1. Αυτό το site χρησιμοποιεί cookies. Learn More.

Giannis1312, fue, 2271 grafts, 15/1/2018

Συζήτηση στο φόρουμ 'Advanced Hair Clinics' που ξεκίνησε από το μέλος giannis1312, στις 12 Ιανουαρίου 2018.

1. giannis1312

giannis1312 Active Member

.

Last edited: 19 Ιανουαρίου 2018 στις 10:12 PM
    Tsek έχει κάνει like σε συτό.
  2. Avatar

Google AdSense Guest Advertisement

για να απενεργοποιήσεις τις διαφημίσεις.
  3. John1924

John1924 Active Member

Φιλε, (εκτός αν εχεις μπει σε καψουλα χρόνου) να διορθώσεις την ημερομηνία. Καλη επιτυχία και προσοχή στη δότρια.

giannis1312 έχει κάνει like σε συτό.
  4. giannis1312

εβαλα την ημερομηνια που θα την κανω σε 3 μερες :))

5. John1924

John1924 Active Member

Φιλε εδω και 12 μέρες είμαστε στο 2018...

tasos33 και giannis1312 έχουν κάνει like σε αυτό.
  6. giannis1312

εχεις δικιο για το 17 λες μπερδευτηκα

7. dimitris50423

dimitris50423 Well-Known Member

καλη επιτυχια φιλε. Ο αριθμος των μοσχευματων νομιζω σε καλυπτει.
    μακαρι να πανε ολα καλα και περιμενουμε νεοτερα. ;)

8. giannis1312

ευχαριστω φιλε

9. nine

nine Active Member

καλη επιτυχια!! εισαι καιρο σε αυτη την κατασταση; κανεις καποια θεραπεια;

10. koumparos

koumparos Well-Known Member

Φιλε γιαννη καλη επιτυχια.Νομιζω οτι γνωριζεις οτι τα 2500 δεν φτανουν να καλυψεις αξιοπρεπως και το αδηφαγο κραουν.
    Γνωμη μου να ζητησεις να σου βαλουν μονο 500 πισω και τα υπολοιπα 2000 μπροστα τα οποια εαν φυτρωσουν θα σου δωσουν μια αξιοπρεπη hairline.Και επειτα κανεις αλλη μια κραουν.Εισαι και 26 πρεπει να πας συντηρητικα και να κανεις θεραπειες.
    Επισης να τους ζητησεις επιτακτικα να διαχειριστουν αψογα την δοτρια διοτι στο μελον θα χρειαστεις τα πολυτιμα πολυτριχα για το κραουν και καλο ειναι να μην σου αδειασουν το φιλετο.

11. FreeThinker

FreeThinker Well-Known Member

χαχαχαχα ειμαι 22 κι εχω το μισο μαλλι απο το δικο σου. κλαιω με τα χαλια μου. καλη επιτυχια σε σενα παντως

Mark84, AmazingG, tasos33 και 1 άλλο μέλος έχουν κάνει like σε αυτό.
  12. giannis1312

αυτο ακριβως ηθελα και θα κανω.. 500 πισω θα ζητησω, δεν ζηταω τραγικα πολλα πραγματα στο κροουν ..μια απλη καλυψη

Last edited: 13 Ιανουαρίου 2018
  13. John1924

John1924 Active Member

Το πιο σημαντικο δεν ειναι το ΠΟΣΟ θα καλυψεις το κραουν αλλά το ΠΩΣ. Οπως σε βλέπω προορίζεσαι μελλοντικά να ανοιξεις και άλλο εκεί οπότε ειναι πολύ σημαντικό (όπως επεσήμανε και ο κουμπάρος) να τους τονίσεις να μην χαραμίσουν πολύτριχα για κροτάφους- hairline τα οποία αφενος σε αυτες τις ζωνες ειναι αφύσικα και αφετέρου θα τα χρειαστεις στο μέλλον για το κραουν

14. giannis1312

Θα σας πω ότι πάω συντηρητικά και βαση πλανου που εχω σχεδιαση ειχα ανοιξει ενα νημα και ελεγα οτι παω με βαση τον νταντι.ο πατερας ειναι λιγο πιο ανοιχτος στο κροουν και εχει μπει λιγο πιο μεσα στους κροταφους .. εγω θα δωσω βαση δυνατα στους κροταφους και μπροστα και λιγο πισω .. Εξαλλου τα ειχα συζητησει μαζι τους . τωρα δευτερα θα τους το πω πολλες φορες για την διαχειριση δοτριας γιατι οποιο και νανε το αποτελεσμα της μεταμοσχευσης .. εγω παντα μα παντα θελω να εχω ξυρισμενο το γυρο γυρο βλεπε μου αρεσει στυλ πεζοναυτη κουρεμα.. δεν θα ηθελα να ειχα ενα χωραφι πισω. θα το παω συντηρητικά .. δεν θελω να μπω και πολυ στο κροουν σε αυτην την ηλικια μην γινει και περισσοτερο απο οτι ειναι..το μαλλι οποιο και νανε το αποτελεσμα θαχει πανω κατω τετοιο μηπως οπως στις φωτο και ξουρα πλαγια.

Last edited: 13 Ιανουαρίου 2018
  15. Tsek

Tsek Active Member

IMG_20180114_180834.jpg Αν μου επιτρέπεις εγώ θα έπαιζα ως εκει και όλα τα υπόλοιπα πίσω.

giannis1312 και Xorxe έχουν κάνει like σε αυτό.
  16. Τζόνι

Τζόνι Member

Καλή επιτυχία φίλε εγώ μπαίνω την Πέμπτη, ήταν να μπω δευτέρα αλλά μάλλον εσύ μου έφαγες την θέση,χαχαχα

Tsek έχει κάνει like σε συτό.
  17. dimitris50423

dimitris50423 Well-Known Member

Προτιμώ το σχήμα του giannis1312 και ας μείνει πιο άδειο το crown το οποίο μπορεί να το καλύψει κάπως και με άλλους τρόπους.
    Μεγάλη υπόθεση το που θα οριοθετηθει η hairline σε ένα πρόσωπο. Φυσικά η επιλογή είναι δική του.

18. giannis1312

Φιλέ ανοιχτα όλα αύριο το σκέφτομαι αυτό για την hairline . όχι τόσο ανοιχτα πιο κλειστά και τα υπολοιπα πίσω βλέποντας και κανοντας

19. spass

spass Member

Καλή επιτυχία εύχομαι να πάνε όλα καλά

20. giannis1312

Τελείωσαν το κεφάλι μου είναι σαν τούβλο και ποναω φρικτα

21. giannis1312

Για μοσχεύματα δεν.μου ειπαν ακριβώς αλλά οτι είχα περισσότερα δίτροχα τρίτροχα τετράτριχα

Μοιραστείτε τη σελίδα