Giannis1312, fue, 2271 grafts, 15/1/2018

dimitris50423

Well-Known Member
Κοίτα, το μόνο που θα άλλαζα εγω στην δική μου μμ θα ήταν να μην επιμένω να μου πάρουν απο το πλάί.
Κακως επιρρεάστηκα απο φόβους άλλων.
Έχω αλλα 2.000 περίπου στο φιλέτο να καθονται και εφερα τα πλαϊνά μου οριακά και εχασαν χρόνο όταν σταματήσαμε και συμπληρώσανε απο γένια ενω μπορούσαν να παρουν ευκολα απο πίσω και να ειχα ξεπερασει και τα 5000 γκραφς οπότε καλό είναι να είμαστε προσεκτικοί στο τι προτρέπουμε τον άλλο να κάνει και επεμβαίνουμε στην δουλειά του γιατρού του.

Για αυτο τον λογο στη δικη μου περιπτωση και οχι γενικα χαιρομαι που δεν πηραν σε εμενα απο τα πλαγια. Για 2300 grafts αν επαιρναν απο πλαγια θα ειχα μικροτερο λογο και συνολικα λιγοτερες τριχες στη ληπτρια. Επισης απο πισω εχω ακομη μοσχευματα για μελλοντικη χρηση.
Ειτε το ενα ειτε το αλλο για εμενα εχει θετικα και αρνητικα στοιχεια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Μάγκες σταματήστε να λέτε ότι να ναι..john1924dimitris50423,tsek..δικαιολογείται τακτική λανθασμένη και προσπαθειτε να την βγάλετε και σωστή κιόλας..παράθυρο έχουν κάνει και στον Γιάννη εδώ.που κινήθηκαν πλάγια στην εξαγωγή?πλάκα κάνετε?πλάγια δεν έχει ακουμπήσει η εξαγωγη
 

John1924

Active Member
Μάγκες σταματήστε να λέτε ότι να ναι..john1924dimitris50423,tsek..δικαιολογείται τακτική λανθασμένη και προσπαθειτε να την βγάλετε και σωστή κιόλας..παράθυρο έχουν κάνει και στον Γιάννη εδώ.που κινήθηκαν πλάγια στην εξαγωγή?πλάκα κάνετε?πλάγια δεν έχει ακουμπήσει η εξαγωγη
Αν αυτό κατάλαβες από όσα εγραψα εγω στο νημα, πάσο... Καλό είναι να διαβαζουμε τι έχει γράψει κάποιος πριν απαντήσουμε. Επίσης ο καθένας έχει δικαιωμα να εκφέρει (αιτιολογημένη) άποψη.
 

aeratos28

Just aeratos
John1924 επειδή γράφτηκες τον Μάιο ,πιθανώς δεν έχεις δει όλες τις συζητήσεις που έχουν γινει για αυτό το θέμα..αρα άκυρο το (αιτιολογημένη)αποψη που αναφερες.για συνολικό συμπέρασμα και από τους 3 σας μίλησα εγώ και όχι μεμονωμένα για σένα..έχουν γίνει πολλές συζητήσεις για το θέμα αυτό αλλά συνεχίζονται κουβέντες από συγκεκριμένους υποστηρίζοντας αυτη την εντελώς λάθος τακτική..ψάξε στα νήματα και ενημερώσου μόνος σου για αιτιολογημένη απάντηση..δεν γίνεται να λέμε τα ίδια και τα ίδια κάθε φορά..
 

giannis1312

Active Member
John1924 επειδή γράφτηκες τον Μάιο ,πιθανώς δεν έχεις δει όλες τις συζητήσεις που έχουν γινει για αυτό το θέμα..αρα άκυρο το (αιτιολογημένη)αποψη που αναφερες.για συνολικό συμπέρασμα και από τους 3 σας μίλησα εγώ και όχι μεμονωμένα για σένα..έχουν γίνει πολλές συζητήσεις για το θέμα αυτό αλλά συνεχίζονται κουβέντες από συγκεκριμένους υποστηρίζοντας αυτη την εντελώς λάθος τακτική..ψάξε στα νήματα και ενημερώσου μόνος σου για αιτιολογημένη απάντηση..δεν γίνεται να λέμε τα ίδια και τα ίδια κάθε φορά..

Στο θεμα δοτριας το ειπα και εγω πολλες φορες αλλα η ελενη μου ειπε να μην φοβαμαι δεν θα φαινεται κατι .. Αυτο εξηγουσε στα αγγλικα και σε κατι γιατρους?οπως μου τους αναφερε απο σερβια..και βεβαια πρεπει να το αναφερουμε πελατες ειμαστε η γνωμη μας μετραει .. δεν παμε στο ντουκου και οτι γινει ειναι κατι το οποιο θα μας ακολουθει για το υπολοιπο της ζωης μας .
 

aeratos28

Just aeratos
Μακάρι να μην φαίνεται αδερφέ,το ευχομαι..που το ξέρει όμως ?σε άλλους φαίνεται σε άλλους όχι..ΠΡΟΠΟ παίζουμε όμως?η τακτική είναι λάθος, πάλι συζήτηση για αυτό το θέμα?
 

tasos33

Well-Known Member
με 1312 γραφτ λογικα δε θα φαινεται κατι. Αν ειχε παει ας πουμε στην hdc και εβαζε 2500 γραφτ την πρωτη μερα θα του επαιρναν απο την ιδια περιοχη ενω την δευτερη θα πηγαιναν προς τα πλαγια. Εκτιμω πως με τον αριθμο των 1312 θα ειναι οκ.
 

giannis1312

Active Member
Μακάρι να μην φαίνεται αδερφέ,το ευχομαι..που το ξέρει όμως ?σε άλλους φαίνεται σε άλλους όχι..ΠΡΟΠΟ παίζουμε όμως?η τακτική είναι λάθος, πάλι συζήτηση για αυτό το θέμα?
μακαρι να μην φαινεται το ιδιο πραγμα στην ουσια λεμε .. αυτη ελεγε συνεχεια τα λεμε σε 10 μερες . θα δουμε στην πορεια παιδια.
 

PROF

Active Member
Τάσο τα grafts που έβαλε ο Γιάννης είναι 2500 και όχι 1312, αυτό είναι το nickname του Γιάννη.
Αεράτε αυτά που λέει o John1924 δεν έχουν καμμία σχέση με αυτά που λέει ο Tsek και ο Δημήτρης.
Ο John λέει αυτά ακριβώς που λες και εσύ, μάλλον δε διάβασες τα post του.
 

giannis1312

Active Member
με 1312 γραφτ λογικα δε θα φαινεται κατι. Αν ειχε παει ας πουμε στην hdc και εβαζε 2500 γραφτ την πρωτη μερα θα του επαιρναν απο την ιδια περιοχη ενω την δευτερη θα πηγαιναν προς τα πλαγια. Εκτιμω πως με τον αριθμο των 1312 θα ειναι οκ.
με 1312 γραφτ λογικα δε θα φαινεται κατι. Αν ειχε παει ας πουμε στην hdc και εβαζε 2500 γραφτ την πρωτη μερα θα του επαιρναν απο την ιδια περιοχη ενω την δευτερη θα πηγαιναν προς τα πλαγια. Εκτιμω πως με τον αριθμο των 1312 θα ειναι οκ.
ακομα τον αριθμο κραφτς δεν τον γνωριζω αλλα για '2500' ειχαμε πει.. το 1312 απο που το βγαλαμε :p .. περιμενω να γυρισει απο αδεια η υπευθυνη οπως μου ειπαν για να παρω αριθμο κραφτς και τριχων .
 

koumparos

Well-Known Member
Φιλε τσεκ διαφωνω καθετα μαζι σου και εσυ που εκανες μμ και παρακολουθεις αρκετο καιρο το φορουμ δεν μπορω να καταλαβω γιατι επιμενεις για το φιλετο.Το εχουμε αναλυσει το ζητημα για τη δοτρια και δεν ειναι τυχαιο που βελτιωθηκαν και οι ιδιοι.Μηπως αυτα που σου μειναν στο φιλετο θα παιξουν καθοριστικο ρολο σε μελοντικη καλυψη στο κραουν?Καλημερες!!!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Ωπα λάθος, είδα το 1312 και μπερδεύτηκα. Αν είναι 2500 αλλάζει το σκηνικό.


ακομα τον αριθμο κραφτς δεν τον γνωριζω αλλα για '2500' ειχαμε πει.. το 1312 απο που το βγαλαμε :p .. περιμενω να γυρισει απο αδεια η υπευθυνη οπως μου ειπαν για να παρω αριθμο κραφτς και τριχων .
 

Tsek

Well-Known Member
1) Προσπερνάω τον Αεράτο που μπήκε ξεκάρφωτος να τα ανακατώσει όλα πάλι χωρις να διαβαζει και τι λέμε.

2) Koumparos Αυτό που λέω είναι ο ενδοιασμός που είχα διατυπώσει εξ αρχής πριν παω για επέμβαση. Είχα γράψει πως προκειμένου να ρισκάρω την φύτρωση κλπ δεν θα είχα προβλημα να μου πάρουν μονο απο το κέντρο, πράγμα που δεν θα συνεβαινε ούτως η άλλως αφού έκανα 2 επεμβασεις μαζί.
Τους έπριξα λοιπον να πανε στα πλαγια που εκει ειναι πιο αραιές οι τρίχες μου ενω στο κέντρο ειμαι πιο δυνατός με αποτέλεσμα να έχω γκραφς πίσω που θα μπορουσαν να είναι ήδη στο crown μου και να έχω ξεμπερδέψει εντελώς χωρίς να είναι τα πλαινά μου στο όριό τους.
Ειμαι πολύ ευχαριστημένος απο το αποτέλεσμα αλλα αυτο το ψεγαδι στο crown και την οριακή χρήση των πλαινων θα μπορουσα να το είχα αποφύγει εαν άκουγα περισσότερο αυτούς που μου έκαναν την επέμβαση.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Μια χαρα εισαι τσεκ ...ευελπιστώ σε κάτι κοντινό με τη δικο σου μετα κ ρην επιμενη μου μμ φυσικα ....
 

aeratos28

Just aeratos
Ψεκασε συνέχεια για να μην σε τραβάει καθόλου..,λίγο προσοχή παραπάνω σε αυτά που είπαμε όλοι και θα είσαι οκ..καλή συνέχεια φίλος.
 

giannis1312

Active Member
Ψεκασε συνέχεια για να μην σε τραβάει καθόλου..,λίγο προσοχή παραπάνω σε αυτά που είπαμε όλοι και θα είσαι οκ..καλή συνέχεια φίλος.
ψεκαζω οσο μπορω γιατι τραβαει λιγο ,και εχω και κατι σαν μυρμιγκιασματα στο κεφαλι.Ευτηχως που μου ειπες για την σομπα γιατι θα την εβγαζα εκει νασε καλα.:)
 
Μπλουζα