Dimitris_real, fue, 3250 grafts, 21-02-2017

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Twilight. Τον εχετε κάνει κοσκινο τον Δημήτρη. Ό,τι και να πει μυγιαζεστε. Ζήτησε πιο φωτεινές φωτογραφίες και έπλασες ολόκληρο σενάριο ότι παει να στήσει παγίδα.
Ποιά παγίδα? Το αποτέλεσμα για τα λεφτά που πληρωσε ο άνθρωπος είναι μέτριο. Ξεκάθαρα το έγραψαν όλοι. Που την βλέπεις την παγίδα?

Δεν τον πιεσα καν τον Δημητρη και δεν προκειτε να ξαναζητησω τιποτα σε παρουσιαση. Βλεπω ευαισθησια σε καποιες περιπτωσεις με το παραμικρο. Αν ενιωσες πιεση απο εμενα dimitri τοτε θα το επαιρνα πισω και αν οι φωτογραφιες που σκεφτεσαι να βαλεις ειναι γιατι στο ζητησα εγω πρωτος μην βαλεις τιποτα. Αρκει που νιωθεις καλα με το μαλλι σου και τη βελτιωμενη εικονα σου. Καλη συνεχεια.
 
Για μένα δεν χρειάζεται να βάλεις πιο φωτεινές. Αυτά είναι για ενυπωσιασμό. Οι δεύτερες που έβαλες είναι μια χαρά. Ένας που ξέρει καταλαβαίνει αμέσως τι παίζει. Αυτοί που δεν ξέρουν πιο πολύ μπερδεύονται παρά ωφελούνται. Διδακτικό θα ήταν να μακρύνεις το μαλλί 3-4 πόντους και να ξαναποστάρεις με τις ίδιες γωνίες λήψης.
Αυτό θα γίνει!!!
 
Δεν τον πιεσα καν τον Δημητρη και δεν προκειτε να ξαναζητησω τιποτα σε παρουσιαση. Βλεπω ευαισθησια σε καποιες περιπτωσεις με το παραμικρο. Αν ενιωσες πιεση απο εμενα dimitri τοτε θα το επαιρνα πισω και αν οι φωτογραφιες που σκεφτεσαι να βαλεις ειναι γιατι στο ζητησα εγω πρωτος μην βαλεις τιποτα. Αρκει που νιωθεις καλα με το μαλλι σου και τη βελτιωμενη εικονα σου. Καλη συνεχεια.
Κανένα πρόβλημα απολύτως!!!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ο άλλος έκανε ολοκληρο άλμα σκευωρίας..τες πα..

Tsek ναι, ήταν λίγο παρατραβηγμένο. Από την άλλη όμως πρέπει να αντιληφθείς ότι θερίζεις ότι σπέρνεις. Δυστυχώς έχετε οπαδοποιήσει το φόρουμ κάτι που είναι προφανές για την πλειοψηφία των αναγνωστών. Οπότε είναι επόμενο πολλές φορές η τρίχα να γίνεται τριχιά.
 

Tsek

Well-Known Member
Εγώ βρήκα ένα φόρουμ ήδη οπαδοποιημένο όταν μπήκα και δεν νομίζω πως ευθύνεται ο Δημήτρης για αυτό.

Η παρέμβασή μου στο ποστ έγινε γιατί δέχθηκε αναίτια επίθεση.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Tsek

Well-Known Member
Με το να κόψω μία επίθεση προς τον Δημήτρη, θεωρώ ότι συμβάλω στο να μειωθούν ανάλογες ενέργειες στο μέλλον και όχι μόνο προς τον Δημήτρη. Αυτά..
 

twilight

Member
Με το να κόψω μία επίθεση προς τον Δημήτρη, θεωρώ ότι συμβάλω στο να μειωθούν ανάλογες ενέργειες στο μέλλον και όχι μόνο προς τον Δημήτρη. Αυτά..
Απολύτως καμία επίθεση δεν έκοψες , πολύ απλά γιατι τα όσα είπα ήταν σωστά και τεκμηριωμένα.

Το μόνο που κατάφερες είναι να χαρακτηριστείς και εσυ μέλος του νέου οπαδισμού(Βεκρής)!.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Twilight ο όρος "αγέλη" είναι τουλάχιστον άκομψος σαν ορολογία. Καλό είναι να αποφεύγεται.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Με το να κόψω μία επίθεση προς τον Δημήτρη, θεωρώ ότι συμβάλω στο να μειωθούν ανάλογες ενέργειες στο μέλλον και όχι μόνο προς τον Δημήτρη. Αυτά..

Σωστή κριτική προς ΟΛΕΣ τις κατευθύνσεις. Αυτός είναι ο ασφαλέστερος τρόπος προσφοράς.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Eσυ tsek δεν πας πισω.τι εισαι ο δικηγορος του δημητρη καθε τρεις και λιγο τον υπερασπιζεσαι.
Ολοι ειπαμε οτι περιμεναμε περισσοτερα απο το αποτελεσμα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εγώ βρήκα ένα φόρουμ ήδη οπαδοποιημένο όταν μπήκα και δεν νομίζω πως ευθύνεται ο Δημήτρης για αυτό.

Η παρέμβασή μου στο ποστ έγινε γιατί δέχθηκε αναίτια επίθεση.

Φανατικος οπαδος εγινες και εσυ οποτε μην κρινεις τους αλλους.
 

twilight

Member
Ο Δημήτρης «έστεισε» τον
καινούργιο κλινικόπαδισμο του Βεκρή!.
Και ότι και αν γυρίσει να πει ο Tsek η ο Δημήτρης , λίγοι θα τους πιστέψουν!...
 

Tsek

Well-Known Member
Απολύτως καμία επίθεση δεν έκοψες , πολύ απλά γιατι τα όσα είπα ήταν σωστά και τεκμηριωμένα.

Το μόνο που κατάφερες είναι να χαρακτηριστείς και εσυ μέλος του νέου οπαδισμού(Βεκρής)!.
Αλλοι βάζουν λιθαράκια όπως είπε π Cival και άλλοι κολώνες πόλωσης καλή ώρα. Χαχαχ Είμαι καθαρός οπότε λίγο με νοιάζει όπου και αν με εντάξεις. Αύριο αν με δεις να μιλάω για άλλο θέμα μόνος σου θα βγεις λάθος.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κύριοι νομιζώ ότι έχουμε ξεφύγει εντελώς εκτός θέματος. Παρακαλώ να σταματήσουμε εδω


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

dimitris50423

Well-Known Member
Απολύτως καμία επίθεση δεν έκοψες , πολύ απλά γιατι τα όσα είπα ήταν σωστά και τεκμηριωμένα.

Το μόνο που κατάφερες είναι να χαρακτηριστείς και εσυ μέλος του νέου οπαδισμού(Βεκρής)!.

Εχω καταλαβει εδω και καιρο πως λειτουργουν καποιοι. Οτι δεν σας κανει επιθεση για να σταματησει να μιλαει. Και το εχετε καταφερει σε τεραστιο βαθμο.
Γιαννη βλεπεις τον τσεκ δικηγορο για μια επιθεση που μου εκανε καποιος χωρις κανενα λογο απλα επειδη ζητησα πιο φωτεινες φωτο.
Ο twilight θιχτηκε ενω ο dimitris αφου τον ρωτησα δεν ενιωσε καμια πιεση η απειλη.
Cvial βλεπεις τον οπαδισμο και απο την αντιθετη πλευρα. Αν θες αστο να εξελιχθει.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Όχι δεν θα το αφήσω γιατί πραγματικά κουράζουμε αυτούς που δεν φταίνε σε τίποτα και απλά μπαίνουν να δουν την πορεία μιας μμ. Ως εκ τούτου το νήμα κλειδώνει και θα καθαριστεί.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα