Giannis1312, fue, 2271 grafts, 15/1/2018

koumparos

Well-Known Member
Γιατι ειμαστε διαφορετικες περιπτωσεις φιλε τσεκ.Εγω κρατησα αρκετα μαλια λογο της φινας.Ειμαι ενα καθαρο 3αρη με μικρη αραιωση στο κραουν.Εγω με 3500 μοσχ γινομαι ενα 2αρακι με καλη πυκνοτητα.Εσυ χρειαζεσαι ακομα δουλιτσα για να μπορεσεις να φτασεις σε ενα αρκετα καλο επιπεδο.Και απο τη στιγμη που πηρες την αποφαση για μμ και την εκανες ειναι κριμα να μην ολοκληρωσεις την ¨δουλειᨨ.Φυσικα εαν εσυ εισαι καλυμενος δεν εχει καμια σημασια η γνωμη μας και απλα την καταθετουμε.
Και στο κατω κατω ποσα να χασεις ακομα??Εαν ησουν 25χρ με τετοια δοτρια φυσικα και θα σου ελεγα κατσε στα αυγα σου δεν ξερεις τι σε περιμενει γιατι εισαι μικρος και σε τετοιες ηλικίες η αα συνηθως αφηνιαζει αποτομα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1312

Active Member
3 μηνες και 13 μερες και υπαρχει διαφορα και εχει ακομα να δωσει .. συναντησα μια φιλη που ειχα να δω καιρο χθες και μου ειπε οτι αλλαξε το κεφαλι μου κατι στα μαλλια η αληθεια ειναι οτι κινειται πολυ το πραγμα αν μη τι αλλο καλο για εμενα. Μεχρι στιγμης οσοι κοροιδευαν - χλεύαζαν αυτο που πηγα να κανω με ρωτανε ποσα ξοδεψα κτλπ για δικους τους ανθρωπους.. Η ψυχολογια ανεβαινει σιγα σιγα γιατι ειχα τεραστιο κομπλεξ με αυτο σε 17 μερες θα ανεβασω φωτο για τους 4 μηνες.πραγματικα ειμαι πολυ ευχαριστημενος γιατι βλεπου παντου να πετάγονται αλλα και να πυκνωνουν σιγα σιγα.

34sjv9l.jpg


χαιρετισματα απο τον φιλο μου μπομπ και καλη επιτυχια στην παναθα σημερα.
 

dimitris50423

Well-Known Member
για τριμηνο καλα πας Gianni. οι επομενοι 2 μηνες θα κανουν τη διαφορα. Ηδη εχει φανει που ειναι η hairline σου.
μινοξιδιλη βαζεις?

υγ. ωραιο και το γυαλι σου. :D
 

nikolakis

Well-Known Member
Εμφύτευση στο μουστάκι εκανες; Γιατι αν αυτή η φωτο ειναι για να δούμε μμ τοτε μαλλον εγω μπήκα σε λάθος σαιτ. :/
 

giannis1312

Active Member
Εμφύτευση στο μουστάκι εκανες; Γιατι αν αυτή η φωτο ειναι για να δούμε μμ τοτε μαλλον εγω μπήκα σε λάθος σαιτ. :/
πολυ σκληραδα βλεπω πρωτου πεταξεις την 'μπουρδα' σου παρακολουθα εξαρχης το νημα και δες πως ακριβως το παω το θεμα ολο.Hairline με φλας απο αποσταση δειχνω(για να δειξω οτι παει καλα ) ..και Ακριβως πιο κατω γραφω Στους 4 ολα αναλυτικα παλι (ενω εχω κανει για 3μηνες) ..Ουτε καν εγραψα οτι ειναι φωτο για εξεταση ΜΜ. Μην μπερδεύεστε και μην ψάχνεται αφορμές ολοι την ωρα.Και για να μην παραξηγηθω δεν εχω κανενα λογο αντιπαραθεσης :p μπουρδα δεν το λεω κακοπροαίρετα γι αυτο και τα ' ' προφανως δεν θα εχεις διαβασει ολο το νημα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

felaini

Active Member
Ναι ρε ελεος δελαδη! Ο γιαννης κανει απ τις καλυτερες παρουσιασεις στο φορουμ...!! Αν δε διαβαζετε αναλυτικα απ την αρχη μη μπαινεται στη διαδικασια κ λετε οτι ναναι..
 

nikolakis

Well-Known Member
Ναι ρε ελεος δελαδη! Ο γιαννης κανει απ τις καλυτερες παρουσιασεις στο φορουμ...!! Αν δε διαβαζετε αναλυτικα απ την αρχη μη μπαινεται στη διαδικασια κ λετε οτι ναναι..
Σταματα βρε καράφλα εσυ, ποιος σου ζήτησε δικηγόρο;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

felaini

Active Member
Αν κ βαζελος γιαννακηαφου εχεις ασχετοσυνη ρε καραφλα τι αποψη να χεις; Μην ξανασχολιασεις δεν το χεις
 

felaini

Active Member
Νικολακη καραφλα δεν το χεις ρε φιλε ασε να σχολιασει κανεις που ξερεις..κατσε κ διαβαζε μονο.. αστα σχολιανα εσυ..
 

nikolakis

Well-Known Member
πολυ σκληραδα βλεπω πρωτου πεταξεις την 'μπουρδα' σου παρακολουθα εξαρχης το νημα και δες πως ακριβως το παω το θεμα ολο.Hairline με φλας απο αποσταση δειχνω(για να δειξω οτι παει καλα ) ..και Ακριβως πιο κατω γραφω Στους 4 ολα αναλυτικα παλι (ενω εχω κανει για 3μηνες) ..Ουτε καν εγραψα οτι ειναι φωτο για εξεταση ΜΜ. Μην μπερδεύεστε και μην ψάχνεται αφορμές ολοι την ωρα.Και για να μην παραξηγηθω δεν εχω κανενα λογο αντιπαραθεσης :p μπουρδα δεν το λεω κακοπροαίρετα γι αυτο και τα ' ' προφανως δεν θα εχεις διαβασει ολο το νημα.
Σκληράδα καμια απο εμενα, σκληρή κ τσουχτερή ήταν η Ρεάλ. Καλή φύτρωση κ προσπάθησε να μη συγχύζεσαι δεν κανει καλο στο μαλλι. :)
 

nikolakis

Well-Known Member
Γιαννη λαθος δεν πηγαινε για σενα παραπανω αλλα για τον ασχετο καραφλα νικολακι
Εχεις μπερδέψει τα μπούτια σου αλλα νταλλα λες. Αλλου θες να τα χώσεις αλλου τα χώνεις. Αυτο γινεται γιατι κανεις το δικηγόρο σε άλλους παλιοκαραφλα!
 

felaini

Active Member
Ξεκολα το ποστ ειναι το γιαννακη.. δε το συνεχιζω.. μπουρδες λες στο πε κ το παιδι δε το χεις αστο.. διαβασε μπας κ μαθεις τιποτα..
 

felaini

Active Member
Συγνωμη γιαννη απ τη μερια μου. Κανεις παρα πολυ καλη παρουσιαση κ μπραβο...μην ακους κανεναν που σε ειρωνευεται κ συνεχισε την παρουσιαση.. νικολακη δεν ειναι ντροπη να σαι καραφλας ρε φιλε..σε φορουμ για καραφλους ειμαστε..τελος παντων να σαι καλα κ συγνωμη απο μερος μου αν θιχτηκες.. αλλα κανει καλη παρουσιαση το παιδι. Στην αρχη που δεν ηξερε δεν ηταν καλες οι φωτος του αλλα στην πορεια ανεβαζει παρα πολυ καλες..
 

nikolakis

Well-Known Member
Συγνωμη γιαννη απ τη μερια μου. Κανεις παρα πολυ καλη παρουσιαση κ μπραβο...μην ακους κανεναν που σε ειρωνευεται κ συνεχισε την παρουσιαση.. νικολακη δεν ειναι ντροπη να σαι καραφλας ρε φιλε..σε φορουμ για καραφλους ειμαστε..τελος παντων να σαι καλα κ συγνωμη απο μερος μου αν θιχτηκες.. αλλα κανει καλη παρουσιαση το παιδι. Στην αρχη που δεν ηξερε δεν ηταν καλες οι φωτος του αλλα στην πορεια ανεβαζει παρα πολυ καλες..
Δεν πειράζει δε παρεξηγούμαι πλάκα εκανα με αυτο το σχόλιο μου , απλα ίσως ειχε λίγο ειρωνία παραπάνω. Το καράφλας εχει γέλιο ειδικά όταν το λες σε άλλον ενώ εισαι κ εσυ δηλαδή εγω. Συγνώμη κ απο εμενα πάντως.
 
Μπλουζα