Giannis1312, fue, 2271 grafts, 15/1/2018

Stripar

Established Member
Μάγκες σταματήστε να λέτε ότι να ναι..john1924dimitris50423,tsek..δικαιολογείται τακτική λανθασμένη και προσπαθειτε να την βγάλετε και σωστή κιόλας..παράθυρο έχουν κάνει και στον Γιάννη εδώ.
Εδώ ο aeratos έχει δίκιο!
Και οι δύο τους ,
tsek και dimitris50423 (εκτός τον John) κινούνται στα πλαίσια υπεράσπισης της κλινικής τους και την χρόνια λάθος τακτική εξαγωγή τους.

Είναι μάλιστα τόσο τραγελαφικός ο τρόπος και η επιχειρηματολογία τους,
που δέν εκπλήσομαι άν στο μέλλον μας πουν ότι οι νόρμες και η μεθοδολογία εξωγής στο παγκόσμιο επίπεδο είναι λάθος,
και ότι ο Βεκρής ανακάλυψε τον τροχό , την FUE , το implanter ακόμα και το ρεύμα!!!

Αστεία πράγματα...

Υ.Γ:H εξαγωγή μοσχευμάτων απο όλη την δότρια και απο διευρυμένη επιφάνεια λέγεται ΟΜΟΓΕΝΟΠΟΊΗΣΗ δότριας.
Αναζητήστε σε ένα λεξικό τον όρο ΟΜΟΓΕΝΟΠΟΙΗΣΗ.
Σε αντίθεση περίπτωση δέν απέχει πολύ απο την strip και σίγουρα δέν μπορούμε να λέμε την μέθοδο του Βεκρή ώς "FUE"
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stripar

Established Member
Για αυτο τον λογο στη δικη μου περιπτωση και οχι γενικα χαιρομαι που δεν πηραν σε εμενα απο τα πλαγια. Για 2300 grafts αν επαιρναν απο πλαγια θα ειχα μικροτερο λογο και συνολικα λιγοτερες τριχες στη ληπτρια. Επισης απο πισω εχω ακομη μοσχευματα για μελλοντικη χρηση.
Ειτε το ενα ειτε το αλλο για εμενα εχει θετικα και αρνητικα στοιχεια.
Είχα γράψει πως προκειμένου να ρισκάρω την φύτρωση κλπ δεν θα είχα προβλημα να μου πάρουν μονο απο το κέντρο, πράγμα που δεν θα συνεβαινε ούτως η άλλως αφού έκανα 2 επεμβασεις μαζί.
Τους έπριξα λοιπον να πανε στα πλαγια που εκει ειναι πιο αραιές οι τρίχες μου ενω στο κέντρο ειμαι πιο δυνατός με αποτέλεσμα να έχω γκραφς πίσω που θα μπορουσαν να είναι ήδη στο crown μου και να έχω ξεμπερδέψει εντελώς χωρίς να είναι τα πλαινά μου στο όριό τους.
Ειμαι πολύ ευχαριστημένος απο το αποτέλεσμα αλλα αυτο το ψεγαδι στο crown και την οριακή χρήση των πλαινων θα μπορουσα να το είχα αποφύγει εαν άκουγα περισσότερο αυτούς που μου έκαναν την επέμβαση.
Η διαφορά της FUE απο την strip (πέρα την τομή) είναι η έκταση εξαγωγής των μοσχευμάτων.
Στην μέν FUE διευρυμένη , στην μέν Strip συγκεντρωμένη.

Αν "υποθέσουμε" ότι "υποτιθέμενοι" λόγοι "ισχύουν"
δηλ. ο μέν περιορισμένου οικονομικού Budget και ήθελε με αέρα να κάνει παπάδες
και ο δέ λόγου χαμηλής πυκνότητας στα πλαινά...

Τότε ΔΕΝ ήταν ιδανικοί υποψίφιοι για FUE αλλά για Strip !!!
Θα τους κόστιζε λιγότερο και θα πέρνανε το "φιλετο" όπως γίνεται στην strip με τεράστιους λόγους και με καλύτερα ποσοστά φύτρωσης.

Το σίγουρο όμως είναι ότι δέν μπορούνε για τους δικούς τους "υποτιθέμενους" λόγους ή την λάθος επιλογή μεθόδου (Fue - Strip) να υποστηρίζουν την λάθος πρακτική ώς σωστή !

Όλοι ξέρουμε γιατί το κάνουνε και γιατί την υποστηρίζουν...
 

Stripar

Established Member
Αλλες φωτο απο αλλο κινητο πιστευω με καλυτερη αναλυση . ειμαι και ψεκασμενος με φυσικο ορο στις φωτο














Καλή φύτρωση να σου ευχηθώ , θα σου πώ όμως και το εξής:

Δέν είσαι υποχρεωμένος να έχεις κινητο τελευταίας τεχνολογίας έτσι ώστε να μπορείς να τραβάς σωστές φωτογραφίες υψηλής ανάλυσης , άν όμως δέν βρείς τον τρόπο μέσο ενός φίλου ή ενός γνωστού να το κάνεις και άν δέν αλλάξεις το περιβάλλον που τραβάς τις φωτογραφίες ( έντονα φωτισμένο γιατί εδώ είναι μές στα σκοτάδια)...

Θα ζητήσω απο την διαχείριση να κλειδώσει το νήμα σου ή ακόμα και να το διαγράψει,
γιατί πολύ απλά δέν προσφέρει κάτι σε κανένα να βλέπουμε φωτογραφίες μέσα στα σκοτάδια , απο απόσταση και χωρίς καμία ανάλυση !!!

Περισσότερο παραπλανεί παρά προσφέρει...

Την πήρες την έκπτωσή σου , άν είσαι διατεθιμένος να κάνεις την παρουσίαση σου σωστά καλός , αλλιώς...
 

John1924

Active Member
Για να ληξει (εκ μέρους μου τουλαχιστον) το θέμα: Εχω άλλη άποψη σε σχέση με Τσεκ και Δημήτρη αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορουμε να συζητήσουμε και να διαφωνησουμε επι τη βάση επιχειρημάτων. Ο Αεράτος ίσως δεν κατάλαβε ότι συμφωνώ μαζί του στο θέμα της εξαγωγης. Αυτο με το οποιο διαφωνησα ειναι οι εκφρασεις του τύπου "σταματηστε να μιλατε" και η συνεχης αναφορα του ποσο καιρο ειναι κάποιος μέλος στο φόρουμ, λες και είμαστε στο στρατο και βγάζουμε τα κομπλεξ μας στους νέους.
Στα facts τωρα: NAI ο Βεκρης έιχε στο παρελθόν μέγα θεμα στον τομέα της εξαγωγης και οποιος δεν το παραδεχεται εθελοτυφλει. ΝΑΙ εχει βελτιωθει τωρα τελευταια και επισης ειναι κατι που πρεπει να παρεδεχτουμε αν εχουμε το θαρρος. ΟΧΙ δεν το εχει διορθωσει 100%. Τελος, επειδη οι επεμβασεις γινονται απο διαφορετικες νοσηλευτριες καθε φορα, ειναι ΔΕΔΟΜΕΝΟ οτι η ενταση του προβληματος εξαρταται και απο την κοπέλα που θα σε αναλαβει.
Με σεβασμο σε ολα τα μέλη!
 

giannis1312

Active Member
Καλή φύτρωση να σου ευχηθώ , θα σου πώ όμως και το εξής:

Δέν είσαι υποχρεωμένος να έχεις κινητο τελευταίας τεχνολογίας έτσι ώστε να μπορείς να τραβάς σωστές φωτογραφίες υψηλής ανάλυσης , άν όμως δέν βρείς τον τρόπο μέσο ενός φίλου ή ενός γνωστού να το κάνεις και άν δέν αλλάξεις το περιβάλλον που τραβάς τις φωτογραφίες ( έντονα φωτισμένο γιατί εδώ είναι μές στα σκοτάδια)...

Θα ζητήσω απο την διαχείριση να κλειδώσει το νήμα σου ή ακόμα και να το διαγράψει,
γιατί πολύ απλά δέν προσφέρει κάτι σε κανένα να βλέπουμε φωτογραφίες μέσα στα σκοτάδια , απο απόσταση και χωρίς καμία ανάλυση !!!

Περισσότερο παραπλανεί παρά προσφέρει...

Την πήρες την έκπτωσή σου , άν είσαι διατεθιμένος να κάνεις την παρουσίαση σου σωστά καλός , αλλιώς...

ζητα του να το διαγραψει @CVIAL αν γινεται σβησε το ποστ ολο δεν εχω ορεξη για ζαλαδες . Εκπτωση μαλλον χρειαζεσαι εσυ φιλε . εγω δεν ξαναενημερωνω το ποστ. Πιο πολυ κυνηγατε τα μελη εδω μεσα παρα τα αφηνετε να προσπαθουν να ενημερωσουν οποια και αν ειναι αυτη .. Δεν θα αναγκαστω εγω να παρακαλεσω κανεναν και καμια για να τραβηξω φωτο με το τηλ επειδη δεν αρεσει προσωπικά σε εσενα.. και για να σε προλαβω . <ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΑΛΤΟΣ ΕΙΜΑΙ> . Εχω διαβασει ολα τα ποστ παντου κατι θα εχετε να πειτε. ε λοιπον εγω αυτο δεν το μπορω και αποχωρώ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

tol

Well-Known Member
Θεατες στο ιδιο εργο ξανα.

Αλλο ενα νημα που σταματα, επειδη καποιοι νομιζουν οτι το forum ειναι ιδιοκτησια τους. Επειδη νομιζουν οτι το forum ειναι στρατωνας και οι παλιοι πρεπει να επιβαλλουν τη γνωμη τους, ενω οι νεοι πρεπει να σιωπουν και να βαρουν προσοχη!!!!

Επιτελους ποτε θα σταματησουν καποιοι να το παιζουν ξερολες και να μην επιτρεπουν να ακουγεται καμια αλλη αποψη; Να θελουν να επιβαλλουν τους δικους τους κανονες;

Ολα τα μελη του forum ειμαστε ενηλικες, εχουμε κριση και αποψη. Βλεπουμε ποιες φωτογραφιες ειναι καθαρες, ποιες οχι. Καταλαβαινουμε αν μια αποψη ευσταθει ή οχι.

Αυτο ομως δε σημαινει οτι θα απαγορευσουμε να εκφραζονται ολες αποψεις.

Το site χρειαζεται πλουραλισμο/πολυφωνια και οχι φασισμο και φιμωση αποψεων.
 

Stripar

Established Member
ζητα του να το διαγραψει @CVIAL αν γινεται σβησε το ποστ ολο δεν εχω ορεξη για ζαλαδες . Εκπτωση μαλλον χρειαζεσαι εσυ φιλε . εγω δεν ξαναενημερωνω το ποστ. Πιο πολυ κυνηγατε τα μελη εδω μεσα παρα τα αφηνετε να προσπαθουν να ενημερωσουν οποια και αν ειναι αυτη .. Δεν θα αναγκαστω εγω να παρακαλεσω κανεναν και καμια για να τραβηξω φωτο με το τηλ επειδη δεν αρεσει προσωπικά σε εσενα.. και για να σε προλαβω . <ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΑΛΤΟΣ ΕΙΜΑΙ> . Εχω διαβασει ολα τα ποστ παντου κατι θα εχετε να πειτε. ε λοιπον εγω αυτο δεν το μπορω και αποχωρώ.
Μήν βάζεις λόγια στο στόμα σου που δέν έχω πεί!
Δέν είπα σε κανένα σημείο ότι είσαι βαλτός ή κάτι.

Απλά ότι οι φωτογραφίες σου δέν μπορούν να αναλυθούν ή να βγάλει κάποιος κάποια συμπεράσματα, (μάλιστα ανέφερα ότι δέν είσαι υποχρεωμένος να έχεις και αντίστοιχο κινητό αλλά μπορείς να κάνεις κάτι γι αυτό)
σε σκοτεινά δωμάτια κ.τ.λ
συνεπώς δέν προσφέρουν κάτι....

Και μόνο που άλλαξες τον τίτλο του νήματός σε κάτι άσχετο όπως "εκπτώσεις Στριπάρ" δείχνουν το επίπεδό σου και πώς μπορείς να εισπράξεις την καλοπροαίρετη κριτική ώς κακοπροαίρετη...


Συνεπώς ,να πάς στο καλό!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Stripar

Established Member
Τσεκ ,
Εσύ να δείς εγώ πόσο λυπάμαι για λογαρισμό σου...
Νομίζω είμουν σαφής μερικά πόστ παραπάνω!

Όταν η κριτική δέν σας ακουμπάει είναι όλα καλά , όταν όμως έρχεται αντίθετη με το συναισθηματικό ή άλλο δέσιμό σας εκεί γινόμαστε δυσάρεστοι...

Σε αυτό το Forum ,
έχουμε γλυτώσει κεφάλια και κεφάλια όλα αυτά τα χρόνια.
Έχουμε βελτιώσει συνθήκες και συνθήκες σε κλινικές και αυτό θα κάνουμε
 
Τελευταία επεξεργασία:

Tsek

Well-Known Member
Κριτική ειναι να αλλαξεις τον τιτλο και να μας λες οτι τα παιρνουμε?
Συνελθε επιτέλους. Δεν τολμάει ανθρωπος να γραψει.
 

Stripar

Established Member
Κριτική ειναι να αλλαξεις τον τιτλο και να μας λες οτι τα παιρνουμε?
Συνελθε επιτέλους. Δεν τολμάει ανθρωπος να γραψει.
Μάλλον θα πρέπει να μεγαλώσεις και να ωριμάσεις ,
το τίτλο του νήματος τον άλλαξε ο @giannis1312 , μόνο αυτός έχει δικαίωμα να το κάνει.

Ούτε τους κανονισμούς το forum δεν ξέρεις και θέλεις να εκφέρειες και άποψη σε πράγματα που δέν γνωρίζεις...

Κριτική εξέφρασα σε όλα αυτά τα κωμικά που λέτε με τον Δημήτρη για την εξαγωγή του Βεκρή κ.λ.π
Με επιχειρήματα πάντα και σύμφωνα με τα παγκόσμια δεδομένα !!!

Δέν βλέπω όμως να είσαι σε θέση γνώσεων και επιχειρηματων να τα αντικρούσεις,
Αντα αυτού κάθεσε και κλαίγεσε δεξιά και αριστερά σε νήματα...

Επι του πρακτέου όμως και σε αυτά που σου απάντησα...γαργάρα

Κάτι που ενισχύει την θέση των απόψεών μου , και αποδεκατίζει την δικία σου!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John1924

Active Member
Αν μου επιτρεπεται και προκειμένου να λυθει το θέμα: Ο Γιάννης πριν μηνες επικοινωνησε μαζι μου οτι έχει αποφασίσει να κανει μ.μ. στου Βεκρη και ζητώντας μου συμβουλες για το θέμα της δότριας και πως να το διαχειριστει. Εμενα μου φανηκε αρκετα αγχωμένος και για το λογο αυτο δεν βλέπω δόλο εκ μέρους του.
Ο Στριπαρ έχει δικιο στο εξης : Μια παρουσιαση χωρις φωτογραφιες που πληρουν καποιες προυποθεσεις ευκρινειας, αναλυσης, φωτεινοτητας κλπ. δεν εχει νοημα. Το αντιθετο, μπορει να δημιουργησει λαθος εικονα. Επισης η αλλαγη του τιτλου με ειρωνικό σχόλιο για μέλος (οποιοδηποτε κι αν ειναι αυτο, πολυ περισσοτερο αν ειναι καποιο μελος με ιστορια) δεν συναδει με την ποιοτητα που οφειλει να εχει το φορουμ και γι' αυτο ειναι καταδικαστεα.
Θα παρακαλουσα ειλικρινα όλους να αποσυρουν κατηγοριες και ειρωνιες και ο φίλος Γιαννης να φροντισει οταν συνελθει απο το σοκ της μμ να βγαλει ευκρινεστερες φωτογραφιες. Ειδικα εκεινη της 10ης περιπου μέρας (οταν εχει καθαρισει το κεφαλι και δεν εχει αρχισει ακομα το σεντινγκ) πρεπει να ειναι ευκρινέστατη.
 

Stripar

Established Member
Θεατες στο ιδιο εργο ξανα.

Αλλο ενα νημα που σταματα, επειδη καποιοι νομιζουν οτι το forum ειναι ιδιοκτησια τους. Επειδη νομιζουν οτι το forum ειναι στρατωνας και οι παλιοι πρεπει να επιβαλλουν τη γνωμη τους, ενω οι νεοι πρεπει να σιωπουν και να βαρουν προσοχη!!!!

Επιτελους ποτε θα σταματησουν καποιοι να το παιζουν ξερολες και να μην επιτρεπουν να ακουγεται καμια αλλη αποψη; Να θελουν να επιβαλλουν τους δικους τους κανονες;

Ολα τα μελη του forum ειμαστε ενηλικες, εχουμε κριση και αποψη. Βλεπουμε ποιες φωτογραφιες ειναι καθαρες, ποιες οχι. Καταλαβαινουμε αν μια αποψη ευσταθει ή οχι.

Αυτο ομως δε σημαινει οτι θα απαγορευσουμε να εκφραζονται ολες αποψεις.

Το site χρειαζεται πλουραλισμο/πολυφωνια και οχι φασισμο και φιμωση αποψεων.

Το Forum ,
πέρα τα μέλη του που το διαβάζουν νέα και παλιά , το διαβάζουν και άπειροι αναγνώστες...

Υπάρχει για να μεταφέρει γνώση , στα προβλήματα όλων των πάσχοντων μελλών και να προφυλάξει απο λάθη.

Μπορεί όποιος θέλει να πέι την άποψή του αρκεί να είναι εμπεριστατωμένη και σωστή , άν δέν είναι
τόσο τα μέλη του (παλιά και νέα) όσο και η διαχείσιση έχει το ηθική υποχρέωση να επέμβει προκειμένου να βάλει τα πράγματα στην θέση τους και να μήν αφήνει να περάσουν εσφαλμένες πληροφορίες προς τρίτους.

Αν κάποιος θέλει να πεί το μακρί και το κοντό , άσχετα άν είναι σωστό ή όχι (και χωρίς να τον φιμώση κανένας) μπορεί να πάει στο καφενείο της γειτονιάς του ή σε ένα γήπεδο...

Εδώ Forum μεταμοσχευσεων και γνώσεων είναι , συνεπώς μήν μπερδεύεστε!
 

Tsek

Well-Known Member
Το Forum ,
πέρα τα μέλη του που το διαβάζουν νέα και παλιά , το διαβάζουν και άπειροι αναγνώστες...

Υπάρχει για να μεταφέρει γνώση , στα προβλήματα όλων των πάσχοντων μελλών και να προφυλάξει απο λάθη.

Μπορεί όποιος θέλει να πέι την άποψή του αρκεί να είναι εμπεριστατωμένη και σωστή , άν δέν είναι
τόσο τα μέλη του (παλιά και νέα) όσο και η διαχείσιση έχει το ηθική υποχρέωση να επέμβει προκειμένου να βάλει τα πράγματα στην θέση τους και να μήν αφήνει να περάσουν εσφαλμένες πληροφορίες προς τρίτους.

Αν κάποιος θέλει να πεί το μακρί και το κοντό , άσχετα άν είναι σωστό ή όχι (και χωρίς να τον φιμώση κανένας) μπορεί να πάει στο καφενείο της γειτονιάς του ή σε ένα γήπεδο...

Εδώ Forum μεταμοσχευσεων και γνώσεων είναι , συνεπώς μήν μπαιρδεύεστε!
Πάνω σε αυτό που λες λοιπόν, εγραψα την προσωπική μου εμπειρία και είπα: Δεν είναι κακό να σου μην σου παρουν απο πλάγια.

Εγώ επιρρεασμένος απο εδώ τους έπριξα με τα πλάγια και επεσε το βάρος εκεί.
Θα μπορούσα κύριε Στριπαρ να ήμουν πιο χαλαρός και να το χειριστώ διαφορετικα αν δεν ήσασταν τόσο δυσκοίλιοι μερικοί και αφηνατε να γράψουμε για να διορθωθούν πράγματα.
 

Τζόνι

Member
Σε πολλά σχόλια του στριπαρ έχω παρατηρήσει ειρωνία,ναι οκ ξέρεις δυο πράγματα παραπάνω απο εμάς στο θέμα μαλλί αλλά γι'αυτό μπήκαμε εδώ μέσα,να μάθουμε,απαντα σαν άνθρωπος, έτσι όπως κάνεις δείχνεις πόσο μεγάλο πρόβλημα έχεις να επιβληθείς σε άλλους και το τεράστιο κόμπλεξ σου.
 

Stripar

Established Member
Ο Στριπαρ έχει δικιο στο εξης : Μια παρουσιαση χωρις φωτογραφιες που πληρουν καποιες προυποθεσεις ευκρινειας, αναλυσης, φωτεινοτητας κλπ. δεν εχει νοημα. Το αντιθετο, μπορει να δημιουργησει λαθος εικονα. Επισης η αλλαγη του τιτλου με ειρωνικό σχόλιο για μέλος (οποιοδηποτε κι αν ειναι αυτο, πολυ περισσοτερο αν ειναι καποιο μελος με ιστορια) δεν συναδει με την ποιοτητα που οφειλει να εχει το φορουμ και γι' αυτο ειναι καταδικαστεα.
Θα παρακαλουσα ειλικρινα όλους να αποσυρουν κατηγοριες και ειρωνιες και ο φίλος Γιαννης να φροντισει οταν συνελθει απο το σοκ της μμ να βγαλει ευκρινεστερες φωτογραφιες. Ειδικα εκεινη της 10ης περιπου μέρας (οταν εχει καθαρισει το κεφαλι και δεν εχει αρχισει ακομα το σεντινγκ) πρεπει να ειναι ευκρινέστατη.
Σωστός ο Γιάννης , ακομα και "Βεκρικός"
Η πίο ώριμη και εμπεριστατωμένη προσέγγιση!

@giannis1312 , άν μέσα στο επόμενο μισάωρο δέν αλλάξεις τον τίτλο του νήματος ,
(δεδομένου ότι αυτός ο τίτλος με προσβάλει προσωπικά , χωρίς όμως να σου έχω δώσει το δικάιωμα βάση των γραφώμενών μου)
Θα γίνεις Report άν και δέν το συνηθίζω...
 

Stripar

Established Member
Σε πολλά σχόλια του στριπαρ έχω παρατηρήσει ειρωνία,ναι οκ ξέρεις δυο πράγματα παραπάνω απο εμάς στο θέμα μαλλί αλλά γι'αυτό μπήκαμε εδώ μέσα,να μάθουμε,απαντα σαν άνθρωπος, έτσι όπως κάνεις δείχνεις πόσο μεγάλο πρόβλημα έχεις να επιβληθείς σε άλλους και το τεράστιο κόμπλεξ σου.
Η ειρωνία έιναι ένας τρόπος να απαντήσεις , στα κακώς κείμενα και την προσπάθεια που κάνουν κάποιοι να βαφτίσουν το ψάρι-κρέας κ.τ.λ.

Τι θα ήταν καλύτερο δηλ. να τα άφηνα να περάσουν ώς έχουν?

Και επειδή είσαι ένα μέλος 2 μηνών και δέν είσαι σε θέση να γνωρίζεις την προσφορά του καθένα ,
θα σου πρότεινα να είσαι ποιο προσεκτικός σε αυτά που γράφεις , και ειδικά για μένα ,
γιατί αυτά που μόλις καταδικάζεις πράτεις και εσύ αυτή την στιγμή και η μεγάλη διαφορα είναι ότι εσύ δέν έχεις προσφέρει τίποτα...
 

John1924

Active Member
ακομα και "Βεκρικός"
Αν εννοεις οτι εκανα στου Βεκρη, δεκτος ο χαρακτηρισμος! Κατά τα άλλα πρέπει να ειμαστε όσο το δυνατον αντικειμενικότεροι και να καταδικαζουμε τα ασχημα αλλά να λεμε και τα καλά. Να λαμβανουν feedback και οι υποψηφιοι για μμ μπας και αποφυγουν τα λάθη των προηγουμενων. Μακαρι να εξαφανίζονταν από το φορουμ οπαδικες λογικες του τυπου Βεκρικος, DHIκος, HDCκος κλπ. Θα αναβαθμιζόταν απιστευτα η ποιοτητα του. Γιατι το θεωρητικο υποβαθρο και potential υπαρχει και μαλιστα σε μεγαλο βαθμο
 

Τζόνι

Member
Να απαντάς ειρωνικά φίλε εκεί που σου μιλάνε ειρωνικά τα περισσότερα παιδιά εδώ μέσα όταν μπαίνουν είναι τελείως άπειρα και ψάχνουν να βρουν λύση σε αυτό το γαμημενο πρόβλημα που λέγεται τριχόπτωση,και έρχεσαι εσύ με την όρεξη να ειρωνευτεις αυτά τα άτομα, πόσο μάγκας ο στριπαρ, όσο για το αν έχεις προσφέρει ή όχι πολύ που με νοιάζει εγώ δεν κέρδισα κάτι από σένα,και που ξέρεις στο μέλλον μπορεί και εγώ να προσφέρω κάτι όπως λές, χαλάρωσε λίγο και μίλα σαν άνθρωπος σου ξαναλέω
 

Stripar

Established Member
Αν εννοεις οτι εκανα στου Βεκρη, δεκτος ο χαρακτηρισμος! Κατά τα άλλα πρέπει να ειμαστε όσο το δυνατον αντικειμενικότεροι και να καταδικαζουμε τα ασχημα αλλά να λεμε και τα καλά. Να λαμβανουν feedback και οι υποψηφιοι για μμ μπας και αποφυγουν τα λάθη των προηγουμενων. Μακαρι να εξαφανίζονταν από το φορουμ οπαδικες λογικες του τυπου Βεκρικος, DHIκος, HDCκος κλπ. Θα αναβαθμιζόταν απιστευτα η ποιοτητα του. Γιατι το θεωρητικο υποβαθρο και potential υπαρχει και μαλιστα σε μεγαλο βαθμο

Με την καλή έννοια το είπα , για να δείξω ότι παρόλο που έχεις κάνεις στο Βεκρή και είσαι και σχετικά νέο μέλλος,
δέν σε χαρακτηρίζει φανατισμός ,
μάλλιστα η τοποθέτησή σου είναι αρκετά ώριμη και σωστή σε αντίθεση με άλλους που έχουν θολώσει και βλεπουν το μαυρο για άσπρο και μου την λένε κιόλας γιατί τους λέω ότι έχουν πάθει "αρωματοψία"...
 
Μπλουζα