Flosk, fut+fue, 3200+460 grafts, 8-9/8/2011

gkast

Active Member
Πέρνεις μια πετσέτα ρίχνεις white spirite και ξεκινάς μαζας στο κεφάλι .....(προσοχή:) απαλές κινήσεις)
θα γίνεις κουφέτο......;);)o_O
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gkast

Active Member
Nεύτης και συγκεκριμένα θα το βρέιτε στα χρωματοπωλέια..... ...καλά ρε δεν έχεται βάψει ποτέ!:confused:o_O ..διαλιτικό
 

tasos33

Well-Known Member
χαχαχα ετσιιι....θυμηθηκα καποιο μελος τωρα που εβαζε τοπικ κ ειχε να πλυνει το κεφαλι του δυο μηνες κ οταν λουστηκε δεν εφευγε με τιποτα.....
 

Bouklas

Well-Known Member
Nεύτης και συγκεκριμένα θα το βρέιτε στα χρωματοπωλέια..... ...καλά ρε δεν έχεται βάψει ποτέ!:confused:o_O ..διαλιτικό
White spirit ποιότητα! :D

Καλή επιτυχία Flosk, είσαι που είσαι ένα επιτυχημένο αποτέλεσμα χωρίς θεραπειες άντε με το καλο να ξεμπερδεύεις και με την υπόλοιπη περιοχή.
 

Flosk

Well-Known Member
Σε ευχαριστω πολυ ρε Boukla.Μεγαλος αγωνας οι μμ.. Αληθεια με τη δικη σου περιπτωση τι γινεται; Εχουμε καμια εξελιξη;
 

Bouklas

Well-Known Member
Σε ευχαριστω πολυ ρε Boukla.Μεγαλος αγωνας οι μμ.. Αληθεια με τη δικη σου περιπτωση τι γινεται; Εχουμε καμια εξελιξη;

Έτσι, μεγάλος αγώνας.

Όσο για μένα, λίγο πριν τον 15γουστο θα πάω Kύπρο να κάνω εξετάσεις και μάλλον να ξεκινήσω την θεραπεία που μου είπε. Δεν ξέρω που θα βγει όλο αυτό και πως θα εξελιχθεί, εύχομαι για το καλύτερο. Όπως και να έχει θα ενημερώνω κανονικά το forum, με τα οποια θετικά και τα οποια αρνητικά.
 

Flosk

Well-Known Member
image.jpeg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flosk

Well-Known Member
Hairline 3μιση χρονια μετα. Ο λογος που ανεβαζω αυτες τις φωτο ειναι κυριως γιατι εχω αφησει τα μαλλια πιο μακρυα λογω του οτι εχω πλεον και μαλλακια στο crown και δεν με τρομαζει το look μακρυα μαλλια με μπιφτεκι. Τα εχω και προς τα πανω ενω τοσα χρονια τα ειχα κατω.ΕΠΙΣΗΣ ο φωτισμος ειναι οτι πρεπει για να ανδειξει το αποτελεσμα και να μην περναει φως αναμεσα. Τα συμπερασματα δικα σας..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Που εισαι φιλε φλοσκ χαθηκες!!!
Ραστα θα τα κανεις για το καλοκαιρι?
 

Flosk

Well-Known Member
Χαθηκα γιατι ειχα καποια θεματα και θα ειμαι γενικα χαμενος γιατι γεννηθηκε και η κορη μου πριν λιγο καιρο και πλεον με 2 παιδια δεν προλαβαινω αδελφε.
Επειδη ανεφερες τα ραστα ανεβαζω φωτο προ 15ετιας με ραστα και επεξεργασμενο προσωπο φυσικα για να δειτε περασμενα μεγαλεια.
 

Συνημμένα

  • image.jpeg
    image.jpeg
    99.4 KB · Προβολές: 373
Μπλουζα