Dhi thessalonikis_fue_tsakalos_2100 grafts_16/7/2018

sotos20

Member
εγώ αγαπητέ για 6 μήνες θεωρώ ότι η μμ πάει πολύ καλά. Σίγουρα με τον αριθμό των μοσχευμάτων που έβαλες δεν θα γίνεις Βαλντεράμα, όμως νομίζω ότι η φυτρωτικότητα που έχεις είναι ήδη πολύ υψηλή και νομίζω ότι μέχρι τον 12ο μήνα θα είσαι σούπερ. Ίσως να χρειαστείς άλλη μία μικρότερη για πύκνωση.

και εγώ έτσι νομιζω ως προς το ποσοστό φυτρωσεις!Μου το είχε πει και ο γιατρός ότι άλλα 500 άνετα έβαζε ακόμα μπροστά άπλα έτσι δεν θα έμπαιναν πολλά στην αρχή της β ζώνης όποτε επέλεξα την ενδιάμεση λύση με βάση αυτό που ήθελα!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

sotos20

Member
7ος
τα πράγματα μου φαίνονται πολύ καλά τι λέτε?
20190208_230140.jpg 20190208_230156.jpg 20190208_230159.jpg 20190214_131129.jpg 20190214_131142.jpg 20190219_115957.jpg 20190219_120121.jpg
 

Συνημμένα

  • 20190219_120017.jpg
    20190219_120017.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 1,162

makis25

Well-Known Member
χτενισε το μαλλι λιγο προς τα πισω οταν μπορεις να δουμε τα μοσχευματα μπροστα μπροστα αν γινεται . Και το τελειο θα ηταν αν εβρεχες λιγο το μαλλι με τα δαχτυλα σου και το πηγαινες προς τα πισω βρεγμενο . Ετσι θα εχουμε την πιο καθαρη εικονα
 
Τελευταία επεξεργασία:
Εντάξει η hairline δεν είναι και τόσο τουμπανο αλλά Εγώ στην θέση σου θα ήμουν πολύ χαρουμενος.εδωσες λιγα χρήματα και για τα δεδομένα της κλινικής σου έβαλαν πολλά μοσχευματα.Οταν κοιτούσες τον εαυτό σου στον καθρέφτη ήσουν καραφλος Και τωρα έχεις μαλλιά. Λογικά μόνο αυτό το χτένισμα θα κάνεις για να έχεις μια αξιοπρεπή εικόνα.κανε αλλη μια για το κραουν και θα εισαι κομπλέ.Επισης θέλω να τονίσω πόσο σημαντικό ρόλο παίζουν οι γέφυρες και το χρώμα των μαλλιών σου.
 

sotos20

Member
με βρεγμένο μαλλί!
Screenshot_20190307-233144.png Screenshot_20190307-233139.png
πέρα από την καλη πορεία που βλέπω,μου αρέσει που είναι και πολύ φυσικό το αποτέλεσμα!!!τι λέτε?
 

makis25

Well-Known Member
με βρεγμένο μαλλί!
Προβολή συνημμένου 20984 Προβολή συνημμένου 20985
πέρα από την καλη πορεία που βλέπω,μου αρέσει που είναι και πολύ φυσικό το αποτέλεσμα!!!τι λέτε?

Μπραβο! αυτο που εκανες , απο dhi , δεν το εχει κανει κανενας . Ουτε ενα περιστατικο! Ουτε οι ιδιοι το κανανε ποτε ! Γνωμη μου ειναι πως ολοι με μεταμοσχευση πρεπει να το κανουν για να βλεπουμε την αληθεια! Βλεπω ο δεξιος κροταφος υστερει , πισω απο τη πρωτη σειρα μοσχευματων δεν φυτρωσαν αρκετα . Ποιος ξερει γιατι . Επισης ειδα και ενα διτριχο μπροστα μπροστα βγαζει ματι . Οι γωνιες τοποθετησης ειναι φυσικες και ναι εχει φυσικη εικονα το μαλλι , αλλα επιφυλασσομαι για το ποσοστο φυτρωσης ακομα. Στη θεση σου θα εκανα ενα ακομη περασμα , τα μισα μοσχευματα στην ιδια περιοχη , τα υπολοιπα πισω και τελος με φαλακρες .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

makis25

Well-Known Member
η hairline ειναι πολυ αραιη . Επισης μετρησα τα μοσχευματα απο τη μεταμοσχευση σου . Ο τροπος που τα μετρησα ειναι με το λαθος προς τα πανω , δηλαδη αν δεν ημουν βεβαιος για το αν ειναι μοσχευμα ή οχι αυτο που βλεπω , το μετρουσα ετσι και αλλιως . Ετσι ο αριθμος που μετρησα ειναι μεγαλυτερος απο τον πραγματικο αριθμο μοσχευματων . Μετρησα 1896 , υπολογιζω ο πραγματικος αριθμος να ειναι γυρω στα 1850 μιας και για καμια περιπου 50αρια ηταν που ειχα αμφιβολια .
 

Συνημμένα

  • graftcount1896 - Copy.jpg
    graftcount1896 - Copy.jpg
    1.6 MB · Προβολές: 660

makis25

Well-Known Member
εγω λεω απλα αυτο που μετρησα . Το τι σημαινει ειναι προς συζήτηση. Εξαλλου οι φωτογραφιες ειναι διαθέσιμες στο νημα προς το παρον , οποτε ο καθε ενας μπορει να κανει οτι εκανα κι εγω .
 

sotos20

Member
η hairline ειναι πολυ αραιη . Επισης μετρησα τα μοσχευματα απο τη μεταμοσχευση σου . Ο τροπος που τα μετρησα ειναι με το λαθος προς τα πανω , δηλαδη αν δεν ημουν βεβαιος για το αν ειναι μοσχευμα ή οχι αυτο που βλεπω , το μετρουσα ετσι και αλλιως . Ετσι ο αριθμος που μετρησα ειναι μεγαλυτερος απο τον πραγματικο αριθμο μοσχευματων . Μετρησα 1896 , υπολογιζω ο πραγματικος αριθμος να ειναι γυρω στα 1850 μιας και για καμια περιπου 50αρια ηταν που ειχα αμφιβολια .
Έκατσες ρε θηρίο και τα μετρησες!ωραιος.Πριν 12 μήνες έπρεπε ομως να μου το έλεγες να ζητούσα να μου τα μετρήσουν στην dhi που τα ειχα φρέσκα...να τους ζητούσα και τα άλλα 250
 
Μπλουζα