.

I

Ironman

Λεφτά για εξωτερικό δεν έχω παιδιά με τίποτα για Ευαγγελάτο ποια είναι η γνώμη σας?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

I

Ironman

Παιδιά δεν έχω βλέψεις να γίνω αφάνας απλά να υπάρχει μαλλί λέτε με άλλα 1500 graft πάλι να μην αλλάξει η εικόνα στην dhi μου είπαν δε γίνετε να πάμε για πιο πολλα
 

anargiros88

Well-Known Member
Ζητά τότε την Μπιρου που έκανε και στον Αλέξανδρο και είχε καλό αποτελεσμα . Τουλαχιστον πήρες καμία καλύτερη τιμή για την δεύτερη μ.μ;
 
I

Ironman

Μου είπαν πάλι 1500e 1500 grafts δε γίνεται μου είπαν να βάλουμε παραπάνω σε μια μμ και τους ρώτησα τότε αν μπορώ να διαλέξω και τον γιατρό και μου είπαν ναι όποιον θελω
 

karampalikis

Active Member
Μου είπαν πάλι 1500e 1500 grafts δε γίνεται μου είπαν να βάλουμε παραπάνω σε μια μμ και τους ρώτησα τότε αν μπορώ να διαλέξω και τον γιατρό και μου είπαν ναι όποιον θελω
γίνεται να βαλεις παραπάνω σε μια συνεδρία...δεν ξέρω γιατι σου είπαν όχι
 

anargiros88

Well-Known Member
Και παραπάνω μπορείς να βάλεις σε μια συνεδρία αλλά μπορείς να κάνεις και διπλή ! Επίσης μην κολλάς με DHI στην Αθήνα ! Πάρε μια γνώμη και από άλλη κλινική . Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν πρέπει να βιαστείς για την δεύτερη .
 
I

Ironman

Δε θέλω να κάνω άλλη μια τώρα κοντά και να αφήσω τα 1500 graft για μερικά χρόνια αργότερα τώρα να σου πω την αλήθεια εγώ το πιστεύω ότι υπήρχε φύτρωση και πέσαν τα μαμά μήπως υπήρχε shockloss σκέφτομαι τώρα στην πάροδο του χρόνου με άλλα 3000graft συνολικά που θα βάλω ελπίζω να αλλάξει λίγο η κατασταση
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

spass

Active Member
και ο ευαγγελατος φαίνεται καλός αν κρίνουμε πρόσφατα από την μ/μ του mogan
 
I

Ironman

Ναι κ εγώ όσες έχω δει εδώ έχει γίνει δουλειά γι αυτό και κλείνω προς τα κει
 

Adriano

Well-Known Member
Λοιπόν. Ο Ironman. Φαίνεται και μια χαρά παιδί. Πάει να λύσει το προβληματάκι του μέσω κλήρωσης σε ελληνική εταιρία. Παίρνει γενναία έκπτωση και πάει. Και το παιδί αυτό λόγω της κλήρωσης είναι και marketing material έτσι. Και πρέπει να του δώσεις και δυνατό αποτέλεσμα.

Και αντί αυτού; Του βγάζεις λίγα grafts που τα βάζεις τυχαία. Όπου να ναι. Και αποτέλεσμα δεν υπάρχει. Τουλάχιστον εμφανές.
Σπουδαία στρατηγική marketing.

Πραγματικά ένα βήμα εμπρός, δέκα πίσω είστε στη DHI.
 
I

Ironman

Ευαγγελάτο έχω καταλήξει... Αλλά κ μπιρου απ ότι έχω δει καλή ειναι
 
I

Ironman

Σε θέμα καθαρά φύτρωσης ο βεκρης είναι καλύτερος από dhi; κ στον βεκρη ξέρει κανένας ποιοι γιατροί είναι καλοί εκεί;
 

aeratos28

Just aeratos
Φυτρωση έχουν και οι 2.. ο βεκρής δουλεύει καλύτερη πυκνότητα ,περισσότερα grafts από την dhi ,στον βεκρη δεν θα σου την κάνει την επέμβαση γιατρός αλλά νοσηλευτρια
 
I

Ironman

Δηλαδή θεωρητικά πιστεύεις ότι είναι ισοδύναμες κληνικες κ ας κάνουν νοσηλεύτρια τη δουλειά;
 
Μπλουζα