Chrisdubai, fue, 2340grafts, 17-18/11/2016

Loki

New Member
Να τελειώσει εδώ γιατί δεν έχω διάθεση. Καλύτερα να διαβάζουμε κάτι που θα έχει αξία και θα βοηθάει. Γράφτηκαν πολλά χωρίς κανένα νόημα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

sven

Active Member
Μετα απορει ο tol για τα νεα μελη.
Οταν ο αλλος εμφανιζεται με 1 μυνημα στο ιστορικο του και αρχιζει εισαι τελειοςςς,τα πας μια χαρα,σου κανε πολυ καλη δουλεια...μπλα μπλα μπλα...

Ρε σι ξέρεις τι πρόσεξα , όταν βγαίνει ένας και ζητάει συμβουλές για μμ βγαίνεις και μιλάς πρώτος πρώτος, όταν όμως ένας βγαίνει και λέει έχω κλείσει ήδη με κλινική και ζητάω γνώμες δεν εμφανίζεσε να δώσεις τα φώτα σου. Τυχαίο?
 

aeratos28

Just aeratos
Επειδή στην αρχή εγραψες rec ,και φανηκε σαν λάθος από t9 και λέω μήπως πηγες να γράψεις αερατος,γιατί μου το έχει κάνει και μενα.,γι αυτό και απλά ρωτησα.μετά που το διορθωσες και εγραψες ρε σι,κατάλαβα ότι έλεγες για john
 

Loki

New Member
Ρε σι ξέρεις τι πρόσεξα , όταν βγαίνει ένας και ζητάει συμβουλές για μμ βγαίνεις και μιλάς πρώτος πρώτος, όταν όμως ένας βγαίνει και λέει έχω κλείσει ήδη με κλινική και ζητάω γνώμες δεν εμφανίζεσε να δώσεις τα φώτα σου. Τυχαίο?
Μακάρι φίλε να ήθελαν όλοι πραγματικά να βοηθήσουν. Σε πολλές περιπτώσεις, δυστυχώς, χάνεται και η βάση συζήτησης.
 

tasos33

Well-Known Member
Δε βλέπω να χεις την ίδια ευαισθησία και με αυτους που στέλνουν ιδιωτικά pm σε νέα μέλη εκθειάζοντας συγκεκριμένη κλινικη και τον γιατρό της ο οποίος έχει και φοβερό χερι αλλά ακόμα δουλεια του δεν έχουμε δει...τυχαίο??
Ρε σι ξέρεις τι πρόσεξα , όταν βγαίνει ένας και ζητάει συμβουλές για μμ βγαίνεις και μιλάς πρώτος πρώτος, όταν όμως ένας βγαίνει και λέει έχω κλείσει ήδη με κλινική και ζητάω γνώμες δεν εμφανίζεσε να δώσεις τα φώτα σου. Τυχαίο?
 

tasos33

Well-Known Member
Καλά και συ ώρες ώρες έχει αυτήν την κωλομυγα καο παθαινεις κάτι μυγιασματα....
Επειδή στην αρχή εγραψες rec ,και φανηκε σαν λάθος από t9 και λέω μήπως πηγες να γράψεις αερατος,γιατί μου το έχει κάνει και μενα.,γι αυτό και απλά ρωτησα.μετά που το διορθωσες και εγραψες ρε σι,κατάλαβα ότι έλεγες για john
 

sven

Active Member
Δε βλέπω να χεις την ίδια ευαισθησία και με αυτους που στέλνουν ιδιωτικά pm σε νέα μέλη εκθειάζοντας συγκεκριμένη κλινικη και τον γιατρό της ο οποίος έχει και φοβερό χερι αλλά ακόμα δουλεια του δεν έχουμε δει...τυχαίο??

Τόσο καιρό το λέω εδώ μέσα να μην προτείνουμε κλινικές , για τον λόγο του ότι δεν ξέρεις αν θα έχει 100% επιτυχία επειδή πήγε ο τάδε εκεί και του πήγε καλά και επιπλέον για να κάνει μπαμ ο βάλτος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

sven

Active Member
Για να μην χαλάσουμε και το νήμα του φίλου (που μάλλον το κάναμε ήδη)να πω κάτι τελευταίο και τελειώνω εδώ.

Μου είχε πει κάτι ο John john παλιότερα : μα να μην προτείνω την κλινική που πιστεύω σε κάποιον , εσύ δεν θα το έκανες σε έναν φίλο σου το ίδιο ; Δεν έχει και άδικο σε αλλα έτσι όμως δεν μπορείς αν ξεχωρίσεις τον βάλτο από κάποιον που απλά σου δίνει μια συμβουλή προτείνω ο admin να σε τέτοιο θέματα να ρίχνει ban με την μια , σε τέτοιου είδους post να μην υπάρχει ανοχή . Αν θέλει το νέο μέλος να σχηματίσει μια γνώμη για τις κλινικές να κάτσει και να διαβάσει τις παρουσιάσεις.-

Ο cvial που έγινε admin έκανε καλο στο forum , με τις γνώσεις του το αναβάθμισε το session των μεταμοσχεύσεων και διαχειριζεται σωστά μια κατάσταση ανάμεσα σε δυο που διαπληκτίζονται αλλα πολύ ελευθερια του λόγου δίνει σε τέτοια θέματα.

Αν ήμουν εγώ admin και έβλεπα post ...εκεί να πας ή κάτι παρόμοιο....ban με συνοπτικές διαδικασίες χωρίς μα μου σου του. Αλλά άλλο εγώ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

ChrisDubai

New Member
Kalispera se olous sas!

Dimiourgisa auto to post gia na kata8esw tin katarxin agwnia mou kai apopsi mou gia tin mm pou eprokeitw na kanw. Metepeita tis epemvasis sinexizw na moirazomai kai tin ekseliksi tis eikonas mou kai tis ek neou anisixies-apories mou. Euxaristw ola ta melh pou exoun simmetasxei kai exoun kata8esi tin apopsi tous/gnwmi tous se auto to post alla pragmatika den exoun kamia 8esi sizitisiseis tetoiou typou pou parakolou8isa tis teleutaies meres.

Afeisa prwta na stamatisete kai meta na grapsw gt alliws 8a ginotan mpaxalo! Den exw apo kanenan anagki oute na me yperaspistei oute na me prostatepsei apo kapoious allous kai oti alli ... diavasa sta metaksi sas minimata. Epanalamvanw euxaristw osous simetexoun se auto to post kai kata8etoun tin apopsi tous, ka8e ti allo parakalw makria apo to post mou...

Pisw sta dika mas kai stin ousia! Meta apo 2 mines sxedon den vlepw alli araiwsi apo ekeini pou eixa paratirisei ston prwto mina, alla den vlepw kai kapoia eidiaiteri pyknwsi kiolas (se auto mporei na min eimai antikeimenikos gt vlepw ton eauto mou ka8e mera ston ka8refti). Eksakolou8w na xrisimopoiw evlavika to regaine foam kai na louzomai me ta proionta pou mou exoun dwsei.

PS1. prosfata ekana paraggelia apo UK gia to Regaine Foam, gt edw sto Dubai to Foam to exoun 80euro oi agiogdites!
PS2. oi fotografies mou einai autes tis imeres prin kai meta pou koureutika
 

Συνημμένα

  • 8BDA0FF9-8991-4D54-B3E5-A3B0DAAC9089.JPG
    8BDA0FF9-8991-4D54-B3E5-A3B0DAAC9089.JPG
    1 MB · Προβολές: 632
  • 8ED0B34C-22C3-419D-85C7-D3270CA434BF.JPG
    8ED0B34C-22C3-419D-85C7-D3270CA434BF.JPG
    979.7 KB · Προβολές: 619
  • 29A68D92-2C07-4589-A181-17B8982915FC.JPG
    29A68D92-2C07-4589-A181-17B8982915FC.JPG
    956.1 KB · Προβολές: 624
  • 438CDB8C-9353-41C3-91FC-F36B3B444A13.JPG
    438CDB8C-9353-41C3-91FC-F36B3B444A13.JPG
    805.2 KB · Προβολές: 609
  • 267928D2-9307-4052-BFF4-2878BC350052.JPG
    267928D2-9307-4052-BFF4-2878BC350052.JPG
    816.1 KB · Προβολές: 605

imouthis

Active Member
Άποψη μου είναι να τα κουρευεις έτσι για αρκετό διάστημα ακόμα (τουλάχιστον 3 μήνες). Πιστεύω σου πάει αρκετά. Μετά τους 3 μήνες θα έχουν πάρει τα πάνω τους και τα υπόλοιπα.
 

nine

Active Member
Δεν θα γραψω για το αποτελεσμα γιατι ειναι πολυ νωρις ακομα.
Γενικα η εμπειρια με την συγκεκριμενη κλινικη ποια ηταν; DHI στο Ντουμπαι την εκανες;
Κρατανε καποια στανταρ γενικα αυτοι σαν dhi παγκοσμιως σε σχεση με την δικια μας; :p
 

ChrisDubai

New Member
Δεν θα γραψω για το αποτελεσμα γιατι ειναι πολυ νωρις ακομα.
Γενικα η εμπειρια με την συγκεκριμενη κλινικη ποια ηταν; DHI στο Ντουμπαι την εκανες;
Κρατανε καποια στανταρ γενικα αυτοι σαν dhi παγκοσμιως σε σχεση με την δικια μας; :p

Στην Ελλάδα την έκανα διότι στο Dubai μου ζητούσαν κοντά στα 8000Euro και προς τιμήν του έλληνα γιατρού που εργάζεται εδώ στο Dubai, μου πρότεινε και αυτός με την σειρά του να πάω στην Ελλάδα για την ΜΜ. Αναφορικά με την εμπειρία μου, έχω καταθέσει και σε παλαιότερο post μου βέβαια, ήταν πολύ θετική και με το προσωπικό και με την γιατρό και με τον περιβάλοντα χώρο, όσο για το αποτέλεσμα δεν μπορώ να πω κάτι για την ώρα. Σαφώς και αγωνιώ όπως και ο καθένας στην θέση μου φαντάζομαι μέχρι να δει αποτελέσματα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

ChrisDubai

New Member
Καλησπέρα στην παρέα,

Επανέρχομαι ακριβώς στους 4μήνες μετά την ΜΜ.

Η εικόνα μου θεωρώ ότι είναι ακριβώς όπως ήμουν και πριν την ΜΜ, με ίσως σε κάποια σημεία κάπως βελτιωμένη. Έχω επικοινωνήσει με την κλινική και την γιατρό μου όπου με καθησύχασε ότι είναι λογική η εικόνα μου και ότι θα δω πολύ μεγαλύτερη βελτίωση στους επόμενους μήνες. Συνεχίζω κανονικά το Regaine 5% κάθε βράδυ και ελπίζω για το καλύτερο. Έχω αρκετή φαγούρα ειδικά στο μπροστινό κομμάτι του κεφαλιού μου το οποίο δεν ξέρω πώς εξηγείται, πάντως όσο μπορώ αποφεύγω να ξύνω την περιοχή. Θα ήθελα να μου πείτε και σεις τη γνώμη σας, τις εμπειρίες σας κτλ...
 

ChrisDubai

New Member
Σημερινές φωτογραφίες, μετά από 4 μήνες.
 

Συνημμένα

  • 17342383_10154655510009585_111506310_o.jpg
    17342383_10154655510009585_111506310_o.jpg
    235.4 KB · Προβολές: 521
  • 17373106_10154655510039585_495219384_o.jpg
    17373106_10154655510039585_495219384_o.jpg
    222.7 KB · Προβολές: 526

alexandros _athens

Active Member
Υπομονή φίλε, τώρα ξεκινάνε τα καλά. Τουλάχιστον έτσι συνέβη στην περίπτωση μου. Καλή επιτυχία και το καλοκαίρι καινούργιος!
 
Μπλουζα