Follicept

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pithikas

Well-Known Member
το έχουν αναφέρει στο follicept και έχει απαντήσει ο μάστορας ότι η ένεση δε παει να πει ότι θα βρεί ''στόχο''...αυτοί υποτίθεται κατασκεύσαν όχημα με συγκεκριμένο ''δρομολόγιο'' και ''προορισμό''.Εννοείται το γράφω μπακαλίστικα,δεν έχω ιδέα τι έφτιαξαν ή τι νομίζουν ότι έφτιαξαν.
Xαζομαρες.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Από τα πιο απλά πράγματα φαίνεται πόσο κάποιοι δεν θέλουν να βρεθεί λύση για την τριχόπτωση. Έχω διαγράψει τους λογαριασμούς μου και στα 3 φόρουμ του εξωτερικού γιατί όλοι τους είναι το ίδιο ξεφτίλες.

Για άλλη μια φορά αξίζουν συγχαρητήρια, τουλάχιστον μέχρι τώρα, στη διαχείριση του δικού μας site.
αυτο γινεται επειδη στα ξενα φορουμς η δειχειρηση τα εχει κανει πλακακια με εταιρειες και γιατρους και βγαζουν μεροκαματο απο αυτο.
η διαφορα σε αυτο το φορουμ με τα ξενα ειναι οτι η συνεισφορα μας στο φορουμ ειναι εθελοντικη και εχουμε ολοι την δουλεια μας εκτος.
ποτε κανενας δειαχειριστης εδω δεν ειχε παρε δωσε,εχω παρακολουθησει ολο το φορουμ απο την εναρξη του 2008.ασχετο το ποτε εφτιαξα τον λογαριασμο.
εγω σταματησα να τα παρακολουθω,περιμενω απο εδω να μαθω τα νεα στο τι γινεται.
και φυσικα ελπιζω να βγει κατι καλο σε καλη τιμη και προπαντων να μην χανει σε αποδοση σαν την μινοξ.
εχουμε και μια αλωπεκια να θρεψουμε:rolleyes:
τις εταιρειες κολοσσους δεν μπαινω στον κοπο να τις σχολιασω.
ειμαστε μαζι στον αγωνα.
 

Allokotos

New Member
Γενικά πάντως από τα λίγα που έχω διαβάσει καταλαβαίνω ότι το μεγάλο τους όπλο είναι το "όχημα" που έχουν δημιουργήσει.
Οπότε πέρα απο το IGF-1 δεν θα μπορούσαν να το χρησιμοποιήσουν και με άλλες ουσίες;
 

lmg 7

Active Member
οσο το γυροφερνουν,λενε πως εκει καταληγουν.....οτι δηλαδη to igf-1 ειναι αυτο που λογικα θα εχει αποτελεσματα....παντως για να παρεις φινα κτλπ χρειαζεται εγκριση απο merck
 

istorias

Chalandri

Χθεσινή ενημέρωση. Πέρασε περίπου μια εβδομάδα. Δεν παρατηρήθηκε κάποιο αποτέλεσμα, αλλά ούτε και κάποιο shedding ή ερεθισμός στους δοκιμαστές. Το επόμενο βίντεο θα είναι μάλλον την ερχόμενη Τρίτη.
 

pithikas

Well-Known Member
Αν και δε νομιζω να δουλεψει αυτο που εφτιαξαν, μου κανει εντυπωση το οτι δειχνουν να μη καταλαβαινουν το ποσο πολυ θα ξεφτιλιστουν αν αποτυχουν.
Η το εχουν δοκιμασει και ειναι σιγουροι για την αποτελεσματικοτητα του η πανε για την αρπαχτη και τελος η ακομα μπορει να θελουνε να διαφημιστουν ασχετως της κακης δημοσιοτητας.
Μακαρι να δουλεψει και να ειναι καλυτερο της μινοξιδιλης αλλα ολο το προμοσιον μυριζει snake oil.
 
Αν και δε νομιζω να δουλεψει αυτο που εφτιαξαν, μου κανει εντυπωση το οτι δειχνουν να μη καταλαβαινουν το ποσο πολυ θα ξεφτιλιστουν αν αποτυχουν.
Η το εχουν δοκιμασει και ειναι σιγουροι για την αποτελεσματικοτητα του η πανε για την αρπαχτη και τελος η ακομα μπορει να θελουνε να διαφημιστουν ασχετως της κακης δημοσιοτητας.
Μακαρι να δουλεψει και να ειναι καλυτερο της μινοξιδιλης αλλα ολο το προμοσιον μυριζει snake oil.
αραξε man.Οπως ειπες μια βδομαδα πέρασε,,,σκέψου απλα οτι η minox θελει μηνα+ για να δωσει κατι.....οποτε υπομονη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mimis giova

Active Member
δεν πιστευω οτι θα δουλεψει..αλλα ενταξει κ σε μια βδομαδα αν υπηρχε κοινητικοτητα θα μιλουσαμε για θαυμα..θα δειξει σε λιγο καιρο.υπομονη. .!!!το μονο καλο ειναι οτι η τυπαδες ενημερονουν με βιντεο κ καθε βδομαδα..τους παραδεχομαι..
 

pithikas

Well-Known Member
αραξε man.Οπως ειπες μια βδομαδα πέρασε,,,σκέψου απλα οτι η minox θελει μηνα+ για να δωσει κατι.....οποτε υπομονη.
:) Δεν ανεφερα εγω εβδομαδα. Αυτοι εχουν πει οτι σε 12 μερες περιμενουν να δουν αποτελεσμα.
Αλλη μια υπερβολη που εχουν πει.
 

istorias

Chalandri
Λοιπόν παιδιά λίγη υπομονή. Κρατάμε μικρό καλάθι και περιμένουμε 2-3 μήνες. Εδώ τόσοι λένε για 5ετίες 2 μήνες δεν είναι τίποτα. Το πολύ μέχρι τον σεπτέμβριο θα ξέρουμε εάν πρόκειται για φιδέλαιο.
 

poseidonas77

Well-Known Member
κατι καλο λενε οτι ειδανε αλλα δεν ειναι σιγουροι
καποιος που ξερει καλα αγγλικα ας μας διαφωτισει
 

lmg 7

Active Member
υποτιθεται οτι 2 στους 5 ειδαν ψιλοπραγματα,ο ντεβον ο ιδιος παντως δεν εχει δει κατι αξιοσημειωτο και επιμενει πως θελει χρονο ακομα
 

istorias

Chalandri
Προς το παρόν λένε ότι δεν είναι 100% σίγουροι εάν δουλεύει καθώς είναι νωρίς. Τα subject 2 και 5 ανέφεραν ότι μάλλον παρατήρησαν μια ανεπαίσθητη αλλαγή προς το καλό. Υπομονή. Τουλάχιστον είναι ειλικρινείς και μου έχουν δώσει την εντύπωση ότι εάν δε δουλεύει δε θα το βγάλουν στην αγορά.

Επίσης είπε στα σχόλια ότι σε λίγες εβδομάδες θα κάνουν trihoscan για να είναι σίγουροι για το εάν βγήκαν τρίχες και εάν άλλαξε το πάχος της τρίχας.
 
Μπλουζα