Giannis1312, fue, 2271 grafts, 15/1/2018

PROF

Active Member
Εμένα μου είχαν προτείνει από την κλινική σαμπουάν με PH5.5 και μου είχαν συστήσει το Sebamed PH5.5
το οποίο να πω την αλήθεια δεν το έχω αλλάξει μέχρι σήμερα, καμμιά φορά μόνο για εναλλαγή χρησιμοποιώ
το Johnson baby shampoo, η αλήθεια όμως είναι ότι είμαι ιδιαίτερα ευχαριστημένος από το Sebamed anti hairloss με PH5.5
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1312

Active Member
καλησπερα παιδια δεν σας ξεχασα εχω κλεισει 3 μηνες τραβηξα 2 φωτο με το δικο μου κινητο πρόχειρες για να δειτε σε κατασταση βρισκομαι.μολις παρω το αλλο το τηλ με την καλη καμερα θα ανεβασω με την πρωτη ευκαιρια .


nboqb4.jpg

swbd35.jpg

Η φυτρωση πιστευω καλα τα παει ολοι μου το λενε και το βλεπω και εγω . Περιμενω τα πανηγύρια σε αυτους τους μηνες. θα εχουμε πανηγυρια ομως? :p ξανακουρευτηκα η δοτρια δεν φαινεται τοσο ασχημα οπως την προηγουμενη φορα.
Δοτρια :
10746yg.jpg



Κροταφοι.
2hge7wg.jpg

1ywqk5.jpg


κροουν :
291mh4l.jpg


Και μια τελευταια φωτο να σας πω οτι για εμενα προσωπικα η εικονα μου εχει βελτιωθει και ειμαι ευχαριστημενος μεχρι στιγμης.Περιμενω αποψεις.

25999o2.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

koumparos

Well-Known Member
Το κραουν θα το σενιαρεις καλα στην δευτερη μμ.Οι μπροστινες ζωνες θα επρεπε να σε απασχολουν συτη τη στιγμη να μην χρειαστεις ξανα να σπαταλησεις εκει μοσχευματα.
 

giannis1312

Active Member
Το κραουν θα το σενιαρεις καλα στην δευτερη μμ.Οι μπροστινες ζωνες θα επρεπε να σε απασχολουν συτη τη στιγμη να μην χρειαστεις ξανα να σπαταλησεις εκει μοσχευματα.
Οπως φαινεται στην φωτο ετσι θα κουρευομαι συνεχεια γι αυτο κ τ εκανα διάσπαρτα αρκετά δυσκολο εως απιθανο να ξαναμπω γ μμ.. Οτι καταληξη και να εχω στο αμεσο μελλον γι αυτο κινηθηκα ετσι
 

koumparos

Well-Known Member
Εαν αρχισει και ανοιγει το κραουν στο μελον που δεν στο ευχομαι σε καμια περιπτωση και α.β ζωνη εισαι σε καλη κατασταση καταλαβαινεις ποσο κακη εικονα θα εχεις φανταζομαι.Δυστυχως φιλε γιαννη σπανιο να καθαρισουμε με μια μμ.Π.χ εγω θα χρειαστω συνολικα 2 και ισως και μια τριτη μετα τα 55-60 με βαση την κληρονομικοτητα μου.Προοριζομαι για 5αρης στην καλυτερη και με την φινα ειμαι κλειδωμενος 3αρης διοτι δεν εχω μπατζετ να ξεκινησω την πρωτη μου μμ.
 

giannis1312

Active Member
Εαν αρχισει και ανοιγει το κραουν στο μελον που δεν στο ευχομαι σε καμια περιπτωση και α.β ζωνη εισαι σε καλη κατασταση καταλαβαινεις ποσο κακη εικονα θα εχεις φανταζομαι.Δυστυχως φιλε γιαννη σπανιο να καθαρισουμε με μια μμ.Π.χ εγω θα χρειαστω συνολικα 2 και ισως και μια τριτη μετα τα 55-60 με βαση την κληρονομικοτητα μου.Προοριζομαι για 5αρης στην καλυτερη και με την φινα ειμαι κλειδωμενος 3αρης διοτι δεν εχω μπατζετ να ξεκινησω την πρωτη μου μμ.
βαση της κληρονομικοτητας δεν θα χρειαστω αλλη. εκτός και αν παει σκατα τελείως αυτη,
 

vlafo

Well-Known Member
Εαν αρχισει και ανοιγει το κραουν στο μελον που δεν στο ευχομαι σε καμια περιπτωση και α.β ζωνη εισαι σε καλη κατασταση καταλαβαινεις ποσο κακη εικονα θα εχεις φανταζομαι.Δυστυχως φιλε γιαννη σπανιο να καθαρισουμε με μια μμ.Π.χ εγω θα χρειαστω συνολικα 2 και ισως και μια τριτη μετα τα 55-60 με βαση την κληρονομικοτητα μου.Προοριζομαι για 5αρης στην καλυτερη και με την φινα ειμαι κλειδωμενος 3αρης διοτι δεν εχω μπατζετ να ξεκινησω την πρωτη μου μμ.
Αν θυμάμαι καλά έχουμε την ίδια ηλικία.Δεν είναι και Τοσο σίγουρο ότι θα πας 5αρης.Τοτε και εγώ με τη λογική αυτή που είμαι να πω nw3 πάω για n7 και το ανησυχητικό είναι ότι ηλικιακά έχω τα ίδια συμπτώματα με πατέρα και αδερφό.Θελω να πω ότι αν τα έχεις κρατήσει με θεραπείες σε τέτοια ηλικία δεν ξέρεις αν θα πας πλέον σαν τον πατέρα σου.Το ιδιο και εγώ μου φαίνεται απίστευτο να πάω n6-7.
 

giannis1312

Active Member
Αν θυμάμαι καλά έχουμε την ίδια ηλικία.Δεν είναι και Τοσο σίγουρο ότι θα πας 5αρης.Τοτε και εγώ με τη λογική αυτή που είμαι να πω nw3 πάω για n7 και το ανησυχητικό είναι ότι ηλικιακά έχω τα ίδια συμπτώματα με πατέρα και αδερφό.Θελω να πω ότι αν τα έχεις κρατήσει με θεραπείες σε τέτοια ηλικία δεν ξέρεις αν θα πας πλέον σαν τον πατέρα σου.Το ιδιο και εγώ μου φαίνεται απίστευτο να πάω n6-7.
να διευκρινίσω οτι η φωτο που εβαλα πριν κανω μμ ηταν σε αποχη απο μινιδοξιλ απο 6-7 μηνες.. αρα ηταν χωρις την θεραπεια.γιατι μ ειχε κουρασει λιγο.τωρα βαζω μονο λογο μμ και αυτο μια φορα την μερα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koumparos

Well-Known Member
Vlafo εικαζω οτι μαλον 5αρης θα καταληξω διοτι σχεδον ολοι οι συγγενεις μου α βαθμου εκει κατεληξαν εκτος απο τον εναν παππου μου που στα 70 ειναι norwood απειρο!!!Εχει χασει και τη δοτρια φαντασου.Εαν πηρα απο αυτον καηκα:eek:
 

vlafo

Well-Known Member
Vlafo εικαζω οτι μαλον 5αρης θα καταληξω διοτι σχεδον ολοι οι συγγενεις μου α βαθμου εκει κατεληξαν εκτος απο τον εναν παππου μου που στα 70 ειναι norwood απειρο!!!Εχει χασει και τη δοτρια φαντασου.Εαν πηρα απο αυτον καηκα:eek:
Θέλω να πω ότι σε μια ηλικία άνω των 40 και ειδικά μετά τα 45 περίπου ξέρεις που θα πας.Και εμένα ο πατέρας μου δεν έχει ούτε κάν δότρια και ξεκίνησε στα 28 κροτάφους,40 4nw και 50 γεια σας.
 

koumparos

Well-Known Member
Eπισης εγω εχω και καλουτσικη δοτρια περιπου στα 7-8 συμφωνα με τον χασον και σιγουρα την βοηθαει και η φινα.Αρα πρεπει να παω συντηρητικα εαν ξεκινησω καποια στιγμη μμ.Δηλαδη τις τρελες του πανου τις ξεχναω :D.. ενα 2αρακι με καλη πυκνοτητα και εχει ο θεος.
 

vlafo

Well-Known Member
Eπισης εγω εχω και καλουτσικη δοτρια περιπου στα 7-8 συμφωνα με τον χασον και σιγουρα την βοηθαει και η φινα.Αρα πρεπει να παω συντηρητικα εαν ξεκινησω καποια στιγμη μμ.Δηλαδη τις τρελες του πανου τις ξεχναω :D.. ενα 2αρακι με καλη πυκνοτητα και εχει ο θεος.
Τι συντηρητικά στα 45.Αν δεν τα χαρείς τώρα και ας φύγουν στα 60 μετα ποτέ θα τα χαρούμε.
Το παλλικαρι ήταν μικρός και καλά έκανε εμείς άμα πάμε nw2 μια χαρά είναι.Εγω βάζω ζελέ και τώρα και μπορώ να πετύχω αυτό που θέλω και nw1 άμα θέλω αλλά δεν θέλω.
Ο danceworld δεν έγινε super?
 

giannis1312

Active Member
Τι συντηρητικά στα 45.Αν δεν τα χαρείς τώρα και ας φύγουν στα 60 μετα ποτέ θα τα χαρούμε.
Το παλλικαρι ήταν μικρός και καλά έκανε εμείς άμα πάμε nw2 μια χαρά είναι.Εγω βάζω ζελέ και τώρα και μπορώ να πετύχω αυτό που θέλω και nw1 άμα θέλω αλλά δεν θέλω.
Ο danceworld δεν έγινε super?
Ακριβως αυτο ρε φιλε
 

Akis-multi

Well-Known Member
Ακριβως αυτο ρε φιλε
Συμφωνώ, εγώ στα 32 μου έκανα για να τα χαρώ όσο μπορώ, αν περίμενα να οριστικοποιηθεί το που θα καταλήξω θα περίμενα καμιά δεκαετία και θα πέρναγαν χρόνια που θα θελα να χαρώ με μαλλιά. Που να σκέφτεσαι τώρα τι θα γίνει μετά από πεντε δέκα χρονια, άμα είναι να περιμέναμε χωρίς να μας πειράζει που είμαστε αραιοκοτσηφες θα τα ξυριζαμε να τελειώνουμε..τώρα τι κάνουμε...
 

koumparos

Well-Known Member
Eγω σκεφτομαι μακροπροθεσμα γιαυτο δεν θα με χαλαγε καθολου ενα καλο 2αρακι και να παω με μαλια μεχρι τα βαθια μου γεραματα.Θα το προτιμουσα παρα να καταληξω με μπαλωματα σε μεγαλη ηληκια.Ισως πριν μερικα χρονια να ειχα αλλη αποψη αλλα επειδη με την αα ποτε δεν μπορεις να εισαι σιγουρος οτι το πλανο σου θα βγει προτιμω ποιο συντηρητικες στρατηγικες.
Για μενα το σημαντικοτερο ειναι να βγει μια θεραπεια εναλακτικη της φινας με τα ιδια αποτελεσματα ωστε να διατηρηθω τουλαχιστον αλλη μια 10ετια σε αυτο το norwood γιατι ειναι θεμα χρονου η φινα να αρχισει να λαχανιαζει μετα απο 12 χρονια χρησης και δεν ειμαι για να ανεβαζω δοσεις κτλπ.Εαν πετυχει το setipiprant πιστευω οτι μετα θα ειναι ποιο ευκολο να υποστηριξω το πλανο που εχω στο μυαλο μου.
 

vlafo

Well-Known Member
Eγω σκεφτομαι μακροπροθεσμα γιαυτο δεν θα με χαλαγε καθολου ενα καλο 2αρακι και να παω με μαλια μεχρι τα βαθια μου γεραματα.Θα το προτιμουσα παρα να καταληξω με μπαλωματα σε μεγαλη ηληκια.Ισως πριν μερικα χρονια να ειχα αλλη αποψη αλλα επειδη με την αα ποτε δεν μπορεις να εισαι σιγουρος οτι το πλανο σου θα βγει προτιμω ποιο συντηρητικες στρατηγικες.
Για μενα το σημαντικοτερο ειναι να βγει μια θεραπεια εναλακτικη της φινας με τα ιδια αποτελεσματα ωστε να διατηρηθω τουλαχιστον αλλη μια 10ετια σε αυτο το norwood γιατι ειναι θεμα χρονου η φινα να αρχισει να λαχανιαζει μετα απο 12 χρονια χρησης και δεν ειμαι για να ανεβαζω δοσεις κτλπ.Εαν πετυχει το setipiprant πιστευω οτι μετα θα ειναι ποιο ευκολο να υποστηριξω το πλανο που εχω στο μυαλο μου.
Η φίνα αν δεν έχει ήδη λαχάνιασει είναι στα τελειώματα της.Θεραπεια δεν βλέπω στο πολύ άμεσο μέλλον αλλά εγώ έτσι όπως το έχω στο μυαλό μου είναι αυτό που θα κάνω να με καλύπτει και αν σε 10 χρόνια χάσω και τα υπόλοιπα μαμά μαλλιά που έχω να μείνω στην κατάσταση που είμαι τώρα.
 

Tsek

Well-Known Member
Eγω σκεφτομαι μακροπροθεσμα γιαυτο δεν θα με χαλαγε καθολου ενα καλο 2αρακι και να παω με μαλια μεχρι τα βαθια μου γεραματα.Θα το προτιμουσα παρα να καταληξω με μπαλωματα σε μεγαλη ηληκια.Ισως πριν μερικα χρονια να ειχα αλλη αποψη αλλα επειδη με την αα ποτε δεν μπορεις να εισαι σιγουρος οτι το πλανο σου θα βγει προτιμω ποιο συντηρητικες στρατηγικες.
Για μενα το σημαντικοτερο ειναι να βγει μια θεραπεια εναλακτικη της φινας με τα ιδια αποτελεσματα ωστε να διατηρηθω τουλαχιστον αλλη μια 10ετια σε αυτο το norwood γιατι ειναι θεμα χρονου η φινα να αρχισει να λαχανιαζει μετα απο 12 χρονια χρησης και δεν ειμαι για να ανεβαζω δοσεις κτλπ.Εαν πετυχει το setipiprant πιστευω οτι μετα θα ειναι ποιο ευκολο να υποστηριξω το πλανο που εχω στο μυαλο μου.
Κουμπάρε με όλο το θάρρος στο δικό μου νήμα που πήγα συντηρητικά γιατί έχεις ένσταση?
 
Μπλουζα