Giannis1312, fue, 2271 grafts, 15/1/2018

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1312

Active Member
Δεν πρέπει να τα ξύνεις, αλλά αγοράζεις ξανά τον φυσιολογικό ορό που είχες στην αρχή και ρίχνεις μέχρι να ανακουφιστείς. Εγώ αυτό έκανα και μια χαρά την πάλευα!
ευχαριστω φιλε για την συμβουλη αυτο θα κανω.σαν μυρμιγκιασματα ειναι που αν κανεις το λαθος και ξυστης δεν την παλευεις.
 

bruno1989

Active Member
Καλησπέρα σε όλους και σε όλο το φόρουμ!!!
Πολύ καλή δουλειά σου έγινε από πλευράς φύτρωσης.
Γνώμη μου κατέβασες hairline λίγο περισσότερο από ότι θα έπρεπε και το κλασσικότατο κουτάκι πίσω.
Διάβασα κάποιος έγραψε ότι μόνο ένα έμπειρο μάτι βλέπει τα white dots. ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ.
Πολλοί από την παρέα μου ακόμα και οι κολλητοί μου που δεν τους έχω πει ούτε έχουν καταλάβει τι εχω κάνει όποτε ξυρίζω τα πίσω με ρωτάνε αν έχω καμοια αλλεργία και έιναι έτσι. Σίγουρα δεν καταλαβαίνουν ότι έκανα μμ απο αυτό αλλά χτυπάει άσχημα.
Τέλος πάντων όσον αφορά εμένα περάσαν πάνω από 2 χρόνια και ήταν ότι καλύτερο έχω κάνει για τον εαυτό μου.
Σας παρακολουθώ και αγαπώ αεράτο τζον και στριπαρ!!!
φιλιά σε όλους και καλή φύτρωση στον φίλο!!
 

giannis1312

Active Member
Καλησπέρα σε όλους και σε όλο το φόρουμ!!!
Πολύ καλή δουλειά σου έγινε από πλευράς φύτρωσης.
Γνώμη μου κατέβασες hairline λίγο περισσότερο από ότι θα έπρεπε και το κλασσικότατο κουτάκι πίσω.
Διάβασα κάποιος έγραψε ότι μόνο ένα έμπειρο μάτι βλέπει τα white dots. ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ.
Πολλοί από την παρέα μου ακόμα και οι κολλητοί μου που δεν τους έχω πει ούτε έχουν καταλάβει τι εχω κάνει όποτε ξυρίζω τα πίσω με ρωτάνε αν έχω καμοια αλλεργία και έιναι έτσι. Σίγουρα δεν καταλαβαίνουν ότι έκανα μμ απο αυτό αλλά χτυπάει άσχημα.
Τέλος πάντων όσον αφορά εμένα περάσαν πάνω από 2 χρόνια και ήταν ότι καλύτερο έχω κάνει για τον εαυτό μου.
Σας παρακολουθώ και αγαπώ αεράτο τζον και στριπαρ!!!
φιλιά σε όλους και καλή φύτρωση στον φίλο!!
Το νημα σου ηταν η αιτια που πηρα θαρρος και πηγα. Πιστευω να λεω και εγω τα ιδια σε 2 χρονια.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Δεν πρέπει να τα ξύνεις, αλλά αγοράζεις ξανά τον φυσιολογικό ορό που είχες στην αρχή και ρίχνεις μέχρι να ανακουφιστείς. Εγώ αυτό έκανα και μια χαρά την πάλευα!

εγραψες. και εγω αυτο εκανα. πηγαινε πλακωσε το στο ψεκασμα και αν δεις φαγουρα ελα πες μου. ;)
 

aeratos28

Just aeratos
Γεια σου φίλε bruno..να σαι καλά ρε και να χαίρεσαι το μαλλάκι σου.
Καλησπέρα σε όλους και σε όλο το φόρουμ!!!
Πολύ καλή δουλειά σου έγινε από πλευράς φύτρωσης.
Γνώμη μου κατέβασες hairline λίγο περισσότερο από ότι θα έπρεπε και το κλασσικότατο κουτάκι πίσω.
Διάβασα κάποιος έγραψε ότι μόνο ένα έμπειρο μάτι βλέπει τα white dots. ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ.
Πολλοί από την παρέα μου ακόμα και οι κολλητοί μου που δεν τους έχω πει ούτε έχουν καταλάβει τι εχω κάνει όποτε ξυρίζω τα πίσω με ρωτάνε αν έχω καμοια αλλεργία και έιναι έτσι. Σίγουρα δεν καταλαβαίνουν ότι έκανα μμ απο αυτό αλλά χτυπάει άσχημα.
Τέλος πάντων όσον αφορά εμένα περάσαν πάνω από 2 χρόνια και ήταν ότι καλύτερο έχω κάνει για τον εαυτό μου.
Σας παρακολουθώ και αγαπώ αεράτο τζον και στριπαρ!!!
φιλιά σε όλους και καλή φύτρωση στον φίλο!!
 

giannis1312

Active Member
σε 3 μερε κλεινω 4 μηνες εκοψα στο μαλλι στο 1cm θελετε να ανεβασω φωτο ετσι ή στους 4,5 με πιο μακρυ μαλλι?
 

giannis1312

Active Member
Λοιπον 4 μηνες το μαλλι το εχω κουρεψει τερμα κοντο πανω και πλαγια ..









οτι παραπανω θελετε απο φωτο μου λετε. δοτρια απο οσο βλεπετε εχω τα σημαδια .
 

koumparos

Well-Known Member
Για τεταρτο μηνα εισαι πολυ καλα.Για τη δοτρια δεν σχολιαζω.Εχουν ειπωθει τοσες και τοσες φορες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Καλά πας μόνο μην κολάς την κάμερα πάνω στο κεφαλι σου..και βγες έξω και βγάλε φωτο με φως μέρας.
 

giannis1312

Active Member
λοιπον @aeratos28 οι φωτο που ζητησες σε ηλιο.. προσπαθησα απλα εδω στην πολη μου εχουμε να δουμε ηλιο 2 εβδομαδες :p πιστευω να κανουν .
dre92d.jpg

687rj9.jpg
 

aeratos28

Just aeratos
Mε φως μέρας είπα και όχι σε ήλιο..εσύ μες το σπίτι είσαι πάνω από τον νεροχυτη..που τον βλέπεις τον ήλιο??χαχαχα
Ρε Γιάννη βάλε και αλλες φωτό,όχι μόνο έτσι..βάλε και μερικές προφίλ en face..να δούμε hairline ..κοίτα κανένα άλλο νήμα να καταλάβεις τι φωτό πρέπει να βάλεις.κοιτα στο νήμα του panos1982 ,cvial κτλ
 

giannis1312

Active Member
Mε φως μέρας είπα και όχι σε ήλιο..εσύ μες το σπίτι είσαι πάνω από τον νεροχυτη..που τον βλέπεις τον ήλιο??χαχαχα
Ρε Γιάννη βάλε και αλλες φωτό,όχι μόνο έτσι..βάλε και μερικές προφίλ en face..να δούμε hairline ..κοίτα κανένα άλλο νήμα να καταλάβεις τι φωτό πρέπει να βάλεις.κοιτα στο νήμα του panos1982 ,cvial κτλ
βαραγε το φως γι αυτο την εβγαλα εκει. οκ θα κοιταξω και θα το κανω.
 

aeratos28

Just aeratos
Koumparos δεν πιστεύω να το λες για μένα αυτό,δεν του έχω ζητήσει του παιδιού του,απλά μην βάζει μόνο φωτό τέτοιες με κολημενη την κάμερα πάνω στο κεφάλι του έχω πει..και καμία φωτό σε εξωτερικές συνθήκες ..δεν νομίζω πως είναι κάτι περίεργο αυτό που λεω
 

koumparos

Well-Known Member
Οχι απλα οτι του ζηταμε το κανει χαχαχα..δεν παραπονιεται.Αλλοι παρεξηγουνται με το παραμικρο.
 
Μπλουζα