Dr bissangra

giwrgos athina

Active Member
Eπειδη δεν ξερω αγγλικα μπορει καποιος να μου πει τις χρεωσεις του συγκεκριμενου γιατρου στο site του..Ενδιαφερομαι για 1000grafts fue και 1000απο γενια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Bouklas

Well-Known Member
Για strip: 3 ευρώ τα πρώτα 2.000 grafts. Πάνω από αυτό το όριο χρεώνει με 2 ευρώ το καθένα.
Για FUE: 5 ευρώ τα πρώτα 1.000 grafts. Πάνω από αυτά 3 το καθένα.
 

Stripar

Established Member
George:

Τα πρώτα 1000grafts χρεώνονται με 5euro το Graft
Απο τα 1000 και απάνω 3 euro το Graft

To minimum ποσό χρέωσης είναι 2000euro ( δηλ 2000/5=400grafts)
Προκαταβάλεις το 50% του ποσού περιπου 45 ημέρες πρίν οριστούν οι ημ. χειρουργείου

Για BFUE δέν αναφέρει κάπου τιμές

Καλός γατρός πάντως ο Bisanga


Μαζί γράφαμε @Boukla!
 

giwrgos athina

Active Member
Stripar νομιζω οτι ειναι απο τους καλυτερους αν οχι ο καλυτερος...Αλλα για 2000grafts που θελω εγω απο fue kai genia θα χρειαστω γυρω στα 11 000 e.Αν περιμενω 2 χρονια ισως τα μαζεψω αλλιως υπαρχει και η λυση της κυπρου με τα μισα λευτα.
 

Stripar

Established Member
Μα την Κύπρο δέν πάς να αποφύγεις?...

Πάλι εκεί θα καταλήξεις...ή εννοείς την άλλη κλινική της Κύπρου?

Για τα 2000grafts σε κόβω περίπου 9000-10.000euro με όλα μέσα(εισητήρια,ξενοδοχείο,φαγητό)...ένα 25% +
Eίναι και θέμα διαπραγμάτευσης...

Αλλά για τα 1-2 χρόνια που θα χρειαστεί να τα μαζέψεις-κάνεις την μτχ , θα σου έχω εγώ άλλη λύση.
Αξιόπιστη & οικονομική!...

Για την ώρα κοίταξε τί μπορείς να σώσεις απο τα μαλλάκια σου , μτχ και μή
 

giwrgos athina

Active Member
Εννοω την αλλη κλινικη της κυπρου stripar...Eκει υπολογιζω να κανω την δουλεια μου με χρεωση γυρω στα 6000e..Αλλα δεν εχω περιθωρια για λαθη για αυτο σκεφτομαι για bizangra και ας περιμενω και ενα χρονο ωστε να μαζεψω την διαφορα στα λευτα
 

Stripar

Established Member
giwrgos athina είπε:
Εννοω την αλλη κλινικη της κυπρου stripar...Eκει υπολογιζω να κανω την δουλεια μου με χρεωση γυρω στα 6000e..Αλλα δεν εχω περιθωρια για λαθη για αυτο σκεφτομαι για bizangra και ας περιμενω και ενα χρονο ωστε να μαζεψω την διαφορα στα λευτα

:bravo:
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
giwrgos athina είπε:
Eπειδη δεν ξερω αγγλικα μπορει καποιος να μου πει τις χρεωσεις του συγκεκριμενου γιατρου στο site του..Ενδιαφερομαι για 1000grafts fue και 1000απο γενια.

Φιλε Γιωργο δεν νομιζω οτι θα δεις πολυ μεγαλη διαφορα με αυτα τα grafts.Ειδικα αν λαβεις υποψη οτι τα grafts απο το σωμα δεν εχουν μεγαλο ποσοστο φυτρωσης.Παντως φιλε πολλα τα λεφτα για Bisanga........αν τα εχεις ομως -προχωρα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giwrgos athina

Active Member
Μικες δεν νομιζω οτι ειναι και λιγα 2000grafts που θελω να βαλω ωστε να μην δω αποτελεσμα...Δεν σου λεω οτι θα γινει πολυ πυκνο αλλα θα καλυφτει καπως και δεν θα φαινεται ετσι...Εγω εχω υπολογισει τα 1000 grafts απο fue για να καλυψω το κενο που ειναι εντελως αδειο στις φωτο μου..Νομιζω πως φτανουν..και τα αλλα 1000 απο μουσι να μπουν αναμεσα στα μαλλακια σε ολο το crown για πυκνωση...Αν φυτρωσουν νομιζω θα υπαρχει αισθητη βελτιωση...Τα λευτα δε που ζηταει ο συγκεκριμενος γιατρος ειναι αστρονομικα...Αλλα τι να κανω δεν γινεται αλλιως...Και κυπρο και ελλαδα πλεον ειναι ρισκο....Σκεφτομαι 2 χρονακια να την παλεψω με τοπικ που ευτηχως με κανει και φαινομαι λες και δεν εχω καθολου προβλημα(φυσικα αν μεινω ετσι οπως ειμαι γιατι αν αριαωσουν μεταμοσχευμενα χεστα μετα) και να μαζεψω λευτα να παω σε εναν απο τους καλυτερους ισως και ο καλυτερος στον κοσμο...Για να τα μαζεψω ομως θα κανω το σκατο μου παξιμαδι αλλα τι να κανω το θεμα μαλλι με καιει πολυ οπως ολοι μας εδω μεσα
 

tropheus

Well-Known Member
Γιώργο μπορείς να έρθεις σε μια πρώτη επαφή με το Bissanga να του στείλεις κάποιες καλές φωτογραφίες και να πάρεις μια γνώμη για την περίπτωσή σου καθώς και για το θέμα του BHT και το συνολικό κόστος. Πιστεύω ότι θα πάρεις μια αρκετά καλύτερη τιμή από αυτή που αναφέρεται στο site του.

Δεν ξέρω αν το έχεις υπόψιν σου αλλά ο Bissanga έχει βοηθό που έχει δουλέψει πολλά χρόνια στην Κύπρο και στις 2 κλινικές και μιλάει άπταιστα Ελληνικά και μπορείς να μιλήσεις απευθείας μαζί του και στο τηλέφωνο...
 

giwrgos athina

Active Member
Παιδεια θα κοιταξω να στειλω συντομα ενα email και να επικοινωνησω μαζι του να του κανω και λιγα παζαρια στην τιμη να δουμε ποσο λογικος ειναι..


Παιδεια θα κοιταξω να στειλω συντομα ενα email και να επικοινωνησω μαζι του να του κανω και λιγα παζαρια στην τιμη να δουμε ποσο λογικος ειναι..
 
Φίλε Giwrgo, θα ήθελα και εγώ να μάθω τη τιμή θα σου δόσει ο Bisanga.

Στην Κύπρο πάντως, είχα ψάξει και εγώ το θέμα βλέπωντας την HDC να έχει κάνει κάποια περιστατικά με μαλλιά και γένια.

δες αυτό το λινκ για παράδειγμα:
http://www.hairtransplants-hdc.com/lang-gr/Scalp-&-Beard/pageid-424/?patcount=2&pnum=0

Ζύγισε τα πράγματα και η απόφαση είναι δική σου. Ενημέρωσε μας όταν γνωρίζεις
 

lmg 7

Active Member
Stripar είπε:
Μα την Κύπρο δέν πάς να αποφύγεις?...

Πάλι εκεί θα καταλήξεις...ή εννοείς την άλλη κλινική της Κύπρου?

Για τα 2000grafts σε κόβω περίπου 9000-10.000euro με όλα μέσα(εισητήρια,ξενοδοχείο,φαγητό)...ένα 25% +
Eίναι και θέμα διαπραγμάτευσης...

Αλλά για τα 1-2 χρόνια που θα χρειαστεί να τα μαζέψεις-κάνεις την μτχ , θα σου έχω εγώ άλλη λύση.
Αξιόπιστη & οικονομική!...

Για την ώρα κοίταξε τί μπορείς να σώσεις απο τα μαλλάκια σου , μτχ και μή

stripar σορυ π επεμβαινω θεωρεις οτι σε 1-2 χρονια θα υπαρχει αλλη καλυτερη λυση και στο θεμα των λεφτων αλλα και στου γιατρου ?
 

giwrgos athina

Active Member
Παιδιά έχει πάει κανείς πρόσφατα στο συγκεκριμένο γιατρό;Συνεχίζει ακόμα να είναι από τους καλύτερους?Σκέφτομαι να τον επιλέξω για μεταμόσχευση από γενια Στο crown μιας και είναι απο τούς λίγους που με αναλαμβάνουν ξέροντας ότι δεν περνω φίνα και έχω εξαντλημένη δοτρια.Ο γιατρός στην Τουρκία πιστεύετε είναι καλύτερος?
 
Μπλουζα