George, dr erdogan, 04-05/9/2018, fue 3500 grafts

Tsek

Well-Known Member
Ξαναλέω. Μιλάω για το όλο καδράρισμα!
Στο αρχικό σχέδιο φαίνονται πιο μέσα οι κρόταφοι αλλα οι αποστάσεις στο μέτωπο ειναι ίσιες όπως και η κορυφη της hairline δεν τραβάει στραβά
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
20190111_003546.jpg
 

Flosk

Well-Known Member
Εγω το μονο που διακρινω ετσι περιεργο ειναι η κορυφη της hairline να ειναι πιο αριστερα απο τη μυτη του ανθρωπου. Θεωρω οτι θα επρεπε να ειναι ακριβως στην ιδια ευθεια.
 

Tsek

Well-Known Member
Φλοσκ αν δεις καλά το σχέδιο η hairline έχει μια ελαφριά καμπύλη στο δεξι μετωπο και ειναι ισες οι αποστάσεις.
Στην πραξη όμως του βγηκε πιο μέσα η δεξιά πλευρά και ξέφυγε η κορυφή.
 

george_hatzi

Well-Known Member
Εγω το μονο που διακρινω ετσι περιεργο ειναι η κορυφη της hairline να ειναι πιο αριστερα απο τη μυτη του ανθρωπου. Θεωρω οτι θα επρεπε να ειναι ακριβως στην ιδια ευθεια.
Δεν είναι η hairline αριστερά, την μύτη τραβηξαμε λίγο πιο δεξιά.
 

Flosk

Well-Known Member
Χαχαχαχαχαχα θεός... ειναι οντως έτσι George ή φαίνεται έτσι λόγω κλίσης του κεφαλιού στη φωτό;
 

george_hatzi

Well-Known Member
Χαχαχαχαχαχα θεός... ειναι οντως έτσι George ή φαίνεται έτσι λόγω κλίσης του κεφαλιού στη φωτό;
Ναι μωρέ η κλίση είναι. Αφου και το δεξί αυτί είναι πιο πίσω. Εκτός αν έχει μπατάρει όλη η δεξιά μου πλευρά. Θα είχε πλάκα πάντως να ίσχυε. "Ουπς μας ξέφυγε λίγο δεξιά η κορυφή. Δεν είναι τίποτα, απλά θα γέρνετε λίγο αριστερά το κεφάλι σας". ΑΜΑΝ hair clinic
 

Tsek

Well-Known Member
20190112_163157.jpg
20190112_163026.jpg
Ωραία βγάλε μας μία φωτογραφία που να φαίνεται ίσια το καδράρισμα και η κορυφή της hairline σου γιατί και απο το πλάι η μία φαίνεται πιο κατεβασμενη και η άλλη πιο μέσα, να δούμε αν φταίει η κλίση ή ο γιατρός.
 

Veron

Well-Known Member
@Tsek Προσπαθεις να βρεις ατελειες σε μ.μ αλλων κλινικων ,ενω εθελοτυφλεις σε φαουλ τις ahc.Καμια αντικειμενικοτητα ,περισσοτερο κακο παρα καλο κανεις στο φορουμ.Θυμιζεις παρατρεχαμενο υποτακτικο υποψηφιου βουλευτη.Κριμα!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

george_hatzi

Well-Known Member
Το θεμα ειναι πως και τι θα φαινεται οταν ολοκληρωθει η φυτρωση. Οχι μια μερα μερα με το δερμα κατακοκκινο
Προφανώς. Που να με έβλεπε και μια μέρα μετά που είχε πρηστεί όλο το κεφάλι και ήμουν σαν τον et.
 

george_hatzi

Well-Known Member
Σχεδόν 5 μήνες.
Προχωράει αργά και σταθερά, τόσο που νιώθω ότι δεν υπάρχουν διαφορές. Βέβαια όταν πηγαίνω ένα μήνα πριν καταλαβαίνω ότι όντως υπάρχει σημαντική πρόοδος. Πολύ ενδιαφέρον το πόσο γρήγορα συνηθίζεις την εικόνα σου και πόσο εύκολα ξεχνάς το πώς ήσουν.
Νιώθω ότι έχει να δώσει ακόμα αρκετά καθώς κάποια σημεία είναι πιο αραιά. Η δότρια είναι πολύ καλύτερα αλλά νιώθω ότι θέλει χρόνο ακόμα.
 

Συνημμένα

  • 5mines1.jpg
    5mines1.jpg
    212.4 KB · Προβολές: 726
  • 5mines2.jpg
    5mines2.jpg
    317.1 KB · Προβολές: 660
  • 5mines5.jpg
    5mines5.jpg
    143.6 KB · Προβολές: 685
  • 5mines3.jpg
    5mines3.jpg
    125.1 KB · Προβολές: 725
  • 5mines4.jpg
    5mines4.jpg
    380.9 KB · Προβολές: 716
Μπλουζα