Giannis1312, fue, 2271 grafts, 15/1/2018

giannis1312

Active Member
Να απαντάς ειρωνικά φίλε εκεί που σου μιλάνε ειρωνικά τα περισσότερα παιδιά εδώ μέσα όταν μπαίνουν είναι τελείως άπειρα και ψάχνουν να βρουν λύση σε αυτό το γαμημενο πρόβλημα που λέγεται τριχόπτωση,και έρχεσαι εσύ με την όρεξη να ειρωνευτεις αυτά τα άτομα, πόσο μάγκας ο στριπαρ, όσο για το αν έχεις προσφέρει ή όχι πολύ που με νοιάζει εγώ δεν κέρδισα κάτι από σένα,και που ξέρεις στο μέλλον μπορεί και εγώ να προσφέρω κάτι όπως λές, χαλάρωσε λίγο και μίλα σαν άνθρωπος σου ξαναλέω

διαβασε τι ακριβως κανουν σε ποστ οι συγκεκριμενη και φριξε.. κλαιει η μανα του πελε εγω ευχαριστω τον @aeratos28 για τις πληροφοριες που μου εδωσε ειναι χρησιμες.. βαλτε και εναν ορο iphone-xiami-samsung για φωτογραφιες αλλιως μην ανεβαζετε.. το κομπλεξ σας μερικοι το βγαζετε στο φορουμ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John1924

Active Member
Εμενα Στριπαρ το φορουμ (με ολα τα καλά του και τα κακά του) μου εσωσε τη δότρια. Οσα ελαττωματα κι αν έχει, οσο κι αν διαφωνω με ορισμενες αποψεις, κακή κουβέντα για το φόρουμ δεν προκειται να πω.
 

Tsek

Well-Known Member
Με την καλή έννοια το είπα , για να δείξω ότι παρόλο που έχεις κάνεις στο Βεκρή και είσαι και σχετικά νέο μέλλος,
δέν σε χαρακτηρίζει φανατισμός ,
μάλλιστα η τοποθέτησή σου είναι αρκετά ώριμη και σωστή σε αντίθεση με άλλους που έχουν θολώσει και βλεπουν το μαυρο για άσπρο και μου την λένε κιόλας γιατί τους λέω ότι έχουν πάθει "αρωματοψία"...
Εντάξει. Έσωσες αρκετά κεφάλια και σήμερα πάλι στριπαρ. Δεν θα διαφθείρουμε αλλο τους νέους με αυτον τον τεντυμπόι τον Βεκρή.
 

giannis1312

Active Member
Δεν μπορουμε να εχουμε απαντες ακριβα αυτοκινητα , να παμε στον ΛΟΡΕΝΖΟ , να παρουμε καλο σπιτι , να εχουμε ενα καλο τηλεφωνο γιατι το θεωρουμε ασκοπο. Απογορευεται αυστηρα απο τον σεριφη.. Το τι πραγματικα ειναι ο φιλος εκει και το λεει και με στυλ δεν με απασχολη αλλα ουτε και με ενδιαφερει. Βλεπει adc απο οτι καταλαβα και τρελενεται .δεν ξερω γιατι αλλα κατι παθαινει.
 

Stripar

Established Member
Να απαντάς ειρωνικά φίλε εκεί που σου μιλάνε ειρωνικά τα περισσότερα παιδιά εδώ μέσα όταν μπαίνουν είναι τελείως άπειρα και ψάχνουν να βρουν λύση σε αυτό το γαμημενο πρόβλημα που λέγεται τριχόπτωση,και έρχεσαι εσύ με την όρεξη να ειρωνευτεις αυτά τα άτομα, πόσο μάγκας ο στριπαρ, όσο για το αν έχεις προσφέρει ή όχι πολύ που με νοιάζει εγώ δεν κέρδισα κάτι από σένα,και που ξέρεις στο μέλλον μπορεί και εγώ να προσφέρω κάτι όπως λές, χαλάρωσε λίγο και μίλα σαν άνθρωπος σου ξαναλέω

Για να τελειώνουμε,
ειρωνικά απαντάω σε όσους παραπληροφορούν ή μεταφέρουν λαθασμένες απόψεις.
Αυτά τα άτομα δέν είναι νέα μέλλη , ειναι παλιά μέλη.

Σε ένα νέο μέλλος δέν μπαίνω κάν στην διαδικασία να απαντήσω γιατί δέν ξέρει την τύφλα του ,
οπότε είναι εύλογο να πεί κοτσάνες και δέν αναλώνω τον χρόνο μου σε αυτούς

Συνεπώς άκυρη η τοποθέτησή σου και τα σχόλιά σου !.

Και επειδή και εσύ είσαι τελείως μα τελείως νέος ,
θα σε αφήσω και όταν αποκτήσεις μερικά ένσυμα στην ζωή και στο forum τα ξαναλέμε...
 

Τζόνι

Member
Δεν απαντάς σε νέους ειρωνικά???για δες τις απαντήσεις σου στο νήμα μου,να πάρω ενσυμα στην ζωή και στο φόρουμ????οκ κατάλαβα στριπαρ..... καληνύχτα φίλος
 

Stripar

Established Member
Δεν μπορουμε να εχουμε απαντες ακριβα αυτοκινητα , να παμε στον ΛΟΡΕΝΖΟ , να παρουμε καλο σπιτι , να εχουμε ενα καλο τηλεφωνο γιατι το θεωρουμε ασκοπο. Απογορευεται αυστηρα απο τον σεριφη.. Το τι πραγματικα ειναι ο φιλος εκει και το λεει και με στυλ δεν με απασχολη αλλα ουτε και με ενδιαφερει. Βλεπει adc απο οτι καταλαβα και τρελενεται .δεν ξερω γιατι αλλα κατι παθαινει.
Εγώ δέν ξέρω γιατί δέν μπορείς να καταλάβεις το τόσο απλό που σου είπα:
Δέν είσαι υποχρεωμένος να έχεις κινητο τελευταίας τεχνολογίας έτσι ώστε να μπορείς να τραβάς σωστές φωτογραφίες υψηλής ανάλυσης
Μπορείς όμως να το κάνεις μέσο ένός τρίτου , άν δέν μπορείς ούτε αυτό να το κάνεις , δέν προσφέρουν κάτι οι φωτογραφίες που ανεβάζεις , απολύτος τίποτα , συνεπώς ούτε το νήμα σου...

Τόσο απλά!

Συνεπώς δέν είναι ανάγκη να θυμώνεις , να αλλάζεις του τίτλους κ.τ.λ

Θεωρητικά όλοι όσοι γράφονται στο forum και ειδικά όταν ανοίγουν νημα θα πρέπει να διαβάσουν τους κανονισμούς του forum και του κανόνες που διέπουν την κατηγορία των μτχ.
Όλα αυτά που σου γράφω είναι μέσα στους κανονισμούς...

Παρακαλώ
 

giannis1312

Active Member
Εγώ δέν ξέρω γιατί δέν μπορείς να καταλάβεις το τόσο απλό που σου είπα:

Μπορείς όμως να το κάνεις μέσο ένός τρίτου , άν δέν μπορείς ούτε αυτό να το κάνεις , δέν προσφέρουν κάτι οι φωτογραφίες που ανεβάζεις , απολύτος τίποτα , συνεπώς ούτε το νήμα σου...

Τόσο απλά!

Συνεπώς δέν είναι ανάγκη να θυμώνεις , να αλλάζεις του τίτλους κ.τ.λ

Θεωρητικά όλοι όσοι γράφονται στο forum και ειδικά όταν ανοίγουν νημα θα πρέπει να διαβάσουν τους κανονισμούς του forum και του κανόνες που διέπουν την κατηγορία των μτχ.
Όλα αυτά που σου γράφω είναι μέσα στους κανονισμούς...

Παρακαλώ

βλεπω και σε αλλα νηματα τις φωτογραφιες σε αλλα ειναι καλα σε αλλα οχι .. αλλα αυτο το λυσαγμα θα το πω εγω μονο κατα της συγκεκριμενης κληνικης.. πριν κανω τα διαβασα ενα ενα ολα μα ολα d*i ολα .. σε β....η βγαζεις δοντια.
 

Stripar

Established Member
βλεπω και σε αλλα νηματα τις φωτογραφιες σε αλλα ειναι καλα σε αλλα οχι .. αλλα αυτο το λυσαγμα θα το πω εγω μονο κατα της συγκεκριμενης κληνικης.. πριν κανω τα διαβασα ενα ενα ολα μα ολα d*i ολα .. σε β....η βγαζεις δοντια.

Δέν μπορώ να είμαι παντού και πάντα παρών.

Και επειδή όπως σου είπα παραπάνω η ενότητα των μτχ διέπεται απο κανόνες και προδιαγραφές ,
το νήμα σου και οι φωτογραφίες σου έρχονται σε αντίθεση με αυτά

Συνεπώς ή προσαρμόζεσαι με τους κανόνες του forum και της ενότητας ,
όπου υπαγορεύετονται απο την διαχείριση και τους mods ή έρχεσαι σε αντίθεση...

Διαλέγεις
 

giannis1312

Active Member
Δέν μπορώ να είμαι παντού και πάντα παρών.

Και επειδή όπως σου είπα παραπάνω η ενότητα των μτχ διέπεται απο κανόνες και προδιαγραφές ,
το νήμα σου και οι φωτογραφίες σου έρχονται σε αντίθεση με αυτά

Συνεπώς ή προσαρμόζεσαι με τους κανόνες του forum και της ενότητας ,
όπου υπαγορεύετονται απο την διαχείριση και τους mods ή έρχεσαι σε αντίθεση...

Διαλέγεις
Αυτο ακριβως ειναι που ηθελα να ακουσω .. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΑΡΩΝ.. μα που αλλου παμε στην a&c να σπασουμε τα νευρα(περιεργες συμπτώσεις?οχι δα) των αλλων επειδη μαλλον δεν συμπαθω αυτην την κληνικη?εχω πει στον cvial να το σβησει
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Η διαφορά της FUE απο την strip (πέρα την τομή) είναι η έκταση εξαγωγής των μοσχευμάτων.
Στην μέν FUE διευρυμένη , στην μέν Strip συγκεντρωμένη.

Αν "υποθέσουμε" ότι "υποτιθέμενοι" λόγοι "ισχύουν"
δηλ. ο μέν περιορισμένου οικονομικού Budget και ήθελε με αέρα να κάνει παπάδες
και ο δέ λόγου χαμηλής πυκνότητας στα πλαινά...

Τότε ΔΕΝ ήταν ιδανικοί υποψίφιοι για FUE αλλά για Strip !!!
Θα τους κόστιζε λιγότερο και θα πέρνανε το "φιλετο" όπως γίνεται στην strip με τεράστιους λόγους και με καλύτερα ποσοστά φύτρωσης.

Το σίγουρο όμως είναι ότι δέν μπορούνε για τους δικούς τους "υποτιθέμενους" λόγους ή την λάθος επιλογή μεθόδου (Fue - Strip) να υποστηρίζουν την λάθος πρακτική ώς σωστή !

Όλοι ξέρουμε γιατί το κάνουνε και γιατί την υποστηρίζουν...
Εδώ μου λες εν ετη 2017 που εκανα την επεμβαση να εκανα στριπ δηλαδή και να φορτωθω ουλή?!!
Η αναμφισβήτητα μεγάλη σου γνώση, σε φέρνει στο σημείο να θολώνει η κριτική σου ικανότητα !!!
 

Stripar

Established Member
Εσύ αγαπητέ , αλλάζοντας τον τίτλο ,
θυμώνοντας για τους αυτονόητους κανόνες της κατηγορίας που και εσύ ο ίδιος είχες παραδεχτεί ότι οι φωτογραφίες σου δέν είναι καλές κ.ο.κ

Εξακολουθείς ακόμα και τώρα να κάνεις τον κινέζο , και κατά @Τζόνι να ειρωνέυεσαι...
 

giannis1312

Active Member
Εσύ αγαπητέ , αλλάζοντας τον τίτλο ,
θυμώνοντας για τους αυτονόητους κανόνες της κατηγορίας που και εσύ ο ίδιος είχες παραδεχτεί ότι οι φωτογραφίες σου δέν είναι καλές κ.ο.κ

Εξακολουθείς ακόμα και τώρα να κάνεις τον κινέζο , και κατά @Τζόνι να ειρωνέυεσαι...

Οι αρχικες φωτο για τις οποιες οντως ειπα δεν ειναι καλες στο μονο που συνφωνω μαζι σου .. και σε ξαναρωταω εφόσον δεν μπορεις να εισαι παντου και παντα γιατι εισαι μονιμος εισαγγελεας στο a*c?σου αρεσει επειδη εχει ωραια κοριτσια?

26995306_1455489984559314_1925892644_n.jpg


Ουτε αυτη δεν ειναι καλη?
 
Μπλουζα