George5, fue, 2700 grafts, 19/8/2016

GEORGE5

Member
Λοιπόν παίδες, όπως θα έχετε προσεξει δεν σχολιασα ιδιατερα το θέμα που λετε με τον κρόταφο γιατί παρατήρησα μια αναστατωση και ψιλοκαβγαδάκι μεταξύ κάποιων μελών και δεν ήθελα να συνεχιστεί η συζήτη με αυτό τον τρόπο για αυτό και δεν σχολίασα. Για διευκρινιστικούς λόγους και μόνο αλλά και για πληροφορίες σε όσους παρακολουθούν το thread έφτιαξα την παρακατω εικόνα με δεξί και αριστερό κρόταφο. Έχουμε και λέμε : i) ο δεξιος κρόταφος όντως είναι λίγο πιο κλειστός (1-2 XILIOSTA MAXIMUM). ii) O κύριος λόγος που σε κάποιους χτύπησε στο μάτι είναι μόνο ένας και αυτός είναι τα διαφορετικά temples και όχι τόσο ο διαφορετικός κρόταφος. Απλά το γεγονός πως τα temples είναι διαφορετικά (το αριστερο temple δεν έχει τόσες τριχεs στο τριγωνάκι και κανει τον κρόταφο να μοιάζει πιο ανοιχτός σε σχέση με τον δεξί του οποίου το τεμπλε είναι γεμάτο ενισχύωντας στο μάτι καποιων πως ο κρόταφος είναι πολύ κλειστός. To make α long story short που λένε και οι αγγλοι, νομίζω πως δεν είναι τόσο χάλια όσο καποια όντως πολύ παρατηρητικά μέλη επεσήμαναν. Είναι πιο κλειστός ελάχιστα (μετρησα τα grafts και δεν είναι πανω από 10 - 12 μονά grafts) αυτά που βγαίνουν κάτω από τη γραμμή που ζωγράφισα στον δεξί ως ιδανική σε σχέση με τον αριστερό κρόταφο. Επίσης σε καμία περίπτωση δεν είναι εντελώς συμμετρικά τα χαρακτηριστικά των προσώπων μας. Δεν λέω πως το κάνανε και καλά επίτηδες αλλά ακόμα και σε κόσμο που δεν κανει ΜΜ η hairline και οι κρόταφοι δεν είναι αντικατοπτρισμός ο αριστερός του δεξί (και σε όσους MM είναι σαν copy-paste αριστερή και δεξια μερια βαράει στο μάτι). Ακόμα και ολοιδιοι να ήταν οι κρόταφοι νομίζω πως πάλι θα υπήρχε το ίδιο σχόλιο γιατί η αιτία έιναι τα διαφορετικά temples .Με λίγα λόγια δεν θέλω να προδικάσω από τωρα για το αποτέλεσμα αλλά νομίζω πως δεν είναι τόσο χάλια όσο κάποιοι σχολίασαν (των οποίων η άποψη είναι δεκτή και σεβαστή). Θέλω να περιμένω το τελικό αποτέλεσμα και νομίζω πως είναι και το σωστότερο.Kάθε μήνα είμαι συνεπής και ενημερώνω το νήμα με πολλές φώτος γιατί θέλω να βοηθήσω και άλλους όπως με βοήθησαν και εμένα άλλα μέλη να κα΄νω την ιδανικότερη επιλογή κατά τη γνώμη μου, κατα την τσέπη μου, και τον χρόνο μου. Μπορείτε να σχολιάσετε ελεύθερα αλλα δεν χρειάζεται να το κάνουμε " ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ" και να πλακωνόμαστε σαν 15 ΧΡΟΝΑ. Ο Σκοπός του forum είναι ανταλλαγή απόψεων. Ορίστε και η φώτο που εφτιαξα για να βοηθήσω καποιους να καταλάβουν τι εννοώ. Ξαναθυμίζω οι photos της εξέλιξης της ΜΜ είναι στις προηγούμενες σελίδες του thread
G.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
μονο με αυτες τις φωτο φαινεται η διαφορα στα 2 temples. ωραιος george. αν στο μελλον ξανακανεις μμ και εχεις επαρκεια μοσχευματων μπορεις να συμπληρωσεις το αριστερο temple. νομιζω οτι θα δειξει ομορφο και θα σου δωσει κι αλλους ποντους στο συνολικο αποτελεσμα
 

Tsek

Well-Known Member
Με ένα ξυραφάκι μπορείς να τους περιποιηθείς λίγο και να τους σχηματίσεις ομοιόμορφα αν θες.
 

aeratos28

Just aeratos
George μάλλον δεν καταλαβες τι συζητάμε.και μαλλον και αλλοι μαζι σου.δεν μιλαμε για τα temple points..που και πάλι λάθος σχεδιασμένα είναι..στο right,η φωτό δείχνει ακόμα και το φρύδι ολόκληρο και πόσο κοντά σε αυτό είναι η μύτη από το τριγωνακια του temple..στο left το τριγωνακι που έχεις σχεδιάσει ειναι πιο πάνω και φρύδι δεν φαίνεται καν..άρα καταλαβαίνεις πόσο διαφορα έχουν..αλλά και πάλι ΔΕΝ μιλάμε γι αυτό..μιλάμε για το σημείο που ενωνεται η hairline με τα πλαϊνά ακριβώς πάνω από το τριγωνακι.κοιτα πόσο κάτω είναι ο δεξιός κροταφος και ποσο κατω εχεις υπολογισει το σημειο ενωσης σε σχεση με τον αριστερο..γενικά λίγο κανείς να συγκρίνει που έχεις σημειώσει τα τριγωνακια ,το πιο πάνω σημείο από αυτά και το δέσιμο με την hairline θα νομίζει ότι ειναι εντελώς διαφορετικός άνθρωπος.
 

GEORGE5

Member
George μάλλον δεν καταλαβες τι συζητάμε.και μαλλον και αλλοι μαζι σου.δεν μιλαμε για τα temple points..που και πάλι λάθος σχεδιασμένα είναι..στο right,η φωτό δείχνει ακόμα και το φρύδι ολόκληρο και πόσο κοντά σε αυτό είναι η μύτη από το τριγωνακια του temple..στο left το τριγωνακι που έχεις σχεδιάσει ειναι πιο πάνω και φρύδι δεν φαίνεται καν..άρα καταλαβαίνεις πόσο διαφορα έχουν..αλλά και πάλι ΔΕΝ μιλάμε γι αυτό..μιλάμε για το σημείο που ενωνεται η hairline με τα πλαϊνά ακριβώς πάνω από το τριγωνακι.κοιτα πόσο κάτω είναι ο δεξιός κροταφος και ποσο κατω εχεις υπολογισει το σημειο ενωσης σε σχεση με τον αριστερο..γενικά λίγο κανείς να συγκρίνει που έχεις σημειώσει τα τριγωνακια ,το πιο πάνω σημείο από αυτά και το δέσιμο με την hairline θα νομίζει ότι ειναι εντελώς διαφορετικός άνθρωπος.

Αεράτε κατάλαβα πολύ καλά τι λες για αυτό και είπα πως είναι 1-2 χιλιοστά πιο κάτω (10-12 μονότριχα grafts κλείνουν την καμπύλη λίγο πιο απότομα). Παρόλα αυτά το δεξί μου temple είναι σαφως μεγαλύτερο και πιο πυκνό και σου μοιάζει να φαίνεται πολύ περισσότερο κατεβασμένος ενώ δεν είναι τόσο πολύ. Τα τριγωνάκια προσπάθησα να τα φτιάξω όσο το δυνατόν καλύτερα για να δείξω την διαφορά χωρίς να φανεί το πρόσςπό μου και δεν είναι τόσο χάλια (δεν είμαι γραφίστας)...Πίστεψε με άνθρωποι που γνωρίζουν πως έκανα ΜΜ δεν μου έχουν πει τίποτα (20-30 άτομα) και καποιους από αυτους τους έχω ρωτήσει συγκεκριμένα για αυτό που συζητάμε. Όλοι δωσανε την ίδια απάντηση πως δεν βλέπουν διαφορά. Αυτό μπορεί να το δεί μόνο ένα εκπαιδευμένο μάτι όπως κάποιων μελών εδώ μέσα που έχουμε δεί πολλές φώτος και βιντεο σχετικά με την ΑΑ και ΜΜ. Τωρα αν με βάλεις απέναντι από το Lorenzo και του δειχνω μια τον ενα κρόταφο και μια τον άλλο για κανα 5 λεπτο ε ναι παιζει να το δει. Ο μέσος άνθρωπος ούτε καν και αυτό είναι και το ζητούμενο. Σε καμία περίπτωση δεν θεωρώ αποτυχημένη την ΜΜ λόγω αυτού (ουτε επιτυχημενη ακόμα γιατί θελω να δώ το τελικό αποτέλεσμα). Όμως συγκριτικά με άλλα μέλη που έχω δει 3 και 4 μηνα νομίζω πως είμαι μέσα στις καλύτερες περιπτώσεις και εύχομαι να συνεχίσει έτσι. Για αυτό το λόγο δεν μπορώ να δεχτώ σε καμία περίπτωση χαρακτηρισμούς του τύπου : "εδώ ειδικά ο δεξιός κροταφος είναι τραγικός....τι να τον κάνω τέτοιον κρόταφο αν φυτρώσει κάθε graft που εβαλε..." το οποίο έγραψες. Δεν σε λογοκρίνω αλλά να είμαστε και λίγο προσεχτικοί.. Εγώ τυχαίνει να είμαι ένας ανθρωπος που δεν τον βάζουν ευκολα κάτω κουβέντες άλλων και λόγω της δουλειάς μου και λόγω του χαρακτήρα μου και για αυτό το συζητάω και εξηγώ στα μέλη για την ΜΜ μου αποδεχόμενος την πιθανή κριτική. Αν ήταν ένας πιο ευαίσθητος ανθρωπος θα του είχες μαμησει την ψυχολογία χωρίς λόγο...Παρ' όλα αυτά εκτιμώ την κριτική και είναι πάντα ευπροσδεκτη όταν είναι εποικοδομητική, για αυτό άλλωστε αν θυμάσαι δεν αντέδρασα την πρωτη φορά όταν έγινε το σχόλιο σου για ήταν αξιοπρεπες ("δεν μου αρέσει ο σχεδιασμός του δεξιού κροτάφου είναι πολύ κλειστός"), αλλά ένα από τα τελευταία σχόλια σου αγγίζει τα όρια της κακεντρέχειας ("εδώ ειδικά ο δεξιός κροταφος είναι τραγικός....τι να τον κάνω τέτοιον κρόταφο αν φυτρώσει κάθε graft που εβαλε..."). ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΩ ΚΑΜΙΑ ΚΛΙΝΙΚΗ... όπως όλα τα μέλη έτσι και εγώ είχα θέμα με το μαλλί εψαξα ρώτησα έμαθα και αποφάσισα για εμένα το καλύτερο και μέχρι τώρα είμαι ευχαριστημένος και ελπίζω να συνεχίσει έτσι. Και απο τη στιγμή που είμαι ευχαριστημένος θα μου επιτρέψεις να το λέω. Όταν αποφασίσεις να κάνεις ΜΜ πραγματικά θα χαρώ πολυ να σε δω να έχεις καλύτερο αποτέλεσμα από εμένα και από άλλα πολλά μέλη και το λέω με κάθε ειλικρίνεια και χωρις ειρωνία. Φιλικά πάντα ! Σε παρακαλώ αν θες να μην το ξεχειλωσουμε το thread και πάει επι προσωπικού. Αν θες να μιλησουμε μπορείς να στείλεις μηνυμα όχι γιατι θέλω να κρύψουμε κάτι αλλά για να μην ξεφύγει και χάνεται το νόημα του νήματος. Σας ευχαριστώ όλους για τις γνώμες και εσένα αεράτε. Τα λέμε στον 5 μήνα με περισσότερες φωτος. Καλό βράδυ μάγκες !!
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Reactions: P70

naruto

Well-Known Member
Δεν συνηθιζω να περνω το μερος κλινικων και δη ελληνικων αλλα
διυλιζετε τον κονωπα παιδες.Πολλοι θα το δουν,λιγοι θα το καταλαβουν.Κ μενα η μαμισια hairline μου ειναι αισθητα ασσυμετρη,δεν εγινε κ τιποτα.
Μια χαρα φαινετε σε παει κ με λιγα χρηματα θα γινεις τζετ.
Ο ποιος θελει το τελειο σε φυσικοτητα,σχεδιασμο,φυτρωση παει σε καλυτερο γιατρο
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Η συζήτηση που κάνουμε εδώ δεν αντιπροσωπεύει τις απόψεις του "μέσου" ανθρώπου ή για να το πούμε πιο δόκιμα του ανθρώπου που δεν έχει εντρυφήσει στις μμ. Άρα ο όρος "τραγική" δεν πρέπει να εκλαμβάνεται ως αποτυχία της μμ αν ο σκοπός της είναι το τι βλέπουν οι άλλοι, που προφανώς στην πλειοψηφία τους είναι άσχετοι. Η άποψη μου είναι, για μια ακόμη φορά, ότι ο δεξιός κρόταφος έχει κλείσει πολύ και αντί για καμπύλη έχει δημιουργήσει τρίγωνο κάτι που είναι "τραγικό" λάθος για έναν επαγγελματία αλλά φυσικά θα το καταλάβουν ελάχιστοι στην καθημερινότητα ιδιαίτερα αν η φύτρωση του δεξιόυ κροτάφου πλησίασει τα μαμά μαλλιά από πάνω του. Η εικόνα που πόσταρες George ειναι αποπροσανατολιστική (δεν λέω ότι το έκανες επίτηδες) γιατί δείχνει αριστερά και δεξιά τις ίδιες περίπου γωνίες αλλά με λάθος σχεδιασμό στη γωνία του αριστερού temple (φαίνεται σε σχέση με το φρύδι). Αν το κάνεις σωστά θα δεις ότι οι γωνίες είναι διαφορετικές, η δεξία δημιουργεί οξεία γωνία η αριστερή είναι σχεδόν καμπύλη.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Φίλε george δεν θα σου στείλω τίποτα inbox..φαινεται πως δεν δεχεσαι καμια πραγματικη κριτικη και γινεσαι και αγενης κιολας αποκαλωντας με κακεντρεχη και διάφορα άλλαδεν αναφέρθηκα σε πρόσωπο ποτέ μόνο σε ένα σχεδιασμό αναφέρθηκα,μου επιτίθεσαι με χαρακτηρισμους και γίνεσαι εσύ αυτό που με αποκαλεσες..σε καμια περιπτωση δεν ισχυει αυτο που λες για μενα,βλεπω και λεω,για ενα σχημα που ζωγραφισε καποιος..προσωπικα δεν ειπα τον george τραγικο..οτι ειπες για το οτι αντεχεις σαν ανθρωπος και δε λυγιζεις με αφηνει απιστευτα αδιαφορο και ηταν και εντελως αχρηστη πληροφορια αυτη..λες οτι αν κατσει ο lorenzo και κοιταει μια απο την μια και μια απο την αλλη ε ναι θα το καταλαβει..ρε μεγαλε εδω το ειδαμε εμεις με την μια ,μπαμ απο χιλιομετρο κανει τι θες να μας πεις τωρα?πρεπει να μάθεις και εσύ και άλλοι πως εδώ δεν είμαστε για να πούμε αν φύτρωσε απλά αυτό που εβαλες..είμαστε εδώ για να πούμε και πώς έχει σχεδιαστεί το όλο θέμα,πως και που εβαλε οτι εβαλε ο καθε γιατρος..βλεπουμε ολα αυτα μαζι και τι φυτρωση επιασε και αξιολογουμε μετα..οχι αξιολογηση απλα και μονο στη φυτρωση και ολα τα αλλα απλα δεν μας ενδιαφερουν..η δουλεια του (γιατρου) που στην εκανε στην προκειμένη είναι εντελώς ερασιτεχνική στην καλύτερη..όπως είπε ο cvial εδώ στο φορουμ δεν είμαστε απλά ο μέσος άνθρωπος σε αυτό το θέμα..anyway να μάθετε να δεχεστε κριτική ,απρόσωπο είναι το φόρουμ,δεν ξέρουμε ο ένας τον άλλο ,μαλλιά βλέπουμε και λέμε αν μπήκαν και φύτρωσαν σωστά..για το προσωπικό που ειπες και εσύ..ούτε σε ξέρω ούτε τίποτα ,οπότε δεν έχω κάτι μαζί σου.
 

GEORGE5

Member
Φίλε george δεν θα σου στείλω τίποτα inbox..φαινεται πως δεν δεχεσαι καμια πραγματικη κριτικη και γινεσαι και αγενης κιολας αποκαλωντας με κακεντρεχη και διάφορα άλλαδεν αναφέρθηκα σε πρόσωπο ποτέ μόνο σε ένα σχεδιασμό αναφέρθηκα,μου επιτίθεσαι με χαρακτηρισμους και γίνεσαι εσύ αυτό που με αποκαλεσες..σε καμια περιπτωση δεν ισχυει αυτο που λες για μενα,βλεπω και λεω,για ενα σχημα που ζωγραφισε καποιος..προσωπικα δεν ειπα τον george τραγικο..οτι ειπες για το οτι αντεχεις σαν ανθρωπος και δε λυγιζεις με αφηνει απιστευτα αδιαφορο και ηταν και εντελως αχρηστη πληροφορια αυτη..λες οτι αν κατσει ο lorenzo και κοιταει μια απο την μια και μια απο την αλλη ε ναι θα το καταλαβει..ρε μεγαλε εδω το ειδαμε εμεις με την μια ,μπαμ απο χιλιομετρο κανει τι θες να μας πεις τωρα?πρεπει να μάθεις και εσύ και άλλοι πως εδώ δεν είμαστε για να πούμε αν φύτρωσε απλά αυτό που εβαλες..είμαστε εδώ για να πούμε και πώς έχει σχεδιαστεί το όλο θέμα,πως και που εβαλε οτι εβαλε ο καθε γιατρος..βλεπουμε ολα αυτα μαζι και τι φυτρωση επιασε και αξιολογουμε μετα..οχι αξιολογηση απλα και μονο στη φυτρωση και ολα τα αλλα απλα δεν μας ενδιαφερουν..η δουλεια του (γιατρου) που στην εκανε στην προκειμένη είναι εντελώς ερασιτεχνική στην καλύτερη..όπως είπε ο cvial εδώ στο φορουμ δεν είμαστε απλά ο μέσος άνθρωπος σε αυτό το θέμα..anyway να μάθετε να δεχεστε κριτική ,απρόσωπο είναι το φόρουμ,δεν ξέρουμε ο ένας τον άλλο ,μαλλιά βλέπουμε και λέμε αν μπήκαν και φύτρωσαν σωστά..για το προσωπικό που ειπες και εσύ..ούτε σε ξέρω ούτε τίποτα ,οπότε δεν έχω κάτι μαζί σου.

Αεράτε δεν είμαι αγενής μαζί σου και όποιος διαβάζει το μήνυμα μου πιο πάνω μόνο αγενές δεν μπορεί να χαρακτηρίσει αυτό που έγραψα. Το γεγονός πως ανέφερα πως δεν επηρεάζομαι αρνητικά από γνώμες και το οποίο όπως λες σε αφήνει παγερά αδιάφορο, το ανέφερα όχι για να σου δείξω πόσο "ΣΚΛΗΡΌς ΕΊΜΑΙ" αλλά μόνο σε αντιπαραβολή με την επόμενη πρόταση μου πώς αν ήταν κάποιος άλλος ευαίσθητος άνθρωπος θα του είχες μ@μήσει την ψυχολογία και δεν πρέπει να σε αφήνει αδιάφορο αυτό πίστεψέ με. Και πως πρέπει να είμαστε λίγο προσεχτικοί χωρίς να κρύβουμε βεβαίως την αλήθεια. Όλο το point μου ηταν στον υπερβολικό τρόπο, τον οποίο τελικά δεν μπορώ να σου απαγορεύσω σε καμία περίπτωση φυσικά, παρά μόνος σου αν το καταλάβεις. Τέλος εννοείται πως δέχομαι κριτική για αυτό και δεν αντέδρασα στα προηγούμεν comments , παρα μόνο όταν εκφράστηκες υπερβολικά κατα τη γνώμη μου. Συμφώνησα πως είναι 1-2 χιλιοστά πιό κλειστός αλλά σε καμία περίπτωση φαίνεται από χιλιόμετρα κτλπ και όλα αυτά. Kαι όπως είπε και ο CVIAL μάλλον δεν θα φαίνεται και τίποτα μόλις μακρύνει και άλλο το μαλλί. Αν διαβάσει κάποιος αυτα τα σχόλια χωρις να δει τις φώτος θα περίμενε να δει τον ενα κρόταφο στο σβέρκο και τον αλλο στο μάτι. Προσωπικά δεν πιστεύω πως είναι ερασιτεχνική η δουλεια όπως λες και είναι προσωπική σου γνώμη όπως και η δική μου άλλωστε....Αnyway ας το αφήσουμε εδώ το συγκερκιμένο και ελπίζω να τα πούμε σε ένα μήνα πάλι μόλις βάλω φώτος με όλους... Καλά Χριστούγεννα σε όλους εύχομαι με υγεία και περισσότερα μαλλιά και μυαλά !!! Δεν το λέω για εσένα αεράτε μην αρπάζεσαι για το μυαλά χαχαχαχα !! Για όλους μας το λέω !!
Γεία σας παίδες !!!
 

aeratos28

Just aeratos
δεν αρπαζομαι καθόλου,δεν το είδες μάλλον πιο πάνω αυτό που είπα.απρόσωπο το φόρουμ,ούτε σε ξέρω ούτε τίποτα πως να αρπαχθω άραγε!anyway δεν απαντώ παλι σε ότι ειπες γιατί θα συνεχίσουμε μία κουβέντα την οποία δεν θες γιατί θα χαλάσει το νήμα.και δεν καίγομαι να την συνεχίσω κιόλας για να σου στείλω inbox και να σου δώσω να καταλάβεις τα λάθη που έχουν γίνει..περιττό δηλαδή όλο αυτό..ομως μην προσπαθείτε να το παρουσιάσετε σαν άκρως φυσιολογική την σχεδίαση αυτή..μείνετε μόνο στο θέμα φυτρωσης ..καλές γιορτές να έχεις man ,ότι καλύτερο εύχομαι σε εσένα και την οικογένειά σου.;)
 

P70

Active Member
Απο φυτρωση πας μια χαρα Γιωργο! Τωρα στην hairline παντα γουστα ειναι(εμενα πχ δεν μου αρεσει ιδιαιτερα), το αν ειναι λαθος ή οχι απο θεμα σχεδιασμου ειναι υποκειμενικο, αρκει να σου αρεσει εσενα το αποτελεσμα!
Καλη συνεχεια!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

GEORGE5

Member
Καλή χρονιά σε όλους με υγεία εύχομαι παίδες !!!
Σήμερα κλείνω 5 μήνες από τη ΜΜ και όπως κάθε μήνα επισυνάπτω μερικές φώτο που έβγαλα σήμερα κάτω από διαφορετικούς φωτισμούς. Καλή χρονιά και πάλι !!
 

Συνημμένα

  • FullSizeRender (25).jpg
    FullSizeRender (25).jpg
    136.3 KB · Προβολές: 796
  • FullSizeRender (26).jpg
    FullSizeRender (26).jpg
    354.1 KB · Προβολές: 805
  • FullSizeRender (27).jpg
    FullSizeRender (27).jpg
    468.2 KB · Προβολές: 769
  • FullSizeRender (28).jpg
    FullSizeRender (28).jpg
    280.1 KB · Προβολές: 750
  • FullSizeRender (30).jpg
    FullSizeRender (30).jpg
    374 KB · Προβολές: 765
  • FullSizeRender (24).jpg
    FullSizeRender (24).jpg
    208.3 KB · Προβολές: 787

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Η πανοραμικη φωτο μου φενεται να αχνο toppikιζει...
Το λεω αυτο γιατι και εγω εχω βγαλει το ευατο μου με τοππικ για να δω πως φενεται στις φωτο αλλα και στον εξω κοσμο.
Εκτος αν το κινητο σου εχει βγαζει χαλια.
Τα κενακια που εχεις δεν φενεται δερμα καν με σχεση με το κροουν που δεν εχει τοππικ.
 

GEORGE5

Member
Η πανοραμικη φωτο μου φενεται να αχνο toppikιζει...
Το λεω αυτο γιατι και εγω εχω βγαλει το ευατο μου με τοππικ για να δω πως φενεται στις φωτο αλλα και στον εξω κοσμο.
Εκτος αν το κινητο σου εχει βγαζει χαλια.
Τα κενακια που εχεις δεν φενεται δερμα καν με σχεση με το κροουν που δεν εχει τοππικ.

Oute kan ... ennopeitai pws den tha evaza toppik . Gia poio logo ?? Gia na koiroideuomaste edw mesa... apla mexri ekei exoun mpei mosxeumata sto crown den exw valei mosxeumata . Stis panoramikes ennoeitai fainetai derma an prosekseis kala eidika sthn panoramikh apo mprosta travhgmenh.. apla ekei einai ligo pio pykna se sxesh me to crown kai den fainetai toso derma oso sto crown (alla kai pali fainetai) .. Pragmatika an yparxei melos poy vgazei photos kai tis anevazei me toppik e einai poly makakas!!! Gia poio logo?? gia na to paizoume pws vgalame mallia o enas ston allo ?? Ypotithetai pws edw anevazoume kanonikes fwto na paroume gnwmes.. Opote John John ksexna to toppik oute kan... den tha to ekana POTE !!!!!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ναι ρε φιλος οκ.Ισως το κινητο να βγαζει χαλια.Πρεπει να βγαλεις καλυτερες φωτο.
Γιατι γραφεις greekglish? Λες και μπηκε αλλος και εγραψε μου φανηκε.:D:D
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
γιατι τα λες αυτα τωρα,θες να αρχισουμε?

Aκομη και εαν εξαιρεσεις τα greekglish ο τροπος γραφης ειναι πολυ διαφορετικος απο τα αρχικα ποσταρισματα του παιδιου.
Εχω την υποψια παντως για διπλο ατομο...
 

GEORGE5

Member
re paides exete trelathei teleiws... ???? pinete kati ??? ELEOS RE SEIS... Edw leme pame na boithisoume o enas ton allo kai twra arxizoume synwmosiologies kai o,ti an nai... tha mou peite kamia gnwmh gia tis photos ?? h' tha kanoume tous ntetektive an eimai egw h' oxi ... Sas parakalw paides pame sto thema mas kai stis photos, giati xalame to nhma etsi...
 
Μπλουζα