Cvial, dr. jose lorenzo, fue, 2701 grafts, 19-20/7/2016 (2nd operation)

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
cvial πιστευεις οτι η αραιωση η δικη μου μοιαζει με το πως αραιωσες και εσυ? εμενα ξεκινησε απο κροταφους 20χρονων. προχωρουσε προς τα μεσα και παραλληλα ετρωγε τη hairline ωσπου χαθηκε εντελως και αδειασε και προς τα μεσα με τα χρονια.
το μαλλι σου πλεον ειναι πολυ καλυτερο απο τους περισσοτερους 50αρηδες. Να εισαι γερός να το χαρεις. ;)

Νομίζω πως ναι μοιάζει είναι χαρακτηριστική για τν τύπο Α


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Μπαρουτι εισαι γιατρε!! Ριξε τωρα κοτσιδα να μας τρελανεις!! Τοπ αποτελεσμα απο τοπ γιατρο σε τοπ ψαγμενα ανθρωπο!!
 

ItsAllGone

Active Member
Ωραιος CVIAL πειραματισου τωρα να βρεις το καλυτερο στιλ, καλο ειναι και στο πλαι φραντσα νομιζω σου παει, η εικονα σου εχει καλυτερευσει πολυ το μαλλι εχει γινει τσιμεντο, μου φαινεται εχασες και μερικα κιλα.
 

aeratos28

Just aeratos
Δυναμίτης ο cvial..υπερτουμπανος.! Όντως έχει παίξει και αδυνάτισμα όπως φαίνεται,έλα πες την αλήθεια τώρα,δεν βλέπει η γυναίκα τι λέμε..παίζει γκομενάκι?χαχαχα:D;)
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δυναμίτης ο cvial..υπερτουμπανος.! Όντως έχει παίξει και αδυνάτισμα όπως φαίνεται,έλα πες την αλήθεια τώρα,δεν βλέπει η γυναίκα τι λέμε..παίζει γκομενάκι?χαχαχα:D;)

Όντως τώρα που βλέπω τις φωτό πρέπει να έχω χάσει κανα 2 κιλά. Από το τρέξιμο aeratos πολλά ταξίδια.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

minoxidilis

Active Member
Όντως τώρα που βλέπω τις φωτό πρέπει να έχω χάσει κανα 2 κιλά. Από το τρέξιμο aeratos πολλά ταξίδια.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Μια ερωτηση cvial,ειμαι 39 εχω μαζεψει 6000 ευρο,ειμαι norwood 5a σταθερα,περιμενω καποια χρονια και παω εξω η παω τωρα σε κατι ποιο φθηνο δλδ γιατρο,δλδ σαν αντρας παραμενω με το ιδιο κεφαλι μεχρι τα 45 και μετα παω σε καλο γιατρο η την κανω τωρα σε καποιον σαν τον donagay τουρκια μερια,με ενδιαφερει η αποψη σου.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μια ερωτηση cvial,ειμαι 39 εχω μαζεψει 6000 ευρο,ειμαι norwood 5a σταθερα,περιμενω καποια χρονια και παω εξω η παω τωρα σε κατι ποιο φθηνο δλδ γιατρο,δλδ σαν αντρας παραμενω με το ιδιο κεφαλι μεχρι τα 45 και μετα παω σε καλο γιατρο η την κανω τωρα σε καποιον σαν τον donagay τουρκια μερια,με ενδιαφερει η αποψη σου.

Περιμενε


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
IMG_5601r.jpg


Σχεδόν 2.5 μήνες από την ισιωτική. Στον 1.5 μήνα το κούρεψα στα πλάγια για να πάρει μια φόρμα. Παρόλο που από την ρίζα βγαίνει σπαστό ακόμα κρατάει. Εδώ δίπλα στο παράθυρο με φλάς.
 

felaini

Active Member
Cvial..χωρις να θελω να γινω δοξαστικος και ν αρχισω να επαινω αυτο που βλεπω ενα θα πω.. αυτο το αποτελεσμα θα επρεπε να διδασκεται σε μελλοντικα παγκοσμια σεμιναρια με θεμα.. OMG..are you kidding me???
 

tasos33

Well-Known Member
Σε περιβαλλον εσωτερικου χωρου αλλα και εξωτερικου υπο σκια απλα τα λογια εινια περιττα.

υσ. Εν τωμεταξυ στην bergman kord ακομα ψαχνουν να βρουν το τοππικ.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σε περιβαλλον εσωτερικου χωρου αλλα και εξωτερικου υπο σκια απλα τα λογια εινια περιττα.

υσ. Εν τωμεταξυ στην bergman kord ακομα ψαχνουν να βρουν το τοππικ.

6014b4f6f05df3cd95eb1ee38a066ec4.jpg


Ποστάρω και μια σημερινή πανοραμικη με ήλιο πιο λαμπερό από τον δικό μας κατευθείαν στο μαλλί. Έχω ξαναπεί ότι οι πιο αποκαλυπτικές φώτο είναι υπό σκιά με επαρκές δίαχυτο φως.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

tasos33

Well-Known Member
Άκυρο το προηγούμενο post μου, Χαχα χα ο Lorenzo σε έχει προσθέσει στα αποτελέσματα του?
 

salonikios30

Active Member
οσο και να βοηθαει η τριχα που ειναι πολυ σημαντικο σε μια μ.μ,καλυτερος και απο πολλους 20χρονους οχι μονο 50χρονους!
 

athenian

Well-Known Member
Να σαι καλά να το χαίρεσαι πάντα. Αυτό μόνο και το θέμα πρέπει να κλειδώσει. Χαχαχαχα
 
Μπλουζα