Dimjim, fue, 2500 grafts, 9/11/2016

koumparos

Well-Known Member
Εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι τσακωνομαστε παλι και το κανουμε καφενειο των φιλαθλων.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

felaini

Active Member
Γιατι ρε συ κουμπαρε ειπα πως ειναι πολυ καλο το αποτελεσμα στο εξαμηνο του φιλου μας ειδικα για τα μοσχευματα που εβαλε κ ενας τασος33 επεσε να με φαει λεγοντας πως ειμαι της κλινικης επειδη ειπα πως οι ελλ.κλινικες πλεον εχουν πολυ καλα αποτελεσματα αποδεδειγμενα... ο τσεκ τον εστειλε αδιαβαστο με αποδειξεις κ αυτος το κανε χειροτερο λεγοντας πως ειναι δηκηγορος δικος μου κ οτι πιο ακυρο φανταζεσαι..βασικα εχει κολλα κ δε γουσταρει τις ελλινικες κλινικες κ το κανει με το πιο ακυρο τροπο.. τελος παντων ολα καλα.. αλλα ατομα κακοπροαιρετα σαν τον τασο παναγια μου βοηθα...ακυρωνουν οτι ωραιο εχει φτιαχτει..
 

tasos33

Well-Known Member
Αυτό που μου απαντας είναι πανω σε αυτό που έγραψα? Σίγουρα το διαβασες? Ίσως να μη το εξήγησα καλα.

Είπα πχ ο λορεντζο...
Είπα ας αφήσουμε λίγο το κοστος στην άκρη...
Προφανώς σχετική πύκνωση με πέντε graft παραπανω στο τετ. Εκατ. Όσο και να το θέλουμε δε γίνεται.

Επίσης θέλω να πω πως ο χ ψ βεκρης μπορεί να γίνει erdogan αρκεί να αλλάξει λίγο νοοτροπία, είναι κυρίως στον τροπο σκέψης.


Έλεος ρε μεγάλε με τον Λορέντζο και τον Λορέντζο συνέχεια. Εδώ πάμε να καλύψουμε ανάγκες και εσύ μας λες για μεγαλεία και ανάκτορα.
Να μην ποστάρουμε λοιπόν αποτελέσματα με 2.500 γκραφς σε κάποιον 5άρι. Να τον βάλουμε να κάνει υποχρεωτικά Α,Β, Γ ζώνη και να μετράμε με το μοιρογνωμόνιο την γωνία φύτρωσης αν μοιάζει με του Λορέντζο. Εκτός τόπου και χρόνου βρίσκεσαι. Άλλη περίπτωση ο πελάτης που θα πάει Λορέτζο με 15-16 χιλιάρικα και θα θέλει φουλ μαλλί και άλλη κάποιος που θέλει μιά σχετική πύκνωση με 3 χιλιάρικα, τόσο δύσκολο πιά να το καταλάβεις;;
 

Reve

Active Member
Μπαινουμε σε νηματα να δουμε πορεια κοστος κ την συνολικη εμπειρια κ απο τα 5 φυλλα στα 3 τσακωνεστε οι δυο σας. Μπραβο. Νημα με μετοσχευση που δεν εχει καβγαδες δεν υπαρχει στο φορουμ εξαιτιας καποιων σαν εσας. Φιλικα
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αντε λιγο να παρουνε τα νηματα φωτια.
Καλα ρε κανετε φασαρια χωρις τον John_John?
Αnyway και οι μεν και οι δε εχετε καποιο δικιο απλα μερικες φορες δε μπορειτε να καταλαβετε το χιουμορ του tasos33 επηδει καποιες φορες πισω απο το πληκτρολογιο παρερνηνευονται τα πραματα.
Εγω λεω να μαζευτουμε ολοι εμεις τις κλινικης να κανουμε μια δικια μας κλινικη :D
 

dimitris50423

Well-Known Member
Μπαινουμε σε νηματα να δουμε πορεια κοστος κ την συνολικη εμπειρια κ απο τα 5 φυλλα στα 3 τσακωνεστε οι δυο σας. Μπραβο. Νημα με μετοσχευση που δεν εχει καβγαδες δεν υπαρχει στο φορουμ εξαιτιας καποιων σαν εσας. Φιλικα

Συμφωνω. Εγω εχω συνηθισει πλεον σε αυτο. Αρκετοι δεν γραφουν στο φορουμ εξαιτιας αυτης της καταστασης.

Τασο η νοοτροπια του Β*κρη ειναι βαζω οσο περισσοτερα μοσχευματα μπορω για να διορθωσω την αραιωση. Τα εχουμε πει πολλες φορες. Αλλοι κοιταζουν να σε κανουν πελατη και να ξαναπας. + το οτι δεν πληρωνεις με το μοσχευμα εγω θα ξαναπηγαινα.

αν συνεχισει να δινει καλα αποτελεσματα θα παιζει χωρις ανταγωνισμο. ;)
 

tasos33

Well-Known Member
Δε τσακωνομαστε, συζητάμε, εκφράζονται διαφορετικές απόψεις με κάποιους ακομψους χαρακτηρισμούς μερικές φορες. Και αυτές οι έντονες διαφωνίες είναι φορές που δίνουν τροφή για σκέψη, να σκεφτούμε αν κάτι που βλέπουμε μήπως γίνεται και κάπως αλλιως, μήπως είναι σωστο η λάθος.
Τελοσπαντων, όλο αυτό ξεκίνησε απο τη φράση...μήπως είσαι της κλινικής.... που ακόμα και να ηταν δε με πειράζει, προσωπικά δεν έχω πρόβλημα να υπαρχουν και ατομα απο κλινικές εδώ μεσα
 

aeratos28

Just aeratos
Πέρα του δικού σου αποτελέσματος και του andy.k για ποια άλλα καλά αποτελέσματα μιλάμε δημητρη?
 

aeratos28

Just aeratos
Επειδή μπηκες στο νήμα του advance τωρα και είδες,έχει 17 αποτελέσματα..βαλε πες αυτους τους 3 ακομα+ εσεις οι 2,συνολο 5..5 σχετικα καλα,γιατι δεν ειναι ολα..εγω επιμενω σε μονο 2 που ειπα αλλα οκ..αρα ο ορος να συνεχισει τα καλα αποτελεσματα ειναι υπερβολη νομιζω..τωρα για larioso δεν είμαι και τόσο σύμφωνος.για p70 είναι σχετικά οκ.διότι χρειάζεται σίγουρα μία πύκνωση για να δέσουν σαν σύνολο όλα μαζί αλλά η δοτρια είναι αστο,τώρα για bruno θα έλεγα ότι είναι καλύτερο σαν αποτέλεσμα από τα 2 προηγούμενα..αρκετά καλο
3 που μου ερχονται στο μυαλο laroiso, p70, bruno. καλα δεν ειναι?
 
Τελευταία επεξεργασία:

dimitris50423

Well-Known Member
οντως μπηκα στο νημα της advanced. εγω το λεω απο την αρχη οτι εισαι γατα. ;)
δεν χρειαζεται να εχουμε αντιπαραθεσεις ο καθενας εχει ματια και μπορει να κρινει.

ο dimjim φαινεται να πετυχαινει αυτο που πηγε να κανει με την 1η επεμβαση. δηλαδη να πιασει μια καλη φυτρωση η οποια θα του δωσει καποιο ποσοστο καλυψης. αν αποφασισει να κανει αλλη μια αργοτερα θα βαλει τα μοσχευματα που χρειαζονται για την περιπτωση του. αυτο ειναι δικη του επιλογη αν θα μεινει ικανοποιημενος με την πρωτη συνεδρια η αν θα παει να το ολοκληρωσει αργοτερα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Μα δεν είπα τίποτα για αντιπαράθεση..απλά ότι δεν ισχύει ακόμα αυτό με το να συνεχισει τα καλά αποτελέσματα ..καλα αποτελεσματα ,τουλαχιστον εδω στο φορουμ εχει 3-4 απο τα 17 που παρουσιαστηκαν ..μακάρι να κάνει φουλ αποτελεσματα καλά και να είσαι σίγουρος θα το πω και εγώ..τώρα για dimjim είναι μία περίπτωση οπως πολλές άλλες τις οποίες οι φίλοι εδώ λένε αυτά που λένε για Ελλαδα..ο φίλος εδώ έβαλε 2500grafts ,τα μισά από ότι χρειαζόταν δηλαδή.φυσιολογική εικόνα έχει για αυτά που έβαλε.όμως ότι και να κάνει τώρα πάλι αρκετά αραιός θα είναι..μακάρι να κάνει άλλη μία ,να βάλει αλλά τόσα να πιάσει και πυκνότητα..συνήθως οι περισσότεροι δεν κάνουν επαναληπτική ,μένουν έτσι και σου λέει μετά εδώ το χ μέλος είναι αποτέλεσμα αυτό??πάλι αραιός είναι,αν πήγαινε έξω θα τον έκαναν τεζα κτλ..ναι θα τον έκαναν,αλλά με μία διαφορά,ότι θα του έβαζαν τα 5000 για να γίνει τεζα.όχι με τα 2500grafts και τεζα και άπλωμα όλων των grafts σε όλο το κεφάλι.
 

DIMJIM

Member
Μετα από το σημερινό κούρεμα και η δότρια. Επσης δεν χρειάζεται να γράφετε πολλά η έχετε αντιπαραθέσεις, ο λόγος που αποφάσισα να ανεβάςω προσωπικές μου φωτογραφίες είναι a) να αξιολογείται η κάθε κλινική βάσει των αποτελεσμάτων της, β) να ξέρει ο καθένας ποιο πιθανό να έιναι το αναμενόμενο αποτέσμα( αν και εξαρταται απο πολλους παράγοντες) και γ) πιθανό να καλυφθεί η αγωνία κάποιου ενδιαφερόμενου η φρεσκοχειρουργημένου.
image.jpg
image.jpg
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 641

aeratos28

Just aeratos
Ρε φίλε βάλε και καμιά άλλη φωτό.καμία από μπροστά,να δούμε και hairline ..ok καλή η πανοραμική αλλά δεν είναι μόνο αυτή..κρύψε το πρόσωπο σου να μην φαίνεται και βάλε καμιά από μπροστα
 

aeratos28

Just aeratos
Απλά περιορίσου στις φώτο..το τι θα πούμε νομίζω δεν σε αφορα..δικοί σου οι λόγοι που ανεβαζεις τις φωτό(δεν σε υποχρέωσε κανείς κιόλας) δικοί μας επίσης και οι λόγοι που θα συζητησουμε κατι,ότι και αν είναι αυτό..
. Επσης δεν χρειάζεται να γράφετε πολλά η έχετε αντιπαραθέσεις,
 

koumparos

Well-Known Member
Το χειροτερο με τους τσακωμους ειναι οτι ξενερωνουν τα μελη και σταματανε να ενημερωνουν οπως εγινε και με αλλο μελος που εκανε βεκρη και φανταζομαι οτι λογο των τσακωμων δεν βλεπουμε και αλλες παρουσιασεις απο μελη που εκαναν μμ.Και δυστυχως την πληρωνουμαι οι υπολοιποι που μας αρεσει η ενημερωση.
 

Tsek

Well-Known Member
Δεν είναι οι τσακωμοί. Εγώ π.χ δεν ανεβάζω γιατί δεν έχω την διάθεση να μου ξεψαχνίζουν το κεφάλι ενώ ακόμα και ο κολλητός μου στο γυμναστήριο που με βλέπει σκυμμένο και κάτω απ την λάμπα δεν καταλαβαίνει τίποτα. Εδώ όλο και κάποιος προφέσορας θα πεί την εξυπνάδα του και θα με χαλάσει.

Αεράτος. Το νήμα είναι του DimJim. Με αυτά που του έγραψες του είπες "ευγενικά" ανέβαζε και μή μιλάς. Δεν είναι έτσι φίλε μου. Δεν έχουμε όλοι την όρεξη για σούπερ ανάλυση. Κάποιοι γουστάρουν εξονυχιστική ανάλυση του αποτελέσματος γιατί έσκασαν 15.000χιλιάρικα και καλά κάνουν ενώ άλλοι ποστάρουν για να δεί ένας ενδιαφερόμενος τι αποτέλεσμα μπορεί να πάρει με 3χιλιάρικα.
Η μεταμόσχευση των 3χιλιάδων ευρώ αφορά στους 100 αναγνώστες τους 60. Η μεταμόσχευση των 6χιλιάδων ευρώ τους 35/100 και η μεταμόσχευση των 15χιλιάδων ευρώ τους 5/100. Με το να φοβάται κάποιος να ποστάρει ένα αποτέλεσμα των 3χιλιάδων ευρώ γιατί θα του πείτε είναι μέτριο, είναι έτσι, είναι αλλιώς , μόνο κακό κάνετε. Άλλη κατηγορία η μμ των 15.000 άλλη αυτή των 6-7.000 και άλλη αυτή των 3-4.000 μόνο το value for money μπορεί να εξισώσει τις 3 κατηγορίες ώστε να υπάρχει κάποιο μέτρο σύγκρισης μεταξύ τους. Κακώς σε ένα νήμα μεταμόσχευσης των 3.000 ευρώ, αναφέρεται 10 φορές το όνομα Λορέντζο ή Ερντογάν κλπ. Αυτά..
 

Tsek

Well-Known Member
Μετα από το σημερινό κούρεμα και η δότρια. Επσης δεν χρειάζεται να γράφετε πολλά η έχετε αντιπαραθέσεις, ο λόγος που αποφάσισα να ανεβάςω προσωπικές μου φωτογραφίες είναι a) να αξιολογείται η κάθε κλινική βάσει των αποτελεσμάτων της, β) να ξέρει ο καθένας ποιο πιθανό να έιναι το αναμενόμενο αποτέσμα( αν και εξαρταται απο πολλους παράγοντες) και γ) πιθανό να καλυφθεί η αγωνία κάποιου ενδιαφερόμενου η φρεσκοχειρουργημένου. Προβολή συνημμένου 14494Προβολή συνημμένου 14494
Ωραίος και καλά κάνεις και δείχνεις το αποτέλεσμα για όποιον το σκέφτεται. :)
 

aeratos28

Just aeratos
Και ποιος σου είπε οτι επειδή είναι δικό του το νημα μπορεί να μας λεει να μην γράφουμε πολλά και να μην έχουμε αντιπαραθέσεις??χέρι μας βάζει δηλαδή??το περιορισου στις φώτο ,γι αυτό το λόγο το έγραψα..δες την ροή της κουβέντας..σε αυτό απαντησα..αυτό που ειπες ότι καταλαβες ,ότι και καλά είπα ανέβαζε φωτό και μη μιλάς εννοείται ότι δεν ισχύει σε καμία περίπτωση..επίσης με αφήνει πραγματικά εντελως αδιάφορο το αν θα ανεβάσει άλλες η οποιοσδήποτε άλλος φωτό..ο λόγος που το έγραψα να βάλει και καμιά από μπροστά είναι ότι δεν έχει καμία τέτοια φωτό..ε και αφού λέει θέλει να βοηθήσει κάποιον όπως βοηθηθηκε και αυτός,ας το κάνει σωστά..κανένας δεν είναι προφεσορας εδώ,ούτε το έχει παίξει κανείς..εξυπναδες πολλές βλέπω πετάς φίλε ..αλλά νομίζω έχεις πει πως βοηθηθηκες και εσυ από εδώ,από τους (προφεσορες)..
Αεράτος. Το νήμα είναι του DimJim. Με αυτά που του έγραψες του είπες "ευγενικά" ανέβαζε και μή μιλάς. Δεν είναι έτσι φίλε μου. Δεν έχουμε όλοι την όρεξη για σούπερ ανάλυση
 
Μπλουζα