FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO MEN 200 ml

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Donnie

Member
Η δερματολόγος με την οποία ακολουθώ Big3 εδώ και 2 μήνες μου πρότεινε το παραπάνω σαμπουάν. Το αγόρασα σήμερα από το Μπακάκο και έκανε με την έκπτωση 10 ευρώ. Ξέρει κανείς τίποτε; Εννοείται πως στο μέλλον θα σας αναφέρω τις εντυπώσεις μου.


http://www.frezyderm.com/Templates/ProductInside.asp?C=Maliwn&S=96&A=471
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ntia

New Member
Απ: FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO MEN 200 ml

Η μάσκα φαίνεται ενδιαφέρουσα. Μπήκα και στο site και είδα ότι απευθύνεται και στις γυναίκες και μάλιστα όχι μόνο για εποχιακή τριχόπτωση. Τα συστατικά δεν τα γνωρίζω θα ήθελα κι εγώ μια γνώμη... Πάντως η τιμή είναι πολύ καλή.
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO MEN 200 ml

διατίθεται σε όλα τα φαρμακεία;
πόσο συχνή χρήση;
τιμή;
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO MEN 200 ml

μεσα απο την σελιδα πρεπει να ειναι της εταιριας που το βγαζει το προιον http://www.frezyderm.com/Templates/ProductInside.asp?C=Maliwn&S=96&A=471

γραφει πως τα δραστικα συστατικα του ειναι τα εξης

Συνδυασμός :
Biotinoyl απο οσο καταλαβα και μπορεσα να βρω ειναι κατι που εχει σχεση με την πρωτεινη πολλα προιοντα εχουν σαν βαση ενισχυση της τριχας με διαφορα ειδη πρωτεινης (πιστευω μου ειναι πως κανουν μια μικρη δουλεια στο να δυναμωση η τριχα αλλα σαν αποτελεσμα κατα της τριχοπτωσης δεν κανουν κατι σημαντικο γνωμη μου παντα ετσι)

GHK, ειναι ενα πεπτιδιο που υπαρχει και στον οργανισμο μας οπου βοηθαει στην αναδιαμόρφωση των ιστών και την επουλωση των ιστων επισης αυξάνει την πρωτεϊνική σύνθεση του κολλαγόνου ακομη εχει αντιφλεγμονώδεις δράσεις και εξουδετέρωνει τις ελευθέρες ριζες

Apigenin, ουσια απομονωμένη κυριος από μαϊντανό και σέλινο, την χρησιμοποιουν και σε βαφες μαλλιων ακομη εχει και αντιφλεγμονώδεις δραση (κατι που βρηκα και με παραξενευσε ειναι οτι αυτη η ουσια χρησιμοποιειτε σε πολλες μελετες και ερευνες για τον καρκινο ερευνητικές μελέτες δείχνουν ότι μπορεί να μειώσει την οξειδωτική βλάβη του DNA) ασχετο βεβαια αυτο με το θεμα αλλα ας αναφερθει δεν ειναι κακο !!

DG4PO4. για αυτο ρε παιδια δυστωχως δεν μπορεσα να βρω κατι αν καποιος μπορεσει να βρει κατι σχετικο ας το κανει
 

Donnie

Member
Απ: FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO MEN 200 ml

Αν δεν κάνω λάθος η εταιρεία θεωρεί πως το συγκεκριμένο σαμπουάν είναι και growth stimulant. Στην πράξη, το χρησιμοποιώ όταν δε βάζω fungoral (2φορές) νιώθω πως καθαρίζει καλά τα μαλλιά μου. Το ίδιο καλό μου είχε φανεί και το ΒΙΟΚΑΡ. Σε κάθε περίπτωση σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO MEN 200 ml

ποια ειναι η τιμη του φιλε

σου ειπα οτι ηξερα απο εκει και περα δικη σου η αποφαση χαρηκα που βοηθησα
καλη συνεχεια με την θεραπεια σου ;) ;)
 

Donnie

Member
Απ: FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO MEN 200 ml

Όπως έγραψα και στο πρώτο μήνυμα το αγόρασα 10 ευρώ από τον Μπακάκο με μία μικρή έκπτωση. Ίσως να κάνει γύρω στα 11 ευρώ χωρίς την έκπτωση.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO MEN 200 ml

οπα συγνωμη εχεις δικια δεν προσεξα καλα στο 1 μηνυμα σου εγραφες την τιμη ;)
να σου πω πανω σε αυτο οκ καλη η τιμη του
απο κατι αλλες μαλ**** που υπαρχουν και κοστιχουν 50++ ευρω
αυτο με 10 ευρω μια χαρα ειναι σε σχεση τιμης /αποδοσης
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO MEN 200 ml

αυτό στην θέση π.χ του biotrin;
όσο για προμήθεια,ρωτάω δευτέρα και βλέπουμε...
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO MEN 200 ml

δεν πιστευω πως θα βοηθησει στην τριχοπτωση
αλλα αν ειναι τοσο φτηνο δοκιμασε το δεν χανεις τα λεφτα του ειναι πολυ λιγα

απλα για να διαπιστωσεις αν ενα προιον ειναι αποτελεσματικο δυσκολα θα μπορεις να το κανεις αν βαζεις και αλλα προιοντα ταυτοχρονα δεν θα ξερεις τι ακριβως σε βοηθαει πιο πολυ
 

Άκης

Administrator
Απ: FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO MEN 200 ml

panagiotisf είπε:
DG4PO4. για αυτο ρε παιδια δυστωχως δεν μπορεσα να βρω κατι αν καποιος μπορεσει να βρει κατι σχετικο ας το κανει
Έτσι όπως τα γράφουν και αυτοί, άντε να βρεις.
Πετάνε ένα "DFGDS" και σου λέει "πάθε πλάκα τώρα" με αυτά που έχει.

Το po4 είναι το φωσφορικό άλας. Το DG4PO4 κάτι παίζει με το πλάσμα, το DNA και κάτι τέτοιο, δεν μπόρεσα να βρω ακριβώς.

Τώρα το "Χρόνια και εποχική αντιδραστική τριχόπτωση" μήπως είναι ένα ακόμη προϊόν ενίσχυσης τρίχας;
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO MEN 200 ml

ευχαριστω ακη

βρε τους .....
καλα σιγα το συστατικο κιολας εγω τα θεωρω πεταμενα λεφτα για το προιον δεν μου γεμισε το ματι
τουλαχιστον ειναι φτηνο (παλι καλα)ρε ακη οχι σαν τα αλλα που ζηταν 50 ευρα
 

Άκης

Administrator
Απ: FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO MEN 200 ml

Πάντως είναι φτηνό.
Αυτήν την έρευνα που αναφέρουν, την είδε κανείς;
"Μελέτες:
Ανάπτυξη τρίχας 110 % ( μελέτη ex vivo )
"
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO MEN 200 ml

γι'αυτό ρώτησα αν αξίζει(κάποιος να το έχει δοκιμάσει)και σε περίπτωση που το πάρω,αν θα αντικαταστήσω το biotrin για καθημερινή χρήση;
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO MEN 200 ml

Admin είπε:
Πάντως είναι φτηνό.
Αυτήν την έρευνα που αναφέρουν, την είδε κανείς;
"Μελέτες:
Ανάπτυξη τρίχας 110 % ( μελέτη ex vivo )
"

θα κανω εναν παραλληλισμο

λοιπον καποια προιοντα-συμπληρωματα διατροφης για το bodybuilding ισχυριζονται οτι αυξανουν την δυναμη ως και 200%
πριν λιγο καιρο ηρθε για ενα σεμινάριο στην Λαρισα ο dorian πολλες φορες mr olympia
και τον ρωτησαν για αυτα τα συμπληρωματα και γελασε και ειπε μεσες ακρες ρε παιδια ειναι δυνατον... και λεει ας πουμε οτι εγω παιρνω 100 κιλα στον παγκο δηλαδη σε λιγες εβδομαδες η και μηνες αν παρω απο αυτο το προιον ειναι δυνατον να παρω στον παγκο 300 κιλα μετα
αυτα δεν γινονται ουτε με αναβολικα (λεω εγω)
και ειπε οτι τετοιοες εταιριες δυσφυμιζουν απο μονες τους τον εαυτο τους

για μενα ειναι απαραδεχτο και μονο που γραφουν κατι τετοιο

και λεω τωρα εδω ειναι δυνατον να εχεις αναπτυξη 110% μαλλια

απαντηστε μονοι σας
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO MEN 200 ml

ακόμη και 50% να'ναι,δεν αξίζει τον κόπο;
-τόσα και τόσα έχουμε δοκιμάσει...
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO MEN 200 ml

βρε φιλε μου οχι 50% ουτε 5% δεν θα ειναι τουλαχιστον ετσι πιστευω

κατι αλλο δεν εχω να πω
παρα οποιος θελει ας το δοκιμασει
εγω την γνωμη μου λεω και οποιος θελει την ασπαζεται

κοιτα για να δεις αν δουλευει κατι δεν γινετε να το παρεις για ενα μηνα και να πεις οχι δεν ειναι καλο ακομη και αυτο αν θες να το δοκιμασεις θα πρεπει να το βαλεις πολυ καιρο 3μηνο και πανω για να δεις αν σου κανει δουλεια

εμενα δεν με επεισαν αυτα που εχει μεσα για συστατικα

και δεν εχω σκοπο να χασω τον καιρο μου με αυτο ειτε εχει 10 ευρω ειτει 50
οποιος θελει ας το δοκιμασει αλλα οπως ειπα για να μας πει ολοκληρωμενη αποψη πρεπει να το βαλει 3μηνο και πανω
αυτα

καλη συνεχεια
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα