.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

I

Ironman

Ευαγγελία την λένε μια με γυαλιά όχι πολύ μεγάλη μπρικατι το επώνυμο της... Αυτή η φώτο από πάνω είναι σήμερα δλδ αυτό είναι το τελικό αποτελεσμα
 
I

Ironman

Δηλαδή λες χάλια ... Ρε φίλε κ εγώ να σου πω την αλήθεια δεν είδα διαφορά λίγο στους κροτάφους κάτι τρίχες αλλά πήγα προχθές στην dhi στην Αθήνα κ επέμεναν ότι η φύτρωση είναι πάνω από 85%
 

anargiros88

Well-Known Member
Μπορεί η φυτρωση να είναι πάνω από 85% άλλα μάλλον έχασες και άλλα μαλλάκια δικά σου στο χρόνο που πέρασε !
 
I

Ironman

IMG_20180728_173542.jpg
 
I

Ironman

Αυτό μου είπε κ ο γιατρός εκεί ε λογικά αυτό θα γίνε τι να πω πάντως η εικόνα μ δεν αλλαξε
 

anargiros88

Well-Known Member
Αν μπορείς βάλε μια φώτο όπως η πρώτη που έβαλες ! Στο δεύτερο μνμ σου ! θα έχουμε καλύτερη εικόνα
 
I

Ironman

Τεσπα σοβαρά επειδή είμαι καινούριος στη φάση κ δε ξέρω να το χειρίζομαι το forum πως σβήνω το νημα?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

anargiros88

Well-Known Member
Διάφορα δεν υπάρχει σαν να μην έκανες τίποτα . Ο δεξιός κρόταφος σαν να γέμισε λίγο (αν δεν τον καλύπτει το μήκος του μαλλιού σου ) . Αν μπορέσεις βγάλε μια φώτο όπως αυτήν που έβαλες αλλά σε εξωτερικό χώρο .
 
I

Ironman

Δε γίνεται δεν έχει ήλιο προσπάθησα και δε φαίνεται τίποτα παιδιά όντως δεν αλλαξε τίποτα αλλά μου είπαν ότι έχασα μαλλιά κ για αυτό δε φαίνεται και κανόνισα να κάνω κ άλλη μμ τον Μάιο απλά να έχω οποίο γιατρό θέλω εγω
 

tol

Well-Known Member
Αυτη η φώτο είναι το τώρα πριν μια ώρα η μμ έγινε περυσι

Φιλε Ironman, η περιπτωση σου επιβεβαιωνει τις χαμηλου επιπεδου δυνατοτητες που διαθετει η DHI ως κλινικη μεταμοσχευσης μαλλιων.

Δυστυχως το αποτελεσμα της μμ ειναι μετριο. Αν και το κοστος (λογω της κληρωσης) ηταν μικρο, μαλλον δεν πρεπει να εισαι ικανοποιημενος.

Καταλαβα απο τη πρωτη στιγμη (με βαση το υφος των σχολιων σου, αλλα και τη δικη μου εμπειρια απο την DHI) οτι δεν εισαι ικανοποιημενος και αυτος ειναι ο λογος που ανοιξες το συγκεκριμενο νημα.

Ο φιλος anargiros ισως θεωρησε οτι θα εκανες ετεροχρονισμενα θετικη διαφημιση στη κλινικη και ηθελε να σε προστατευσει απο πιθανο "κραξιμο" των μελων του forum.

Πως ομως να κάνεις διαφημιση με τετοιο αποτελεσμα;

Η δικη μου εικονα (μετα απο 3 μμ στη DHI) ειναι πολυ καλυτερη και με παρα πολλα μαμα μαλλια σε ηλικια 49 χρονων........και παρολα αυτα δεν εμεινα ικανοποιημενος απο την κλινικη.

Φανταζομαι, επομενως, την ψυχολογια στην οποια βρισκεσαι. Αν κατι μπορει να σε παρηγορησει, ειναι το γεγονος οτι η δοτρια σου (χωρις να εχουμε δει φωτογραφιες) μαλλον δεν εχει καταπονηθει λογω του μικρου αριθμου grafts και του γεγονοτος οτι, τουλαχιστον, στη DHI δεν "οργωνεται" η δοτρια (απο τα λιγα θετικα της κλινικης μαζι με τη φυσικοτητα του αποτελεσματος).

Θα σε συμβουλευα στο μελλον, αν θελησεις να κάνεις δευτερη μμ, να στρεψεις το ενδιαφερον σου προς το εξωτερικο (ισως στην κοντινη Τουρκια....Ερντογαν).

Σου ευχομαι καλη συνεχεια φιλε μου!
 
  • Like
Reactions: Zob
I

Ironman

Έχω διαβάσει αρκετά και το μόνο που έχω κατάληξη είναι dhi στον Ευαγγελάτο τώρα θα πάω κ από βεκρη κ ανάστασακη να δω τι θα μου πούνε αλλά πολλά λεφτά δεν υπάρχουν το θέμα είναι τώρα άμα βγήκαν τα μαλλιά απ την μμ άμα βγήκαν σημαίνει ότι υπάρχουν και δε πέφτουν αυτά και με άλλα 1500 graft κάτι θα σωθεί απλά φοβάμαι μη δε βγήκαν πολλά κ είμαι ακόμα στο μηδέν και έχασα τζάμπα τόσα graft
 

makis25

Well-Known Member
και 100% φυτρωση να ειχε ο ironman , με επιθετικη τριχοπτωση στα 25 διχως καμια θεραπεια χανει τα υπολοιπα και λογικο μετα απο ενα χρονο να φαινεται περιπου ιδιος με πριν . Το ιδιο συνεβει και σε ενα αλλο παιδι dhi αθηνα νικητη διαγωνισμου . Εδω βαλανε 1600 γραφτσ σε μια περιοχη να πω με το ματι 150 τετραγωνικα εκατοστα; 10-11 grafts ανα εκατοστο και ουτε. Εδω θες τα τριπλασια grafts .
 
Μπλουζα