Fulfix ξεκινάω θεραπεία κ όπου βγει

pithikas

Well-Known Member
spyros21 είπε:
Καλησπερα σας..
Κανω χρηση του ful fix σχεδον 3 μηνες και σας γραφω για τα αποτελεσματα.
σε καμια περιπτωση δεν κανει τα θαυματουργα αποτελεσματα που λενε αλλα υπαρχη εμφανης διαφορα στην αραιωση οπως μου λενε οι φιλοι μου και η κοπελα μου.Βεβαια και εγω το βαζω 2 φορες την εβδομαδα και απο εδω και περα θα αρχισω να το βαζω 3.δεν ξερω αν ειναι μουφα το προιον αλλα σας λεω για εμενα.Πριν χρησιμοποιουσα το μποταφεξ και τα αποτελεσματα ηταν τελεια αλλα ο γιατρος μου ειχε πει οτι πρεπει να το βαζω πρωι βραδυ καθε μερα και για αυτο το σταματησα.μετα απο το στρατο οπου η αραιωση μεγαλωσε και αλλο χρησιμοποιω το ful fix.οποιος θελει να με ρωτησει κατι εδω ειμαστε..

Σε πιστεψαμε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

frank

New Member
spyros21 είπε:
Καλησπερα σας..
Κανω χρηση του ful fix σχεδον 3 μηνες και σας γραφω για τα αποτελεσματα.
σε καμια περιπτωση δεν κανει τα θαυματουργα αποτελεσματα που λενε αλλα υπαρχη εμφανης διαφορα στην αραιωση οπως μου λενε οι φιλοι μου και η κοπελα μου.Βεβαια και εγω το βαζω 2 φορες την εβδομαδα και απο εδω και περα θα αρχισω να το βαζω 3.δεν ξερω αν ειναι μουφα το προιον αλλα σας λεω για εμενα.Πριν χρησιμοποιουσα το μποταφεξ και τα αποτελεσματα ηταν τελεια αλλα ο γιατρος μου ειχε πει οτι πρεπει να το βαζω πρωι βραδυ καθε μερα και για αυτο το σταματησα.μετα απο το στρατο οπου η αραιωση μεγαλωσε και αλλο χρησιμοποιω το ful fix.οποιος θελει να με ρωτησει κατι εδω ειμαστε..

Και εσύ γράφτηκες σήμερα και στην πρώτη σου δημοσίευση θέλησες να μας πείσεις για την αποτελεσματικότητα τοy super ful fix. Θα ήθελα να ήξερα τι συμφέροντα έχετε και θέλετε να μας το πασάρετε
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Κάπα άρχισε να στέλνεις κόσμο για ιαματικά λουτρά φίλε και μετά μπανάκι παραλία μιας και καλοκαιριάζει.
 

Briner

Active Member
Λοιπόν, παίδες δεν χρησιμοποιώ το εν λόγω προϊόν. Χρησιμοποιώ όμως ένα πρόσθετο του Firefox: Το WOT.

Το τι κάνει αυτό, εξηγείται στη σελίδα λήψης: https://www.mywot.com/en/download

Αν τώρα πάτε στη σελίδα που αντιστοιχεί στη ιστοσελίδα αυτή (https://www.mywot.com/en/scorecard/fulfixcomplex.com?utm_source=addon&utm_content=rw-viewsc), θα δείτε ότι πρόκειται για ένα ακόμα παράρτημα από ένα δίκτυο δεκάδων παρόμοιων ιστοσελίδων που έχει στήσει ένα μόνο πρόσωπο (ή μια ομάδα). Όλες αυτές οι σελίδες, που υπόσχονται καινούργια μαλλιά, απώλεια βάρους κ.λπ. είναι στο κόκκινο. Δηλαδή, με απλά λόγια, έχουν αξιολογηθεί από τους χρήστες ως απατεώνες και αναξιόπιστοι. Και κάτι επιπλέον: Έχουν κλειδώσει το "whois" (http://whois.domaintools.com/fulfixcomplex.com), ώστε να μην φαίνονται τα στοιχεία του ιδιοκτήτη. Αυτό, δεν είναι καθόλου θετικό, για κάποιον που είναι «καθαρός ουρανός».
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Briner είπε:
Λοιπόν, παίδες δεν χρησιμοποιώ το εν λόγω προϊόν. Χρησιμοποιώ όμως ένα πρόσθετο του Firefox: Το WOT.

Το τι κάνει αυτό, εξηγείται στη σελίδα λήψης: https://www.mywot.com/en/download

Αν τώρα πάτε στη σελίδα που αντιστοιχεί στη ιστοσελίδα αυτή (https://www.mywot.com/en/scorecard/fulfixcomplex.com?utm_source=addon&utm_content=rw-viewsc), θα δείτε ότι πρόκειται για ένα ακόμα παράρτημα από ένα δίκτυο δεκάδων παρόμοιων ιστοσελίδων που έχει στήσει ένα μόνο πρόσωπο (ή μια ομάδα). Όλες αυτές οι σελίδες, που υπόσχονται καινούργια μαλλιά, απώλεια βάρους κ.λπ. είναι στο κόκκινο. Δηλαδή, με απλά λόγια, έχουν αξιολογηθεί από τους χρήστες ως απατεώνες και αναξιόπιστοι. Και κάτι επιπλέον: Έχουν κλειδώσει το "whois" (http://whois.domaintools.com/fulfixcomplex.com), ώστε να μην φαίνονται τα στοιχεία του ιδιοκτήτη. Αυτό, δεν είναι καθόλου θετικό, για κάποιον που είναι «καθαρός ουρανός».
Υπαρχει θεμα στο να φαει φολα δηλαδη καποιος
 

mpimpos

Member
ρε παιδια οκ κ η κουτση μαρια εχει καταλαβει οτι ειναι απατη,αυτο που με παραξενευει ειναι,το τι σας κανει να πιστευετε οτι εχει μεσα κ τα συστατικα που λεει...!μαλλον για νερο βρυσης το κοβω,αντε μην το παρακανω,παιζει κ εμφιαλωμενο.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
αποφασινα να μπαναρω χωρις πολλα πολλα οποιος με το καλημερα αρχιζει να πενευει το συγκεκριμενο


spyros21 είπε:
Καλησπερα σας..
Κανω χρηση του ful fix σχεδον 3 μηνες και σας γραφω για τα αποτελεσματα.
σε καμια περιπτωση δεν κανει τα θαυματουργα αποτελεσματα που λενε αλλα υπαρχη εμφανης διαφορα στην αραιωση οπως μου λενε οι φιλοι μου και η κοπελα μου.Βεβαια και εγω το βαζω 2 φορες την εβδομαδα και απο εδω και περα θα αρχισω να το βαζω 3.δεν ξερω αν ειναι μουφα το προιον αλλα σας λεω για εμενα.Πριν χρησιμοποιουσα το μποταφεξ και τα αποτελεσματα ηταν τελεια αλλα ο γιατρος μου ειχε πει οτι πρεπει να το βαζω πρωι βραδυ καθε μερα και για αυτο το σταματησα.μετα απο το στρατο οπου η αραιωση μεγαλωσε και αλλο χρησιμοποιω το ful fix.οποιος θελει να με ρωτησει κατι εδω ειμαστε..

εφυγες


και για να εξηγουμαι το γιατι.
γιατι οταν ανεφερα αυτο http://www.hairlossgr.com/forum/thread-9215-post-122570.html#pid122570
12 λεπτα πιο μετα ξεφυτρωσε αυτο http://www.hairlossgr.com/forum/thread-55-post-122571.html#pid122571
ενω μηνες πριν δεν υπηρχε καμια αναφορα.
υποψιαζομαι οτι μπαινουν πλασιεδες στο φορουμ
 

Briner

Active Member
Ίσως ο συγκεκριμένος χρήστης να μην είναι βαλτός, αλλά να ανήκει στην ομάδα αυτών που είναι υπερευαίσθητοι στην αυθυποβολή. Γιατί κακά τα ψέμματα, οι περισσότεροι από εμάς, αν όχι όλοι, κάποτε θα έχουμε συλλάβει τον εαυτό μας να θέλει να πιστέψει ότι «κάτι γίνεται», ότι «σαν να είδε κάποια τριχάκια», ή «σαν να πάχυνε η τρίχα», ή «σαν να πύκνωσε λίγο το μαλλί». Και δεν θέλει και πολύ να γίνει το «κακό», όταν ακούς και διαβάζεις κι από γύρω γύρω, παρόμοιες «εμπειρίες» (ψεύτικες ή αποτέλεσμα και πάλι της αυθυποβολής).

Πιθανότατα το σκεύασμα, να μην προκαλεί κάποια βλάβη. Δεν θέλω να πιστεύω ότι αυτοί που το διακινούν είναι τόσο κακόβουλοι. Θύματα ψάχνουν για να πουλήσουν αέρα κοπανιστό, με το σύνηθες δέλεαρ των «μαγικών» κι «εξωτικών» βοτάνων και των διάφορων επιστημονικών ονομασιών που μας ακούγονται πολύ «ψαγμένες».

Μάλλον αυτό που πρέπει να γίνει, είναι να δημιουργηθεί μια ειδική ενότητα στο φόρουμ για τέτοιου είδους εξόφθαλμες απάτες.

Υ.Γ.: Πάντως θα πρέπει να τους αναγνωρίσουμε και μια πρωτοτυπία... Εδώ δεν έχουν προσθέσει μαλλιά στο «μετά», αλλά έχουν αφαιρέσει μαλλιά από το «πριν». Μόνο που το Photoshop θέλει και μια στοιχειώδη ικανότητα. Παίζει και η άλλη περίπτωση βέβαια: Να έχουν αντιστρέψει το πριν και το μετά. Σε κάθε περίπτωση πάντως, αυτή η ασπρίλα στο κρανίο του φαλακρού, δεν φαίνεται φυσιολογική, αλλά καταδεικνύει περισσότερο, άπειρο χρήστη του Photoshop...

testimonials2.jpg
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Briner είπε:
Ίσως ο συγκεκριμένος χρήστης να μην είναι βαλτός, αλλά να ανήκει στην ομάδα αυτών που είναι υπερευαίσθητοι στην αυθυποβολή. Γιατί κακά τα ψέμματα, οι περισσότεροι από εμάς, αν όχι όλοι, κάποτε θα έχουμε συλλάβει τον εαυτό μας να θέλει να πιστέψει ότι «κάτι γίνεται», ότι «σαν να είδε κάποια τριχάκια», ή «σαν να πάχυνε η τρίχα», ή «σαν να πύκνωσε λίγο το μαλλί». Και δεν θέλει και πολύ να γίνει το «κακό», όταν ακούς και διαβάζεις κι από γύρω γύρω, παρόμοιες «εμπειρίες» (ψεύτικες ή αποτέλεσμα και πάλι της αυθυποβολής).

Πιθανότατα το σκεύασμα, να μην προκαλεί κάποια βλάβη. Δεν θέλω να πιστεύω ότι αυτοί που το διακινούν είναι τόσο κακόβουλοι. Θύματα ψάχνουν για να πουλήσουν αέρα κοπανιστό, με το σύνηθες δέλεαρ των «μαγικών» κι «εξωτικών» βοτάνων και των διάφορων επιστημονικών ονομασιών που μας ακούγονται πολύ «ψαγμένες».

Μάλλον αυτό που πρέπει να γίνει, είναι να δημιουργηθεί μια ειδική ενότητα στο φόρουμ για τέτοιου είδους εξόφθαλμες απάτες.
σαν σκευασμα απο την στιγμη που εχει αυτα που αναφερει δειχνει κατι να κανει.
τωρα για το αν τα εχει οντως αυτα,δεν θυμαμαι να υπηρξε σκευασμα που να μην εχει αυτα που αναφερει.
η ιδια υποψια υπηρχε στις αρχες του φορουμ για την kirkland η οποια αποδειχθηκε οτι εχει αυτα που αναφερει σε κατωτερη ποιοτητα.
εντελως πρηροφοριακα το fo ti καποια στιγμη θα παρει την 4η θεση στα growth.
τον εκανα lift ban για να μην ειμαι αδικος.για να μας απαντησει κιολας αν θελει
ακομα δεν εχω καταλαβει τι τιμη εχει.
αν το βρισκει καποιος με ασφαλεια
 

Briner

Active Member
Ας συνεχίσουμε το ξεσκέπασμα της απάτης...

Εδώ, βρίσκονται οι «μαρτυρίες» και οι φωτογραφίες με το «πριν» και το «μετά», από την αγγλόφωνη ιστοσελίδα: http://www.fulfixcomplex.com/global/testimonials.php

Κι εδώ, από την ελληνική έκδοση: http://www.fulfixcomplex.com/gr2POgHaIy/testimonials.php

Σε περίπτωση που δεν το καταλάβατε, με το Fulfix, εκτός από μαλλιά, βγάζεις και νέο όνομα και νέα εθνικότητα. Έτσι π.χ., η κυρία «Catherine Ryan», στην Ελλάδα γίνεται «Αγγελική Κούτρα», ενώ ο συμπαθής κύριος «Liam Thompson», ξαναβαπτίζεται σε «Γιάννης Παπαδόπoυλος».

Υ.Γ.: Τελικά, έχει πολύ πλάκα η αναζήτηση... Στη Γαλλία, τα ανωτέρω πρόσωπα, γίνονται «Laure Morel» και «Benoit Garcia» αντίστοιχα: http://www.fulfixcomplex.com/fr2tGuYbV/testimonials.php

Υ.Γ. 2: Είναι περιττό να ειπωθεί ότι οι «μαρτυρίες» είναι πιστές μεταφράσεις των αγγλόφωνων «μαρτυριών» και αλλάζουν μόνο τα ονόματα, αναλόγως το κράτος.
 

spyros21

New Member
Καλησπερα σας..
Εκανα ακουντ εδω μονο και μονο για να σας πω για τα αποτελεσματα του ful fix και γι αυτο το 1 ποστ.Δν ειμαι βαλτος οπως μερικοι ειπατε αλλα γραφω για τα αποτελεσματα.Εμενα τα μαλλια μ ειναι πυκνα εκτος απο τη κορυφη που εχω αραιωση και μετα το στρατο μπροστα αρχιζε αραιωση σιγα- σιγα.Λοιπον οταν ξεκινησα το ful fix μπροστα η αραιωση εξαφανιστηκε πισω που η αραιωση ηταν πιο μεγαλη εχει εμφανη αποτελεσματα.Δεν ξερω αν το ful fix ειναι απατη (που ευκολα μπορει να ειναι) ή οχι αλλα εγω λεω για εμενα και μονο.Και επειδη πολλα μελη απο πανω με ειρωνευτικαν οτι ειμαι βαλτος και αλλα τετοια δειτε φωτο μου στο φεις (s**** ko***** το ονομα μου)
Γενικα εχω πυκνα μαλλια και σε καμια περιπτωση δεν ειμαι βαλτος!!!
φιλικα παντα..
για οτι δηποτε ερωτησεις εδω ειμαστε


kapa είπε:
spyros21 είπε:
Καλησπερα σας..
Κανω χρηση του ful fix σχεδον 3 μηνες και σας γραφω για τα αποτελεσματα.
σε καμια περιπτωση δεν κανει τα θαυματουργα αποτελεσματα που λενε αλλα υπαρχη εμφανης διαφορα στην αραιωση οπως μου λενε οι φιλοι μου και η κοπελα μου.Βεβαια και εγω το βαζω 2 φορες την εβδομαδα και απο εδω και περα θα αρχισω να το βαζω 3.δεν ξερω αν ειναι μουφα το προιον αλλα σας λεω για εμενα.Πριν χρησιμοποιουσα το μποταφεξ και τα αποτελεσματα ηταν τελεια αλλα ο γιατρος μου ειχε πει οτι πρεπει να το βαζω πρωι βραδυ καθε μερα και για αυτο το σταματησα.μετα απο το στρατο οπου η αραιωση μεγαλωσε και αλλο χρησιμοποιω το ful fix.οποιος θελει να με ρωτησει κατι εδω ειμαστε..

ποσο κοστιζει το μουκαλακι?

38 ευρω το ενα φιλε μου..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
spyros21 είπε:
Καλησπερα σας..
Εκανα ακουντ εδω μονο και μονο για να σας πω για τα αποτελεσματα του ful fix και γι αυτο το 1 ποστ.Δν ειμαι βαλτος οπως μερικοι ειπατε αλλα γραφω για τα αποτελεσματα.Εμενα τα μαλλια μ ειναι πυκνα εκτος απο τη κορυφη που εχω αραιωση και μετα το στρατο μπροστα αρχιζε αραιωση σιγα- σιγα.Λοιπον οταν ξεκινησα το ful fix μπροστα η αραιωση εξαφανιστηκε πισω που η αραιωση ηταν πιο μεγαλη εχει εμφανη αποτελεσματα.Δεν ξερω αν το ful fix ειναι απατη (που ευκολα μπορει να ειναι) ή οχι αλλα εγω λεω για εμενα και μονο.Και επειδη πολλα μελη απο πανω με ειρωνευτικαν οτι ειμαι βαλτος και αλλα τετοια δειτε φωτο μου στο φεις (s**** ko***** το ονομα μου)
Γενικα εχω πυκνα μαλλια και σε καμια περιπτωση δεν ειμαι βαλτος!!!
φιλικα παντα..
για οτι δηποτε ερωτησεις εδω ειμαστε


kapa είπε:
spyros21 είπε:
Καλησπερα σας..
Κανω χρηση του ful fix σχεδον 3 μηνες και σας γραφω για τα αποτελεσματα.
σε καμια περιπτωση δεν κανει τα θαυματουργα αποτελεσματα που λενε αλλα υπαρχη εμφανης διαφορα στην αραιωση οπως μου λενε οι φιλοι μου και η κοπελα μου.Βεβαια και εγω το βαζω 2 φορες την εβδομαδα και απο εδω και περα θα αρχισω να το βαζω 3.δεν ξερω αν ειναι μουφα το προιον αλλα σας λεω για εμενα.Πριν χρησιμοποιουσα το μποταφεξ και τα αποτελεσματα ηταν τελεια αλλα ο γιατρος μου ειχε πει οτι πρεπει να το βαζω πρωι βραδυ καθε μερα και για αυτο το σταματησα.μετα απο το στρατο οπου η αραιωση μεγαλωσε και αλλο χρησιμοποιω το ful fix.οποιος θελει να με ρωτησει κατι εδω ειμαστε..

ποσο κοστιζει το μουκαλακι?

38 ευρω το ενα φιλε μου..


εγινε edit στο ονοματεπωνυμο σου.
χαιρομαι που μπηκες να απαντησεις.
προσωπικη μου γνωμη γι αυτο το προιον ειναι οτι ειναι ακριβο.
αν ειχε την τιμη της kirkland οπως και η λοσιον που χρησιμοποιω αυτην την στιγμη εγω ευχαριστως θα το χρησιμοποιουσα στους κροταφους παρεα με αλλα
 

spyros21

New Member
kapa είπε:
spyros21 είπε:
Καλησπερα σας..
Εκανα ακουντ εδω μονο και μονο για να σας πω για τα αποτελεσματα του ful fix και γι αυτο το 1 ποστ.Δν ειμαι βαλτος οπως μερικοι ειπατε αλλα γραφω για τα αποτελεσματα.Εμενα τα μαλλια μ ειναι πυκνα εκτος απο τη κορυφη που εχω αραιωση και μετα το στρατο μπροστα αρχιζε αραιωση σιγα- σιγα.Λοιπον οταν ξεκινησα το ful fix μπροστα η αραιωση εξαφανιστηκε πισω που η αραιωση ηταν πιο μεγαλη εχει εμφανη αποτελεσματα.Δεν ξερω αν το ful fix ειναι απατη (που ευκολα μπορει να ειναι) ή οχι αλλα εγω λεω για εμενα και μονο.Και επειδη πολλα μελη απο πανω με ειρωνευτικαν οτι ειμαι βαλτος και αλλα τετοια δειτε φωτο μου στο φεις (s**** ko***** το ονομα μου)
Γενικα εχω πυκνα μαλλια και σε καμια περιπτωση δεν ειμαι βαλτος!!!
φιλικα παντα..
για οτι δηποτε ερωτησεις εδω ειμαστε


kapa είπε:
spyros21 είπε:
Καλησπερα σας..
Κανω χρηση του ful fix σχεδον 3 μηνες και σας γραφω για τα αποτελεσματα.
σε καμια περιπτωση δεν κανει τα θαυματουργα αποτελεσματα που λενε αλλα υπαρχη εμφανης διαφορα στην αραιωση οπως μου λενε οι φιλοι μου και η κοπελα μου.Βεβαια και εγω το βαζω 2 φορες την εβδομαδα και απο εδω και περα θα αρχισω να το βαζω 3.δεν ξερω αν ειναι μουφα το προιον αλλα σας λεω για εμενα.Πριν χρησιμοποιουσα το μποταφεξ και τα αποτελεσματα ηταν τελεια αλλα ο γιατρος μου ειχε πει οτι πρεπει να το βαζω πρωι βραδυ καθε μερα και για αυτο το σταματησα.μετα απο το στρατο οπου η αραιωση μεγαλωσε και αλλο χρησιμοποιω το ful fix.οποιος θελει να με ρωτησει κατι εδω ειμαστε..

ποσο κοστιζει το μουκαλακι?

38 ευρω το ενα φιλε μου..


εγινε edit στο ονοματεπωνυμο σου.
χαιρομαι που μπηκες να απαντησεις.
προσωπικη μου γνωμη γι αυτο το προιον ειναι οτι ειναι ακριβο.
αν ειχε την τιμη της kirkland οπως και η λοσιον που χρησιμοποιω αυτην την στιγμη εγω ευχαριστως θα το χρησιμοποιουσα στους κροταφους παρεα με αλλα


Ειναι αρκετα ακριβο αλλα με εκανε και το παρρηγειλα το οτι το βαζω 2 φορες την εβδομαδα και ετσι μου κραταει πολυ (σε σχεση παντα με το μποταφεξ το συγκρινω γιατι μονο αυτα εχω χρησιμοποιησει και το μποταφεξ ηταν στα ιδια λεφτα και το εβαζα καθε μερα πρωι - βραδυ)
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
spyros21 είπε:
Ειναι αρκετα ακριβο αλλα με εκανε και το παρρηγειλα το οτι το βαζω 2 φορες την εβδομαδα και ετσι μου κραταει πολυ (σε σχεση παντα με το μποταφεξ το συγκρινω γιατι μονο αυτα εχω χρησιμοποιησει και το μποταφεξ ηταν στα ιδια λεφτα και το εβαζα καθε μερα πρωι - βραδυ)
εναλλακτικα αν θελεις να κανεις οικονομια,αυτο http://www.shenmin.com/Products_Topical.aspx
θα σου δωσει τα ιδια αποτελεσματα και ειναι και 4 φορες φθηνοτερο
 
καλησπερα παιδια, πηρα το fulfix ετσι απλα για δοκιμη, καθως ειμαι 23 ετων, και τα μαλλια πεφτουν βροχη, εχει ενα μηνα που το εφαρμοζω, καθε 2 μερες, με 15 ψεκαζμους, <μπολικο πραμα δηλαδη> δεν ειδα απολυτος καμια διαφορα, ετσι οπως πεφτανε, ετσι και πεφτουνε, τζαμπα τα 38 ευρο που εδωσα! θα σας, προτινα, το Priorin της bayer, κοστιζει γυρο στα 7,20 καπου εκει, χρησιμοποιηστε το αναλητικα οπως το περιγραφο και θα δειτε διαφορα 100%, εφαρμοστε το priorin και καντε μασαζ στα μαλλια σας, και αφηστε το για 15 λεπτα, καθε 2 μερες, θα ελατωση την τριχοπτωση μεσα σε 2 εβδομαδες, και μεσα σε ενα μηνα, θα καληψη ελαφρα τα κενα σημεια. δοκιμαζμενο! πολυ καλητερο απο το fulfix και ειναι και φτηνο. σορρυ για τα ορθογραφικα λαθη.
 

tsorbatzis

New Member
καλησπερα,
διαβαζω εδω και καιρο το φορουμ και αποφασισα να παραθεσω και εγω τις εμπειριες μου σε οτι αφορα θεραπειες κτλ ωστε να βοηθησω στο ελαχιστο οποιονδηποτε ομοιοπαθη..
Σε εμενα τα μαλλια μου αραιωσαν στον στρατο μονο στους κροταφους ομως(ηλικια 20 ετων).Στην κορυφη ημουν οκ.Tοτε πρωτοχρησιμοποιησα το Regaine για διαστημα 6 μηνων και βοηθηθηκα αρκετα.Επειτα δεν το ξαναχρησιμοποιησα.Σε ηλικια 24 ετων ειχα αρχισει να δοκιμαζω διαφορα σαμπουαν κτλ χωρις καμια διαφορα.Πηγα σε αρκετους δερματολογους και εβαλα διαφορες συνταγες τους στο κεφαλι μου...τελικα κατεληξα να χρησιμοποιω Axelan και Regaine μεχρι και σημερα στην ηλικια των 35.Να τονισω οτι αρχισα να χανω τα μαλια μου στην κορυφη στην ηλικα των 27.
Εχω δοκιμασει σχεδον οτι υπαρχει απο σαμπουαν και εχω καταληξει να χρησιμοποιω το vichy dercos.Το Regaine με βοηθαει αλλα μολις το διακοψω τα μαλλια μου αραιωνουν αρκετα ειδικα στη κορυφη.
Μετα απο τοσα χρονια βαζοντας αυτα τα χημικα στο κεφαλι μου αποφασισα να δοκιμασω το Fulfix μιας και δηλωνει ''φυτικο''.Διαβασα πολλα φορουμ σχετικα με αυτο.Ολοι μιλουσαν για απατη κτλ..Εγω εκρινα οτι το μονο που εχω να χασω ειναι 38€ και μερικα ακομη μαλλια μιας και ουτως η αλλως για καποιο διαστημα καθε χρονο σταματαω το Regaine για να κανει ενα διαλειμμα ο οργανισμος μου απο τα χημικα.
Οταν το πρωτοεφαρμοσα ειδα οτι εχει μυρωδια βοτανων και καμια σχεση με φαρμακο κτλ.Το βαζω στα μαλλια μου καθε μερα το βραδυ μετα το λουσιμο εδω και ενα μηνα..
Το 1ο θετικο ειναι οτι σιγουρα τα μαλλια μου δεν αραιωσαν περισσοτερο μιας και διαβασα οτι σε καποιους που το εβαλαν παρατηρηθηκε αραιωση.Σε καθε περιπτωση σταματωντας το Regaine θα αραιωναν ,κατι που ευτηχως δεν εγινε.
Επισης να πω οτι βλεπωντας με καποιοι φιλοι μετα απο καιρο μου ειπαν οτι το μαλλι μου πυκνωσε!Εγω βλεποντας τον εαυτο μου καθε μερα δε μπορεσα να διακρινω κατι τετοιο γιατι φανταζομαι η διαφορα θα ειναι τοσο μικρη καθημερινα που δεν μπορεις να την διακρινεις.Παντως κρατησα την γνωμη τους στα θετικα.
Στα αρνητικα ειναι το οτι σου λιπαινει το μαλλι και εγω ειχα ηδη λιπαρα μαλλια.
Παντως για το λογο του οτι δε βαζω κατι χημικο πλεον στο κεφαλι μου και κραταω τα μαλλια μου χωρις περαιτερω αραιωση (και μαλλον με λιγο βελτιωση αποτι μου ειπαν) ειναι κατι πολυ σημανικο για μενα ...
 

Parov

Member
καλησπερα,
διαβαζω εδω και καιρο το φορουμ και αποφασισα να παραθεσω και εγω τις εμπειριες μου σε οτι αφορα θεραπειες κτλ ωστε να βοηθησω στο ελαχιστο οποιονδηποτε ομοιοπαθη..
Σε εμενα τα μαλλια μου αραιωσαν στον στρατο μονο στους κροταφους ομως(ηλικια 20 ετων).Στην κορυφη ημουν οκ.Tοτε πρωτοχρησιμοποιησα το Regaine για διαστημα 6 μηνων και βοηθηθηκα αρκετα.Επειτα δεν το ξαναχρησιμοποιησα.Σε ηλικια 24 ετων ειχα αρχισει να δοκιμαζω διαφορα σαμπουαν κτλ χωρις καμια διαφορα.Πηγα σε αρκετους δερματολογους και εβαλα διαφορες συνταγες τους στο κεφαλι μου...τελικα κατεληξα να χρησιμοποιω Axelan και Regaine μεχρι και σημερα στην ηλικια των 35.Να τονισω οτι αρχισα να χανω τα μαλια μου στην κορυφη στην ηλικα των 27.
Εχω δοκιμασει σχεδον οτι υπαρχει απο σαμπουαν και εχω καταληξει να χρησιμοποιω το vichy dercos.Το Regaine με βοηθαει αλλα μολις το διακοψω τα μαλλια μου αραιωνουν αρκετα ειδικα στη κορυφη.
Μετα απο τοσα χρονια βαζοντας αυτα τα χημικα στο κεφαλι μου αποφασισα να δοκιμασω το Fulfix μιας και δηλωνει ''φυτικο''.Διαβασα πολλα φορουμ σχετικα με αυτο.Ολοι μιλουσαν για απατη κτλ..Εγω εκρινα οτι το μονο που εχω να χασω ειναι 38€ και μερικα ακομη μαλλια μιας και ουτως η αλλως για καποιο διαστημα καθε χρονο σταματαω το Regaine για να κανει ενα διαλειμμα ο οργανισμος μου απο τα χημικα.
Οταν το πρωτοεφαρμοσα ειδα οτι εχει μυρωδια βοτανων και καμια σχεση με φαρμακο κτλ.Το βαζω στα μαλλια μου καθε μερα το βραδυ μετα το λουσιμο εδω και ενα μηνα..
Το 1ο θετικο ειναι οτι σιγουρα τα μαλλια μου δεν αραιωσαν περισσοτερο μιας και διαβασα οτι σε καποιους που το εβαλαν παρατηρηθηκε αραιωση.Σε καθε περιπτωση σταματωντας το Regaine θα αραιωναν ,κατι που ευτηχως δεν εγινε.
Επισης να πω οτι βλεπωντας με καποιοι φιλοι μετα απο καιρο μου ειπαν οτι το μαλλι μου πυκνωσε!Εγω βλεποντας τον εαυτο μου καθε μερα δε μπορεσα να διακρινω κατι τετοιο γιατι φανταζομαι η διαφορα θα ειναι τοσο μικρη καθημερινα που δεν μπορεις να την διακρινεις.Παντως κρατησα την γνωμη τους στα θετικα.
Στα αρνητικα ειναι το οτι σου λιπαινει το μαλλι και εγω ειχα ηδη λιπαρα μαλλια.
Παντως για το λογο του οτι δε βαζω κατι χημικο πλεον στο κεφαλι μου και κραταω τα μαλλια μου χωρις περαιτερω αραιωση (και μαλλον με λιγο βελτιωση αποτι μου ειπαν) ειναι κατι πολυ σημανικο για μενα ...

Καλησπέρα φίλε, να σε ρωτήσω η minox πως σε κράτησε τόσα χρόνια? Είσαι ευχαριστημένος απο αποτελέσματα? Παρενέργειες?
 

tsorbatzis

New Member
τι να σου πω φιλε μου..με βοηθησε..παρενεργειες ειχα κατι σπυρακια στο κεφαλι μου συν οτι οταν σταματουσα εχανα τα μαλλια μου πολυ ευκολα γιαυτο πηγα και στο fulfix
 

next

New Member
Δεν είναι αυτό το γνήσιο fulfix το γνήσιο δεν έχει άσπρο χρώμα.
Επειδή είχα και εγώ το πρόβλημα της τριχόπτωσης και το έλυσα και προκειμένου να μην το αναφέρω εδώ και θεωρηθεί διαφήμιση όποιος θέλει μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου
 
Μπλουζα