Bruno1989, fue, 2500 grafts, 7/3/2016

tasos33

Well-Known Member
Την αλήθεια σου λέει, και σε εμένα ο σχεδιασμός μπροστά δε μου αρέσει σε σχέση με το μέτωπο. Είναι και θέμα γούστου. Επίσης λείπει μια πανοραμική να δούμε την πυκνότητα που σαυτές τις φώτο δεν φαίνεται.

Και επίσης έχει απόλυτο δίκιο για την δοτρια. Το παράθυρο είναι εμφανέστατο ακόμα και σε τόσο κοντό μαλλί με το φλας κολλημένο πανω.

Κατά τα αλλα είναι ένα αξιοπρεπές αποτέλεσμα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bruno1989

Active Member
Σίγουρα χρειάζεται ένα φρεσκάρισμα Α ζώνη αλλά σε κάμοια περίπτωση κατέβασμα hairline , σε αυτό ήμουν κάθετος από την αρχή , αν είχα το budget για κλινική έξω θα κατέβαζα. Εδώ δεν εμπιστεύομαι κάμοια κλινική για κάτι τέτοιο . Όσο για το κούρεμα τα πηρα έτσι σκόπιμα για να δουν τα νέα μέλη τι γίνεται αν δεν υπάρχει ομογενοποίηση στην εξαγωγή ..
 

tasos33

Well-Known Member
Αν μπορείς βάλε μια φώτο πανοραμική και μια δοτριας με πιο μακρύ μαλλί αν έχεις.

Εσύ είσαι ευχαριστημένος με το αποτέλεσμα?
 

bruno1989

Active Member
Θα ανεβάσω τον μαρτη να μακρύνουν λίγο και είναι και κλείσιμο δυο χρόνων τότε ..
γενικά ναι είμαι ευχαριστημένος αν δεν το είχα κάνει θα ήμουν πολύ χειρότερα ..
θετικό είναι ότι τα γκραφτς πιάσαν τόπο (πιστεύω ότι είχα περίπου 90% φυτρωση )
Αρνητικά : διαχείρηση δοτριας
 

koumparos

Well-Known Member
Φιλτατε τσεκ εαν δεις φωτο παλιοτερες που ανεβασε με ολοκληρωμενο το αποτελεσμα θα καταλαβεις τι λεω.Επισης δεν εχω δει με ποιο μακρυ μαλι.Ισως να φενεται ποιο πυκνος ισως το ιδιο.
 
Μπλουζα