Case study - 2giga+2mega all unshaved 15.557

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

VURTEGO

New Member
Καλησπέρα σας όλους! Όλες τις συνεδρίες τις έκανα στην D..I με τον ίδιο γιατρό Λευτ. Παπαν.....ου! ο οποίος έφυγε πρόσφατα και έχει πλέον την δική του κλινική στη Γλυφάδα οπου και εκανα την φετινη (mega). Το μόνο που έχω να πω ότι είμαι απόλυτα ικανοποιημένος και ότι θα έπρεπε να είχα πάρει την απόφαση πιο νωρίς και όχι στα 35 μου (2015). Μπορειτε να με ρωτησετε οτι θελετε. Ευχαριστω πολυ το hairloss.gr.com γιατι μεσω απο αυτο πηρα και εγω το θαρρος να το κανω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

karampalikis

Active Member
Χρόνια πολλά.
Σίγουρα η πρώτη φώτο με την τελευταία έχει μεγάλη διαφορά, αλλά...

Είπες ότι έκανες 4 μμ όμως με τις συγκεκριμένες φώτο που τις έβαλες όλες μαζί δεν ξέρουμε το αποτέλεσμα μετά από την κάθε μμ.
Καλό θα ήταν να ανεβάσεις φώτο με το πως ήσουν πριν από κάθε μμ, πως ήσουν ακριβώς αμέσως μετά την κάθε μμ και πως ήσουν μετά από κάθε μμ εφόσον είχε ολοκληρωθεί η φύτρωση. Έτσι θα έχουμε μια πιο ολοκληρωμένη εικόνα.
Τέλος καλό είναι να μας πεις και τις τιμές των μμ τις οποίες σου έκανε αφού έφυγε απο την D@I για να ξέρουμε σε τι τιμές κινείται τώρα που είναι μόνος του.
Πως λέγεται η κλινική του;
 

VURTEGO

New Member
Καλησπέρα, ναι φυσικά έχω αρχείο και από την εταιρία και από προσωπικά σε κάθε στάδιο και σε κάθε μέρα πριν και μετά... λίγο υπομονή γιατί όπως καταλαβαίνεις είναι πολλές... όσο άφορα τις τιμές στην D.. μετά από επαναλαμβανόμενος πελάτης είχα κάποια έκπτωση να το πω... το ίδιο μου έκανε και ο κ.Παπανι..., Οι Φώτο είναι πριν ακόμα και την πρώτη μμ και οι 3φωτο είναι από πέρσι δηλαδή πριν την 4η φορά. η εταιρία λέγετε LP
 

karampalikis

Active Member
Κατανοητό αυτό...αλλά καλό είναι να μας πεις τις τιμές για να έχουμε μια εικόνα...έστω και αν είναι πιο χαμηλές από τις κανονικές. Το όνομα της κλινικής του;
 

VURTEGO

New Member
μη "τρελαίνεσαι" για τιμες.. αφου ξερεις... οτι τα ιδια ειναι παντου πανω κατω.. το θεμα ειναι το αποτελεσμα...και εγω δε νομιζω οτι αντιπροσωπευω και τη γενικη εικονα σαν επαναλαμβανομενος πελατης....η εταιρία λέγετε LP
 

VURTEGO

New Member
οχι ακομα... η αποχώρηση ειναι σχετικα προσφατη..λογικα την φτιαχνει..εχει ηδη ολα τα logos σε σαμπουαν τσαντες ορους εργαλεια κτλ στη γλυφαδα εχει 250μ2 χωρο!
 

Tsek

Well-Known Member
Δεν κάνω ακριβώς τις πράξεις αλλά στις 3 επεμβάσεις σου έβαλαν χοντρικά 5.000 γκραφς και hairline δεν υπάρχει.
 

tol

Well-Known Member
Δεν κάνω ακριβώς τις πράξεις αλλά στις 3 επεμβάσεις σου έβαλαν χοντρικά 5.000 γκραφς και hairline δεν υπάρχει.

Φιλε Tsek, δε χρειαζεται να κάνεις πραξεις. Ο πινακας που εχει συναφθει ειναι απολυτα κατατοπιστικος.

Δε εβαλαν 5000 grafts...........εβαλαν 6737 grafts (!!!!!) και μαλιστα με πολυ καλο λογο 2,31 δηλαδη 15.557 τριχες.

Πραγματικα μιλαμε για τεραστιο νουμερο, που λαμβανοντας υποψη οτι στη ληπτρια περιοχη (των περιπου 150 cm2) προϋπηρχαν περιπου 2000-3000 μαμα grafts, θα επρεπε να δωσουν ενα πολυ καλο αποτελεσμα. Θα πρεπει να μιλαμε για πυκνοτητα, τουλαχιστον,
50 grafts/cm2.

Αναμενουμε, λοιπον, τις επομενες φωτογραφιες του φιλου μας (ελπιζοντας οτι θα ειναι πιο φωτεινες και αποκαλυπτικες), ωστε να διαπιστωσουμε κατα ποσο ο φημισμενος Παπανικολαου μπορεσε να προσφερει ενα πραγματικα καλο αποτελεσμα και οχι τις συνηθισμενες μετριες μεταμοσχευσεις της DHI.

Υ.Γ Φιλε Tsek, εκ των υστερων προσεξα οτι αναφερεσαι στις 3 πρωτες μμ (στις οποιες οντως μπηκαν κατι παραπανω απο 5000 grafts) και οτι η τελευταια μμ εγινε πριν μια εβδομαδα......αρα ακομη δεν μπορουμε να εχουμε την τελικη εικονα ολων των επεμβασεων.
Βεβαια αυτο δεν αναιρει το γεγονος του συνολικα πολυ μεγαλου αριθμου grafts που τοποθετηθηκαν και θα πρεπει να δωσουν εξαιρετικη πυκνοτητα τους επομενους μηνες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

VURTEGO

New Member
Καλησπέρα αύριο θα ανεβάσω φωτογραφίες από την κάθε μέρα που έκανα ξεχωριστά πριν και μετά καλό βράδυ
 

Tsek

Well-Known Member
Φιλε Tsek, δε χρειαζεται να κάνεις πραξεις. Ο πινακας που εχει συναφθει ειναι απολυτα κατατοπιστικος.

Δε εβαλαν 5000 grafts...........εβαλαν 6737 grafts (!!!!!) και μαλιστα με πολυ καλο λογο 2,31 δηλαδη 15.557 τριχες.

Πραγματικα μιλαμε για τεραστιο νουμερο, που λαμβανοντας υποψη οτι στη ληπτρια περιοχη (των περιπου 150 cm2) προϋπηρχαν περιπου 2000-3000 μαμα grafts, θα επρεπε να δωσουν ενα πολυ καλο αποτελεσμα. Θα πρεπει να μιλαμε για πυκνοτητα, τουλαχιστον,
50 grafts/cm2.

Αναμενουμε, λοιπον, τις επομενες φωτογραφιες του φιλου μας (ελπιζοντας οτι θα ειναι πιο φωτεινες και αποκαλυπτικες), ωστε να διαπιστωσουμε κατα ποσο ο φημισμενος Παπανικολαου μπορεσε να προσφερει ενα πραγματικα καλο αποτελεσμα και οχι τις συνηθισμενες μετριες μεταμοσχευσεις της DHI.

Υ.Γ Φιλε Tsek, εκ των υστερων προσεξα οτι αναφερεσαι στις 3 πρωτες μμ (στις οποιες οντως μπηκαν κατι παραπανω απο 5000 grafts) και οτι η τελευταια μμ εγινε πριν μια εβδομαδα......αρα ακομη δεν μπορουμε να εχουμε την τελικη εικονα ολων των επεμβασεων.
Βεβαια αυτο δεν αναιρει το γεγονος του συνολικα πολυ μεγαλου αριθμου grafts που τοποθετηθηκαν και θα πρεπει να δωσουν εξαιρετικη πυκνοτητα τους επομενους μηνες.
Φίλε μου δεν με κατάλαβες εύχομαι να σου πάει καλά.
Στεκομαι στο ότι τους πλήρωσες 3 φορές και δεν έφτιαξαν hairline δεν ξέρω τι να πω πραγματικά για τον χειρισμό τους.
 

VURTEGO

New Member
2016
 

Συνημμένα

  • IMG_4610.JPG
    IMG_4610.JPG
    196.2 KB · Προβολές: 95
  • IMG_4624.JPG
    IMG_4624.JPG
    84.8 KB · Προβολές: 95
  • IMG_4626.JPG
    IMG_4626.JPG
    81 KB · Προβολές: 94
  • IMG_4641.JPG
    IMG_4641.JPG
    200.8 KB · Προβολές: 91
  • IMG_4674.JPG
    IMG_4674.JPG
    202.6 KB · Προβολές: 98
  • IMG_4681.JPG
    IMG_4681.JPG
    209.6 KB · Προβολές: 94
  • IMG_4683.JPG
    IMG_4683.JPG
    202 KB · Προβολές: 95
  • IMG_4859.JPG
    IMG_4859.JPG
    214.1 KB · Προβολές: 96
  • IMG_6901.JPG
    IMG_6901.JPG
    78.8 KB · Προβολές: 102
  • IMG_6893.JPG
    IMG_6893.JPG
    117 KB · Προβολές: 98

VURTEGO

New Member
2017
 

Συνημμένα

  • IMG_2712.JPG
    IMG_2712.JPG
    288.7 KB · Προβολές: 98
  • IMG_2714.JPG
    IMG_2714.JPG
    312.2 KB · Προβολές: 99
  • IMG_2715.JPG
    IMG_2715.JPG
    333 KB · Προβολές: 103
  • IMG_6585.JPG
    IMG_6585.JPG
    265.8 KB · Προβολές: 97
  • IMG_6587.JPG
    IMG_6587.JPG
    264.2 KB · Προβολές: 99

VURTEGO

New Member
2018...
 

Συνημμένα

  • IMG_9794.jpg
    IMG_9794.jpg
    540.4 KB · Προβολές: 104
  • IMG_9796.jpg
    IMG_9796.jpg
    576.3 KB · Προβολές: 98
  • IMG_9798.jpg
    IMG_9798.jpg
    760.1 KB · Προβολές: 98
  • IMG_9805.jpg
    IMG_9805.jpg
    671.3 KB · Προβολές: 102
  • IMG_9806.jpg
    IMG_9806.jpg
    617.9 KB · Προβολές: 102
  • IMG_9807.jpg
    IMG_9807.jpg
    927.3 KB · Προβολές: 103

VURTEGO

New Member
Φίλε μου δεν με κατάλαβες εύχομαι να σου πάει καλά.
Στεκομαι στο ότι τους πλήρωσες 3 φορές και δεν έφτιαξαν hairline δεν ξέρω τι να πω πραγματικά για τον χειρισμό τους.

καλημερα σας, ανεβασα τις φωτο απο ολες τις φορες που εκανα (στις φωτο 2014 vs 2017 προφανως δεν εχω βαλει του 2018).....μπορειτε να με ρωτησετε οτι θελετε.. ακομα και για το hairline :)
 

dimitris50423

Well-Known Member
φιλε μου καπου μετα τη 2η προσπαθεια σου μαλλον θα επρεπε να αλλαξεις κλινικη... 5000 μοσχευματα και η hairline ακομα ειναι ανυπαρκτη.. και τις προηγουμενες ο Παπανικολ*ου στις εκανε?
ο λογος τριχων σου ειναι μια χαρα και σιγουρα ενας μεγαλος αριθμος μοσχευματων απο αυτα που εβαλες με ολες αυτες τις επεμβασεις πρεπει να χαθηκε μια για παντα.
Δες τι επιφανεια πχ εχω καλυψει εγω με 2300 μοσχευματα με ιδιο λογο με εσενα. φαντασου αλλα 2700 μοσχευματα στο κεφαλι μου πως θα ημουν.

Για το οτι εφυγε απο την D*I o Παπανικολ*ου λεει πολλα.. ηταν απο τα καλυτερα ονοματα τους.. φαντασου τι μενει λοιπον αν τους φευγουν αυτοι που εχουν δειξει καποια δειγματα.
Και ειναι λογικο που εφυγε γιατι τα λεφτα που μπορει να βγαλει μονος του δεν θα τα εβλεπε ποτε σαν υπαλληλος..
Ευχομαι τουλαχιστον με την 4η σου μεταμοσχευση να φτασεις εκει που θες με το μαλλι σου.
Καλη επιτυχια.. ;)
υγ. κανε και εναν απολογισμο αν θες μεχρι τωρα ποσα χρηματα εχεις δωσει συνολικα..
 
Μπλουζα