Giannis1312, fue, 2271 grafts, 15/1/2018

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John1924

Active Member
Φιλε, (εκτός αν εχεις μπει σε καψουλα χρόνου) να διορθώσεις την ημερομηνία. Καλη επιτυχία και προσοχή στη δότρια.
 

dimitris50423

Well-Known Member
καλη επιτυχια φιλε. Ο αριθμος των μοσχευματων νομιζω σε καλυπτει.
μακαρι να πανε ολα καλα και περιμενουμε νεοτερα. ;)
 

koumparos

Well-Known Member
Φιλε γιαννη καλη επιτυχια.Νομιζω οτι γνωριζεις οτι τα 2500 δεν φτανουν να καλυψεις αξιοπρεπως και το αδηφαγο κραουν.
Γνωμη μου να ζητησεις να σου βαλουν μονο 500 πισω και τα υπολοιπα 2000 μπροστα τα οποια εαν φυτρωσουν θα σου δωσουν μια αξιοπρεπη hairline.Και επειτα κανεις αλλη μια κραουν.Εισαι και 26 πρεπει να πας συντηρητικα και να κανεις θεραπειες.
Επισης να τους ζητησεις επιτακτικα να διαχειριστουν αψογα την δοτρια διοτι στο μελον θα χρειαστεις τα πολυτιμα πολυτριχα για το κραουν και καλο ειναι να μην σου αδειασουν το φιλετο.
 

giannis1312

Active Member
Φιλε γιαννη καλη επιτυχια.Νομιζω οτι γνωριζεις οτι τα 2500 δεν φτανουν να καλυψεις αξιοπρεπως και το αδηφαγο κραουν.
Γνωμη μου να ζητησεις να σου βαλουν μονο 500 πισω και τα υπολοιπα 2000 μπροστα τα οποια εαν φυτρωσουν θα σου δωσουν μια αξιοπρεπη hairline.Και επειτα κανεις αλλη μια κραουν.Εισαι και 26 πρεπει να πας συντηρητικα και να κανεις θεραπειες.
Επισης να τους ζητησεις επιτακτικα να διαχειριστουν αψογα την δοτρια διοτι στο μελον θα χρειαστεις τα πολυτιμα πολυτριχα για το κραουν και καλο ειναι να μην σου αδειασουν το φιλετο.


αυτο ακριβως ηθελα και θα κανω.. 500 πισω θα ζητησω, δεν ζηταω τραγικα πολλα πραγματα στο κροουν ..μια απλη καλυψη
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John1924

Active Member
Το πιο σημαντικο δεν ειναι το ΠΟΣΟ θα καλυψεις το κραουν αλλά το ΠΩΣ. Οπως σε βλέπω προορίζεσαι μελλοντικά να ανοιξεις και άλλο εκεί οπότε ειναι πολύ σημαντικό (όπως επεσήμανε και ο κουμπάρος) να τους τονίσεις να μην χαραμίσουν πολύτριχα για κροτάφους- hairline τα οποία αφενος σε αυτες τις ζωνες ειναι αφύσικα και αφετέρου θα τα χρειαστεις στο μέλλον για το κραουν
 

giannis1312

Active Member
Το πιο σημαντικο δεν ειναι το ΠΟΣΟ θα καλυψεις το κραουν αλλά το ΠΩΣ. Οπως σε βλέπω προορίζεσαι μελλοντικά να ανοιξεις και άλλο εκεί οπότε ειναι πολύ σημαντικό (όπως επεσήμανε και ο κουμπάρος) να τους τονίσεις να μην χαραμίσουν πολύτριχα για κροτάφους- hairline τα οποία αφενος σε αυτες τις ζωνες ειναι αφύσικα και αφετέρου θα τα χρειαστεις στο μέλλον για το κραουν

Θα σας πω ότι πάω συντηρητικά και βαση πλανου που εχω σχεδιαση ειχα ανοιξει ενα νημα και ελεγα οτι παω με βαση τον νταντι.ο πατερας ειναι λιγο πιο ανοιχτος στο κροουν και εχει μπει λιγο πιο μεσα στους κροταφους .. εγω θα δωσω βαση δυνατα στους κροταφους και μπροστα και λιγο πισω .. Εξαλλου τα ειχα συζητησει μαζι τους . τωρα δευτερα θα τους το πω πολλες φορες για την διαχειριση δοτριας γιατι οποιο και νανε το αποτελεσμα της μεταμοσχευσης .. εγω παντα μα παντα θελω να εχω ξυρισμενο το γυρο γυρο βλεπε μου αρεσει στυλ πεζοναυτη κουρεμα.. δεν θα ηθελα να ειχα ενα χωραφι πισω. θα το παω συντηρητικά .. δεν θελω να μπω και πολυ στο κροουν σε αυτην την ηλικια μην γινει και περισσοτερο απο οτι ειναι..το μαλλι οποιο και νανε το αποτελεσμα θαχει πανω κατω τετοιο μηπως οπως στις φωτο και ξουρα πλαγια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Tsek

Well-Known Member
IMG_20180114_180834.jpg
Αν μου επιτρέπεις εγώ θα έπαιζα ως εκει και όλα τα υπόλοιπα πίσω.
 

Τζόνι

Member
Καλή επιτυχία φίλε εγώ μπαίνω την Πέμπτη, ήταν να μπω δευτέρα αλλά μάλλον εσύ μου έφαγες την θέση,χαχαχα
 

dimitris50423

Well-Known Member
Προβολή συνημμένου 16420 Αν μου επιτρέπεις εγώ θα έπαιζα ως εκει και όλα τα υπόλοιπα πίσω.

Προτιμώ το σχήμα του giannis1312 και ας μείνει πιο άδειο το crown το οποίο μπορεί να το καλύψει κάπως και με άλλους τρόπους.
Μεγάλη υπόθεση το που θα οριοθετηθει η hairline σε ένα πρόσωπο. Φυσικά η επιλογή είναι δική του.
 

giannis1312

Active Member
Μπλουζα