Funny pictures,πατεντες & η χιουμοριστικη πλευρα της καραφλας.!

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Μασάει και τριχοθυλάκια εκτός των υπολοίπων αυτός ο "στημένος" κορονοιός;;;

Σε αυτη την ανοητη ειδηση απο το newsbomb, φιλε μου, εσπευσες αμεσως να εκφρασεις την ειρωνεια σου.

Και, φυσικα, πολυ καλα επραξες, αφου τετοιες ειδησεις για δηθεν παρενεργειες του κορωνοϊου ειναι για γελια και για κλαματα.

Ομως, μπορεις, φιλε μου, να μου λυσεις μια απορια;

Εισαι φανατικος πολέμιος του "στημενου" κορωνοϊου. Ωραια!

Γιατι, λοιπον, εσυ και οι υπολοιποι ιδεολογοι αντιεμβολιαστες οταν διαβαζετε ολες τις αλλες μπουρδολογιες και αερολογιες για τις δηθεν παρενεργειες του εμβολιου, τις πιστευετε σαν ευαγγελιο και μετα τις αναπαραγαγετε εδω στο forum;

Γιατι γινεστε "αλαλαζοντα κυβδαλα" που ωρυεστε, καθε φορα που ενας τυχαρπαστος γραφει καπου για το θανατηφορο εμβολιο του σατανα;

Γιατι εχετε τετοια επιλεκτικη ευαισθησια;

Η κριτικη σας ικανοτητα γιατι λειτουργει μονο σε λιγες περιπτωσεις και σε ολες τις υπολοιπες "χαβετε αμασητα" ολες τις ανοησιες και π@παρολογιες που διαβαζετε;
 
Τελευταία επεξεργασία:

oreo

Well-Known Member
Σε αυτη την ανοητη ειδηση απο το newsbomb, φιλε μου, εσπευσες αμεσως να εκφρασεις την ειρωνεια σου.

Και, φυσικα, πολυ καλα επραξες, αφου τετοιες ειδησεις για δηθεν παρενεργειες του κορωνοϊου ειναι για γελια και για κλαματα.

Ομως, μπορεις, φιλε μου, να μου λυσεις μια απορια;

Εισαι φανατικος πολέμιος του "στημενου" κορωνοϊου. Ωραια!

Γιατι, λοιπον, εσυ και οι υπολοιποι ιδεολογοι αντιεμβολιαστες οταν διαβαζετε ολες τις αλλες μπουρδολογιες και αερολογιες για τις δηθεν παρενεργειες του εμβολιου, τις πιστευετε σαν ευαγγελιο και μετα τις αναπαραγαγετε εδω στο forum;

Γιατι γινεστε "αλαλαζοντα κυβδαλα" που ωρυεστε, καθε φορα που ενας τυχαρπαστος γραφει καπου για το θανατηφορο εμβολιο του σατανα;

Γιατι εχετε τετοια επιλεκτικη ευαισθησια;

Η κριτικη σας ικανοτητα γιατι λειτουργει μονο σε λιγες περιπτωσεις και σε ολες τις υπολοιπες "χαβετε αμασητα" ολες τις ανοησιες και π@παρολογιες που διαβαζετε;
Αλάλαζοντα κύβδαλα ??? Εδώ έπαιξες πολύ δυνατά !!!!
 

Harris_G

Well-Known Member

ManCyprus87

Well-Known Member

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ManCyprus87

Well-Known Member
Θα ξημερώσει μια καλή μέρα αδέλφια, όσα χρόνια και αν περάσουν, που θα ρίχνουμε 50-100 τριχοθυλάκια μέσα στο εργαστήριο, και θα πολλαπλασιάζονται σε χιλιάδες.
Αυτό θα συμφέρει και στις κλινικές μεταμόσχευσης, καθώς ο καθένας θα μπορεί να μπαίνει για ΜΜ, να ενισχύει όποτε γουστάρει χωρίς περιορισμούς.
Που θα πάει ... Μέχρι το 2030 και όχι μόνο εδώ θα είμαστε!
 
Μπλουζα