Fiat cinquecento

makakas

Member
Παιδια μια ερωτηση σχετικα με Τουτού διοτη ειμαι παντελως ασχετος,αγορασα ενα
Fiat Cinquecento και ο τυπος εχει βγαλει την MAMA εξατμιση και εχει βαλει μια τεραστια απο honda,εκτως απο το τρελο θορυβο που κανει υπαρχει περιπτωση να καιει και περισσοτερο?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Veron

Well-Known Member
Παιδια μια ερωτηση σχετικα με Τουτού διοτη ειμαι παντελως ασχετος,αγορασα ενα
Fiat Cinquecento και ο τυπος εχει βγαλει την MAMA εξατμιση και εχει βαλει μια τεραστια απο honda,εκτως απο το τρελο θορυβο που κανει υπαρχει περιπτωση να καιει και περισσοτερο?

Αυτα τα ρωτας πριν το αγορασεις!
 

tasos33

Well-Known Member
Αν σου καίει πολύ ρίξε λίγο μινοξιδιλη στο ντεπόζιτο κ τρία χαπάκια φινας στα λάδια μέσα.

Για τον θόρυβο ωτοασπίδες.

Ps. Σε περίπτωση που δεις να φυτρώνουν τριχες στην οροφή μην αγχωθείς, είναι φυσικό.
 

Tsek

Well-Known Member
Αν σου καίει πολύ βενζίνη το ceicento το τελευταίο που φταίει είναι η εξάτμιση.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ρε παιδια σορρυ που επεμβενω αλλα του την λετε του παιδιου κ ειρωνεύεστε οταν υπαρχει νημα εδω που τρεχει για μύτες κ μουσικά όργανα ..... εκτος αν εχει σχεση η ρινοπλαστικη κ το βιολί με την εμφύτευση ...
 

tasos33

Well-Known Member
Ρε παιδια σορρυ που επεμβενω αλλα του την λετε του παιδιου κ ειρωνεύεστε οταν υπαρχει νημα εδω που τρεχει για μύτες κ μουσικά όργανα ..... εκτος αν εχει σχεση η ρινοπλαστικη κ το βιολί με την εμφύτευση ...
Πλάκα κάνουμε, δεν ειρωνεομαστε
 

koumparos

Well-Known Member
Να του κάνεις φρεσκαρισμα στο σύστημα ψύξης!!!!ψυγείο θερμοστάτη κολάρα αντλία νερού Βάλτα καινούργια γιατί αυτά τα cinque καίνε φλάντζα για πλάκα.Και ήρεμα γιατί είναι ευαίσθητα σαν τα μωρά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Καινούργιο θα του στοιχίσει στο τέλος.


Να του κάνεις φρεσκαρισμα στο σύστημα ψύξης!!!!ψυγείο θερμοστάτη κολάρα αντλία νερού Βάλτα καινούργια γιατί αυτά τα cinque καίνε φλάντζα για πλάκα.Και ήρεμα γιατί είναι ευαίσθητα σαν τα μωρά.
 

koumparos

Well-Known Member
Ναι δυστυχώς πρέπει να του ρίξει κάποια χρηματα.Παλιο ιταλικό χωρίς συντήρηση και ανανέωση κάποιων περιφερειακών είναι πολύ κακος συνδυασμός.
 

mic6

Well-Known Member
Ρε παιδια σορρυ που επεμβενω αλλα του την λετε του παιδιου κ ειρωνεύεστε οταν υπαρχει νημα εδω που τρεχει για μύτες κ μουσικά όργανα ..... εκτος αν εχει σχεση η ρινοπλαστικη κ το βιολί με την εμφύτευση ...
Πλάκα κάνουμε καλέ!
 

dimitris50423

Well-Known Member
Εγω ειχα ρωτησει για συναγερμους πριν καιρο.. εφοσον το εβαλε στο σωστο θεμα το παιδι και οχι στις παρουσιασεις μεταμοσχευσεων ολα καλα. :)
 

makakas

Member
Τελικα η αντλια βενζινης το εχει το θεμα την εφτιαξε το μαστορι ειπε οσο κρατησει αλλιως,η μεταχιρισμενη η καινουργια (200 ευρω)γιατι πηγαινει μαζι με την βαση.dimitris50423 Θελω να βαλω και συναγερμο γιατι μεσα εχω ηχοσυστημα κοντα στο χιλιαρικο,ακριβοτερο και απο το αμαξι χαχαχα.Μηπως υπαρχει κινδυνος απο της μεγαλες ταχύτητες που αναπτύσει το αμαξι να φυγουν τα μοσχευματα?μηπως πρεπει να οδηγαω μονο με κλειστα τα παραθυρα?
 
Μπλουζα