Giannis1312, fue, 2271 grafts, 15/1/2018

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1312

Active Member
Ερωτηση. Ξεκιναω δουλεια την πεμπτη στο ορυχειο κοντευω 5 μηνα να φοραω καπελο λογο ηλιου;
 

giannis1312

Active Member
Οπως αναφερθηκε και σε αλλο ποστ αλλη η φωτο στο αμαξι, αλλη εξω κτλπ ανεβαζω μια απο ταβερνα που εβγαλα και μια αλλη.

NrlBSam

6z6cno.jpg


33tr1jo.jpg


μπαινω στο 5 μηνα σε 10 μερες.Χρειαζομαι βοηθεια σε καποια θεματα πχ η δουλεια που μπηκα θαμε στον ηλιο αρκετα να φοραω καπελο ?υπαρχει σαμπουαν που να δινει ογκο στα μαλλια και να το εχει χρησιμοποιησει καθολου καποιος?απο τους 4 εως 6 μηνες εχουμε το λεγομενο μπαμ ?η δοτρια επανερχετε σιγα σιγα καλα white dots υπαρχουν αλλα δεν φαινεται εντονα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

athenian

Well-Known Member
Να φοράς γιατί από εδώ και πέρα ο ήλιος καίει. Κι αν κάθεσαι πολλές ώρες μέσα από το καπέλο αντηλιακό μαλλιών.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Καπελο ολο το καλοκαίρι. Αλλιως ειναι ο ηλιος τον Νοέμβριο και αλλιως τον ιουλιο.
Βαλε φωτο να δουμε.
 

giannis1312

Active Member
καλησπερα αλανια μου ειμαι στο 5 μηνα ανεβαζω φωτο .. πιστευω νανε καλες γιατι δεν εχω το καταλληλο κινητο(της κοπελας) και πνιγόμαστε λόγο δουλειας .. Οταν καταφερω θα ανεβασω , πιστευω να σας κανουν αυτες .

πριν 1 εβδομαδα αυτη για εξωτερικες συνθηκες,και μια μεσα στο σπιτι την ιδια μερα.
inxttt.jpg

20h56yh.jpg


Σημερινες.
6elr1t.jpg

262w9j5.jpg

i43axs.jpg

2yyo6e8.jpg

xm7cj5.jpg
 

piros75

Well-Known Member
Πάει καλά, απλά νομίζω ότι η τοποθέτηση στην χερλαιν σου θα έπρεπε εξ αρχής να είναι πιο πριονωτή, γιατί δείχνει πολύ ίσια και βέβαια το παράθυρο, παράθυρο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Adriano

Well-Known Member
Μάλιστα. Καλή φύτρωση και αποτέλεσμα αλλά. Παιδιά ο σχεδιασμός της hairline είναι λάθος. Πάει κατά μέσα. Είναι πολύ λάθος.
Κάτι φαίνεται περίεργο.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Μάλιστα. Καλή φύτρωση και αποτέλεσμα αλλά. Παιδιά ο σχεδιασμός της hairline είναι λάθος. Πάει κατά μέσα. Είναι πολύ λάθος.
Κάτι φαίνεται περίεργο.

Μια χαρα ειναι οι κροταφοι adriano. Ηδη φαίνεται οτι ο Giannis εχει ταση για περεταιρω αδειασμα και πιθανον να επέμβει ξανα στο μελλον.
Αν ηταν πιο κατω η hairline αργοτερα δεν θα ηξερε που να πρωτοβαλει.
Σε ενα μικρο NW σε ηλικια 30 και πανω θα συμφωνουσα η hairline να ειναι οσο πιο κοντα πριν ξεκινησει η αραιωση. Τα μικρα nw εχουν πολλες επιλογες τα πιο μεγαλα πρεπει να υπολογιζουν και την εξελιξη της αραιωσης
 

giannis1312

Active Member
Μια χαρα ειναι οι κροταφοι adriano. Ηδη φαίνεται οτι ο Giannis εχει ταση για περεταιρω αδειασμα και πιθανον να επέμβει ξανα στο μελλον.
Αν ηταν πιο κατω η hairline αργοτερα δεν θα ηξερε που να πρωτοβαλει.
Σε ενα μικρο NW σε ηλικια 30 και πανω θα συμφωνουσα η hairline να ειναι οσο πιο κοντα πριν ξεκινησει η αραιωση. Τα μικρα nw εχουν πολλες επιλογες τα πιο μεγαλα πρεπει να υπολογιζουν και την εξελιξη της αραιωσης
Εαν παω βαση του πατερα μου δεν θα χρειαστει να κανω αλλη πιστευω. Τωρα κραταω την πισινη μου γιατι δεν ξερω τι γινεται στο μελλον.εαν δηλαδη σε 3-4 χρονια βλεπω χαλια πραγματα απο τα δικα μου θα μπω αλλα οχι ελλαδα.
 
Μπλουζα