capillogain

kwpous

Member
ρε παιδια λετε να εχει παρενεργιες οπως πτωση λιμπιντο?και η χρηση του πως γινεται λοσιον ειναι?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

weznem

Well-Known Member
kwpous είπε:
ρε παιδια λετε να εχει παρενεργιες οπως πτωση λιμπιντο?και η χρηση του πως γινεται λοσιον ειναι?
δεν παιζει ρολο τι ειναι κατι,αλλα το τι περιεχει για να δεις και να αντιληφθεις σε τι παρενεργειες σε οδηγει..
 

kapa

Μέλος του προσωπικού

dk1984

Member
απο λαδιλα πως τα παει σε σχεση με μια kirkland η ενα regaine
[/quote]

στεγνωνει αμεσως αλλα κολλαει και αφηνει ενα καφε χρωμα στο δερμα ειδικα αν το παρακανεις δεν μπορεις να βγεις εξω αμα το βαλεις
 
dk1984 είπε:
απο λαδιλα πως τα παει σε σχεση με μια kirkland η ενα regaine

στεγνωνει αμεσως αλλα κολλαει και αφηνει ενα καφε χρωμα στο δερμα ειδικα αν το παρακανεις δεν μπορεις να βγεις εξω αμα το βαλεις
[/quote]

DK απο που το πηρες το capilogain? giati απο amazon δε μου το στελνει ελλαδα.
 

krhtikos21

Member
έκανα αντίστοιχη ερώτηση και για το cg 210.
γνωρίζουμε αν υπάρχει αλληλεπίδραση τ capilogain με t fungoral?

πχ λούσιμο 2 φορές την βδομάδα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
guru_gr είπε:
πόσο κρατά περίπου η συσκευασία των 100ml ?

αν πας για μια εφαρμογη την ημερα,οπου εχεις τριχοπτωση και αραιωση,θεωρητικα θα χρειαστεις 1,5ml την ημερα,2 και κατι μηνες θα παει το μπουκαλακι
 

guru_gr

Member
kapa είπε:
guru_gr είπε:
πόσο κρατά περίπου η συσκευασία των 100ml ?

αν πας για μια εφαρμογη την ημερα,οπου εχεις τριχοπτωση και αραιωση,θεωρητικα θα χρειαστεις 1,5ml την ημερα,2 και κατι μηνες θα παει το μπουκαλακι

ευχαριστω
Kapa αν εχω καταλαβει καλα εχεις και εσυ θεμα με την λιπαροτητα?
 

malloumpas

New Member
2 μήνες το χρησιμοποιώ. Ακριβούτσικο είναι. Δεν έχω δει ακόμη κάποια επανέκφυση. Τριχόπτωση 0, αλλά αυτό ισχύει ήδη λόγω μινοξιδίλης και dht-blockers που παίρνω εδώ και καιρό. Είπα να προσθέσω ένα παραπάνω topical στη συνταγή μου κυρίως για να δυναμώσω τις ήδη υπάρχουσες τρίχες. Θα σας κρατάω ενήμερους (είναι νωρίς, θα του δώσω 3 μήνες ακόμη). Το μειονέκτημα είναι ότι μυρίζει κάπως άσχημα όταν το βάζεις.
 

malloumpas

New Member
fin 5 μέρες τη βδομάδα, dut 2 μέρες τη βδομάδα (πλέον). Επαιρνα dut κάθε μέρα αλλά την μείωσα λόγω των γνωστών παρενεργειών
 
Μπλουζα