Future is here astressin b topical solution

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

AKHS

Member
Απ: Future is here astressin b topical solution

Τελικά είναι πολλή αξιόπιστη η BIOVEA. Τους έστειλα mail ότι δεν ήρθε η παραγγελία μου και αμέσως μόλις είχαν διαθεσιμότητα (ξεπούλησαν αμέσως ) μου έστειλαν νέα χωρίς χρέωση. Επίσης αγόρασα μιας και έχουν πρόσφορα MINOXIDIL FOAM 5% μάρκας FOLIGAIN ( την ξέρει κανείς?) για 9 μήνες θεραπεία 72 ευρώ, δηλαδή 8 ευρώ τον μήνα.
 

panosm

Member
Απ: Future is here astressin b topical solution

εχω δοκιμασει τόν αφρό ,τόν χρησιμοποιώ εδώ και 3 μήνες
μπορώ να πω ότι είμαι αρκετά ευχαριστημένος
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: Future is here astressin b topical solution

AKHS είπε:
Τελικά είναι πολλή αξιόπιστη η BIOVEA. Τους έστειλα mail ότι δεν ήρθε η παραγγελία μου και αμέσως μόλις είχαν διαθεσιμότητα (ξεπούλησαν αμέσως ) μου έστειλαν νέα χωρίς χρέωση. Επίσης αγόρασα μιας και έχουν πρόσφορα MINOXIDIL FOAM 5% μάρκας FOLIGAIN ( την ξέρει κανείς?) για 9 μήνες θεραπεία 72 ευρώ, δηλαδή 8 ευρώ τον μήνα.
παρρηγειλα 3 σπεκτραλ φ7 6 δεκεμβριου και μου ειπαν οτι 7 του μηνος εχει αποσταλει η παραγγελια σημερα ειναι 30 και ακομα να παραλαβω :-[ ειχα στειλει μαιλ και μου ειπαν να περιμενω σημερα ξαναεστειλα :mad:
 

AKHS

Member
Απ: Future is here astressin b topical solution

Είναι περίοδος αιχμής και αργούν οι παραδόσεις, αν παρήγγειλες με απλό ταχυδρομείο περίμενε λίγο ακόμα και στείλε μήνυμα ότι δεν ήρθε. Αν παρήγγειλες με UPS δες που βρίσκεται με το tracking number. Εγώ την δεύτερη φορά ζήτησα με UPS για να μην ξαναχαθεί. Τα έχει αυτά το ίντερνετ δυστυχώς…. έμενα μια φορά μια αγορά μου έκανε 8 μήνες να έρθει γιατί είχε χαθεί κάπου προφανώς....
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: Future is here astressin b topical solution

Παρελλαβα σημερα τελικως και το βραδυ ξεκιναω.
Απο τη biovea δεν εχω κανενα παραπονο οι ανθρωποι μου φερθηκαν πολυ καλα, αφου μου εξηγησαν οτι μπορει να εχει χαθει η πρωτη παραγγελια μου εστειλαν αλλη χωρις χρεωση.
Εχω σταματησει εδω και καιρο οποιοδηποτε αλλη θεραπεια, παιρνω μονο φινα μερα παρα μερα, οποτε οποιαδηποτε εξελιξη ΑΝ υπαρξει θα ειναι απο αυτο
 

xaris12

Member
Απ: Future is here astressin b topical solution

Σήμερα ανακοίνωσαν πως ξεκίνησαν οι κλινικές δοκιμές σε ανθρώπους.χωρις να αναφέρουν άλλες λεπτομέρειες,όπως π.χ τρόπος εφαρμογής...και πως περιμένουν να δουν τα πρώτα αποτελεσματα(αν αυτά υπάρχουν) πριν το τέλος της χρονιάς!
http://www.hairloss-research.com/norma-human-trials-now-in-progress/
Για να δούμε....πάντως πολυ θετικό το γεγονός πως πέρα απο τους 4 "μεγάλους" προχωράνε και άλλες έρευνες,και εξετάζονται και άλλες παράμετροι...
 

Driver

Member
Απ: Future is here astressin b topical solution

Κανείς ακόμα να γράψει ένα update για το τι παίζει με το φάρμακο; Τι γίνεται;
 

AKHS

Member
Απ: Future is here astressin b topical solution

Driver είπε:
Κανείς ακόμα να γράψει ένα update για το τι παίζει με το φάρμακο; Τι γίνεται;
Δεν έχω συμπληρώσει ακόμα μήνα και αυτό που παρατηρώ είναι να μεγαλώνει το χνούδι και κάνα δυο τριχούλες να εμφανίζονται δειλά δειλά. Είναι νωρίς ακόμα δεν ξέρω αλλά νομίζω μετά το τρίμηνο θα υπάρχουν ασφαλή συμπεράσματα το λιγότερο
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Future is here astressin b topical solution

AKHS είπε:
Δεν έχω συμπληρώσει ακόμα μήνα και αυτό που παρατηρώ είναι να μεγαλώνει το χνούδι και κάνα δυο τριχούλες να εμφανίζονται δειλά δειλά. Είναι νωρίς ακόμα δεν ξέρω αλλά νομίζω μετά το τρίμηνο θα υπάρχουν ασφαλή συμπεράσματα το λιγότερο
χρησιμοποιουσες μινοξιδιλη πριν Ακη?
για να ξερουμε αν ξεκιναει απο το 0 να φτασει στο 10 η συνεχιζει απο το 5 μεχρι το 10
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

AKHS

Member
Απ: Future is here astressin b topical solution

Χρησιμοποιούσα και συνεχίζω να χρησιμοποιώ Μινοξιδίλη εδώ και 13 μήνες χωρίς κανένα αποτέλεσμα. Μόλις έβαλα και την αστρεσίνη στην θεραπεία άρχισα να βλέπω αμυδρά έστω λίγο φως. Ας μας πουν και οι υπόλοιποι που το χρησιμοποιούν λίγο περισσότερο από μένα
 

AKHS

Member
Απ: Future is here astressin b topical solution

thimios72 είπε:
πως τα χρησιμοποιεις και τα δυο?
Όπως τα γράφει μέσα στης οδηγίες. Δηλαδή το πρωί σου λέει βαλε πρώτα αστρεσίνη και μετά από 10 λεπτά Μινοξιδίλη και το βράδυ το αντίστροφο.
 

Driver

Member
Απ: Future is here astressin b topical solution

AKHS είπε:
Δεν έχω συμπληρώσει ακόμα μήνα και αυτό που παρατηρώ είναι να μεγαλώνει το χνούδι και κάνα δυο τριχούλες να εμφανίζονται δειλά δειλά. Είναι νωρίς ακόμα δεν ξέρω αλλά νομίζω μετά το τρίμηνο θα υπάρχουν ασφαλή συμπεράσματα το λιγότερο

Από παρενέργειες; Έχεις παρατηρήσει τίποτα;
 

AKHS

Member
Απ: Future is here astressin b topical solution

Σε μένα όχι τίποτα καμιά παρενέργεια ….προς το παρόν βέβαια
 
Απ: Future is here astressin b topical solution

Driver είπε:
Από παρενέργειες; Έχεις παρατηρήσει τίποτα;
Απο παρενεργειες και αποτελεσματα απολυτως τιποτα, θα συνεχισω κανα δυο μηνες ακομα αλλα μου φαινεται οτι παει και αυτο για snake oil.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Future is here astressin b topical solution

πηρα ενα f7 για δοκιμη,μονο στους κροταφους,δεν περιμενω και θαυματα αλλα ποτε δεν ξερεις απο που θα ερθουν τα ραστα ::)
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Future is here astressin b topical solution

Lab_hair είπε:
Σου ηρθε η το παρηγγειλες?
το παρηγγειλα σημερα απο beautypaths.
θα το χρησιμοποιησω με 5αρα μινοξιδιλη που δεν μου δινει τιποτα ετσι και αλλιως στους κροταφους
 
Μπλουζα