το σωστό healing, και την αδυνατίζει για μελλοντικές μμ.

Θα συνεχισω να ενημερωνω CVIAL.και εγω παρακαλεσα για την δοτρια και η απαντηση ηταν θα τα πουμε σε 10 μερες που δεν θα φαινεται τιποτα.επομενη ενημερωση στις 10 μερες(δηλαδη στις 25 ) θα φροντισω να βρω τηλεφωνο..Προς τα παρον η κατασταση εχει μυρμιγκιασματα στο κεφαλι και πριξημο στο αριστερο ματι το οποιο υποχωρεί.
 

tol

Well-Known Member
καθεται και γράφει ο tol μ@λ@κιες

Το υφος (ο τροπος ομιλιας) καποιου ειναι ενδεικτικο του ηθους του (του χαρακτηρα του).

Αν θεωρεις οτι οσα εγραψα στο σχολιο μου (περι πολυφωνιας και προσπαθειας να αφησουμε οι δηθεν "παλιοι" το αλαζονικο υφος του ξερολα) ειναι μαλακ....., αποδεικνυεις περιτρανα ποσο δικαιο εχω.

Δυστυχως, φιλε μου, δεν εχεις μαθει ποτε στη ζωη σου ποσο σημαντικο προτερημα ειναι η ευγενεια, ο ηπιος και μετριοπαθης τροπος εκφρασης. Εχεις μαθει να εκφραζεσαι μονο με ειρωνικες και αλαζονικες εκφρασεις.

"Ρε πατε καλα"....."ρε πλακα μας κανετε".....ρε.....ρε.....αυτο ειναι το πλουσιο και εκλεπτυσμενο λεξιλογιο που χρησιμοποιεις σε καθε σχολιο σου.

Μαλλον εχεις φοβερο ψυχολογικο προβλημα κατωτεροτητας και μπαινεις στο forum απλα για να βγαζεις τα εσωψυχα απωθημενα σου.

Νομιζεις οτι, επειδη καποιος εχει γραφτει προσφατα στο forum, δεν εχει δικαιωμα αποψης ή οτι η δικη σου αποψη ειναι a priori καλυτερη απο του νεου μελους. Θεωρεις οτι η παλαιοτητα σου σε κανει αυτοματως και ανωτερο συνομιλητη.

Με τη λογικη τη δικη σου, εγω ως καθηγητης πανεπιστημιου, 48 χρονων, με εμπειρια 3 μεταμοσχευσεων, δε θα επρεπε να σου απευθυνω ποτε το λογο, γιατι εισαι ενα " μηδενικο", ενα "σκουπιδι" μπροστα μου.

Και ομως συνεχιζω να διαλεγομαι μαζι σου, γιατι απλουστατα δε θεωρω τον εαυτο μου σπουδαιο, ξερολα, ανωτερο των αλλων, αλλα εναν ταπεινο ανθρωπο που δεν ξερει τιποτα και που "γηρασκει αει διδασκομενος"

Υ.Γ. Αμφιβαλλω αν οσα σου εγραψα θα σε αγγιξουν, γιατι η "εξη ειναι η δευτερη φυση του ανθρωπου". Αφου, λοιπον, εχεις συνηθισει μια ζωη να μιλας και να συμπεριφερεσαι αλαζονικα και υποτιμητικα εναντι των αλλων, δεν προκειται ποτε να αλλαξεις χαρακτηρα. Αρα, μαλλον, χαμενος κοπος η προσπαθεια να συμβουλευσεις εναν τετοιου ηθους ανθρωπο.
 

giannis1312

Active Member
παιδια 6 μερες μετα την μεταμοσχευση τι ακριβως πρεπει να προσεχω στο τριχωτο της κεφαλης? να φορεσω σκουφι για να βγω? ή απαγορευεται 6 μερες σπιτι φρικαρα.Ως προς το πλησιμο του κεφαλιου ακομα προσεκτικα?
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Σκουπίδι ίσως να είσαι εσύ που νομίζεις πως επειδή είσαι καθηγητής η ότι άλλο λες ότι είσαι αυτόματα σε κάνει και κάτι σπουδαίο..αν ήσουν ταπεινός όπως λες δεν θα έκανες καμία αναφορα στην ιδιότητα σου ..εξήγησα πιο πάνω πάλι,για σένα ειδικά, μπας και το καταλάβεις τι εννοούσα με το ,είσαι νέος στο φόρουμ..γιατι λογικά δεν έχει δει ο φιλος τις συζητήσεις για το θέμα δοτριας στον βεκρή..το έγραψα και στο post εκεινο,αλλά δεν το ειδες.η έκανες πως δεν το είδες,ή μάλλον δεν μπορείς να το καταλαβεις..αν εχεις προβλήματα κατανόησης,λυπάμαι τους φοιτητές σου λοιπον..ψυχογραφηματα μέσα από ένα καραφλοφορουμ δεν δέχομαι από κανέναν ,άντε δασκαλακο της κακιάς ώρας..μαθήματα στους φοιτητές σου και όχι σε εμένα..το έχετε παρατραβηξει με τις μορφωση σας εδώ πέρα..σε ρώτησε κανένας ρε τι είσαι και μας το λες?ανύπαρκτοι ε ανύπαρκτοι.εξειδικευμενος σε κάτι είσαι απλα,αυτό δεν λέει κάτι..επίσης δεν με ξέρεις προσωπικά ώστε να μιλάς για μένα για την ζωή μου..αν κρίνεις από εδώ σκέψου πόσο στενόμυαλος και άμυαλος παράλληλα είσαι..λυπάμαι πραγματικά τους (φοιτητες) σου..για αυτό πάνε τούβλα και γυρνάνε τσιμεντολιθοι οι πιτσιρικάδες.με καθηγητές σαν εσένα και λίγο είναι το τσιμεντολιθοι..πάλι καλά..μάθε να διαβάζεις τυπε και μην προτρέχεις και εσυ,όπως πρ
Το υφος (ο τροπος ομιλιας) καποιου ειναι ενδεικτικο του ηθους του (του χαρακτηρα του).

Αν θεωρεις οτι οσα εγραψα στο σχολιο μου (περι πολυφωνιας και προσπαθειας να αφησουμε οι δηθεν "παλιοι" το αλαζονικο υφος του ξερολα) ειναι μαλακ....., αποδεικνυεις περιτρανα ποσο δικαιο εχω.

Δυστυχως, φιλε μου, δεν εχεις μαθει ποτε στη ζωη σου ποσο σημαντικο προτερημα ειναι η ευγενεια, ο ηπιος και μετριοπαθης τροπος εκφρασης. Εχεις μαθει να εκφραζεσαι μονο με ειρωνικες και αλαζονικες εκφρασεις.

"Ρε πατε καλα"....."ρε πλακα μας κανετε".....ρε.....ρε.....αυτο ειναι το πλουσιο και εκλεπτυσμενο λεξιλογιο που χρησιμοποιεις σε καθε σχολιο σου.

Μαλλον εχεις φοβερο ψυχολογικο προβλημα κατωτεροτητας και μπαινεις στο forum απλα για να βγαζεις τα εσωψυχα απωθημενα σου.

Νομιζεις οτι, επειδη καποιος εχει γραφτει προσφατα στο forum, δεν εχει δικαιωμα αποψης ή οτι η δικη σου αποψη ειναι a priori καλυτερη απο του νεου μελους. Θεωρεις οτι η παλαιοτητα σου σε κανει αυτοματως και ανωτερο συνομιλητη.

Με τη λογικη τη δικη σου, εγω ως καθηγητης πανεπιστημιου, 48 χρονων, με εμπειρια 3 μεταμοσχευσεων, δε θα επρεπε να σου απευθυνω ποτε το λογο, γιατι εισαι ενα " μηδενικο", ενα "σκουπιδι" μπροστα μου.

Και ομως συνεχιζω να διαλεγομαι μαζι σου, γιατι απλουστατα δε θεωρω τον εαυτο μου σπουδαιο, ξερολα, ανωτερο των αλλων, αλλα εναν ταπεινο ανθρωπο που δεν ξερει τιποτα και που "γηρασκει αει διδασκομενος"

Υ.Γ. Αμφιβαλλω αν οσα σου εγραψα θα σε αγγιξουν, γιατι η "εξη ειναι η δευτερη φυση του ανθρωπου". Αφου, λοιπον, εχεις συνηθισει μια ζωη να μιλας και να συμπεριφερεσαι αλαζονικα και υποτιμητικα εναντι των αλλων, δεν προκειται ποτε να αλλαξεις χαρακτηρα. Αρα, μαλλον, χαμενος κοπος η προσπαθεια να συμβουλευσεις εναν τετοιου ηθους ανθρωπο.
οετρεξα και εγώ και έκανα λάθος με τον john1924..τέλος κουβέντας..κάνε με ignore γιατί εγώ δεν δίνω σημασία πάλι σε εσένα ουτε για να σε κάνω ignore
 
Μπλουζα