Ghost85, fue, 3000 grafts, 22-23/2/2016

mikegad

Well-Known Member
Για τρεις μηνες εισαι πολυ καλος.
Καλυψες μεγαλη περιοχη και η δουλεια φαινεται σωστη.
Καλη συνεχεια να χεις!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

sven

Active Member
H φύτρωση ήδη άρχησε, θα πας καλά , υπομονή να βγουνε και τα υπόλοιπα :)
 

ghost85

New Member

ghost85

New Member
Εκλεισα του 4 μηνες και κανω update.
Ολες οι φωτο ειναι με φλας.
 

Συνημμένα

  • 4 μηνες 1.jpg
    4 μηνες 1.jpg
    777.3 KB · Προβολές: 1,025
  • 4 μηνες 2.jpg
    4 μηνες 2.jpg
    598.6 KB · Προβολές: 917
  • 4 μηνες 3.jpg
    4 μηνες 3.jpg
    779.9 KB · Προβολές: 892
  • 4 μηνες 4.jpg
    4 μηνες 4.jpg
    616.6 KB · Προβολές: 894

aeratos28

Just aeratos
ρε φίλε είναι τεράστια η διαφορά.ωραίο φαίνεται.ειδικά σε σχέση με ένα μήνα πριν..σίγουρα μόνο μινοξιδιλη βάζεις.?γιατί και έχουν βγει πολλά σε σχέση με τον προηγούμενο μήνα και έχουν μακρύνει κιόλας.
 

dimitris50423

Well-Known Member
για τεταρτο μηνα εισαι μια χαρα. σημαντικη διαφορα απο τον 3ο. δειχνει οτι θα παει καλα
 

aeratos28

Just aeratos
άρα πρέπει να πιστέψουμε 100% και τον pilotaki που δεν τον πίστευε κανενας και για το μήκος του μαλλιού και για την διάφορα σε θέμα πύκνωσης που είχε..νομίζω ακριβώς στο ίδιο διάστημα,μεταξύ 3 και 4 μήνα.
 

dimitris50423

Well-Known Member
άρα πρέπει να πιστέψουμε 100% και τον pilotaki που δεν τον πίστευε κανενας και για το μήκος του μαλλιού και για την διάφορα σε θέμα πύκνωσης που είχε..νομίζω ακριβώς στο ίδιο διάστημα,μεταξύ 3 και 4 μήνα.

ευστοχη παρατηρηση αερατε. απο τον 4 μηνα ξεκιναει δυνατα η φυτρωση σε καποιους.. αυτο ειναι καλο σημαδι και για το τελικο αποτελεσμα πιστευω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
αλλο 3 και αλλο 4 μηνας αερατε.δες και μενα εδω στους 4 μηνες ακριβος.Εγω απο την πρωτη σελιδα ειπα οτι θα παει καλα ο φιλος.
DSC06929.JPG
 

aeratos28

Just aeratos
εγώ το ξέρω ότι άλλο 3 και άλλο 4 μήνας.αλλά σε εκείνον τον pilotaki δεν το είπατε..κάτι βρωμαει λέγαν όλοι.και πως γίνεται να πύκνωσε έτσι,πως μακρυνε έτσι κτλ.ενώ εδώ δεν έγινε καμία τέτοια κουβέντα..και σταματαω για να μην ξεκινησουμε παρεξηγήσεις.δεν θέλω τίποτα τέτοιο,απλά μία υπενθύμιση εκανα
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
για ψαξε καλα και πες μου αν εγραψα εγω κατι τετοιο στο πιλοτακι.
Ειπα δε θα ξανασχολουμε.αλλα anyway κανα μυνημα μονο απο δω και περα και τελος ο Δημητρης ειναι το τελευταιο ατομο που εκανα συναντηση χθες και του το ειπα.
Δεν προκειτε να ξανατρεξω για ατομο να με δει απο κοντα η να τον βοηθησω για κατι ,γιατι πλεον δε αξιζει για μενα να ασχολησε τοσο,μονο το μπελα σου βρισκεις.Ας στρωσει ο καθενας το κολο του να διαβαζει και να κρινει πλεον υπαρχουν εκαντονταδες νηματα που σε διευκολυνουν για λυσεις.
 

aeratos28

Just aeratos
βασικά ρε john δεν είπα σε σένα ότι είπες στον pilotaki κάτι.γιατί το παίρνεις προσωπικά.για κοίτα τι γράφω.είπα τι ειπώθηκε για pilotaki και τι λέγετε στον ghost..anyway,άλλο λέω εγώ άλλο καταλαβαίνει ο καθένας..(συμφωνω και εγω ότι δεν αξίζει η τόση ασχολια από κανέναν)κάτι τελευταίο..πως τον είχες τον dimitris50423?? για το αποτέλεσμα του μιλαω
 

dimitris50423

Well-Known Member
Συντομα θα συναντησω και τον σαλονικιο που μου το ζητησε ευγενικα και απο οτι καταλαβα που μιλησα μαζι του ειναι ενταξει παιδι. Μπορουμε να ανοιξουμε κ νεο νημα για τη συναντηση μην γραφουμε εδω. Εφυγα για δουλεια τα λεμε το βραδυ
 

ghost85

New Member
Καλησπερα σε ολους! Επειδη μου ζητηθηκε φωτο απο την δοτρια την εβγαλα πριν λιγο και την ανεβαζω. Ελπιζω να βοηθαει. Εννοειται την εχω βγαλει με φλας.
 

Συνημμένα

  • 4μηνες 6.jpg
    4μηνες 6.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 852

ghost85

New Member
ρε φίλε είναι τεράστια η διαφορά.ωραίο φαίνεται.ειδικά σε σχέση με ένα μήνα πριν..σίγουρα μόνο μινοξιδιλη βάζεις.?γιατί και έχουν βγει πολλά σε σχέση με τον προηγούμενο μήνα και έχουν μακρύνει κιόλας.

Φιλε Αερατε εκτος απο μινοξιδιλη παιρνω και πολυβιταμινες με βιοτινη απο τον 1,5 μηνα αλλα οχι συστηματικα! Φινα δεν εχω παρει ποτε, αν εννοεις αυτο.
 

kwsTakis

Active Member
για ψαξε καλα και πες μου αν εγραψα εγω κατι τετοιο στο πιλοτακι.
Ειπα δε θα ξανασχολουμε.αλλα anyway κανα μυνημα μονο απο δω και περα και τελος ο Δημητρης ειναι το τελευταιο ατομο που εκανα συναντηση χθες και του το ειπα.
Δεν προκειτε να ξανατρεξω για ατομο να με δει απο κοντα η να τον βοηθησω για κατι ,γιατι πλεον δε αξιζει για μενα να ασχολησε τοσο,μονο το μπελα σου βρισκεις.Ας στρωσει ο καθενας το κολο του να διαβαζει και να κρινει πλεον υπαρχουν εκαντονταδες νηματα που σε διευκολυνουν για λυσεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα