Future is here astressin b topical solution

Απ: Future is here astressin b topical solution

το παραγγειλα και γω μπας και γινει κατι γιατι μεχρι τωρα οτι εχω δοκιμασει εχει προσφερει ελαχιστα πραγματα στο προβλημα...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

GK

New Member
Απ: Future is here astressin b topical solution

Thanx Georgex6,

Είμαι έτοιμος να παραγγείλω και εγώ από το συγκεκριμένο site που είναι αντιπρόσωπος τους...

αλλά το έχουν στην κατηγορία "womens health" . :chinscratch

edit: απήυθηνα ερώτηση στην εταιρεία ώστε να γίνουν πιο συγκεκριμένοι. Σίγουρα θα μου απαντήσουν πριν παραλάβετε τις παραγγελίες σας.
Ώστε εάν θέλετε να τους τα επιστρέψετε και να πάρετε κάτι άλλο ή να πιστώσουν το λογαριασμό σας (φαντάζομαι) .

edit 2 : Από το επίσημο Site

"8. What is the best way to use Spectral.F7?
While Spectral.F7 offers good efficacy as a stand-alone therapy, it is intended primarily as a booster to be used in conjunction with other modalities of treatment, such as minoxidil, finasteride, procyanidin, etc. Spectral.F7 boosts overall efficacy by exerting an additional mechanism of action on hair. Men and women newly concerned about their hair or just beginning treatment for it can use Spectral.F7 to help manage scalp problems.
9. What are the advantages of Spectral.F7 over other treatments?
Spectral.F7 is pleasant to use and uniquely free of side effects because it contains no solvents other than water. The treatment strategy works by increasing overall scalp health, so every user, regardless of duration or type of problem, can benefit. "

Οπότε παραγγέλνω και αναμένω την απάντηση για τυπικούς λόγους, ας ελπίσουμε ότι κάτι θα προκύψει.... ::)
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Future is here astressin b topical solution

γνωμη μου ειναι δοκιμαστε το μονο αν εχετε φτασει σε στασιμοτητα απο σκετη μινοξιδιλη για να φανει η διαφορα αν υπαρχει.
ερευνες λενε :22m: πως 27 στους 32 που ξεκινουν μινοξιδιλη θα δουν επανεκφυση με μινοξιδιλη
http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,3370.0.html

αν δεν εχετε φτασει στο σημειο της στασιμοτητας,θα πετατε τα λεφτα σας σε ενα προιον με την βοηθεια της αυθυποβολη
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Future is here astressin b topical solution

AKHS είπε:
Αυθυποβολή? Δηλαδή? ξέρεις κάτι που δεν ξέρουμε? :chinscratch
δεν ξερω κατι,απλα κατα τη γνωμη μου για να δικαιολογησει την τιμη του το συγκεκριμενο προιον,θα πρεπει να ξεπερασει καποιο αλλο που εχει το 1/8 της τιμης του
 

AKHS

Member
Απ: Future is here astressin b topical solution

Σίγουρα όταν θα είχε βγει για πρώτη φορά η Μινοξιδίλη (ρεγκειν) στην αγορά θα είχε την ανάλογη ακριβή τιμή και σίγουρα θα υπήρχαν τότε δύσπιστοι που θα έλεγαν ότι δεν νομίζουν ότι θα είναι καλύτερο από τα σκευάσματα της τότε εποχής. Ο χρόνος θα δήξει αν είναι καλό ή όχι
 

Driver

Member
Απ: Future is here astressin b topical solution

Το σκέφτηκα λίγο πιο ψύχραιμα.
Θα το παραγγείλω εφόσον to full site του προϊόντος είναι έτοιμο και το διαβάσω πρώτα.
Συνεχίζει να καθυστερεί και δε νομίζω ότι είναι σωστό.
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: Future is here astressin b topical solution

Kounamoutzas είπε:
το παραγγειλα και γω μπας και γινει κατι γιατι μεχρι τωρα οτι εχω δοκιμασει εχει προσφερει ελαχιστα πραγματα στο προβλημα...
φιλε πως πληρωσες? γιατι εμενα στην εθνικη μου ζητησαν 40 ευρώ (προμηθεια και εξοδα) για να στειλω το εμβασμα :'( :'( :'(
 

MANKAR

Active Member
Απ: Future is here astressin b topical solution

μια ερωτηση αυτο το προιον δεν ειναι δια8εσιμο ακομα στα φαρμακεια????
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

GK

New Member
Απ: Future is here astressin b topical solution

Λοιπόν παρέλαβα 3 εχθές. Και ξεκίνησα κατευθείαν την εφαρμογή του..

Έβαλα 10 λεπτά (10 ψεκασμούς) - όπως προτείνει - πριν βάλω το 1ml Spectral DNC (βράδυ πριν κοιμηθώ).

Βλέποντας και κάνοντας, θα σας ενημερώνω για τις εξελίξεις παιδιά. Αν και το πρώτο 3μηνο δεν θα έχουμε κάτι.

υγ. ευχάριστο ήταν στην οσμή, φαγούρα δεν με έπιασε, ούτε κοκκινήλα.

υγ.2. Λιπαρότητα δεν πρόσεξα...έχω την εντύπωση ότι απορροφήθηκε σχετικά γρήγορα, γιατί όταν μετά από 10 λεπτά έβαλα τη μινοξιδίλη, φαινόταν το μαλλί
κοκκαλομένο ήδη.

Θα το παρατηρήσω πιο καλά σήμερα και θα ενημερώσω αναλόγως.
 

show_palmettos

New Member
Απ: Future is here astressin b topical solution

ΣΤΟ agestop το εχουν φτηνο το dnc-n
δεν ξερω αν κ στο beautipaths το εχουν το ιδιο φτηνο οσο στο agestop ...αν το εχουν ιδια τιμη...τοτε δεν υπαρχει λογος να το παιρνουμε απο Ελλαδα
 

AKHS

Member
Απ: Future is here astressin b topical solution

GK είπε:
Λοιπόν παρέλαβα 3 εχθές. Και ξεκίνησα κατευθείαν την εφαρμογή του..
Εμένα ακόμα να έρθει… :(Πόσες μέρες έκανε να έρθει από την μέρα που έκανες την παραγγελία ? Ήταν συστημένο με ειδοποίηση να πας να το πάρεις ή απλό ταχυδρομείο?
 

Driver

Member
Απ: Future is here astressin b topical solution

Παίδες εσείς που το χρησιμοποιείτε, έχετε παρατηρήσει κάποιου είδους παρενέργεια;

Πάντως, ακόμα και σήμερα 12/12 θεωρώ απαράδεκτο να μην έχουν ετοιμάσει πλήρως το site του προϊόντος ώστε να ξέρει ο καταναλωτής τι παίρνει!
 

xaris12

Member
Απ: Future is here astressin b topical solution

http://www.hairloss-research.com/norma-status-%e2%80%93-clinical-trials-green-lighted/

Αναφέρει οτι έχουν βρει 16 εθελοντές,και οτι οι κλινικές δοκιμές θα ξεκινήσουν σύντομα(πιο σύντομα απο οτι υπολόγιζαν).αυτη την στιγμή είναι σε φάση ρυθμισης γραφειοκρατικών θεμάτων και μετά αμέσως περνάνε στην φάση 1,αφού πήραν την έγκριση...
 
Απ: Future is here astressin b topical solution

AKHS είπε:
Εμένα ακόμα να έρθει… :(Πόσες μέρες έκανε να έρθει από την μέρα που έκανες την παραγγελία ? Ήταν συστημένο με ειδοποίηση να πας να το πάρεις ή απλό ταχυδρομείο?

Σημερα το παρελαβα και ξεκινησα την εφαρμογη του, ελπιζω να βοηθησει.
 
Μπλουζα