Elmajiko, fue, 1814 grafts, 27-1-2014

Bouklas

Well-Known Member
elmajiko είπε:
Δε χάθηκα!!! Απλά δεν συμμετέχω πλέον ενεργά στο forum λόγω ανόητων προστριβών....
Οι ανόητες προστριβές σε κάνουν να μην θες να μας δείξεις την εξέλιξη σου?
Δεν μπορώ να καταλάβω τι σχέση έχει αυτό με τις φωτογραφίες που θα μας έδειχνες?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Συνφωνω με Boukla εαν θελουμε να βοηθησουμε καποιον αγνουμε τους κακοβουλους τους προσπερναμε και συνεχιζουμε αδιαφοροντας.
 

elmajiko

Member
Bouklas είπε:
elmajiko είπε:
Δε χάθηκα!!! Απλά δεν συμμετέχω πλέον ενεργά στο forum λόγω ανόητων προστριβών....
Οι ανόητες προστριβές σε κάνουν να μην θες να μας δείξεις την εξέλιξη σου?
Δεν μπορώ να καταλάβω τι σχέση έχει αυτό με τις φωτογραφίες που θα μας έδειχνες?


Καναμε καποια συμφωνια οτι θα εδειχνα φωτογραφιες?

Ουτως η αλλως μολις αυτο το επραξα με τη 1η μεταμοσχευση στη hairline εσπευσαν ολοι οι κακεντρεχεις να αναφερουν οτι ειμαι βαλτος και βαζω τοπικ.

Ασε με να ξερω αν θα βαλω αλλη φωτο απο το crown ή αλλη...

Φιλικα παντα....
 

Flosk

Well-Known Member
elmajiko εγω περιμενα πως και πως παντως γιατι με ενδιαφερει πολυ το crown. Αν θα μπορουσες εστω και με pm θα σου ημουν υποχρεος
 

dinatos

New Member
Και εμένα με ενδιαφέρει πολύ το crown. Έστω σε pm ρε elmajiko. Έστω μια συμβουλή, κάτι....

Πάντα φιλικά
 

Bouklas

Well-Known Member
elmajiko είπε:
Καναμε καποια συμφωνια οτι θα εδειχνα φωτογραφιες?

Ουτως η αλλως μολις αυτο το επραξα με τη 1η μεταμοσχευση στη hairline εσπευσαν ολοι οι κακεντρεχεις να αναφερουν οτι ειμαι βαλτος και βαζω τοπικ.

Ασε με να ξερω αν θα βαλω αλλη φωτο απο το crown ή αλλη...

Φιλικα παντα....

Η λέξη συμφωνία τι σχέση έχει και που κολλάει? Έτσι το εκλαμβάνεις εσύ το forum? Είσαι λάθος.

Ποιος ήταν ο λόγος που άνοιξες το νήμα elmajico? Να μας δείξεις τι? Φυσικά για να μας πεις και δείξεις φωτογραφίες από την πρόοδο σου.

Το αν θέλεις τώρα να βάλεις η όχι είναι αλλου παπά ευαγγέλιο. Μια λογική ερώτηση έκανα, τι σχέση έχουν οι ανόητες προστριβές με την εξέλιξη σου. Από όσο θυμάμαι ακόμα και μετά τις κατηγοριες για τοππικ ανέβαζες κανονικά και άλλες φωτογραφίες, οποτε που κολλας?


Καχύποπτοι άνθρωποι θα υπάρξουν σίγουρα όχι μονο σε ένα forum μαλλιών αλλα σε οτιδήποτε και να κάνουμε στην ζωή μας, είναι δεδομένο αυτό. Και από την μια είναι καλο να υπάρχουν και αυτοι. Όμως εσύ ο ίδιος αποφασίζεις εάν είναι ικανοί να σε επηρεάσουν και να σε οδηγήσουν να τα παρατήσεις ή όχι. Σου είπαν για τοππικ και απέδειξες σε όλους πως ήταν λάθος. Εάν λοιπόν σε ξενερώνουν κάποιοι, δεν μπορούν ότι και να πουν να κρύψουν την αλήθεια elmajico. Και τέλος αυτοί οι κάποιοι προυπήρχαν πριν κανεις εσύ μεταμόσχευση, δεν περίμεναν εσένα για να κατηγορήσουν. Είναι κάτι που συνέβαινε, συμβαίνει και θα συμβαίνει, καλώς ή κακώς.
Οπότε δεν βρίσκω τον λόγο να μην θες να ενημερώσεις.
 

kouklos10

Member
συμφωνό με τον boukla. πολύ περιμένουμε να δούμε ανάλογα περιστατικά γιατι πιθανόν εδώ καταγράφουμε εμπειρίες μελλόν και προσπαθούμε να βρούμε λύσεις. elmajiko αν δεν ήθελες να δείξεις τιποτα δεν ανοιγες καθολου το νήμα. απλα το μυαλό πολλών παει στο ότι δεν ειχες καλό αποτελεσμα. αλλιως τι λόγο έχεις να μην θέλεις να ανεβασεις φωτό αυτό δεν το καταλαβένω εγώ. τώρα αν υπάρχουν κάποιοι οι οποίοι για τους δικούς τους λόγους είναι κακεντρεχείς νομίζω ότι εύκολα κανεις τους ξεχωρίζει. :)
 

tasos33

Well-Known Member
συμφωνω και εγω με τον μπουκλα, εχει δικιο αλλωστε οι προστριβες ηταν με κανα δυο τρια μελη, το φορουμ το διαβαζουν 2000 ατομα, αρα ασε τους να κουρευονται και ανεβασε την προοδο σου να χαρουμε ολοι μαζι παρεα,προσωπικα ποσος με ενδιαφερει για πιο λογο τις ανεβαζεις,αυτο που με ενδιαφερει ειναι να δω και να δουμε την δουλεια την εξελιξη και το αποτελεσμα
 

gkast

Active Member
Συμφωνώ με τον boukla ....Ειμαι σίγουρος πως ο elmajiko θα έχει ένα καλό αποτέλεσμα γιατί έχει πολύ καλή ποιότητα τρίχας με καλό λόγο απο την δότρια ...
Αλλά έιναι ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΟΣ απο τον τρόπο που μιλάει ....όχι ο( φίλος) elmajiko δεν θα μας λείψει ....
 
Μπλουζα