Firecaptain, fue, 2665 grafts, 17-18/10/16

firecaptain

Active Member
Και μία μπροστινή μόλις τώρα. Μπαίνω με το τηλέφωνο στο μπάνιο και η σύζυγος στραβοκοιτα [emoji23]
b7f1cadf81947dc4d500e0e2620a6e56.jpg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

hijikos

Active Member
Firecaptain εγω στο ειχα πει εξ αρχης οτι το αποτελεσμα θα ειναι πολυ καλο! Πολυ κάλη δουλεια και ακομα εχεις αρκετο δρομο μπροστα σου!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Λιγο πιο μακρινη να ηταν ακομη καλυτερα.Κανει και λιγο κοντραστ και το κολακευει περισσοτερο το αποτελεσμα αλλα οτι και να λεμε ειναι καλο.
Στα λεω αυτα γιατι με μαλωνουν τα φιλαρακια απτην απεναντι οχθη.
 

firecaptain

Active Member
Λιγο πιο μακρινη να ηταν ακομη καλυτερα.Κανει και λιγο κοντραστ και το κολακευει περισσοτερο το αποτελεσμα αλλα οτι και να λεμε ειναι καλο.
Στα λεω αυτα γιατι με μαλωνουν τα φιλαρακια απτην απεναντι οχθη.
Εννοείται ότι σε διαφορετικές γωνίες θα είναι και διαφορετική η όψη. Όταν βγάζω το κράνος υπάρχει μία μικρή διαφορά με τα πίσω, όταν είναι φρεσκολουσμενα φαίνονται πολύ καλύτερα κλπ. Κάτω από τον ήλιο και ένας που δεν έχει πρόβλημα πχ ο γιος μου που είναι 13 σε κάποιες γωνίες ψιλοφαινεται δέρμα όπως επίσης και το μάκρος της τρίχας. Εάν ήταν σπαστη η τρίχα θα είχε και απείρως καλύτερη όψη.
Επίσης όλες οι φωτό που βάζω είναι με hdr.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τι ηκικια εισαι? Παντως με το νεο σου look πρεπει να σε κατεβασε χρονια η εμφανιση σου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

naruto

Well-Known Member
Eχεις απο οτι φαινετε και καλη τριχα firecaptaiν.Γενικα εχω παρατηρησει οτι η πλειοψηφια των μελαχρινων εχει καλη τριχα,μπορει να κανω και λαθος βεβαια.Αλιμονο σε μας τους καστανομαληδες-λεπτοτριχιδες.

Λογικα οταν με το καλο ολοκληρωθει η φυτρωση θα εχεις ξεμπερδεψει μια και καλη με το θεμα μαλλια.Να το χαρεις φιλε μου γιατι το αξιζεις
 

firecaptain

Active Member
Eχεις απο οτι φαινετε και καλη τριχα firecaptaiν.Γενικα εχω παρατηρησει οτι η πλειοψηφια των μελαχρινων εχει καλη τριχα,μπορει να κανω και λαθος βεβαια.Αλιμονο σε μας τους καστανομαληδες-λεπτοτριχιδες.

Λογικα οταν με το καλο ολοκληρωθει η φυτρωση θα εχεις ξεμπερδεψει μια και καλη με το θεμα μαλλια.Να το χαρεις φιλε μου γιατι το αξιζεις

Ναι, έχω καλή τρίχα, έχω πάρει από το σόι την μάνας την ποιότητα της τρίχας και το πατερν του πατέρα μου. Ευχαριστώ για τις ευχές σου!

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Μπλουζα