Giannis1312, fue, 2271 grafts, 15/1/2018

Giorgos-3

Well-Known Member
Γιάννη ; Μετα βγαλε κ μια σρην Δύση του ηλίου γυρισμένος αναποδα αλλα οχι κοντινή ...παρε ενα σελφι στικ κ με το ενα χερι θα στηρίζεσαι κ το αλλο θα κρατας το κοντάρι κ θα τραβάς... :p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1312

Active Member
Παιδια προσπαθω το καλυτερο για το φορουμ γιατι εχει βοηθησει κοσμο σαν αποτελεσματα προς το παρον πως το βλεπετε?
 

Tsek

Well-Known Member
Εχεις καλη φύτρωση. Μονο μπροστά στο πλάι αν βγεί αραιο να πας να στο φτιαξουν. Ειναι αυτό που λέγαμε
 

giannis1312

Active Member
υπαρχει εντονη κινητικοτητα αλλα μου φαινεται οτι ενας κροταφος εχει περισσοτερη φυτρωση απο τον αλλον. και ειναι στραβια η hailrline πολυ λιγο(δεν φαινεται σχεδον καθολου )
 

giannis1312

Active Member
Φιλε @aeratos28 προσπαθησα να σε ικανοποιησω πιστευω νανε καλες φωτο.
ειμαι στους 4 μηνες και 7 μερες . τραβηξα φωτο σημερα πριν λιγο με ΦΛΑΣ αλλα και εξω με φως ηλιου.







με φλας .






Μεχρι στιγμης ειμαι αρκετα με το αποτελεσμα που εχω . μείον η δοτρια. η φωτο και με φλας αλλα και σε φως ηλιου προσωπικα εμενα παραποιούν το αποτελεσμα. υπαρχει εντονη κινητικότητα στο κεφαλι μου και αρκετη φαγουρα αλλα το ψεκαζω.. για την φωτο hailine στο φως ημερας δεν φταιω εγω αλλα το μεσετζερ χαλαει τις φωτο.Aπο εκει και περα θελω να αλλαξω σαμπουν σε 23 μερες .. οποιος θελει ας προτεινει και αναλογος πράττουμε.Πιστευω να σας βοηθησα με τις φωτο τωρα ξεκιναει και δειχνει το μαλλακι .Το μαλλι ειναι κοντο κουρεμενο γιατι ειχα φαγουρα και ηθελα να διευκολύνω το ψεκασμα, αλλα και μινοξ προς το παρόν.
 
Τελευταία επεξεργασία:

felaini

Active Member
Γιαννακη πολυ καλες οι φωτο σου.. εγω σου το χω πει εδω κ πολυ καιρο..προσωπικη αποψη πως θα παρεις το καλυτερο αποτελεσμα στην κατα τα αλλα προβληματικη κλινικη(οι λογοι ειναι γνωστοι) του βεκρη.. πιο πολυ ευνοηθηκες απ την ποιοτητα της τριχα σου την ηλικια κ του οτι την εκανες την καταλληλη στιγμη δεν αφησες να εξελιχθει η τριχοπτωση.. θα πρεπει να κανεις κ αλλη μια εχω την εντυπωση για πυκνωση αργοτερα.. καλη συνεχεια..
 

giannis1312

Active Member
Γιαννακη πολυ καλες οι φωτο σου.. εγω σου το χω πει εδω κ πολυ καιρο..προσωπικη αποψη πως θα παρεις το καλυτερο αποτελεσμα στην κατα τα αλλα προβληματικη κλινικη(οι λογοι ειναι γνωστοι) του βεκρη.. πιο πολυ ευνοηθηκες απ την ποιοτητα της τριχα σου την ηλικια κ του οτι την εκανες την καταλληλη στιγμη δεν αφησες να εξελιχθει η τριχοπτωση.. θα πρεπει να κανεις κ αλλη μια εχω την εντυπωση για πυκνωση αργοτερα.. καλη συνεχεια..
αυτο πιστευω και εγω αλλα εαν αυτο χρειαστει απο 30+ ειλικρινα θα το σκεφτω , γιατι ολη η διαδικασια ηταν κουραστική γενικα .Εχει ο θεος και βλεπουμε. Μινοξ τωρα και θα παρω και ενα shampoo λογικα της frezyderm.Και χαιρομαι γιατι φοβομουν μην το μετανιωσω , τωρα αισθανομαι καλα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Akis-multi

Well-Known Member
Mπραβο Γιανναρε παιχταρα μου έτσι να νιώθεις καλά γι'αυτό την έκανες κιόλας, έχε υπομονή και θα ρθει η ώρα που θα ανταμοιφθεις..ωραίο και το κούρεμα καλά κάνεις και τα κουρευεις κοντά για να μακρύνουν όλα μαζί όταν θα έρθει η ώρα που θα έχουν φυτρώσει και τα νέα..δείχνεις ωραία έτσι κοντοκουρεμενος και όχι μεταμοσχευμενος .. καλή συνέχεια κρατά τη καλή σου διάθεση και προχώρα..
 

giannis1312

Active Member
Mπραβο Γιανναρε παιχταρα μου έτσι να νιώθεις καλά γι'αυτό την έκανες κιόλας, έχε υπομονή και θα ρθει η ώρα που θα ανταμοιφθεις..ωραίο και το κούρεμα καλά κάνεις και τα κουρευεις κοντά για να μακρύνουν όλα μαζί όταν θα έρθει η ώρα που θα έχουν φυτρώσει και τα νέα..δείχνεις ωραία έτσι κοντοκουρεμενος και όχι μεταμοσχευμενος .. καλή συνέχεια κρατά τη καλή σου διάθεση και προχώρα..
Ανυπομονώ για το τελικο αποτελεσμα.
 

aeratos28

Just aeratos
Γιάννη δεν είναι θέμα να ικανοποιηθω εγώ φίλε μου..απλά με αυτές τις φωτό μπορούν να δουν καθαρά όλοι..είναι τέλειες λοιπόν οι φωτό αυτές.πεντακαθαρες και με φως εξωτερικών συνθηκών.παρα πολύ καλές φωτό και πας καλά ,μια χαρά είσαι. Όντως η δοτρια είναι λίγο περίεργη.anyway καλή συνεχεια
 

Tsek

Well-Known Member
Αυτό
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20180522-231156.png
    Screenshot_20180522-231156.png
    361.5 KB · Προβολές: 270

dimitris50423

Well-Known Member
Αυτο το σαμπουαν εχω ακουσει να το προτεινουν και δερματολογοι. Ειναι για καποια συγκεκριμενη χρηση tsek; πχ για τριχοπτωση;
 
Μπλουζα