George5, fue, 2700 grafts, 19/8/2016

dimitris50423

Well-Known Member
Γιωργο 5ο μηνα αν εισαι ετσι μη φοβασαι τιποτα. Εδειξε οτι θα παει καλα. Μπορει να φαινεται καπως αραιο αλλα τους επομενους μηνες θα βελτιωθει εχεις καιρο ακομα.
Μην τρελαινεσαι για αυτα που γραφει ο john ειναι συνηθης τακτικη να βλεπει φαντασματα.
Με τι λουζεσαι; και μινοξιδιλη βαζεις 2 τη μερα;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Και συ ρε μητσο συνηθης τακτικη να υπερασπιζεσαι με νυχια και δοντια την κλινικη σου και να τα βλεπεις ολα σωστα.
Αυτα....
 

dimitris50423

Well-Known Member
Οπως και εσυ γιαννη. Για το αποτελεσμα θα πεις τιποτα η μπηκες να πεις τις υποψιες σου. Το εχεις κανει πολλες φορες αυτο σε παρουσιασεις μμ και με εμενα οταν εκανα παρουσιαση και εβλεπες σταγονιτσες τοπικ. Το θυμασαι;
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εχω ρε φιλε δεν ασχολουμε και πολυ στις παρουσιασεις της hdc αντε κανα καλη επυτιχια να πω.
Ναι θυμαμε ,η φωτο δεν ηταν και οτι καλυτερη.Και εμενα ο zotrix η καποιος αλλος με ειχε πει αν βαζω.
Ας βαλει καθαρες φωτο και θα μιλησω για το αποτελεσμα.Ετσι παραπλανουμε.
Παλι το δικηγορο κανεις?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Φίλε Γιώργο απόλαυσε τη ζωή σου. Έχεις μαλλιά.

Φιλε andiano και εγω μαλλια ειχα στο 5 μηνα αλλα θελουμε και καλυτερες φωτο.
Αντε εγω ξερω πανω κατω τι γινεται και ποιο ειναι το αποτελεσμα.
Ενας νεος αν μπει και δει σκοτεινες φωτο τι θα καταλαβει?
Page1.jpg
 

koumparos

Well-Known Member
Ειχε ξεκινησει απο την αρχη πολυ καλα απο θεμα φυτρωσης και νομιζω θα εχεις αποτελεσμα εφαμιλο με τον larioso.Καλη συνεχεια φιλτατε

@Καποια στιγμη θα θελαμε να δουμε την δοτρια μετα απο ενα κοντο κουρεμα σε τι κατασταση την αφησαν το team της κλινικης.Ευχαριστω
 
Τελευταία επεξεργασία:

GEORGE5

Member
Γιωργο 5ο μηνα αν εισαι ετσι μη φοβασαι τιποτα. Εδειξε οτι θα παει καλα. Μπορει να φαινεται καπως αραιο αλλα τους επομενους μηνες θα βελτιωθει εχεις καιρο ακομα.
Μην τρελαινεσαι για αυτα που γραφει ο john ειναι συνηθης τακτικη να βλεπει φαντασματα.
Με τι λουζεσαι; και μινοξιδιλη βαζεις 2 τη μερα;

Dimitri na sou pw thn alhtheia den eida idiaiterh fytrwsh metaksy 4-5 mhna. Isws epeidh to poly dynato shmeio ths fytrwshs se emena egine ena mhna nwritera 3-4 mhna. Thelw na elpizw pws tha pyknwsei ligo akoma. Pantws to malli mono pou makrainei dinei thn dynatothta na fainetai kai ligo pio pykno. Gia to pws hmoun prin kai me dedomeno pws evala 2700 grafts kai oxi 4000-5000 mou fainetai pws pali kala einai ... Isws me allh mia epipleon deuterh fora me kana 1500-2000 grafts na exw apotelesma san tou larioso. Louzomai me nanogen kai minonioxidil afro regaine thn teleutaia vdomada mia fora th mera skeftomai na to paw dyo opws einai kanonika. Th lotion th stamathsa giati evgaza spyrakia sto metwpo (den kserw giati)...kai to eixa kopsei edw kai kana 20 hmero genika gia na xalarwsei ligo to metwpo.
 

GEORGE5

Member
Ειχε ξεκινησει απο την αρχη πολυ καλα απο θεμα φυτρωσης και νομιζω θα εχεις αποτελεσμα εφαμιλο με τον larioso.Καλη συνεχεια φιλτατε

@Καποια στιγμη θα θελαμε να δουμε την δοτρια μετα απο ενα κοντο κουρεμα σε τι κατασταση την αφησαν το team της κλινικης.Ευχαριστω

Se euxaristw koumpare. H dotria se mhkos opws to exw twra einai mia xara. Otan paei gia pio konto h alhtheia einai pws sxetika fainetai h perioxh pou exoun parthei ta grafts gia auto kai den to koureuw poly konto me thn psilh pou leme.
Sorry gia ta greeklisgh alla den exw prosvash ayth th stigmh se ellhnikous xarakthres
 

Adriano

Well-Known Member
Φιλε andiano και εγω μαλλια ειχα στο 5 μηνα αλλα θελουμε και καλυτερες φωτο.
Αντε εγω ξερω πανω κατω τι γινεται και ποιο ειναι το αποτελεσμα.
Ενας νεος αν μπει και δει σκοτεινες φωτο τι θα καταλαβει?
Προβολή συνημμένου 13802
Θέλω να μιλήσω προσωπικά σε σένα. Δεν έχω καταλάβει γιατί πρέπει να σχολιάζεις τα πάντα και σου κάνω την ερώτηση αυτή με απορία μόνο και με καμμιά μομφή. Γιατί όταν λέμε κάτι σε κάποιον άλλο πρέπει να κάνεις quote συνέχεια. Αλήθεια δεν το έχω καταλάβει. Γιατί δεν απευθύνεσαι απευθείας στον φίλο με τις φωτογραφίες. Γιατί πρέπει να σχολιάσεις το τι λέω εγώ και οποιοσδήποτε σε κάποιον άλλο; Το έχω απορία γιατί το κάνεις.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Θέλω να μιλήσω προσωπικά σε σένα. Δεν έχω καταλάβει γιατί πρέπει να σχολιάζεις τα πάντα και σου κάνω την ερώτηση αυτή με απορία μόνο και με καμμιά μομφή. Γιατί όταν λέμε κάτι σε κάποιον άλλο πρέπει να κάνεις quote συνέχεια. Αλήθεια δεν το έχω καταλάβει. Γιατί δεν απευθύνεσαι απευθείας στον φίλο με τις φωτογραφίες. Γιατί πρέπει να σχολιάσεις το τι λέω εγώ και οποιοσδήποτε σε κάποιον άλλο; Το έχω απορία γιατί το κάνεις.

Τα εχω πει και στον φιλο μας για τις φωτο.
Αλλα αν σε ενοχλει που σε κανω quote θα σταματησω να το κανω.
Απλα το χουνε ξεφτυλισει σαν κλινικη εδω μεσα και δε γουσταρω κοροιδιλικια.
Πανε δες και το νημα του john1983 μολις που ανηξε.
Ε οχιι ρε φιλε adriano οχι αυτες τις μαλακιες δεν τις πιστευω και θα το λεω ωμα εδω μεσα οσο και καποιους να τους πειραζει.
Απο κει και περα οποιος μου πει οτι κανω τα ιδια και οτι στηριζω μια κλινικη ποσος που με νοιαζει κιολας.
Αλλοι ενοχλουνται εδω μεσα και οχι εγω με αυτα που θα πουνε για μενα.
Αυτα φιλικα,εισαι ενα ατομο που σεβομαι και συμπαθω σε οτι και να με πεις εσυ συγκεκριμενα.
 

Adriano

Well-Known Member
Δεν με ενοχλεί που κάνεις quote εμένα. Aπλά δεν είμαι εγώ το θέμα. Εϊναι o George. Είναι σαν είσαι σε μια παρέα με μια γκόμενα που γουστάρεις, να στην κάνουν πάσα οι γνωστοί σου και εσύ να λες σε μένα τι ωραία βυζιά έχει.
 

GEORGE5

Member
Τα εχω πει και στον φιλο μας για τις φωτο.
Αλλα αν σε ενοχλει που σε κανω quote θα σταματησω να το κανω.
Απλα το χουνε ξεφτυλισει σαν κλινικη εδω μεσα και δε γουσταρω κοροιδιλικια.
Πανε δες και το νημα του john1983 μολις που ανηξε.
Ε οχιι ρε φιλε adriano οχι αυτες τις μαλακιες δεν τις πιστευω και θα το λεω ωμα εδω μεσα οσο και καποιους να τους πειραζει.
Απο κει και περα οποιος μου πει οτι κανω τα ιδια και οτι στηριζω μια κλινικη ποσος που με νοιαζει κιολας.
Αλλοι ενοχλουνται εδω μεσα και οχι εγω με αυτα που θα πουνε για μενα.
Αυτα φιλικα,εισαι ενα ατομο που σεβομαι και συμπαθω σε οτι και να με πεις εσυ συγκεκριμενα.

John άκου να δεις. Δεν σου επιτρέπω να λες το παραμικρό για εμένα και να αφήνεις την παραμικρή υπόνοια πως στηρίζω και καλά με δόλο μια κλινική με αυτά που γράφεις i) "Απλα το χουνε ξεφτυλισει σαν κλινικη εδω μεσα και δε γουσταρω κοροιδιλικια", ii) " οχιι ρε φιλε adriano οχι αυτες τις μαλακιες δεν τις πιστευω και θα το λεω ωμα εδω μεσα οσο και καποιους να τους πειραζει ".
Μου έχει κάνει απίστευτη εντύπωση η καχυποψία, σε σημείο ψυχασθένειας που υπάρχει σε πολλά post. Δεν λέω να τρώμε κουτόχορτο και να πιστεύουμε το παραμικρό και ότι λέει ο καθένας αλλά θεωρώ πως λίγο-πολύ τα μέλη που είναι αξιόπιστα και σταθερές παρουσίες χωρίς να προωθούν κάποια κλινική είναι γνωστά και δεν χρειάζονται σχόλια του τύπου για ψυχιατρείο " γιατί γράφεις greeklish ??" , "γιατί απάντησες απότομα και με άλλο ύφος ??? " , "μου κάνει για διπλό άτομο κτλπ" . Μπαίνω συνεπέστατα όπως ζητήσανε όλα τα μέλη να βάζω photos κάθε μήνα γιατί το θέλω και εγώ για να παιρνω γνώμες, αλλά και για να βοηθηθούν και καινουρια μέλη που πιθανόν είναι μπερδεμένα, αγχωμένα όπως ήμουν και εγώ όταν ξεκίνησα και μπήκα στο group. Mε όλη αυτή τη συμπεριφορά παιδες δεν σας κρύβω πως έχω ξενερώσει γιατι δυστυχώς κανένας μας δεν έχει πολύ χρόνο και κλέβουμε όλοι λιγο χρόνο να μπουμε για να γράψουμε και να ανεβάσουμε photos για την ενημέρωση του group, αλλά απο χθες που ανέβασα τις photos όλη η συζήτηση περιστρεφεται με αστυνομικες ερωτήσεις τύπου Θεοχάρη-Σαίνη αν γραφω εγώ ή αν γράφει άλλος και αν βάζω toppik για να κοροιδέψω το to group όπως λέει ο John i) "Απλα το χουνε ξεφτυλισει σαν κλινικη εδω μεσα και δε γουσταρω κοροιδιλικια". Eπειδή όμως δεν έχω χρόνο για να γεμίσω το κεφάλι του καθένα και να τον πείσω πως είμαι εγώ αυτός που γράφει καιπως δεν έχω βάλει toppik, σκέφτομαι να μην ξανανεβάσω τίποτα και όποιος θέλει να μου στείλει και να δει την εξελιξη να του στείlω prive photo. Tόσο καιρό βάζω με όλη την καλή θέληση photos απαντάω στα σχόλια κτλπ. Ε δεν μπορώ όμως να δεχτώ στα μούτρα μου να μου λέει o καθένας πως κοροιδευω, και να ξοδεύω μισαωρα και ώρες από το χρόνο μου να γραφω και να απαντάω στην καθε παπαριά του καθένα. Θα σκεφτώ πολύ σοβαρά αν θα ξαναβάλω photo τον επόμενο μήνα. Παρόλο που θελω πολύ να το κάνω, έχω κουραστεί από κατι τετοιου είδους σχόλια. Κλείνοντας θέλω να πω σε όλους πως σε καμία περίπτωση δεν θεωρώ πως με το να πω πως είμαι ευχαριστημένος με το μέχρι τώρα αποτελεσμα μου πως προωθώ με δόλο την κλινική μιας και έχω αναφέρει και μικρά σημεία στα οποία δεν είμαι απόλυτα ευχαριστημένος (στη δότρια πολυ κοντο μαλλι με την μηχανη φαινεται παραθυράκι). Αν έχετε να κανετε καποιο σχόλιο για την εξέλιξη της ΜΜ είναι ευπρόσδεκτο και αυτό είναι και το ζητούμενο.
Αυτά απο μένα καλο ΣΚ!
 

andy.k

Active member
Γιωργο εχεις πολυ καλη καλυψη αλλα οχι τρελη πυκνοτητα. Ωστοσο πιστευω οτι αν κ στο crown πιασεις με μια ακομα μμ την πυκνοτητα του μπροστα κομματιου κ γινει ομοιογενες θα φαινεται πολυ ωραιο.
 

P70

Active Member
Ως συνήθως ένα ακομα θέμα παρουσίασης μεταμοσχευσης, εγινε καφενειο των φιλαθλων. Τι ακριβως νοιαζει ενα νεο μελος που μπαινει να ενημερωθει, το τι εγινε με τον πιθηκα; Γιατι να μην ανοιχτει αλλο θεμα γι αυτο το πραγμα;
Επισης (και δεν το λεω για να υπερασπιστω κανεναν) ο αερατος εχει πλακωθει με ολο τον κοσμο εδω μεσα και πολλες φορες ξεφευγει το λεξιλογιο, οποτε μου κανει εντυπωση τι να εγραψε ο πιθηκας. Anyway, καταφεραμε παλι να ξενερωσουμε εναν ανθρωπο που ασχολειται για να μας ενημερωσει, με κατηγοριες. Το εχω πει 500 φορες, με φωτο ο καθενας δειχνει οτι θελει. Που μπορεις δηλαδη να ξερεις οτι εγω δεν εχω ψαξει στο νημα μου την μαγικη οπτικη γωνια που κρυβει ψεγαδια ή οτι ειμαι ο μαστορας του τοπικ και ξεγελαω τον κοσμο; Συμπερασμα: αν δεν δεις απο κοντα, δεν ξερεις 100%. Ομως ειναι αδικο 4 στα 5 νηματα της κλινικης αυτης παντα, να γινεται αυτο το πραγμα (θυμιζω george20 απο Θεσσαλονικη που εκλεισε το νημα του στις 20 μερες)
 

athenian

Well-Known Member
Εκατσα να διαβασω για μια μμ και αντι αυτου εχασα το χρονο μου με ξεκατινιασματα.Οι μοντς δεν κανουν καθολου καλη δουλεια κι αφηνουν το φορουμ να εκτιθεται.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Athenian, το φόρουμ δεν εκτίθεται. Αυτοί που ξεκατινιαζονται εκτίθενται. Είναι θέμα παιδείας. Τα μπαν και οι προτροπές ελάχιστα προσφέρουν. Είναι ένα φαινόμενο που μπορεί να περιοριστεί αλλά είναι αδύνατον να εξαλειφθεί.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Μπλουζα