George, dr erdogan, 04-05/9/2018, fue 3500 grafts

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κλινικές εξωτερικού' που ξεκίνησε από το μέλος george_hatzi, στις 6 Σεπτεμβρίου 2018.

1. Harris_G

Harris_G Active Member

O Ταγιπ ειναι το κράτος, η απόδειξη πάει στο κράτος, γιατί να υποθάλπτει μια τέτοια κατάσταση? Καντε εσεις κλινικη επιπεδου Ερντογαν και χρεωνετε 2,5 ευρω και δινετε και αποδειξη. Γιατι οι αλλοι που ειναι πανω κατω στο ιδιο επιπεδο ξερετε ποσο χρεωνουν. Η εταιρεια του Koray βασιζεται στον ιατρικο τουρισμό αν το κράτος κοπανάει καλά κάνουν και το παρακάμπτουν.

2. Avatar

Google AdSense Guest Advertisement

για να απενεργοποιήσεις τις διαφημίσεις.
  3. CVIAL

CVIAL Moderator Μέλος Προσωπικού

Όταν οι Ελληνικες ιατρικές αποδείξεις δεν εκπίπτουν από τον φόρο εισοδήματος (οι «φωστήρες» το κατάργησαν περυσι) τι κίνητρο έχεις να ζητάς απόδειξη και ιδιάιτερα από ξένη κλινική. Μόνο το capital control μπορεί να είναι μια παράμετρος αν ξεφύγεις πάνω από 10.000€.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. CVIAL

Γύρω στο 15%, όντως είναι από τα μικρότερα, πιθανότητα γιατί είναι μικρός και ο συνολικός αριθμός graft (για δεδομένα Erdo). Στην occipital είναι το μεγαλύτερο, περίπου 20%. Το καλό της περίπτωσης εδώ είναι ότι είναι λογικός ο αριθμός των μονότριχων (687), το splitting έγινε κατά κύριο λόγο για την παραγωγή δίτριχων.

5. makis25

makis25 Well-Known Member

παντως φαινεται πολυ καλη δουλεια και μπραβο . Οπως και του πανου1982 , στα ματια μου μοιαζουν πολυ αυτες οι 2 δουλειες . Το ποσο ομοιομορφο δείχνει το μαλλι δηλαδη .

6. george_hatzi

george_hatzi Member

Και πέρσυ νομίζω δεν αφαιρούνταν από το φόρο απλά συνυπολογιζόταν στο ποσό που χρειαζόταν για να χτιστεί το αφορολόγητο. Το κίνητρο έχει να κάνει μόνο με τον υγιή ανταγωνισμό του χώρου. Μπορεί εμείς να πληρώνουμε 2,5 e/g στον Koray αλλά στην πραγματικότητα αυτός εισπράτει 2,5 + 18% εφορία= 2,95 e. Αν συνυπολογίσουμε και το splitting που αναφέρεται συχνά, στην πραγματικότητα το κόστος/g ξεφεύγει πάνω από τα 3 ευρω. Άρα όταν λέμε ότι ο Λορεντζο ή οποιοσδήποτε άλλος είναι πιο ακριβός δεν ξέρω στην τελική κατά πόσο ισχύει. (Καλά αν το μεταφράσουμε και σε αγοραστική δύναμη στην Τουρκία και στην Ισπανία εκεί η διαφορά εκτοξεύεται)

7. CVIAL

Σωστά, και πέρυσι έτσι ήταν, το χτίσιμο του αφορολόγητου όμως είναι αστείο δεν είναι κίνητρο μόνο η έκπτωση είναι σοβαρό. Ως προς το κόστος όμως θα συμφωνήσω και ειδικά για το splitting. Η πραγματική τιμή του Erdo είναι περί τα 3€. Αν τουλάχιστον στα μετρητά σου έδινε και ένα 5% έκπτωση θα ήταν πιο σωστός.

8. george_hatzi

george_hatzi Member

1 μήνας. Νομίζω έχει πέσει ένα 70%

Attached Files:

koumparos, paulo και Veron έχουν κάνει like σε αυτό.
  9. george_hatzi

george_hatzi Member

2 μήνες και 19 μέρες. Δεν βλέπω καμία κίνηση ακόμα και έχω λίγη αγωνία. Επίσης δεν βλέπω να έχω ερεθισμό και αναρωτιέμαι αν αυτό σημαίνει ότι η φύτρωση θα αργήσει

Attached Files:

Νικολας νικ έχει κάνει like σε συτό.
  10. Νικολας νικ

Νικολας νικ Well-Known Member

Ειναι πολυ νωρις ακομη! Μην ανησυχεις.

11. Dim1989

Dim1989 Member

Συνηθως στο τριτο μηνα αρχίζουν να βγαινουν και στο τεταρτο θα δεις διαφορά. Πιστεύω εκει στα Χριστούγεννα θα κανει το πρωτο μπαμ

12. Harris_G

Harris_G Active Member

Αραξε δικε μου, η αναμομη σκοτωνει το καταλαβαινω αλλα αραξε.

13. Veron

Veron Active Member

Εχεις καιρο μπροστα σου...χαλαρωσε και απολαυσετο

14. koumparos

koumparos Well-Known Member

Eιναι νωρις ακομα.Η δοτρια πρεπει να επαθε σοκλος(?????????)

15. george_hatzi

george_hatzi Member

Νομίζω πως δεν έχει συνέλθει ακόμα πλήρως

koumparos έχει κάνει like σε συτό.
  16. george_hatzi

george_hatzi Member

3 μήνες. Σαν να ξεκινάει σιγά σιγά. Η δότρια δεν ξέρω αν δεν έχει συνέλθει ακόμα ή αν αυτή θα είναι η τελική εικόνα της

Attached Files:

17. dimitris50423

dimitris50423 Well-Known Member

Ειναι λιγο ζορισμενη η δοτρια σου george.. θα βελτιωθει ομως.. κανε υπομονη.. για τη φυτρωση τωρα ξεκιναει καλα οποτε σε ενα διμηνο θα εχουμε καλυτερη εικονα.. καλη φυτρωση ;)

18. Tsek

Tsek Well-Known Member

Νομίζω είναι η δεύτερη δοτρια που βλέπουμε ζορισμενη απο Ερντογάν.

19. Harris_G

Harris_G Active Member

Tsek έχει κάνει like σε συτό.
  20. george_hatzi

george_hatzi Member

Δέχομαι προσφορές για να κουρεύω τη δότρια με κενά, ώστε να πετύχει η επανάσταση των εγχώριων.

Flosk και tasos33 έχουν κάνει like σε αυτό.
  21. Flosk

Flosk Well-Known Member

Cvial πως κρινεις την κατασταση της δοτριας του Γιωργου για 3ο μηνα;

Μοιραστείτε τη σελίδα