Flosk, fut+fue, 3200+460 grafts, 8-9/8/2011

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μεγαλη μορφη ησουν και συ....εγω ειχα 8 σκουλαρικια αυτια και φρυδι.ασε....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flosk

Well-Known Member
Ευχαριστω ρε παικτη, και στα δικα σου!!!
Και γω 8 τρυπες ειχα, χαχαχα.η μια φρυδι και μενα.
Και τωρα σοβαρος οικογενειαρχης.. Αλλαζουν οι καιροι
 

tasos33

Well-Known Member
Καλά ρε σεις με τοσα σκουλαρικια πως την παλευαται?ευτυχώς που τα βγαλατε γιατι στο αεροδρόμια για Κύπρο θα έπεφτε πόρτα,θα βαραγε το μηχάνημα σαν τον φουστη, φλοσκ να σου ζησει άντε κ χαζομπαμπας, το crown πως παει δε τι μήνα είσαι?
 

Flosk

Well-Known Member
Τασο μιλαμε για 15 χρονια πριν. Εγω δεν τα φοραγα και ολα ταυτοχρονα γιατι ηταν πολλα αλλα εβαζα-εβγαζα συνεχεια τοτε θυμαμαι. Δεν ειχα κ με τι να ασχοληθω.. Χαχαχα.
Ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!!
Το crown ειναι αρκετα καλα απο φυτρωση νομιζω. Ενταξει δεν περιμενα κ θαυματα εκει πισω αλλα δεν στρωνει με τπτ το μαλλι και εκνευριζομαι. Πεταει πολυ ρε παιδι μου, τα κανω ολα στο πλαι και τα μαλλια στο crown ειναι καρφακια. Ελπιζω απο δω και περα να στρωσουν. Τεταρτη εχω ραντεβου με Φιουρη κ γω μετα απο 11 μηνες για διαγνωση. Θα σας πω νεοτερα. Πρεπει να ανεβασω και μια φωτο στο αλλο νημα. Ισως αυριο..
 

nostimos

New Member
Συμφωνώ με κουμπάρο. Βοηθάει πολύ η τρίχα του φίλου. Κατά τα άλλα είναι καλή η δουλειά. Καλη συνέχεια
 

mikegad

Well-Known Member
Flosk να σου ζησει η κορουλα φιλε...αυτα ειναι τα σημαντικα.
Η δουλεια αψογη.
Nostimos με 2-3 μηνυματα σου εχουν καταλαβει ολοι απο που μας ηρθες...κοψτο γιατι μαλλον μονο κακο θα κανεις στην κλινικη σου
 

tasos33

Well-Known Member
Απο που ήρθε ρε παιδιά το παλληκάρι,νομιζω είναι απο erdogan επειδή χτύπησε τον cvial πρωτα, όσο παει γίνεται και πιο ενδιαφέρον το φορουμακι μας, aeratos με εξεπληξες ρε συ μονο μια γραμμή σχόλιο,είσαι καλά τι σου συμβαίνει?
 

geok

Member
Ωραίο αποτέλεσμα, επίσης δείχνει καλύτερα με τα μαλλιά επάνω.
Συνήθως στρώνουν αρκετά μετά την μμ νομίζω στην πορεία & δεν είναι καρφάκια.
Να σου ζήσει η κόρη .
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Απο που ήρθε ρε παιδιά το παλληκάρι,νομιζω είναι απο erdogan επειδή χτύπησε τον cvial πρωτα, όσο παει γίνεται και πιο ενδιαφέρον το φορουμακι μας, aeratos με εξεπληξες ρε συ μονο μια γραμμή σχόλιο,είσαι καλά τι σου συμβαίνει?

οχι τασο απο χθες τον παρακολουθω τον νοστιμο.....πρωτα εγραψε στον taz μετα flosk μετα akhhells και τωρα cvial.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flosk

Well-Known Member
Ευχαριστω Mikegad, οντως αυτα ειναι τα σημαντικα. Βγαλαμε μαλλια βεβαια κ καναμε μπακα αλλα δεν γ....ται. χαχαχαχα
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ωραιος εισαι φλοσκ να χαιρεσαι το μαλλι σου και την οικογενεια σου. Εγω χαιρομαι γιατι βλεπω παιδια που εκαναν μμ πριν χρονια και το μαλλι τους κραταει. Παω για βουτια και τα λεμε.
 

Flosk

Well-Known Member
Εγω εκανα μια βουτια στον ιδρωτα μολις.. Πολυ ζεστη ρε συ. Ποπο..
Ευχαριστω για τα καλα σου λογια Δημητρη.
 

giodion

Member
Flosk επειδη ενδιαφερομαι κι εγω να κανω μμ και με ενδιαφερει αρκετα η εικονα μετα απο την παροδο καποιων ετων... γι αυτο θελω να μαθω απο εσενα, πως νιωθεις την πυκνοτητα των μαλλιων σου? Ειναι θεωρεις οπως και πριν 3 χρονια?
 

giodion

Member
Ευχαριστω νασαι καλα μου δινεις θαρρος, σε ρωτησα απλα γιατι δεν μπορω να δω τις φωτο σου.
 

Flosk

Well-Known Member
image.jpeg
 
Μπλουζα