cb0301

kos1987

New Member
Απ: cb0301

Αυτη η εταιρια προχωραει τα σταδια του fda για την ακμη και χρησιμοποιει σαν vehicle μια κρεμα.Ομως, ειναι γνωστο πλεον οτι αυτες οι χ.ουσιες εχουν εφαρμογη και στην α/α.Ετσι, η cosmo εκανε σε λιγα ατομα αυτη την εφαρμογη με την ιοντοφορεση(δλδη εκανε μια επιδειξη για το τι μπορει να κανει αυτη η ουσια οταν βρεθει στα κυτταρα τυπου derma papilla, ωστε να προσελκυσει πιθανο επενδυτη).Δεν σημαινει οτι σωνει και καλα ετσι πρεπει να γινεται.Και η κρεμα που χρησιμοποιουν σαν μεταφορεα μια χαρα αποτελεσματα δινει στα μαλλια...Σε κανα δυο μηνες θα εχουμε εξελιξεις.(Ηδη φαινονται)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: cb0301

εχω εναν ενδιασμο για το cb0301,χωρις να ειμαι και σιγουρος.
η τρετινοιν μεταβολιζεται σε ρετινολη και παχαινει την επιδερμιδα γι αυτο ειμαι σιγουρος.
το cb0301 μεταβολιζεται σε υδροκορτιζονη και γινεται αυτο που φανταζομαι? :chinscratch
 

kos1987

New Member
Απ: cb0301

Λογικα ναι...μην ξεχνας ομως οτι μπλοκαρει τους ανδ.υποχεις και σταματα τη διαδικασια της α/α.Ο χρονος θα δειξει.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: cb0301

μακαρι να βγει κατι καλο,αυτο που δεν βρηκα ακομα ειναι ποσες ωρες κραταει η δραση της υδροκορτιζονης στο δερμα,δεν αποκλειεται να ειναι και 24ωρα
 

kos1987

New Member
Απ: cb0301

Καπα εσενα που κοβει το ματι σου :tease: σου φαινεται οτι υπαρχει επανεκφυση? Σε προηγουμενες φωτο δεν φαινονται κατι τετοιες μικρουλες τριχιτσεςςςς


Ο χρονος θα δειξει...το κακο ειναι οτι κατα 99% το cb του kane ειναι μουφα.Αυτο ειναι απο αμερικανικα μερια furious3
 

kos1987

New Member
Απ: cb0301

οχι τπτα πιο πριν.Αναφερομαι στις τριχιτσες που ειναι μικρες σαν κουκιδες...ρε λες? :chinscratch
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: cb0301

ναι δινει αν δεν υπηρχαν πριν,οτιδηποτε εχει κορτιζονη η μεταβολιζεται σε αυτην, πολυ αργα σκετη,πολυ γρηγορα με μινοξιδιλη.
φανταζομαι αν συνδιαστει το cb0301 με μινοξιδιλη τα αποτελεσματα θα ερθουν αμεσα
 

garidas

New Member
Απ: cb0301

@kos1987 η φωτογραφία που παρέθεσες είναι αποτέλεσμα cb έτσι?μήπως μπορείς να πεις μια σε ποιο site τη βρήκες? ευχαριστώ.αν όντως όλες αυτές οι κουκιδίτσες είναι τριχούλες που θα αναπτυχθούν τότε μιλάμε για αρκετά δυνατή επανέκφυση....πάντως μου κάνει εντύπωση το οτι κανείς απο αυτούς που χρησομοποιούν cb δε λέει από πού το αγοράζει..
 

kos1987

New Member
Απ: cb0301

garidas είπε:
@kos1987 η φωτογραφία που παρέθεσες είναι αποτέλεσμα cb έτσι?μήπως μπορείς να πεις μια σε ποιο site τη βρήκες? ευχαριστώ.αν όντως όλες αυτές οι κουκιδίτσες είναι τριχούλες που θα αναπτυχθούν τότε μιλάμε για αρκετά δυνατή επανέκφυση....πάντως μου κάνει εντύπωση το οτι κανείς απο αυτούς που χρησομοποιούν cb δε λέει από πού το αγοράζει..

Κανω πολυ στενο μαρκαρισμα το θεμα cb εδω και κανα 2μηνο.Η φωτο αυτη δεν υπαρχει σε site, εχω ζητησει απο καποιο χρηστη να μου στειλει αρκετες.sorry...Κανεις απο αυτους δεν λεει απο που το αγοραζει γιατι απλα το φτιαχνουν οι ιδιοι...Ειναι μπροστα τα παλικαρια και πολυ γενναια.Να φανταστεις οταν αρχισαν να το δοκιμαζουν με το γνωστο μιγμα pg+οινοπν. εβγαλαν sides και μαλιστα αρκετα σοβαρα.Μετα αρχισαν να δοκιμαζουν με βαση την πατεντα της κοσμο και απο τοτε ολα μελι γαλα...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kos1987

New Member
Απ: cb0301

Η cosmo ανακοινωνει την προοδο που εχει κανει με τις θεραπειες τις μεταξυ και το cb.Λενε πως θα γινει η 2η φαση και απ'οτι φαινεται ψαχνουν συνεργατες για να συνεχισουν το project για την ακμη...αυτο δεν μας χαλαει καθολου...
http://www.cosmopharmaceuticals.com/~/media/Files/C/Cosmo-Pharmaceuticals/presentations/120118RDday.pdf

αντε να δουμε
 

icesensei

New Member
Απ: cb0301

από ότι είχα διαβάσει δεν αποκαλύπτουν τη πηγή όσοι ξέρουν γιατί η ζήτηση είναι μεγάλη και στο τέλος θα βρεθουν οι ίδιοι χωρίς, ένας χρήστης που είναι μέσα στα πράγματα έγραφε ότι σε (λίγους) μηνες θα κυκλοφορήσει απο κίνα.

Έχω ένα ερωτηματικό γιατί τo CB από kane είναι ψεύτικο, και γιατί δεν το διαψεύδει...αλλά και που ειναι οι χρήστες να τον κράζουν ότι δίνει ψεύτικο και χάσαν τα λεφτά τους :angel: και ποιο το όφελος αφού ήδη φτιαχνεί ru κσι rum και μάλιστα καλο από ότι λένε άρα γιατί να ρισκάρει το μερίδιο αγοράς που έχει με ομαδικές παραγγελίες ,αναφορές σε sites κτλ
 

kos1987

New Member
Απ: cb0301

o kane φτιαχνει αληθινο ru και μονο αυτο(προς το παρον).Το cb που πηραν απο τον kane το εξετασαν σε αμερικανικο εργαστηριο και δεν ειχε την σωστη - δραστικη κρυσταλικη μορφη που πρεπει να χει συμφωνα με την ουσια της κοσμο.Επισης εχουν παραπονα με το asc, γιατι παρτιδα με παρτιδα διαφερει.

Εγω εχω αλλη απορια Γιατι αρχισαν τον τελευταιο καιρο να πουλανε οι κινεζοι ολο και πιο φθηνο ru οταν πριν απο 2 χρονια το χρεωνανε στη διπλασια τιμη...Αν βαλεις κατω το κοστος στον καταναλωτη το ru ειναι λιγοοοοο πιο ακριβο απο το προπεσια.Να τονισω οτι θα αρχισουν και στην αμερικη την κατασκευη ru (οχι απο το oc) με την τιμη να ειναι κατω απο 30$/γρ. Αρα ο κινεζος εχει γινει πλουσιος.....κοροϊδα καραφλοι θα λεει :18m: furious3
 

garidas

New Member
Απ: cb0301

πάντως ρε παιδιά μέχρι να ολοκληρωθεί 2η και 3η φάση για το cb που ,αν και φαίνεται αρκετά ελπιδοφόρο, θα παρει λογικά αρκετό καιρό ελπίζω τουλάχιστον να έχουμε κανά καλό νέο απο replicel-histogen. για να δουμε..
 

icesensei

New Member
Απ: cb0301

άν κατάφεραν να βελτιώσουν τη διαδικασία παραγωγής ίσως θέλουν να βγάλουν κέρδος από την ποσότητα παρά την τιμή,όντως σε καλη τιμη το ru.Ενδιαφερομαι με χίλια , για αγορά legit cb οχι για RU ,αλλά πολύ ενδιαφέρον αυτό για τιμή κάτω από 30/γρ ru απο αμερικη μπορώ να περιμένω κάποιους μήνες και τοτε cb / ru... θα δείξει.
 

kos1987

New Member
Απ: cb0301

cb, πεπτιδια cu στη hairline αλλα παραλληλα με φινα που την ειχε ξεκινησει 1μιση χρονο πριν
Ειναι απο τις πρωτες φωτο που δειχνουν οτι το cb δουλευει...κοιταξτε την τελευταια οπωσδηποτε
 

Συνημμένα

  • week1 005.JPG
    week1 005.JPG
    150 KB · Προβολές: 55

MANKAR

Active Member
Απ: cb0301

kos1987 είπε:
cb, πεπτιδια cu στη hairline αλλα παραλληλα με φινα που την ειχε ξεκινησει 1μιση χρονο πριν
Ειναι απο τις πρωτες φωτο που δειχνουν οτι το cb δουλευει...κοιταξτε την τελευταια οπωσδηποτε

ξερεις μηπως ποτε 8α κυκλοφορησει το cb0301?απο sides ξερουμαι τιποτα???? :chinscratch
 

kos1987

New Member
Απ: cb0301

MANKAR είπε:
ξερεις μηπως ποτε 8α κυκλοφορησει το cb0301?απο sides ξερουμαι τιποτα???? :chinscratch

Το cb ειναι πατεντα της Ιταλικης cosmo Βρισκονται ηδη στην φαση 2 για τη χρηση του ως προιον κατα της ακμης.Ξερω πως σχεδον εχει κλεισει συμφωνια για συνεργασια με κατι αλλους.Περισσοτερα θα ανακοινωσουν συντομα οι Ιταλοι.Εκει εδειξε τουλαχιστον 2 φορες καλυτερα αποτελεσματα σε σχεση με τα ρετινοειδη και μπηκαν στη φαση οπου μελετουν το ευρος των δοσεων.Αυτοι που το βαζουν στο μαλλι το κανουν πειραματικα καθως κατασκευασαν cb μονοι τους και την κρεμα που χρησιμοποιει η cosmo σαν οχημα της ουσιας αυτης.Τωρα για τα sides.Πριν χρησιμοποιησουν την κρεμα ως vehicle εβαζαν cb σε διαλυμα pg+ethanol. εκει ειδαν πολλα sides...τωρα που χρησιμοποιουν την κρεμα τπτα...
Πότε θα βγει κανεις δεν ξερει ακριβως.Αν ολα πανε καλα και δεν σταματησει το project οπως εγινε με το ru τοτε σε 2μιση χρονια πιθανον να το δουμε και επισημως.Ανεπισημα του χρονου θα το εχουμε σιγουρα.
 
Μπλουζα