folligen

tasos33

Well-Known Member
Παιδια το folligen μπορει να χρησιμοποιηθει μαζι με minox αφρο με διαφορα ας πουμε 10 λεπτων καθε βραδυ(1 φορα την ημερα χρησιμοποιω). Θα δωσει καλυτερα αποτελεσματα απο regain σκετο...? @tasos33 @kapa[/QUOTEμπορείς να το βαλεις ,αν μπορεί να δώσει καλύτερα η όχι αποτελεσματα θα το δειξει η πράξη.Κάθε οργανισμός αντιδρά διαφορετικά
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

MariosOik

Active Member
Η τριχοπτωση που συνεχιζεται εναν μηνα μετα με το regain δεν πρεπει ομως να με προβληματισει? Φευγουν 20-25 τριχες με την εφαρμογη της λοσιον το πρωι...! Το folligen επηρεαζει την επηρεαζει?
 

cool11

Well-Known Member
Μετρημενοι sellers στα δακτυλα του ενος χεριου,
και μονο απο Αμερική....
οι sellers του folligen...
Ολοκληρος πλανητης, και να το πουλανε 2-3 μονο, τουλαχιστον στο ebay που κοιταζω και εχω παραγγειλει κιολας κατα το παρελθον...
 

cool11

Well-Known Member
Ενημερωσα εναν αμερικανο seller που πουλαει folligen αυτο τον καιρο στο ebay,
για το τι παιζει με τα τελωνεία μας,
σε σχεση με το παρελθον που δεν ειχαμε τετοια προβληματα....
Φυσικα, δεν γνωριζε κατι, και με ρωτησε να του πω αν υπαρχει καποιος τροπος αποστολης που να μην περιλαμβανει τελωνειο,
αλλα δεν ειχα κατι ειδικο να του προτεινω...
Του ειπα για ευρωπαικες αποθηκες, και τριγωνικες αποστολες, αλλα και τι να λεει...
Αυτα τα προιοντα κιολας, δεν ειναι μαζικης αποστολης ωστε ο αλλος να καθισει να το ψαξει για το πως θα ενισχυσεις τις πωλησεις του στην ελλαδα ή ευρωπη, βρισκοντας τροπους αποφυγης τελωνειου...
Κατι θα πρεπει να γινει ομως, να βρεθει ενας τροπος....
 

cool11

Well-Known Member
Το παρατησατε ολοι το τοσο 'αξιολογο' folligen?
Ή πληρωνετε αγορα απο Αμερικη, με ενα 20-50ευρω καπελο τελωνειου;
 

cool11

Well-Known Member
Εγω το πηρα πριν ενα μηνα 28€ apo ebay με usps χωρις επιβαρυνση απο τελωνειο μαζι με μεταφορικα

H ατελεια ειναι 22 ευρω.
Μαλλον ρισκαρες και ησουν τυχερος.
Με προβληματιζει το θεμα, γιατι δεν θα αργησει ο καιρος που θα χρειαστω παραγγελια,
και ειναι κριμα και αδικο, για λιγα ευρω ανω των 22,
να φαω κανενα καπελο κερατιατικο.

Μου κανει εντυπωση που δεν πληρωσες τελωνειο.
 

cool11

Well-Known Member
Πως τα πατε με το folligen? Εχετε καταληξει σε συγκεκριμενη αποψη για την αποτελεσματικοτητα του;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

cool11

Well-Known Member
Απο που αγοραζετε; Μονο Αμερικη το πουλανε, και με τιμη 30 ευρω το μπουκαλι, οπως ξερετε, απο 22 ευρω και πανω ολα περνουν τελωνειο, οσα δεματα ερχονται απο χωρες εκτος ΕΕ.
 

cool11

Well-Known Member
Οταν βαζω το folligen, μετα απο καποιες ωρες, νιωθω κατι σαν εναν ελαφρυ πονο στο τριχωτο της κεφαλης.
Οχι ομως κατι ενοχλητικο. Απλα το νιωθω.
Βεβαια, οπως με ολα τα τοπικα, πριν την εφαρμογη, κανω βουρτισμα με βουρτσα, για καλυτερη απορροφηση.
Αραγε αυτο που νιωθω, σημαινει οτι κανει δουλεια;

Εγω πιστευω οτι ειναι τρομερο τοπικο, αλλα ομως ειπα να ρωτησω εδω για τον μικρο-σχεδον ανεπαισθητο πονο.
 

cool11

Well-Known Member
Αυτη η ενοχληση που περιεγραψα, εξακολουθει. Βεβαια, το περιεργο ειναι, οτι δεν το νιωθω παντα.
Αλλοτε βαζω folligen, και δεν νιωθω μετα καμια ενοχληση, κι αλλοτε η ενοχληση δεν φευγει, ισως ουτε και μετα το λουσιμο!
Περιεργο!

Μονο εγω βαζω folligen, και μονο εγω νιωθω αυτες τις περιστασιακες, αλλα αλλοτε και εντονοτερες, ενοχλησεις;
Να πω ακομη, οτι δεν βαζω folligen καθε μερα, αλλα μια φορα στις 3-5 μερες.
 

kamilopardali

New Member
Αυτη η ενοχληση που περιεγραψα, εξακολουθει. Βεβαια, το περιεργο ειναι, οτι δεν το νιωθω παντα.
Αλλοτε βαζω folligen, και δεν νιωθω μετα καμια ενοχληση, κι αλλοτε η ενοχληση δεν φευγει, ισως ουτε και μετα το λουσιμο!
Περιεργο!

Μονο εγω βαζω folligen, και μονο εγω νιωθω αυτες τις περιστασιακες, αλλα αλλοτε και εντονοτερες, ενοχλησεις;
Να πω ακομη, οτι δεν βαζω folligen καθε μερα, αλλα μια φορα στις 3-5 μερες.
φιλε μου εγω βαζω kirkland και εχω ψιλοφαγουρα στο σημειο που βαζω..εσυ πριν την foligain εβαζες αλλη μινοξιδιλη? και ειδες καμια διαφορα με την foligain? λαθος μου φιλε τωρα ειδα οτι ειναι διαφορετικο πραμα η foligain απο το foligen.. τι ειναι το φολιγεν ακριβως ? δεν ειναι μινοξιδιλη?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
φιλε μου εγω βαζω kirkland και εχω ψιλοφαγουρα στο σημειο που βαζω..εσυ πριν την foligain εβαζες αλλη μινοξιδιλη? και ειδες καμια διαφορα με την foligain? λαθος μου φιλε τωρα ειδα οτι ειναι διαφορετικο πραμα η foligain απο το foligen.. τι ειναι το φολιγεν ακριβως ? δεν ειναι μινοξιδιλη?
ειναι πεπτιδια χαλκου.δεν ειναι μινοξιδιλη.σαν απόδοση θα ελεγα εχει την μιση δυναμη της μινοξιδιλης
 

kamilopardali

New Member
ειναι πεπτιδια χαλκου.δεν ειναι μινοξιδιλη.σαν απόδοση θα ελεγα εχει την μιση δυναμη της μινοξιδιλης
Ευχαριστω. Ο συνδιασμος τους πιστευεις θα μπορουσε να επιφερει πολυ καλυτερα αποτελεσματα απο οτι σκετη μινο?
 

kamilopardali

New Member
θα μπορουσες φιλε μου να με παραπεμψεις σε καποιο προιον foligen? επισης μπορω να χρησιμοποιω 2 φορες τη μερα μινοξιδιλη και επιπλεον μια φορα την ημερα foligen?
 
Τελευταία επεξεργασία:

kapa

Μέλος του προσωπικού
θα μπορουσες φιλε μου να με παραπεμψεις σε καποιο προιον foligen? επισης μπορω να χρησιμοποιω 2 φορες τη μερα μινοξιδιλη και επιπλεον μια φορα την ημερα foligen?
δεν ξερω μαγαζια που το πουλανε περασαν χρονια που το χρησιμοποιουσα και αλαξαν πολλα με τα τελωνεια απο τοτε.μπορεις να κανεις ολους τους συνδιασμους και ταυτοχρονη χρηση με την μινοξιδιλη
 
Μπλουζα