Dok 23/4/18 2000

dok

New Member
Καλημέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ.
Δυστυχώς σας ανακάλυψα αργά ,αφού ήδη είχα κλείσει ημερομηνία για μμ.
Η αλήθεια είναι ότι έχω αρκετή κάλυψη από τα δικά μου μαλλιά αλλά ηθελα να γεμίσω λίγο παραπάνω γιατί τα τελευταία χρόνια έχανα πάντα και περισσότερα.
Επειδή γνωρίζω πολύ λίγο από τους κανονισμούς αν θέλετε οι πιο έμπειροι μη διστάσετε να με διορθώσετε και να με καθοδηγήσετε σε μια πιο σωστή παρουσίαση
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

anargiros88

Well-Known Member
Καλησπέρα και καλώς μας ήρθες !
Καταρχήν καλή επιτυχία στην μμ και καλή φυτρωση να έχεις !!

Μπες στις παρουσιάσεις μ.μ για να δεις πως γίνεται μια παρουσίαση ! Όσο πιο καθαρές φώτο από πριν και μετά , και όσο περισσότερα στοιχεία μπορείς , κλινική που έκανες την μ.μ, όνομα γιατρού, κόστος . Είναι τα βασικά .
 

dok

New Member
Στην advance hair την έκανα.γιατρος ήταν μια κοπέλα η οποία έκανε και την εξαγωγή και την εμφύτευση και το κόστος ανήλθε στα 3300.φωτογραφιες τις έχω ζητήσει ήδη και όταν πάω πάλι από εκεί θα τις ξαναζητήσω.αυτες τις έβγαλα μόνος μου με το κινητό
 

Συνημμένα

  • IMG_1796.JPG
    IMG_1796.JPG
    330.8 KB · Προβολές: 76
  • IMG_1807.JPG
    IMG_1807.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 74
  • IMG_1806.JPG
    IMG_1806.JPG
    1.4 MB · Προβολές: 78

anargiros88

Well-Known Member
Οι φώτο δεν βοηθούν και πολύ , καλύτερα βάλε κάποιον άλλον να σε φωτογραφίσει σε φωτεινό μέρος , επίσης η φώτο που έβαλες πριν κάνεις τη μ.μ δεν βοηθάει καθολου .
 

crossfire

Well-Known Member
Αν δεν μας ξεγελάνε οι φωτό, φαίνονται πολύ λίγα.....1200 με 1300 grafts.
Είναι και απλωμένα......Δεν θα δεις κάτι ιδιαίτερο.
Ζητά και ανέβασε φωτός και ρωτα αριθμό grafts
 

dok

New Member
Η αλήθεια είναι ότι μιλήσαμε για 2000 grafts αλλά μου φαίνονται παρά πολύ λιγότερα και εμένα.βεβαια δεν έχω κάποια σχετική εμπειρία
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dok

New Member
Φίλε σε ευχαριστω.βεβαια έχω φρικάρει λίγο με τον αν υπάρχει διαφορά στο αριθμό που μου είπαν και σε αυτόν που στην πραγματικότητα μπορεί να έβαλαν
 
Μπλουζα