Dimitris_real, fue, 3250 grafts, 21-02-2017

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Τι έγινε ρε παίδες!!! Πολύ ένταση διακρίνω...και δεν με χαλάει!!!
Λοιπόν, έκλεισα 4 μήνες και ανεβάζω φωτογραφίες...δεν είναι καλές...θα προσπαθήσω να ανεβάσω καλύτερες σύντομα.
 

Συνημμένα

  • 20170622_153205.jpg
    20170622_153205.jpg
    586.4 KB · Προβολές: 985
  • 20170623_204648.jpg
    20170623_204648.jpg
    580.1 KB · Προβολές: 927
  • 20170623_204739.jpg
    20170623_204739.jpg
    826.7 KB · Προβολές: 982
Δεν ξέρω αν θεωρείτε το αποτέλεσμα καλό ή κακό...σίγουρα όμως όταν βλέπω τις φωτογραφίες δίπλα στο avatar η διαφορά είναι σημαντική!
 

Adriano

Well-Known Member
Τι έγινε ρε παίδες!!! Πολύ ένταση διακρίνω...και δεν με χαλάει!!!
Λοιπόν, έκλεισα 4 μήνες και ανεβάζω φωτογραφίες...δεν είναι καλές...θα προσπαθήσω να ανεβάσω καλύτερες σύντομα.

Δημήτρη τα πας εξαιρετικά. Χαίρομαι για σένα.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Δημητρη φυσιολογικη η εικονα σου για 4μηνο. Πηγαινουν ολα οπως πρεπει. Οι δυο επομενοι μηνες ειναι δυνατοι στη φυτρωση οποτε εκει θα γινει το μπαμ.
Καλη συνεχεια ευχομαι
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stripar

Established Member
Ότι να είναι και όπου σε βρούνε και σε πιάσουνε χρεώνουνε σε αυτήν την κλινική...

Αν θυμάμαι καλά του @CVIAL του είχανε ζητήσει 3,0 το Graft !!!

:eek:
 

ANAR

Well-Known Member
Για τα ΕΝΕΡΓΑ μέλη του φόρουμ είναι 2.5€ αρκεί να αναφέρεις όταν κλείνεις την τιμή ότι είσαι μελος
 
Τελευταία επεξεργασία:

ANAR

Well-Known Member
Για τα μη ενεργα μελη ποσο ειναι?αναλογα τα κεφια?

Δεν ξέρω ποσο είναι αλλά για ποιο λόγο να πάρει ίδια τιμή ένας που δεν είναι μέλος με εμένα που είμαι μέλος εδώ στο φόρουμ από το 2008 και κάνω και παρουσίαση των μεταμοσχεύσεων μου κάθε μήνα;;;
Δωρεάν διαφήμιση κάνουμε στις εταιρίες με τις παρουσιάσεις όποτε λογικό η έκπτωση.
 

geeorgee

Active Member
εχει δωσει 2.5 ευρω το graft σε πολυ κοσμο που δεν ειναι καν μελος στο forum και εχει δωσει και μεχρι 3 ευρω επισης,αρα δεν εχει να κανει μονο με το forum απλα ειναι αυτο που ειπε ο stripar οπου σε βρει και οπου σε πιασει..
 

ANAR

Well-Known Member
εχει δωσει 2.5 ευρω το graft σε πολυ κοσμο που δεν ειναι καν μελος στο forum και εχει δωσει και μεχρι 3 ευρω επισης,αρα δεν εχει να κανει μονο με το forum απλα ειναι αυτο που ειπε ο stripar οπου σε βρει και οπου σε πιασει..

Παίζει ρόλο και ο αριθμός των τριχοθυλακιων στην τιμη
 
Παίδες, απάντηση σχετικά με την έκπτωση για τα μέλη του φόρουμ δεν πήρα. Η απάντηση του εκπρόσωπου της εταιρείας στηρίχτηκε στο αποτέλεσμα της επέμβασης σε συνδυασμό με τα χρήματα που δαπανήθηκαν.... δηλαδή value for money!
Το καταλαβαίνω απόλυτα από την στιγμή που ως ελεύθερος επαγγελματίας λειτουργώ με τον ίδιο ακριβώς τρόπο.
Όταν κάνω μία επένδυση και ενώ γνωρίζω τι περίπου θα μου κοστίσει, δίνω περισσότερο βάρος στην δημιουργία μίας σχέσης εμπιστοσύνης παρά στο κόστος. Θέλω να είμαι Κύριος και να με αντιμετωπίζουν αναλόγως. Έτσι έγινε με την HDC και μέχρι αυτή την στιγμή νοιώθω απόλυτα δικαιωμένος για την επιλογή μου. Όλα και όλοι κρίνονται εκ του αποτελέσματος το οποίο στην δική μου περίπτωση φαίνεται αρκετά καλό.

Πρέπει να ξεκαθαρίσω τα παρακάτω:
1. Ποτέ δεν ανέφερα στον εκπρόσωπο της εταιρείας ότι είμαι ΕΝΕΡΓΟ μέλος του φόρουμ.
2. Δεν παζάρεψα την τιμή, δεν ζήτησα έκπτωση με την προϋπόθεση να μην γίνει και καμία έκπτωση κατά την διάρκεια της μεταμόσχευσης
20170818_103230 copy.jpg 20170818_103401.jpg
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα