Flosk, fue, 1557 grafts (crown), 10/8/2015

Flosk

Well-Known Member
image.png
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flosk

Well-Known Member
Αναλογως το χτενισμα μπορει να φαινεται λιγο, περισσοτερο ή και καθολου το κενο. Overall ειμαι ευχαριστημενος απο το πως πηγαμε ενα χρονο μετα. Δυστυχως hairline και crown το μαλλι ειναι βουρτσα και ενδιαμεσα επειδη ειναι αδυναμα τα μαλλακια πολλες φορες με την υγρασια φαινεται πατικωμενο το ενδιαμεσο και αφανα τα μπρος-πισω. Δεν ειναι κατι φοβερο απλα το αναφερω.
 

leas

Well-Known Member
ααα ρε φλόσκ πια είσαι αφάνας., μια χαρούλα.,να είσαι καλα και να μην ξαναχρειαστείς τίποτα ελπίζω..
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ωραιος flosk. Πολυ κατσαρο το μαλλι ε; καλο στοιχειο για την καλυψη που θελουμε. Ποσο χρονων εισαι αν επιτρεπεται; ελαχιστες ασπρες τριχες εχεις.
 

nikolakis

Well-Known Member
Μπράβο flosk πολυ καλα, λογικά εκτός απο το μαλλι σου πλέον πρέπει να έχει ανεβεί κ η ψυχολογία σου. Καλή συνεχεια
 

koumparos

Well-Known Member
Ηθελες μερικα μοσχευματα ακομα να κλεισει εντελως το κενο.Δε πειραζει καλυτερα να εχεις αποθεμα για το μελον.
 

tasos33

Well-Known Member
Αυτό πιστεύω κ γω ,πως ήθελε γύρω στα 500 περιπου ακόμα,να μοιράσει στη γύρω περιοχή ,αλλά κ έτσι βέβαια πήγε πολύ καλα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris40

Active Member
Καλημέρα Flosk και από εμένα. Νομίζω ότι πλέον είσαι ΟΚ και δεν χρειάζεται να ασχοληθείς άλλο με μεταμοσχεύσεις. Αυτό το λίγο κενο που φαίνεται στις φωτογραφίες είμαι σίγουρος πως στην καθημερινότητα δεν το παρατηρεί κανένας. Έγινε καλη δουλειά στο κεφάλι σου απο την κλινική και πιστεύω οτι το αποτέλεσμα δικαιωσε τον χρονο και τα χρήματα που ξοδεψες.
 

Flosk

Well-Known Member
Οπως τα λες Δημητρη. Θα ασχοληθω ξανα αναποφευκτα ομως γιατι προβλεπεται να χασω και αλλα, απλα ελπιζω πως για 5 χρονακια ακομα δεν θα το εχω πολυ αγχος..
 

aeratos28

Just aeratos
είσαι πολύ καλός flosk.!μην σκέφτεσαι καν ότι αν εβαζες αλλά 500 grafts θα ήταν καλύτερα κτλ..μία χαρά είσαι φίλε..αυτό το λίγο που λες πίσω ,μόνο εσύ το ξέρεις,κάνεις δεν μπορεί να καταλάβει απολύτως τίποτα που θα σε δει έξω.!σωστός που σκέφτεσαι για το middle,μετά από χρονια ίσως να σε απασχολήσει ,αλλά ίσως να μην σε απασχολήσει και καθόλου..κράτα την καβατζουλα σου ΑΝ χρειαστεί για μετά από 5+ χρόνια και περνα καλά τώρα ανεμελος με το δυνατό μαλλάκι που έχεις.!;)
 

nikolakis

Well-Known Member
Μια χαρά εισαι τέλεια. Βγάλε πια απο το καθημερινό άγχος τη λέξη μαλλιά. Τέλος τωρα πια κάνε αλλου φοκους, εισαι μπομπα.
 
Μπλουζα